הרב בני לאו מציג: המדריך למשפחה הלהט"בית - סרוגים

הרב בני לאו מציג: המדריך למשפחה הלהט"בית

הרב בני לאו פרסם מסמך תקדימי מסוגו המתייחס לסוגיית הזוגיות, המשפחה והבאת ילדים בקהילה הלהט"בית: " לא בא להתיר איסורים ולא לאסור את המותר"

author-image
הרב בני לאו מציג: המדריך למשפחה הלהט"בית
  הרב בני לאו

הרב בני לאו, ראש מיזם 929 ורבה לשעבר של קהילת הרמב"ן בירושלים, פרסם מסמך ראשוני מסוגו העוסק במשפחה וזוגיות בקרב בני הקהילה הלהט"בית. בין היתר מתייחס המסמך הארוך ליציאה מהארון, זוגיות גאה, ברית הזוגיות ואפילו פונדקאות.

בפתח דבריו כתב הרב לאו: "כבר קרוב לשלושים שנה שאני חשוף ומלווה אנשים מבני ובנות הקהילה או ממשפחותיהם. השם הכולל למציאות העוטפת אותנו בסוגיה זו הוא 'מבוכה'. מעטים הם אלה הרוצים לקרוע קריעה על בן או בת היוצאים מהארון, אך דרך ההתנהלות בחיי המשפחה והקהילה הדתית מעורפלת, וחסרה מאד מפה להכוונה בדרך".

"המחשבה על הקובץ הזה לא נתנה לי מנוח. בהנחיית הרמח"ל במסילת ישרים (מידת הזריזות) שמלמד אותנו לתכוף את המעשה למחשבה ולא להניח לשיהוי הזמן, כתבתי את הטיוטה הראשונה של המסמך הזה ושלחתיו למספר רבנים וכן למספר חברים וחברות מהקהילה הלהט"בית. דנתי איתם בפרטים שונים, חלק מההערות הכנסתי למסמך הזה וחלק הותרתי בחוץ".

הרב לאו מבהיר כי "המסמך אינו "ספר הלכה" בבחינת "כזה ראה וקדש". זהו קובץ של המלצות לניהול חיי זוגיות ומשפחה של בני ובנות הקהילה הלהט"בית בתוך המשפחה והקהילה הדתית. הקובץ הזה לא בא להתיר איסורים ולא לאסור את המותר. הוא מבקש לפלס דרך של חיים אפשריים בתוך מציאות חיים. זהו מפגש בין עולם האידיאה לבין עולם המציאות, בין העין הנישאת לשמיים לבין המפגש עם האדם שחי בסביבתי".

"לא טוב היות האדם לבדו"זוגיות ומשפחה לבני ובנות הקהילה הלהט"ביתהרב בני לאו————————————-*…

פורסם על ידי ‏הרב בני לאו‏ ב- יום שבת, 10 באוקטובר 2020

בפרק הראשון, מתוך ארבעה פרקים של המסמך, עוסק לאו ביציאה מהארון בעולם הדתי. כותב הרב לאו כי מכל מעשה הבריאה רק הבדידות נקראת "לא טוב". לדבריו: "הרבה פעמים הדרך הטובה לצאת מהארון היא במתינות ובזהירות, כדי שהסביבה תהיה מסוגלת לקלוט ולספוג את המציאות החדשה שיש בן הרבה מן הטלטלה".

עוד באותו נושא

כשמדובר בלהט"בים אנחנו לא מעוניינים באיזון


16

בפרק השני של המסמך עוסק הרב לאו בזוגיות להט"בית ואומר, בין היתר, כי הסתרת הנטייה המינית וכניסה לחיי משפחה כשאין משיכה מינית היא פסולה: "גם אם אדם עם נטייה ברורה לבני מינו בחר לנסות ולקיים מסגרת משפחתית של איש ואשה, חובתו ליידע את בן או בת הזוג בנטייתו המינית".

"אם המגע או המשיכה לבני/בנות המין השני גורם לדחייה מוחלטת, אסור לנסות ולבנות משפחה רגילה. זו פגיעה חמורה באדם שעמו נכנסים לברית", קבע.

על המפגש בין ההלכה לחתונה להט"בית, כתב הרב לאו, כי אין פתרון הלכתי לכך, עם זאת הוא מציין כי "גם אם אין למסגרת הדתית מענה לקידושין בין בני אותו מין, אין שום סיבה להתנכר ולהתכחש לזוגיות של הבן או הבת", כתב לאו וקבע כי גם קיומו של אירוע חתונה הוא לגיטימי.

עוד באותו נושא

הרב בני לאו: לשחרר את המדינה מנתניהו וחבר מרעיו


103

לקראת סוף המסמך מתייחס הרב לאו לסוגיית הפונדקאות והבאת ילדים, וכותב: "ההלכה אינה אוסרת על בני ובנות הקהילה הלהט"בית לגדל ילדים ולבנות משפחה. גם מסוגלות הורית אינה מאפיינת הורים מקהילה זו או אחרת. בני ובנות הקהילה יכולים לבנות תא משותף של שותפות ואחריות, וילדיהם יהיו חלק מהקהילה הרגילה שבתוכה הם חיים".

