אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מפקד בה"ד 1 ומפקד חטיבת גבעתי הנכנסים- בוגרי עלי

לפחות 3 בוגרי מכינות קדם צבאיות דתיות מונו בסבב המינויים הנוכחי, שנים מהם ממכינת בני דוד בעלי. אל"ם אליעד מאור ישמש כחמ"ט גבעתי ואל"ם יהודה ואך ימונה למפקד בה"ד 1

מפקד בה"ד 1 ומפקד חטיבת גבעתי הנכנסים- בוגרי עלי
  יהודה ואך (צילום: דובר צה"ל)

צה"ל פרסם היום (שני) את סבב מינויי המפקדים שבוצעו בראשות הרמטכ"ל אביב כוכבי, בין היתר כמה בוגרי הציונות הדתית.

אל"ם אליעד מאור יכנס לתפקידו מפקד חטיבת גבעתי. בוגר המכינה בני דוד בעלי, מאור נולד וגדל באלקנה שימש מפקד עוצבת ברעם, סגן מפקד חטיבת גבעתי, מפקד גדוד גפן ומפקד גדס"ר גבעתי.

עוד באותו נושא

צפו בטקס מצטייני הנשיא לשנת 2020, תש"ף

אל"ם יהודה ואך ימונה למפקד בית הספר לקצינים. ואך גם הוא בוגר המכינה בעלי, נולד וגדל בקריית ארבע, שימש מפקד חטיבת שועלי מרום, סגן מפקד חטיבת גבעתי, מפקד גדוד גפן ומפקד גדוד שקד

אל"ם עמית ימין ימונה למפקד מערך הגנת הגבולות ויועלה לדרגת תא"ל. למד במכינת קשת יהודה, וגדל בעיר נתניה, שימש מפקד חטיבת ביסלמ"ח, ראש תורת חי"ר וצנחנים במפקדת קחצ"ר ומפקד חטיבת עציון.

אל"ם נועם אסידו ששימש כמפקד בה"ד 7, ימונה למפקד הקשר והאלקטרוניקה בפיקוד הצפון.

כול המינויים כפופים לאישורו של שר הביטחון בני גנץ.

שאר המינויים שאושרו היום:

תא"ל יניב אלאלוף ימונה למפקד המכללה לפיקוד ומטה.

תא"ל אביעד דגן ימונה לראש מנהלת הטרנספורמציה הדיגיטלית באגף התקשוב.

אל"ם ר' ימונה לראש חטיבת ההגנה בסב"ר באגף התקשוב ויועלה לדרגת תא"ל.

אל"ם ג' ימונה לראש חטיבת ההפעלה באגף המודיעין ויועלה לדרגת תא"ל.

אל"ם שרון אלטיט ימונה למפקד חטיבת כפיר.

אל"ם שרון אסמן ימונה למפקד חטיבת הנח"ל.

אל"ם מני ליברטי ימונה למפקד חטיבת הקומנדו.

אל"ם יואב ברונר ימונה למפקד חטיבת הצנחנים.

אל"ם שגיב דהן ימונה למפקד עוצבת "בני אור" (חטיבה 460).

אל"ם רועי סבירסקי ימונה למפקד עוצבת "ברק" (חטיבה 188).

אל"ם יפתח נורקין ימונה למפקד עוצבת "סער מגולן" (חטיבה 7).

אל"ם גיא עמית ימונה למפקד בית הספר לתותחנות.

אל"ם נמרוד ציבולסקי ימונה למפקד חטיבת האש (חטיבה 282).

אל"ם יואב טורחאנסקי ימונה למפקד בית הספר להנדסה צבאית.

אל"ם י' ימונה לראש מחלקת מבצעים באגף המבצעים.

אל"ם ארז בן-ציון ימונה למפקד שייטת 3.

אל"ם אליעזר סוחוליצקי ימונה למפקד בסיס אשדוד בזרוע הים.

אל"ם ג' ימונה לראש מחלקת מבצעים בזרוע הים.

אל"ם א' ימונה לראש מחלקת אמצעי לחימה בזרוע האוויר.

סא"ל נעם סובל ימונה למפקד עוצבת "אדירים" (אגד ארטילרי 7338) ויועלה לדרגת אל"ם.

סא"ל ט' ימונה לראש מטה איראן באגף אסטרטגיה ומעגל שלישי ויועלה לדרגת אל"ם.

סא"ל ע' ימונה למפקד מרכז האש בפיקוד הצפון ויועלה לדרגת אל"ם.

סא"ל ש' ימונה למפקד יחידת שליטה מרכזית בזרוע האוויר ויועלה לדרגת אל"ם.

סא"ל נ' ימונה לראש מחלקת השתתפות בזרוע האוויר ויועלה לדרגת אל"ם.

סא"ל צ' ימונה לראש מחלקת אג"ם באגף התקשוב ויועלה לדרגת אל"ם.

סא"ל סביון רובין ימונה לראש מחלקת תקשוב בזרוע היבשה ויועלה לדרגת אל"ם.

בנוסף, אישר הרמטכ״ל סיכום דיון שיבוצים לתפקידים ביחידה 8200, שהתקיים בראשות ראש אגף המודיעין, אלוף תמיר היימן: אל"ם י׳ ימונה למפקד ההתקפה בסייבר. אל"ם י׳ ימונה למפקד מרכז הדיגיטל (מידע וידע טכנולוגי). סא״ל ב׳ ימונה למפקד מרחב התקיפה הטכנולוגי בסייבר ויועלה לדרגת אל"ם.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
בוגרי עלי
מפדלניק | 15-09-2020 15:09
יש להם עדיין כיפה על הראש? בתמונה לא רואים...
אתה מבין...
גיא | 22-09-2020 8:45
אתה מבין מה הבעיה שלך?