אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו, בכייה לדורות במשמרתך?

יש כלל ברזל בציונות: לא די בנוכחות צבאית – תמיד דרושה התיישבות יהודית צפופה. מרקם החיים של כל ילדי המדינה דורש שנתניהו, ושריו, וכל חברי הכנסת, ישפרו באופן דרסטי את מעמד גב ההר

נתניהו, בכייה לדורות במשמרתך?
  אריכון, סיור סמוך לגבעת קומי אורי (דובר צה"ל)

היחס לשכונת קומי אורי, בידי ממשלת הימין, הוא כזה, שעלול חלילה וחס לגרום לעזיבה. אפילו בייביסיטריות לילדי המשפחות, לא מקבלות רשות להיכנס באופן נורמלי. רק זה חסר למדינת ישראל.

איף אפשר מצד אחד להקים עיר בבעלות ממלכת קטאר בגב ההר (העיר רוואבי), מצד שני להסתכן בכך שנקודות האחיזה הישראליות המעטות מדי שיש לנו בגב ההר – יפלו חלילה. הרי גב ההר חולש על כל המדינה.

עוד באותו נושא

פייגלין בקומי אורי: "ענישה סביבתית ברורה"


4

אתם יודעים מה הפתרון. בטווח המיידי – הסדרת כל השכונות הקדמיות, כל המאחזים כולם, בגב ההר, לפני תקופת ביידן. זה מתבצע או לא? זאת שאלה נוקבת ודחופה לנתניהו, לשרים ולחברי הכנסת.

בטווח הקצר- הפיכת היישובים הישראליים הקטנים בגב ההר, כמו יצהר, לערים. מתי כבר? היישוב הר ברכה למשל, מחכה זמן רב. רב מדי.

בטווח הקצר צריך היפוך המגמה השלילית, במחצית הצפונית של השומרון. הרי אין חוכמות, אם לא נתקן שם את הסטטוס ההתיישבותי, השטח ייפול בידי ארגוני טרור. יש כלל ברזל בציונות: לא די בנוכחות צבאית – תמיד דרושה התיישבות יהודית צפופה. מרקם החיים של כל ילדי המדינה דורש שנתניהו, ושריו, וכל חברי הכנסת, ישפרו באופן דרסטי את מעמד גב ההר.

לפי החוק הבינ”ל, האזור שייך לעם היהודי, ולכן זה בוודאי לא התירוץ. העתיד הטוב, ההיסטוריה של מדינת ישראל מחר, עוברים דרך המעשים של נתניהו וגנץ – היום. לפני תקופת ביידן. רק כך אפשר יהיה להציל את גב ההר – אזור הצמרת שחולש על המדינה כולה.

אסיים בנימה אישית. בעלי שנפטר לאחרונה, הוביל פרויקטים “אדומים” בתעשייה הבטחונית ובצה”ל במשך 4 עשורים. כמהנדס בכיר, הוא הכיר היטב את החשיבות הבטחונית המכרעת של גב ההר.

אנא עיזרו לי לכבד את זכרו הטוב. הגיע הזמן שכולנו, כאיש אחד, נתעורר לצורך לאומי ממדרגה ראשונה שבעלי, זכרו לברכה, היטיב מרובנו להכיר. די לשאננות המסוכנת. נתניהו: וכי תאפשר בכייה לדורות במו ידיך?

 

סוזי דים היא דוברת ארגון הימין 'מטות ערים'

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
סוזי מהמאדים כדאי...
מוני | 22-11-2020 11:52
סוזי מהמאדים כדאי שאת דעותיך תעבירי לאירגון ההזוי שלך,נתניהו עושה יותר ממה שאת חושבת אז תרדי מהגב,
השמאל עיבד כבר...
רבקין | 22-11-2020 16:07
השמאל עיבד כבר צלם אנוש השמאל צריך סוללה של פסיכיאטרים כדי לחזור לשפיות כל דבר שקורה בארץ בלי שום קשר לביבי אז השמאל קובע שביבי אשם בתוכנית של השמאל היה בטוח שתוך שלוש שנים הם יכולים לסלק את ביבי מהשלטון אבל הקדוש ברוך הוא הגדול לא נותן להם
2
המאמץ לא צריך...
נועם | 25-11-2020 1:37
המאמץ לא צריך להתמקד ביישום עוד גושי בטון בנחלת אבותינו כמו שהוא צריך להתמקד בראייה לטווח הארוך של חיים באיזור עם שכינינו. הגישה של פיתוח ערים מעודדת את הגישה לטרנספר. מאידך אולי כן ניתן לחשוב על סיפוח יעיל תוך התחשבות בשכן הערבי ושמירת ביטחון עמנו ואזרחי המדינה השלמה.
3
אתה כל כך...
לא להאמין | 26-11-2020 11:54
אתה כל כך הזוי... צלם אנוש? תגיד, זה החינוך שקיבלת? ונראה לך שלקדוש ברוך הוא הגדול ביבי בכלל נספר. הזוי
4
אחלה ראש ממשלה בישראל
יאיר המאיר | 27-11-2020 20:45
ביבי מגן ישראל בכל התחומים ופועל עפ אסטרטגיה מנצחת.
5
אל רואבי קמה...
יוסף | 28-11-2020 22:01
אל רואבי קמה על אדמה פלסטינית מה יש לך לחפש כן מתי נסיים את ההשתלטות על האחיר ונמשיך חזרוע טינה בין ילדינו ומנהגינו הגיעה העת לשבת ביחד על שולחן אחד ולסכם על חלוקה צודקת .את רוצה גב הר תגיעי להררית במשגב להר תבור ותנו לעם האיר חשבת במולדתו .אני מת על המדינה וכיף חי לגור בכל מקום בה לא חייב גב הר .