בסוף דבריו קורא הרב לאו להימנע מהחרמה של להט"בים שחיים בקהילה: "כמו כל חבר אחר בקהילה יהיו בני הזוג הלהט"בים וילדיהם מעורבים ומשתתפים בחובות וזכויות הקהילה. הבחירה שלהם להיות בני זוג החיים בברית אינה מערערת את הקהילה ואינה מאיימת על שלמותה. הם מצידם, כמו כל חברות וחברי הקהילה, צריכים לנהוג בצניעות ובאיפוק, ולא להחצין את התנהלותם האינטימית בפרהסיה".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
138 תגובות - 96 דיונים מיין לפי
1
מתי תוציאו אותו מהמחנה כבר??!
יהודי | 11-10-2020 10:40
רפורמי רשע, כבר מזמן דיעותיו לא לגיטימיות בתחום התורה.
כפי איך שנראה הוא רפורמי שמקרר מבפנים
א | 03-11-2020 18:35
או נוצרי
'הרב'' ר''ת: הלהטבי בני רשע''
ללללל | 14-10-2020 7:56
ללללללללל
הוא לא במחנה
דתי לאומי | 12-10-2020 12:09
רק אתר סרוגים סובר שהוא חלק מהציבור הדתי.
גם נביאי ישראל לא צפו סרוג סוטה מין
טפו לאו סוטה מין | 12-10-2020 9:21
לא ירחק היום בו ישתול הלהטבי הלז - טפו איכסה - את הסטייה המינית לתוך לוחות הברית רחמנא ליצלן. אפילו נביאי ישראל לא ניבאו שיצמח לנו בערוגותינו. סרוג סוטה מין שיקלקל את הנוער הטוב שלנו. גם בצ''ח הקללות שבתורה אין זכר לאישיות כזו
מזייף תורה. לא טוב לבדו,טוב עם אשה.לא עם איש
גד אמיתי | 12-10-2020 7:25
הדברים ברורים כשמש לכל מי שקורא את הנאמר בתורה. כל הכבוד לחברי קהילת רמבן, על שהוא כבר רב לשעבר.
רב אמיץ ויהודי אמיץ ירבו כמו בני הצדיק
שלומי | 11-10-2020 20:44
כמו הרבנים המעטים זצל שאמרו שצריך לעלות לארץ לפני מאה שנה וחטפו בראש מהממסד הרבני.
לאו מותקף עי בריונים של עצמה יהודית וזה חילול
תהל | 11-10-2020 16:52
השם. סרטון נורא
איך אתם לא מתבישים
רומי | 11-10-2020 11:09
להביא טומאה כזאת אל ביתינו? נורא ואיום.
2
המדריך לטעימת חזיר...
שפוי | 11-10-2020 10:53
המדריך לטעימת חזיר ללא הכנסה של מולקולות חזיר לפה
לא בשמיים היא
חיים | 02-11-2020 11:00
מצוות עשה מדאורייתא לתקוע בשופר ביום הכיפורים.. והנה הגיע דור שאמר: לא בשמים היא וכפי המסופר במדרש תנורו של עכנאי - רבני הדור חששו ממוקצה וביטלו מצוות דאורייתא! היהדות משתנה כל הזמן, אלא שהשינויים בדכ קטנים ככ שלא נראים - כמו האבולוציה שגם היא אמת ברורה שבתחילתה כל הדתות התכחשו לה ועם הזמן התקבלה בדעת רבים. כפי שמסופר המדרש שמשה רבנו גדול הנביאים ומקבל התורה ראה את רבי עקיבה מלמד תורה וחלשה דעתו - לא הכיר איך זו התורה שהוא קיבל.. עד שרבי אקיבה אמר: זו הלכה למשה מסיני.. כלומר שורש הדברים בתורה, אבל נרגע משה רבנו שכן השינויים מתבקשים - ורק אחרי הרבה שנים השינויים נראים בעין וברורים עד כדי שחלשה דעתו... כולם יודעים שלהטבים היו מאז ומתמיד (שהרי התורה התייחסה לתופעה), אם כך מדוע השוני בדורנו? התשובה לדעתי בכך שהאנושות התפתחה ולמדה שאדם יותר מורכב מהמכונה הכי משוכללת, ולכן יש הבדלים מבניים בין אנשים שהם חלק מהבריאה של הקבה. ומה שבדורות קודמים היה מודחק כי היו פרימיטיביים יותר - חייב ומצווה שיפתח. הנטייה של הדתות להתנגד כנראה אינה קשורה ליהדות דווקא: גם בנצרות - אותה אנו מאמינים שאינה קשורה לקבה כלל - יש אותה התנגדות משותפת.. מה שגורם להאמין שאותו חלק הינו הבל בשתי הדתות. דוד ויהונתן היו בוודאי מוקעים בשקווילים אילו חיו בימנו אנו בארץ ישראל, אז אני בצד של דוד.
3
המדריך לנישואין עם...
נורמלי | 11-10-2020 10:53
המדריך לנישואין עם גויה ללא יחסי אישות.. (התורה לא אוסרת)
4
כאם לבן שמנהל...
אורי טלר | 11-10-2020 11:05
כאם לבן שמנהל זוגיות להטבית יציבה ושלמה בדרכו, אני מודה לרב לאו. מאחר ואננו יכולים לבחור מלכתחילה את נטייתנו המינית, נגזר עלינו להכיל את מגוון האנושות. הווה מקבל כל אדם כיציר בריאה. ולואי והרבה אמהות,אבות, יזכו לכבוד אב ואם כמו שאנו זוכים. חינוך לישרה וגם הגינות אינן רק מלל שפתיים בתפילות. הן דרך חיים.
,המדריך אינו המלצה...
אורי טלר | 14-10-2020 11:45
,המדריך אינו המלצה עבור כולם, זה ברור לכל בר דעת. הוא רק מקל על אלו שזה מה שנגזר עליהם. אנחנו לא קורעים גם כמטפורה( בכאילו), ספר תורה. אני רק לומדת כיצד המירו בתלמוד הבבלי את עונש ההרג והחנק; לבן מכה אביו ואימו, ולזקן ממרא. משמע שאפשר לתקן. גם לא אומרת שכל ילד מקלל אביו ואימו או בן סורר ומורה(פשוטו), דינו מוות לפי שמיים. לאלו ואלו קיימת יציאה מהנורמה - אבל עלינו חובת ההכלה. מעין; הווה דן כל אדם לכף זכות. משמע התורה ראתה ילדים סוררים בדיוק כמו משכב זכר. חומר למחשבה.
