אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תארו לעצמכם / ברוך מרזל

הגיע הזמן לרענן את הזכרון של ראשי ההתיישבות, שיזכרו איך פעם הם היו נחשבים לאויבי השלטון, גם אם לא היו להם פאות ארוכות וכיפות ענקיות, ושיעניקו את הכבוד הראוי והתמיכה הנצרכת לחלוצים של ימינו

הגיע הזמן לרענן את הזכרון / ברוך מרזל
  (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

נסו לרגע לעצום את העיניים, תארו לעצמכם מצב הפוך – רכב של נערי גבעות נוגח בחוזקה ברכב משטרתי, הרכב המשטרתי מתהפך, כמה מיושביו נפצעים ואחד נהרג.

תארו לעצמכם כיצד היו נראים עמודי החדשות, כיצד היו נראות מהדורות החדשות; לא הייתה קורונה, לא בחירות, לא תקציב, לא כלום. רק הסתה בלתי פוסקת. לא כנגד אותו נהג שנגח ברכב המשטרתי, כי אם כנגד ציבור שלם.

שלהבת גולדשטיין על אהוביה סנדק (ברל"ה קרומבי)

כל נער עם כיפה גדולה ופאות מגודלות היה מטרה לחיצי השנאה של התקשורת, מעצרים היו מתרחשים על ימין ועל שמאל, והשלטון היה מנצל את ההזדמנות כדי לפרק כמה וכמה גבעות.

אז כל זה לא קרה, כי התוקפן – מה לעשות – הוא ימ"ר ש"י, ואילו נערי החמד המחרפים את נפשם על בניין ארצנו הם הקרבן. אבל חשוב שכולם ידעו – רצח אהוביה סנדק הי"ד אינו אלא קצה הקרחון בכל ההתייחסות המשטרתית הפושעת כלפי מיישבי הארץ. מעצרים, חקירות, צווי הרחקה – הכל מותר בלא כל פרופורציה ביחס לנערי הגבעות. אין להם גוף פוליטי שתומך בהם בכנסת, אין להם עיתונאים שמגנים עליהם, אין להם יחצ"נים שדואגים לטהר את שמם תמורת טבין ותקילין. יש להם רק רוח גבורה, מסירות נפש ודבקות במטרה – תכונות שבעזרתן ניתן לכבוש את הארץ, אך לא את לב התקשורת.

עוד באותו נושא

חקירת מות סנדק | "יש לי אמון מלא בראש מח"ש"


25

אתם יכולים להמשיך בדרככם, נערי גבעות יקרים. תמשיכו להגן על הארץ בכל הכוח, תמשיכו ליישב כל רגב אדמה מארצנו הקדושה, תמשיכו לחיות חיים של תורה ויראה, צניעות וקדושה, ותמשיכו לבוז לערכים של העולם המערבי, אשר מנסה להצר את צעדיכם.

אותם אלו מבינינו שבחרו להשתמש במערכת הפוליטית, המשפטית, הציבורית, התקשורתית – עלינו מוטלת מלאכת הקודש לחשוף את קלונם של מערכות הבטחון, אשר במקום ללכוד מחבלים שמשספים גרון של אישה יהודיה בלב הארץ – עסוקים במרדפים אחר אותם גיבורים שמוכנים לנקוט את הסיכונים ולהראות נוכחות יהודית בכל מקום, גם במקומות שהצבא היה מעדיף לוותר עליהם.

עוד באותו נושא

"מאת נשמתו של אהוביה" – אברהם סנדק במכתב אישי בשם בנו שנהרג

אנחנו נפנה את האצבע המאשימה לעבר אותם פושעים במדי משטרה, ולא נרתע מלזעוק על כל עוול שנעשה לנערי הגבעות. עלילת דומא לא הייתה אלא תירוץ עבור שונאי הארץ, התורה ושומרי מצוותיה להתעמר בנערים נפלאים, וכל שיטות העינויים שנועדו עבור מחבלים השואפים להשמיד את ישראל – הופעלו כלפי טובי בנינו.

לא נשקוט ולא נשתוק על כך. אני קורא בזאת לכל ראשי ההתיישבות, אלו שבעבר היו מוכנים ללכת לכלא למען הקמת הישובים שהיום נחשבים "לגיטימיים" – שירעננו קצת את הזיכרון, יזכרו איך פעם הם היו נחשבים לאויבי השלטון, גם אם לא היו להם פאות ארוכות וכיפות ענקיות, ושיעניקו את הכבוד הראוי והתמיכה הנצרכת לחלוצים של ימינו, אלו אשר דמם הותר בקלות כה בלתי-נסבלת. הבה נתעורר, ורק אז נדע, כי דמו של אהוביה לא נשפך לשווא.