תודה? מדריך להרעלת הילד
אורי | 14-10-2020 2:42
אם הוא כותב לך, מדריך להרעלת בנך! היית מקבלת וכותבת לו תודה? כיהודיה מאמינה, שמן הסתם לא בחרה לקרוע את הספר תורה ביום כיפור בעת נעילה. טרם תפלת נעילה קוראים בתורה ואת זכר לא תשכב משכבי אשה תועבה היא וה' אומר שבגלל דבר כזה, עם ישראל יגלה/גלה מארצו. כשילד חולה במחלה קשה או חשוכת מרפא, הוריו יעשו מאמץ על לרפאותו. לעשות מאמץ, להסביר לכולם, עד כמה מצב זה הוא טוב ונורמלי, וכולם יכולים, ואפשר גם לשכנע את הסביבה באי צורך בהקמת משפחה. ניקח ילד או ילדה, וגם אותם נחנך בפראות שהם לא צריכים להביא ילד לעולם, אלא הן יעשו מה שבא להם, וילמדו את הבא בתור להמשיך לחקותם. איך יתכן שבקהילה זו יש הכי הרבה מתאבדים. צריך פתרון? כן! להסביר שזו נורמלי, וכך אמור להיות לעין כל.? לא!לא!לא!
די אם השטויות! אין דבר כזה שאדם נולד טבעי כך.
דניאל | 12-10-2020 13:19
זה שקר!!! אחרת ה' לא היה אוסר את הדבר הזה. כי ברגע שה' אסר זאת בתורה הקדושה משמע שנתן בדבר זכות בחירה! ומי שאומר שזה טבעי הוא שקרן!
ואתה יודע...
רונן זינר | 11-10-2020 14:37
ואתה יודע מה זה גריינדר? מענין למה? ????
יציבה? חחחחחח
יעקב כהן | 11-10-2020 11:28
תשאלי אותו אם הוא יודע מה זה גריינדר וכמה בחורים בשבוע הוא פוגש מהצד
5
ממתין לקובץ בנושא קניבליזים בקהילה
קנאיבל גאה | 11-10-2020 11:08
ש
כ״רב״ כותב ספר
קניבל גאה | 11-10-2020 21:04
אין לי בעיה שיהיה ספר שאיזה פילוסופ יכתוב אבל כשליצן כמו לאו כותב ספר באיצטלא של ״רב״ על מנת להתיר ואפילו במשהו את השרץ זו הבעיה
להטבים זו תופעה גדולה בכל המגזרים
חבל להסתיר | 11-10-2020 16:56
טוב שיש ספר
6
עיתוני המגזר הפכו כלי לשטיפת מח של הקרן החדשה
מפוקח | 11-10-2020 11:17
גם ערוץ 7, שלא יהיה לכם ספק.
7
נו נו כבר מזמן יצא המרצע
גיא | 11-10-2020 11:28
עוד שולי וקיצוני שלא מעניין אף אחד. יש בזה משהו טוב שלאט לאט הוא מגלה את פרצופו האמתי. אני לא מאשים אותו הוא מבולבל בדיוק כמו התרבות שהוא חי בה.
8
מתי יצא הספר...
גם כן רב | 11-10-2020 11:29
מתי יצא הספר המלמד כיצד ע''פ התורה ניתן לממש את אהבת האיש לאשת רעהו?
........
פרפר 18 | 11-10-2020 16:01
חזק
9
לפי הרב,להיות עם בן זוג מבלי לעבור עברות אפשר
אני | 11-10-2020 11:31
אבל להיות עם אשה בקשר רציני בלי לעבור עבירות - אסור. מה עם אין אפוטופוס לעריות? זוהי התורה הליברלית - תתיר כל מה שיגרום לשמאל לאהוב אותך. או לפחות גרום לך לחשוב ככה.
הליצן הפך לרב?
יהודי | 14-10-2020 2:57
הבדל עצום יש בין מי שמאמין שתורה היא מבורא עולם ומחייבת אותי להתנהג בדרך מסויימת. גם אם יש לי על לחזור בתשובה. לבין ליצן הקורא לעצמו רב, ויאאני מדבר בשם התורה... אם הוא מדבר בשם משרד התחבורה, ומספר שכל מי שמתנהג בצורה זו, יקבל שנת נסיעה חינם באוירון הפרטי. הייתם מאמינים לו? אם הוא היה מדבר בשם לשכת התעסוקה, ומספר שאנשים אלו יקבלו ממשרד האוצר פרס כספי על התנרמלותם ןיציאתם מהארון, לצורך צמצום המשפחות המביאות אזרחים חדשים לעולם. הייתם מאמינים לו? אם הוא היה מדבר בשם משרד הבריאות, ומספר שכל מתאבד [שלצערינו, בקהילה זו רבים רבים רבים הם] הצליח להתפטר מכל מחלותיו, ומשרד הבריאות יעניק לו פרס בין לאומי על זה שהוא יצא מהארון והתאבד, והפסיק להפיץ מחלות. הייתם מאמינים לו? אז מה ההבדל בין כל בדיות אלו, לבין זה שהוא קורא לעצמו רב???????.
10
תשנו את הכותרת של הסרטון
יוסי | 11-10-2020 11:37
הרב בני לאו לא מתעמת עם אנשי עוצמה יהודית, אנשי עוצמה היהודית מתעמתים איתו, בלי הרבה דרך ארץ... ולכל המגיבים כאן, זה שהוא מציע דרכי התמודדות מלבד טיפולי המרה, לא הופך אותו לרפורמי
הוא לא מציע דרכי התמודדות.
תגובה | 12-10-2020 16:54
הוא מציע דרכי כניעה.
11
מה עם איסור...
יוסף | 11-10-2020 11:45
מה עם איסור ייחוד? מה עם עלייה לתורה, הצטרפות למניין? כל זה לא חשוב? יותר מזה, הרי ידוע מה שהם עושים בחדרי חדרים וזה הופך אותם לסרו מדרך התורה. הרב לאו, תתעורר כבר ותפסיק לגלות פנים בתורה של כהלכה. אנחנו מתייחסים אליהם בדיוק כמו אל כל חילוני שמגיע לבית הכנסת, בכבוד וברוגע ולפי כל הכללים. דתי והומו אין דבר כזה
12
תודה לרב בני לאו
יואב | 11-10-2020 11:46
הצלת את חיי
13
אני עדין מחפש...
חדאד | 11-10-2020 11:51
אני עדין מחפש את הקשר בין הרב לשם שלו...
14
בתורה שכיבה של...
מרדכי היהודי | 11-10-2020 11:57
בתורה שכיבה של זכר עם זכר דינה סקילה. בדיוק כמו חילול שבת, ועבודת אלילים. לרבע את המעגל? אי אפשר. אם אתה מאמין בזכות לחיות עם גבר, תאמין שמותר לחלל שבת. הרי זאת זכות יסוד בחוק! ואם בנך מזמין אותך להשתתף במסיבת טבע בשבת, זה לגיטימי להשתתף?
15
הוא מאפשר להיות...
מרים | 11-10-2020 12:08
הוא מאפשר להיות דתי ואנושי. הלוואי שירבו רבנים כמוהו
שטויותתת
בלבול במוח | 13-10-2020 21:56
רק רע הוא הביא
16
אף אחד לא שאל את דעתך בני לאו. יחצנות נטו.
דוד | 11-10-2020 12:21
בני לאו הוא רב שך עצמו בלבד. אף אחד לא מתייחס לפסקים שלו חוץ מאשר בתיקשורת
17
הציונות הדתית הופכת לרפורמית
חיים | 11-10-2020 12:43
לא יאומן שעוד מכנים אותו רב
זו ממש לא הציונות הדתית, הוא מייצג רק את עצמו
ש' | 11-10-2020 17:30
ונראה לי שאחרי המסמך הזה באמת אפסיק סופית לכנות אותו רב
18
סכנה
בן העם | 11-10-2020 13:02
היום הבנתי את הפירוש האקטואלי של: הכשיר את השרץ בקן טעמים. איש שיודע ללמוד. איש שיודע ללמד. איש ספר וגם בעל תאר רב. זו המציאות! לצידה, איש מסוכן ברמות על. הוא מגייס את כל התחמושת שיש ברשותו על מנת לתת לגיטימציה לחטא חד משמעי הכתוב במפורש בתורה( בחומרה יתירה יתירה אצל הגברים, כמופיע בספר ויקרא: ואת זכר לא תשכב משכבי אישה, תועבה היא ואילו אצל נשים המעשה מוגדר בחל כמעשה מכוער : נשים הסוללות). וביותר, לגיטימציה למשפחה מעוותת. השתעגת אדוני?!! ילד גדל עם אמא 1 ואמא 2 ואבא 1 ואבא 2. שמעת פעם על עוצמתה של שתיקה? זוהי מעלה שאין לך וכנראה גם לא תרכוש. התפרסמת כמי שחלק כבוד לזוג הומואים שנישא בהיותך רב בקהילה מכהן ועכשיו אתה מנסה לנקות רפש עם בוץ!!! וחילול ה' היכן הוא?
19
חלאס להביא דברים...
מנחם | 11-10-2020 13:02
חלאס להביא דברים כאלה
20
"את קשתי נתתי בלהט"ב"
נח | 11-10-2020 13:08
בושה אחת גדולה
21
מסמך בני לאו
מישהי | 11-10-2020 13:17
להשתמש ברמחל בהוצאת מסמך כזה זה לגרום לו להתהפך בקיברו. בעצם הוא נותן לגיטימציה מלאה לתופעה באיצטלה רבנית, כשזה מנוגד חד משמעית להלכה. ילמדנו בני מה בינו לבין הרפורמים וחבריהם???
22
צא טמא! הציונות הדתית מתנערת ממנו ומשכמותו
מנחם | 11-10-2020 13:39
רפורמים, אתם לא חלק מהמחנה שלנו, אין לכם חלק באלוקי ישראל
המחנה שלך לא חלק מישראל חמוד
אלי | 18-10-2020 12:09
רוב היהודים בעולם לא מטורללים כמו המחנה שלך.
23
מדריך...
מישהי | 11-10-2020 13:44
בושה תכסה פנינו...
24
ובחרת בחיים ובקדושה -אסור בעל משכב
ת | 11-10-2020 14:16
זאת הסיבה שרבנים מדברים כך- שלא שימשו תח גדול ללמוד ממנו,זה לא מספיק ללמוד מספרי קודש אלא צריך להיות קשור לתח גדול בתורה כדי לפסוק בדברים האלה. הוא לא נחשב לתח גדול בתורה,אז מה הפלא שמדבר דברים לא ראוים, לדוגמא יש בגמרא דיון על אדם שנולד במזל מאדים שזה אומר או שופך דם או מוהל,אז אותו דבר שבמקום להיות בעל משכב זכור שיהיה עם אישה כשרה עפ ההלכה עם חופה וקידושין
25
דם טמא ומטמא,מכשיר...
יהודי נורמלי מאמין בתורה | 11-10-2020 14:18
דם טמא ומטמא,מכשיר עריות ותועבה שעונשם חמור מאוד בתורה. מדובר בכופר וטמא,אסור לכנותו רב
26
לאו הוא טמא...
מאמין בתורת השם | 11-10-2020 14:20
לאו הוא טמא מסואב
27
זה לא דעת תורה.
משה | 11-10-2020 14:54
.
28
ודאי, הרמחל היה...
ברוך שוורץ | 11-10-2020 14:59
ודאי, הרמחל היה תומך ידוע במשכב זכור. חוץ מזה, על משכב זכור כתוב רק 'תועבה', וזה הרבה פחות חמור מ'לא טוב'.
29
משפחה זה גבר ואישה בלבד
אין משפחה להטבי"ת | 11-10-2020 15:01
כבר וגבר זה לא משפחה זה תועבה ואישה ואישה זה המצאה באומות העולם- איך אתה בכלל קורא לזה משפחה! אבסורד
30
אסור לתת הכרה רשמית
דוד | 11-10-2020 15:20
מה שיעשו אנשים בד' אמותיהם זה עניין שלהם. אבל לכתוב מסמך רשמי לחיים עקומים. ה' ישמור ויציל. אין דבר כזה משפחה להטבית מבחינת יהדות. יש פתרונות טיפוליים. ואדם יכול להישאר רווק במקרה קיצוני. שלא נדע
31
כרב הייתי מצפה...
מוטי אמרוסי | 11-10-2020 16:22
כרב הייתי מצפה ממנו שיבהיר שזה תועבה ככתוב בתורה. ועפי הזוהר ידוע שנטיה מולדת זו מגיעה בגלל עוונות מגלגולים קודמים כגון שזל, איסור גויה, אשת איש, נידה וכו' וכפי שמביא החידא ועוד.. והתיקון הוא לעשות תשובה על עוונות אלו ודומיהן כפי שמביא הבן איש חי בספר לשון חכמים, וכן הרב יוסף שני (נכדו של חכם מנחם מנשה זצל בעל האהבת חיים) בספר שדה תפוחים ועוד. ואז הנטיה נעלמת כלא היתה היות ונעשה תיקון על העוונות הנל אז לעונש אין מקום יותר לחול והוא מסתלק.. זוהי התפישה התורנית עפי הזוהר. וזה מה שהייתי מצפה מרב להוביל ולהסביר במקום הדרכים להכיל משהו שבעיני התורה הוא תועבה.