=======

ברוך מרזל הוא איש חברון, מראשי תנועת 'עוצמה יהודית'

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
17 תגובות - 15 דיונים מיין לפי
1
שכוייח!
נועם | 06-01-2021 10:30
כל מילה!
אכן כן כל הכבוד
אי"ש | 06-01-2021 10:52
הלוואי כבר תכנסו לכנסת ותשפיעו מבפנים!
2
אכן, דברים של אמת!
עמנואל גרטל | 06-01-2021 10:56
יישר כוח. יום יבוא.
3
חזק ואמץ ...
ישי | 06-01-2021 11:16
חזק ואמץ
4
יישר כח. הלואי...
בבר מבבר שבע | 06-01-2021 11:20
יישר כח. הלואי ותצליחו בכל
5
מרגש
ירושלים | 06-01-2021 11:28
מאוד
6
מילים אמיתיות מאיש...
יעקב עמר | 06-01-2021 11:43
מילים אמיתיות מאיש אמת שלא שכח את דרכו בגלל עטיני השומן של הממשלה. המשחדת את אלה ששכחו מתוך השומן שבו הם נמצאים
7
ניכרים דברי אמת-מדבר מדם ליבו
נאוה | 06-01-2021 12:03
מסכימה עם כל מילה של מרזל - צודק בהחלט, יישר כח לך מר מרזל .
8
תוריד ת כיפה לפחות
מחליא | 06-01-2021 13:03
גועל
9
מי שמבין מה...
אדוני הארץ | 06-01-2021 13:07
מי שמבין מה היא מדינה, מה היא דימוקרטיה, מה החובות שלנו מול חובות המדינה - מבין שמרזל לא ממש סבור שהמדינה היא הגוף הקובע, שהמדינה היא זו שצריכה להחליט היכן להתיישב ולא כל זב חוטם, שהמדינה היא זו שמקצה קרקעות ואי אפשר להתיישב בכל מקום שמתחשק, מבלי לרכוש אותו ומבלי לקבל אישור מתאים. מרזל ושכמותו סבורים שהם מעל למדינה, שחוקיה לא חלים עליהם ושמוסדותיה נועדו לשרת כל גחמה שלהם. הם יתקעו אוהל או צריף באדמה כלשהיא, ציבורית או של ערבים - תפקיד המדינה בעיניהם להכשיר את ההתיישבות, לשלוח צבא להגן עליהם, לחבר כבישים ותשתיות חשמל ומים, להקים עבורם מערכת חינוך וכו'. הם הקובעים והמדינה צריכה להיכנע לכל גחמה ולהסכים לכל אונס - גם אם הדבר מנוגד למדיניות המדינה ולרצון הרוב בה.
10
מרזל כל הכבוד!!!...
מרזל כל הכבוד!!!! | 06-01-2021 13:20
מרזל כל הכבוד!!!
11
צודק!
ממלכתי | 06-01-2021 15:56
.
12
מלבד הערים החרדיות, אין גידול בהתנחלויות
צאצא לחלוצים אמיתיים | 07-01-2021 0:28
חברים - העובדות מאד פשוטות. חוץ מריבוי טבעי אצל החרדים בעיקר, כמעט שאין הגירה יהודית לשטחים. אחוז אדיר של מתנחלים חי על חשבון המדינה. זה יקר מידי. ומיותר . תנסו לחשוב למה ?
לפי השיקול...
חיפאי | 07-01-2021 4:40
לפי השיקול הזה גם תסגור את מדינת ישראל כי לולא הסוכנות המעלה 70 אחוז שאינם יהודים אנחנו בהגירה שלילית... אדם חומרי חושב רק על מספרים.... מסכן
13
למען עם ישראל...
חיפאי | 07-01-2021 4:40
למען עם ישראל תחברו לסמוטריץ למרות מה שקרה. עם ישראל צריך את שניכם דחוף בכנסת
14
התעוררת סוף סוף
יעקב | 07-01-2021 15:07
ברוך יקירי אנחנו זוכרים היטב. אין לך מונופול על הזיכרון!! בסבטקסט אתה מאשים את ראשי ההתישבות ביישור קו עם המציאות הנפשעת של המשטרה, ולא היא. אתה נרדמת! לא כל מי שלא מסכים איתך ועם פעולות תג מחיר המחפירות אוטומטית מצדיקים את המשטרה ומעשיהם הנפשעות. ברוך, די עם הפילוג והמחלוקת. די עם הניסיונות הנואלים לסמן את האנשים שלא מסכימים עם כל דרכך ופעולותיך כאויב! כן לפיוס והשלמה עם כל חלקי המגזר.
15
תארו לכם - נשמע כמו שיר של שלמה ארצי
יעקב | 07-01-2021 15:15
כמו השירים של שלמה ארצי שמחבר מילים ללא משמעות ברוך מחבר עניינים ללא קשר. מה קשור רודנות הפרקליטות מול פעילי ימין ונוער גבעות, להצלחה הגדולה של ההתיישבות ביוש להיכנס לקונסנסוס בשנים האחרונות. מה אנחנו צריכים להתנצל על כך שפחות רודפים אותנו ביוש ובחברון?! יש עוד כברת דרך אבל האצבע המאשימה של מרזל נתקע באוטומט מול האנשים הלא נכונים! יאללה תתקדם ברוך!