32
קיבלת עוד כתבה.......
חיפאי | 11-10-2020 16:36
קיבלת עוד כתבה.... אני אלוף העולם בצומי.... פשוט לא להאמין שאדם עם ידע בסיסי ביהדות יגיד משהו כל כך מופרך שסותר את היהדות ובעצם שולל את יכולת הבחירה שהיא החירות הכי גדולה בעולם. רק לקרוא את הרמבם בהלכות תשובה כפשוטו איזוהי תשובה שלמה שאדם עומד בניסיון שוב עם אשה שהוא אוהב כמו שעבר בחטא ובאותו מקום והוא אומר לא.... ככה פשוט ככה נכון
הוא גאון עולם הרב הזה סדרת חכמים
יפו | 11-10-2020 16:55
גאון
33
פשוט לא יאומן. הבנאדם מזמן לא אורתודוכסי.
ש' | 11-10-2020 17:27
מזעזע
34
מה שהרב כתב היה קל לכתוב
בכור | 11-10-2020 18:19
הייתי רוצה לראות שיכתוב משהו שהמשאל לא היה מלטף.
35
לא נחתמה הגזרה...
דור חדש | 11-10-2020 18:42
לא נחתמה הגזרה על המבול אלא שהתחילו לכתוב כתובה זה לזה. כמעשה ארץ מצרים לא תעשו שהיו מחתנים איש באיש ואישה באישה. ההבדל בין אדם עם דעת תורה לבין אדם שאין לו דעת התורה זה לא המידע שצבר מקריאת ספרים אלא ההתאמה לרוחה ולנשמתה של תורה. ולכן אתה לא ראוי לתואר רב. אתה הזיה מהלכת. רבים חללים הפילה ועצומים כל הרוגיה נאמר על מי שלא הגיע להוראה ומורה. ענווה בטוח לא הצד החזק שלך
36
על אותו המשקל: המדריך למתחתן עם גויה
אלקיים | 11-10-2020 20:07
בני רפורמי מזמן
37
לא להאמין איך...
יואב | 11-10-2020 20:09
לא להאמין איך הרב מעיז להסתכל למציאות בפנים ולהגיב אליה ואינו מסתגר בעולם הספרים בלבד, ממש חוצפה
38
רב בראש וראשונה ההלכה והתורה לנגד עניו
צחי | 11-10-2020 21:34
לא התורה ולא ההלכה לנגד עניו אלא רק פרסומת ועוד פרסומת וחנופה זהו כל מהותו
39
בני בני ילד רע
סוסו | 11-10-2020 21:38
רעיונות נחמדים אתה כותב בני, אבל מה זה קשור לרב? רב אמור לייצג את היהדות. חטא מכוער אינו משהו שהיהדות אמורה להכיל בצורה כזו. לא בא לך על היהדות, לך תתנצר או משהו כזה, אבל למה להכניס בכח ליהדות דברים שלא קשורים אליה. לפי היהדות בועל זכר חייב סקילה. נשמע לך פרמיטיבי בני? אז לך תחפש לך דת אחרת.
40
מרכש שיש לפחות רב אחד שמבין שהכל רצון השי"ת
גל | 11-10-2020 21:43
גאה ברב לאו היו שמבין שבכל מהפכה בעולם מסתתר אולי רצון עליון
אל תהיה אהבל
ישראלי | 14-10-2020 3:08
אהבל. הרצון האלקי הוא שתתגבר על יצרך. כשמישהו מעצבן, ובא לי לחסל אותו. מגיע הצו האלקי בעשרת הדברות לא תרצח. למה? כך ה' אמר. אל תנסה בסוף יש חשבון. כשמתחשק לי לגנוב. למה צריך לעבוד כה קשה. בזמן שהפרנסה תקועה. מגיע הצו האלקי ואומר לא תגנוב. למה? כך ה' אמר. אל תנסה. בסוף יש חשבון. כשמתחשק לי משהו בין לבין..., ובאמת הייצר משתולל ומתפרע! מגיע הדיבר האלקי לא תנאף. למה? כך ה' אמר. אל תנסה. בסוף יש חשבון. כשאתה אומר הכל מאלקים. התשובה היא נכון. אבל אם אעבור לידך, ויתחשק לי להוריד לך איזה אגרוף לפרצוף. האם תקבל את התשובה, רגע, זה הכל מאלקים. אז תקבל את זה ותשתוק. אתה תתנגד ותדרוש משפט. רגע למה אתה לא חושב שזה מאלקים? התשובה היא פשוטה: אם אלקים היה רוצה שתעשה מה בא לך, הוא היה מייצר אותך כמו קוף או כמו חתולה או עכבר. למה הוא המציא לך שכל, שבו הנך יכול לשלוט על רצונותיך. מה הוא רוצה? את זה הוא כתב בתורה שלעולם לא תשתנה. אז כמו שהוא כתב בתורה רשע למה תכה ריעך. כך הוא כתב בתורה לא תנאף. לאדם הוא נתן את הבחירה, האם להתאמץ ולשמוע בקולו, ועיז לעלות מעלה מעלה, למרות שיש זמן שזה קשה או... ובחרת בחיים! כפי שה' אמר!
על זה...
עובד נגו | 13-10-2020 7:55
על זה נאמר: אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו! קל מאד לדבר על ניסיון כשאתה מבחוץ...
כל כך...
יעל | 12-10-2020 22:43
כל כך צודק...
שמעת על חטא העגל?
תגובה | 12-10-2020 16:59
זה נסיון. גם בחטא העגל היתה לאנשים נטיה להשתחוות לעגל. גם בחטא בעל פעור זמרי התאהב במדיינית. השם נתן תורה וגם נתן נסיונות כדי שנעמוד בהם. והגישה של הרב בני לאו, במקום לתת כח למתמודדים, רק מחלישה אותם.
41
אוי לך ואוי לנפשך רשע מרושע עוד תיתן את הדין
לאו המושחת והרשע | 11-10-2020 22:45
אתה הורס את הדת כמה הפל ברשעותך ועוד כמה תפיל אין תרופה למכתך!!!!!!!!!!
42
ליצן להטבי ,...
שיבלום את הפה שלו כבר | 11-10-2020 23:17
ליצן להטבי , ממשפחה של להטבים הזויים במיוחד, שעשה חוכא ואיתלולא מהדת היהודית רפורמי על ספידים, גרוע מהרפורמים הרגילים. כי הוא מתחזה לסרוג.
43
זה רב של...
שלמה | 11-10-2020 23:52
זה רב של דור המבול אולי....שהיו אז כותבים כתובות זכר לזכר ונקבה לנקבה
44
עוד אחד שנקרא...
דדי | 12-10-2020 7:37
עוד אחד שנקרא רב. מה לו ולרבנות ולתורה בכלל. מסכן, ובושה למשפחתו.
45
''הרב'' הלהטבי יולה מין מתבוסס בטייה מאז.....
טפו לאו | 12-10-2020 9:10
לא ירחק היום בו ישתול הלהטבי הלז - טפו איכסה - את הסטייה המינית לתוך לוחות הברית רחמנא ליצלן. אפילו נביאי ישראל לא ניבאו שיצמח לנו בערוגותינו. סרוג סוטה מין שחקלקל את הנוער הטוב שלנו. גם בצ''ח הקללות אין זכר לאישיות כזו
46
ואולי מחר חתונה משולשת?
דני | 12-10-2020 10:33
או עם בעלי חיים? לפי ההגיון של בני לאו, למה לא? _דור המבול לא נימוחו מן העולם עד שכתבו גמסוסיות לזכר ולבהמה (ברר, כו)_
47
לכבוד הרב לאו,...
חני | 12-10-2020 10:37
לכבוד הרב לאו, איך אתה מעיז לחלוק על החוקים של הקב׳ה, הלו בתורה הקב׳ה כתב לא יהיה מישכב זכר עים זכר, הביאו הלכה מסויימת לרב עובדיה יוסף זצק׳ל הוא לא יכל לשנות את ההלכה בטענה שזו הלכה שניתנה על ידי תנאים ואמורים ואינו יכול לשנותה, ואתה בא לשנות את החוקים של הקב׳ה בעצמו שכתב בתורה, מי אתה, בן אדם בא לעולם לתקן את עצמו, ההנאה שיש לגוף צריך להיתגבר ולתקן את זה, לא ההיפך לעזור להם בהנאות שלהם, אתה לא רב אים אתה הולך נגד החוקים והמישפטים של הקב׳ה.
48
אסור לשפוט אדם עד שמגיעים למקומו
תורה | 12-10-2020 11:20
לכל המגיבים - תנסו רגע לדמיין איך החיים שלכם היו נראים אם היו מכריחים אתכם לקיים יחסי מין עם גבר. עכשיו אולי תצליחו להבין מה עובר על הומו או לסבית שמדמיינים מערכת יחסים סטרייטית. זה לא אנושי להכריח אנשים לשכב עם אדם שהם לא מסוגלים להימשך אליו. תגידו תודה שאתם לא נמצאים במצב הזה.. וכל הכבוד לרב בני שעושה את העבודה הקשה לטובת אותם אנשים טובים שסובלים מאד שלא באשמתם.
49
למה נותנים במה...
דוד | 12-10-2020 12:00
למה נותנים במה לבייתוסי הזה היו כל כך הרבה כופרים כמוהו במשך הדורות לא מציג עמדה חדשה אלא ביטוי לתועבה ישנה
50
מתי יעשו מדריך לחילול שבת?
דתי לאומי | 12-10-2020 12:10
חס ושלום
51
התורה לא תשתנה מר בני לאו
דתי לאומי | 12-10-2020 12:12
ואינך יכול לשנותה.
52
לכל היהודים המתלהמים...
ללא מצנפת | 12-10-2020 12:17
לכל היהודים המתלהמים כאן בתגובותיהם החסודות, חישבו היטב בפעם הבאה כשאתם שרים בהתלהבות דוד מלך ישראל. חישבו פעמיים על מערכת היחסים שנרקמה בין דוד להיונתן. דרשני.
תתבייש
תגובה | 12-10-2020 16:57
יכולה להיות אהבה בין חברים. וזה לא קשור ליחסים של שחיתות.
53
אתה מטומטם בור...
דוד | 12-10-2020 12:23
אתה מטומטם בור ועם הארץ. תילמדי לעומק. טמבל. טיפש כמו נעל. נעל לא מדברת או חושבת
54
היטלר למה לא...
דוד דוד | 12-10-2020 12:24
היטלר למה לא סיימת את הפרויקט האשכנזי ? ואמרו שהגרמנים הם פדנטים ויסודיים
הלו מלך...
ללא כיפה. | 12-10-2020 17:04
הלו מלך ישראל אתה, ריבונו של עולם שלח את הרב להחזיר אותך בתשובה, רק שהשנאה עיוונה עיניך.
55
ימח שמכם סרוגים...
דוד דוד | 12-10-2020 12:25
ימח שמכם סרוגים
56
הפיתרון הסופי אינו...
זאזא | 12-10-2020 12:25
הפיתרון הסופי אינו הסתיים
57
צריך לשרוף את...
זאזא | 12-10-2020 12:26
צריך לשרוף את הבית כנסת שלו
58
בן דוד שלו...
ריקו | 12-10-2020 12:27
בן דוד שלו פדופיל פעיל. המשפחה שלהם ברחה מתאי הגזים.
59
לתת לערבים לעשות...
מוחמד | 12-10-2020 12:30
לתת לערבים לעשות שפטים במתנחלים האשכנזים שברחו מאמריקה ומהשואה. עם ישראל פחות 450.000 סרוגים שווה ניקיון
אתה צריך...
מחבל | 15-10-2020 1:23
אתה צריך לשבת בכלא חכל החיים
60
הערב רב צף....
שמואל | 12-10-2020 12:32
הערב רב צף. ויצוצו כול פועלי עוון
61
כפירה
בן-ציון | 12-10-2020 13:12
כתבה המוליכה אנשים לחטוא ברושם שהתורה מתירה או לפחות לא מגנה את הדבר. אין יותר רחוק ומשלה מכך. כתבת כפירה נטו.
62
טיפש מטופש. לא יודע שהתורה היא התרופה לבעיה..
רם | 12-10-2020 13:17
שלהם? במקום להקשיב לחכמי ישראל הוא מקשיב לדעת הפסיכיולוגים שהם בעצמם פסיכים. הדרך לעזור להם היא קודם כל לא לקבל את החטא והמעשים שלהם ואחר כך להורות להם שמי שרוצה לעשות תשובה, אפשרי בהחלט בזכות התורה הקדושה ואז מפנים אותו לזקנים אמיתיים שיראו לו את הדרך הנכונה(ולא טיפולי המרה ושטויות כאלה). תלמוד תורה וקיום מצוות בקוונה מרפא כל מחלה.
63
אעשה לו עזר כנגדו - הכוונה לאישה.
בועז | 12-10-2020 14:23
לא טוב היות האדם לבדו - הומוסקסואליים אמורים לחיות לבד.
64
צריך להתאגד כמה...
חיים | 12-10-2020 15:59
צריך להתאגד כמה וכמה מניינים ולבצע פולסה דינורא על בנימין לאו. וכך נחסוך מהעם את הכפירה שלו
באמת צדיק...
לא צדיק אנוכי | 12-10-2020 16:59
באמת צדיק אתה, רק אל תתפלל את אותה תפילה שהביאה עלינו חורבן בית ראשון ושני.
65
בסוף הדברים שעובדיה...
גדעון | 12-10-2020 16:01
בסוף הדברים שעובדיה יוסף אמר יהיו נכונים כיפות סרוגות לא מזרע יעקב. אלה ערב רב אמיתי
הצדיק, שינאת חינם...
יהודי אנוכי | 12-10-2020 16:57
הצדיק, שינאת חינם הביאה עימה חורבן.
66
חבל שיש ...
יחזקאל | 12-10-2020 16:04
חבל שיש שורדים מהשואה במשפחת לאו.... אדולף פיספס כמה עכברושים יהודים ..
אנטישמי ...
דוד | 14-10-2020 9:28
אנטישמי
מה
מה?! | 13-10-2020 22:05
תגיד לי אתה נאצי שאתה מדבר ככה?!
לא יפה
לא יפה | 12-10-2020 16:56
אפשר לתת ביקורת עניינית נגד השטויות שהוא אומר. וזו לא סיבה לדבר בסגנון כזה בוטה.
67
איך האתר מאפשר תגובות מזעזעות ומסיתות כאלה?
חנה | 12-10-2020 17:09
אפשר לחלוק על דברי הרב בני לאו, אבל אני מתפלאת על סרוגים שמאפשרים לפרסם כאן דברי בלע והסתה כמו של גדולי האנטישמים. והמגיבים כך שתתביישו לכם!!! יהודים לא מדברים כך!
68
מגיבים, אחים יקרים,...
חורבן בית ראשון ושני... | 12-10-2020 17:16
מגיבים, אחים יקרים, צדיקים, כל כך הרבה מילות אהבה כתבתם כאן. לא הייתה זו שנאת חינם שהביאה עלינו חורבן הבית?!
חינם??? חחח...
דוד | 14-10-2020 9:28
חינם??? חחח
69
תמיהה
לא הבנתי | 12-10-2020 20:03
ה..רב?!?!
70
בא משתחרר מרב...
אליריס | 12-10-2020 20:24
בא משתחרר מרב כמוך שנותןהתרים מיוזמתו ושיגיד לי איזה רב נותן לו את ברכתו
71
מזרחניקים מתוסבכים
ח | 12-10-2020 21:58
רבנים.....
72
רב חכם נאור...
נועה | 13-10-2020 7:22
רב חכם נאור ואמיץ. כמה חושך ורוע בתגובות.
אם מבחינתך חושך ורוע זה אדיקות - ונאמנות אז
אוראור זהבי | 01-04-2022 15:05
שתדעי לך שהנאצים והערבים חושבים בדיוק כמותך - והמבין יבין!
חושבת שהרב לאו,הסביר...
מלכי | 13-10-2020 12:29
חושבת שהרב לאו,הסביר מאוד יפה.
73
ילד צומי שטרם...
פעם הייתי בקהילה שלו | 14-10-2020 2:23
ילד צומי שטרם התבגר. בני בני איש טפשוני.
74
בני לאו הכתיבה שלך...
תתבייש בני | 15-10-2020 1:19
בני לאו הכתיבה שלך חולנית. רב אתה לא , זה ברור. ממי אתה מקבל כספים והכנסות כדי להוליך שולל, לסלף ולהכשיל בצורה כזו????? נטיה הפוכה הוא קושי נפשי פסיכולוגי שניתן להתגבר עליו. הומוסרסואליות נוגדת את רצון הבורא בעולם. בני לאו תפסיק לשקר
75
בני לאו צריך...
יעקב | 15-10-2020 9:59
בני לאו צריך לבדוק את יהדותך, מחלל שם שמיים ברבים,
76
איש אמיץ אבל כנראה זה יותר קל לו לכתוב את זה
בוחבוט | 15-10-2020 14:32
איש אמיץ אבל כנראה זה יותר קל לכתוב את זה ולהחשב נאור מאשר להלחם בגזענות בציונות הדתית כלפי מזרחים ובכלל כי זה יהיה כבר יותר מדי עבורו ועבורם
77
לא להתרגש, סתם משוגע
אורי | 16-10-2020 15:29
ואם יש לבנאדם נטיה לרצוח אותך, לאו? איזה קשקושים
אם זה...
כוס אמא של אורי | 19-10-2020 15:23
אם זה לרצוח את האמא המפגרת שהביאה אותך אז זה מבורך
רק שמישהו שרוצח אותך, ובכן, הוא רוצח אותך.
אלי | 18-10-2020 12:11
שמישהו גר עם גבר, הוא לא עושה לך כלום.
78
מנהיג יהודי אמיתי
תא | 16-10-2020 21:11
מעורר תקווה
79
הוא איבד את זה, מזמן...
יהונתן | 19-10-2020 15:59
המשיח בפתח, ככל הנראה, אם רב מתיר דבר כזה...
80
די עם השנאת אחים הזאת די!!
יהודיה | 19-10-2020 18:14
והם מצפים שעם הצעקות שלהם עליו הם יקרבו את הגאולה... חיים בסרט!!
81
תודה. אולי זה...
אנונימי | 19-10-2020 18:16
תודה. אולי זה יעזור להוריי לקבל אותי.
82
רב רפורמי
יהודי | 21-10-2020 13:18
פשוט מאד. אין מילה נוספת
83
אם הוא רב - אז אני דוגמנית או בלרינה!
אוראור | 22-10-2020 23:20
והמבין יבין!!!!!!!!!!!!!!!!!!
84
בני לאו ילד...
מיכה אושפיזאי | 29-10-2020 11:46
בני לאו ילד רע וזה נורא
85
יהרג ובל יעבור
פנחס | 29-10-2020 19:33
זה מרגיש כמו צחוק מהקבה עדיף שתגיד שאתה לא מאמין בתורה ביזיון התורה חילול ה' שאין דוגמתו להתיר עון החמור מגילוי עריות שיהרג ובל יעבור ועוד בפרהסיא ??. ועוד לתת לכך תוקף קבוע ? יש גבול לצחוק אלו דרכי הערב רב לעשות תועבה חס ושלום אוי ואבוי והם משחיתים את העולם כמו הדור המושחת של נח על חילול ה' במקום לרפא את החולה אתם מציעים לו להענש ולמות בחטאו בושה חרפה יש לדבר על הנושא לעסוק בריפוי העניין כן לפתוח את הנושא וללמוד וללמד ברבים איך לעזור ולהבריא את הנפש ולא להתבייש אך להתיר את הטמא וכל הרע ? עדיף למות עדיף לחטוא עם כל הנשים שבעולם ולא להכשל בשמץ תועבה חס ושלום תעסוק בבירור דרכי הריפוי והטיפול בכך ולא בדרך רשעים שחללו את ה' , הלא ברור שימחה זכרם
86
כשאני קורא את...
משה | 30-10-2020 3:51
כשאני קורא את התגובות כאן אני מבין כמה הרב בני לאו צודק. במקום שאין אנשים היה איש.
87
מעניין שהוא הוציא...
ערן | 30-10-2020 12:24
מעניין שהוא הוציא את זה מיד אחרי האפיפיור... יש ביניהם קשר?
88
צריך לשלול ממנו...
יוסי | 02-11-2020 6:17
צריך לשלול ממנו את הסמיכה לרבנות ויפה שעה אחת קודם. רוצה לצאת נגד עיקרי הדת? תעשה את זה כאדם פשוט. לא כרב שיכולים בטעות לשמוע לפסקיו.
89
נראה לי שהצעקן הוא בעצמו הומו בהכחשה
חיים | 02-11-2020 10:20
איום ונורא... סכנת נפשות.. רוצחים בפוטנציה.. ומי שאשם באמת אלו הרבנים שלהם, שאחרי פגיעה או רצח לא יתנו את הדין... מסתתרים להם בבתי המדרשות אכולי שנאה. לא למדו כלום מחורבן בית המקדש. עצוב לראות מעשי רשע כאלו - וכל הכבוד לרב בני לאו האמיץ ויום יבוא ויתגלה שהיה גדול הדור שנרדף כמו הרמבם בזמנו.
,...
יצחק | 04-11-2020 16:15
, אתה פשוט לא מבין. חד מיני אינו גאה. הוא מרוסק, עם פגיעה אנושה בעמוד השגרה הגברי שלו. זו אכזריות לאשר להם את הסטייה הזאת. הם אומללים. איך גבר יכול לוותר על אהבת אשה ??
90
אהבת חינם!
אוהב את עם ישראל | 09-12-2020 15:33
פסק מדהים אני יודע שמלא אנשים יחלקו עליי אבל הא נשים מסכנים והרב בני לאו עוזר להם!בואו נרבה באהבת חינם וככה המקדש יבנה לא על ידי הפצת שנאה!
תיקון חשוב, לא...
רבקה | 29-03-2021 19:12
תיקון חשוב, לא מדובר בפסק הלכה כפי שמצהיר הרב בני לאו, מדובר במסמך הנחיות אשר מתמודד עם מציאות חיינו. לא פסק הלכה!
91
mmeiravazoulay676@gmail.com
Isabella Ethan | 07-04-2021 18:24
שמי איזבלה איתן, טופס, תל אביב-יפו לאחר 12 שנות נישואים, בעלי ואני הסתכסכנו בצורה כזו או אחרת עד שלבסוף עזב אותי ועברנו לקליפורניה כדי להיות עם אישה אחרת. הרגשתי שחיי נגמרו והילדים שלי חשבו שלעולם לא יראו את אביהם. ניסיתי להיות חזק רק לילדים אבל לא הצלחתי לשלוט בכאבים שמייסרים את ליבי, הלב שלי התמלא צער וכאבים כי הייתי ממש מאוהב בבעלי. כל יום ולילה אני חושב עליו ומאחל תמיד שהוא יחזור אלי, הייתי ממש נסער והייתי זקוק לעזרה, אז חיפשתי עזרה באינטרנט ונתקלתי באתר שהציע שדר אלאבה יכול לעזור לאקס שלי לחזור במהירות . אז הרגשתי שאני צריך לנסות אותו. יצרתי איתו קשר והוא אמר לי מה לעשות ועשיתי את זה ואז הוא עשה לי כישוף אהבה. 48 שעות אחר כך בעלי באמת התקשר אליי ואמר לי שהוא כל כך מתגעגע אליי והילדים, כל כך מדהים !! אז ככה הוא חזר באותו יום, עם המון אהבה ושמחה, והוא התנצל על הטעות שלו והכאב שהוא גרם לי ולילדים. הנישואים שלנו היו חזקים מבעבר, הכל בזכות דר אלאבה. הוא כל כך חזק והחלטתי לשתף את הסיפור שלי באינטרנט שדר אלאבה היה מכשף אמיתי ועוצמתי. אני תמיד אתפלל שהוא יחיה הרבה זמן כדי לעזור לילדיו בעת צרה, אם אתה כאן ואתה צריך את בחזרה לשעבר או שבעלך עבר לאישה אחרת, אל תבכה יותר, צור קשר עם גלגל האיות החזק הזה עכשיו. הנה דואל יצירת הקשר שלו בכתובת: {dralaba3000@gmail.com} או העבר לו WhatsApp דרך איש הקשר שלו למטה +2349071995123 תודה לך דר ALABA.
92
כבוד הרב האדמור...
אוראל | 02-08-2021 6:42
כבוד הרב האדמור מורנו ורבינו הרב בני כן כדי שיכאב בחזרה לאלו שמזלזלים בכבוד של רב! תודה לכבוד הרב הקודש קודשים הרב בני תודה לה על הרב בני! שתמשיך להגדיל תורה בקרב עם ישראל ולהאדירה.
93
סוף סוף רב...
אחד שיודע | 15-08-2021 3:07
סוף סוף רב חכם ומתקדם.. כבר הוכח שזה מולד, כבר הוכח שזה לא ניתן לשינוי. תנו להומוסקסואלים להיות עם בני מינם. הרצון והמשיכה לעולם לא ״יעברו״ להם. הפחד מזה שמישהו יגלה, ההדחקה של המיניות לאורך השנים, וההומופוביה המופנמת מובילים בסופו של דבר לפדופיליה! ואז רואים פגיעה בילדים ובנים צעירים. ו״שמרתם לנפשותיכם״.
94
חה: והוא קורא לעצמו רב - אם אחד כזה
אוראל זר זהבי | 13-10-2021 11:28
יכול להיות רב - אז ביטן ואמסלם יכולים להיות דיאטנים או מדריכי כושר - והמבין יבין.......
95
ח ה : אם זה רב - אז אני
אוראור זהבי | 01-04-2022 15:03
רקדנית בלט אולי!...... רב אלק - פחחחחחחחחחחחחחחח!.
96
בני לאו קיבל...
דרור נווה | 08-08-2022 5:05
בני לאו קיבל אבעבועות הקוף