אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

יוסי דגן: "נתניהו מחפש אתרוגים כמו שרון"

ראש המועצה האזורית שומרון מתקשה להאמין שראש הממשלה שהוא בחר לא יקיים את הריבונות: "מתקשה להאמין שראש ממשלה של הימין שאני בחרתי בו, שרוב הציבור בחר בו יוותר", ומזהיר: "זה עלול להיות סוף השלטון שלו"

יוסי דגן: "נתניהו מחפש אתרוגים כמו שרון"
  נתניהו בזמן ההצהרה שלו בשומרון על החלת ריבונות על כל הישובים (קרדיט: מועצה אזורית שומרון)

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מגיב היום להצהרת ראש הממשלה אמש ולפרסומים על כך שאין מדובר בדחיית הריבונות אלא בביטול הריבונות: "אני מתקשה להאמין שזה נכון. אני מתקשה להאמין שראש ממשלה של הימין שאני בחרתי בו, שרוב הציבור בחר בו יוותר על הבטחה אחת בשלוש מערכות בחירות בשנה האחרונה: להחיל ריבונות מלאה על כל היישובים ביהודה ושומרון יעשה מהלך כזה".

"אם נתניהו מוכר את הריבונות בתמורה לפיסת נייר - זו הונאה", יוסי דגן במתקפה

זה עלול להיות סוף השלטון של נתניהו

"הוא ראש ממשלת ישראל הציבור בחר בו שלוש פעמים כדי להחיל ריבונות ואם ראש הממשלה מוכר את הריבונות ומוכר את היישובים ביהודה ושומרון: ואני מדגיש לא ריבונות עם מדינה פלסטינית, לא ריבונות רק על גושי ההתיישבות, אלא כמו שהוא אמר ועל זה הוא נבחר: ריבונות מלאה על כל היישובים ביהודה ושומרון, ואם הוא ימכור את הריבונות ביהודה ושומרון, בנימין נתניהו עלול לכרות את הענף הפוליטי שעליו הוא יושב ועליו מתבסס שלטונו אם ראש הממשלה נתניהו, ואני אומר את זה כאיש ליכוד, כמי שתמך בנתניהו ורוצה להמשיך לתמוך בו אם ראש הממשלה יאבד את האמון ויראה כאילו שהוא הונה את המחנה הלאומי, כאילו שהוא רימה את כל העם, זה עלול להיות סוף השלטון שלו", הזהיר.

עוד באותו נושא

רווח או הפסד? נתניהו, הריבונות והחתול של אליס


4

דגן הוסיף בציניות: "כל הסיפורים על לדחות לא לדחות, שיחיל את הריבונות ביום ראשון, וידחה את הסכם שלום עם אבו דאבי לעוד שלושה חודשים. שיקיים את ההסכם עם אותה מדינה מוסלמית רחוקה, שמעולם לא איימה על קיומה של מדינת ישראל וכולם מבינים שבהזדמנות הראשונה, כגון אם הוא באמת יחיל ריבונות, היא תבטל את ההסכם הציבור לא מטומטם. יש גבול לציניות.

"השמאל אמר מי שיש נגדו כתב אישום לא יכול להיות ראש ממשלה. אתה אמרת יש בעיות יש קשיים אבל אני אחיל את הריבונות, על זה קיבלת את המנדט. יש גבול כמה אפשר למכור לציבור אוויר כי הציבור יחזיר אוויר. עלול להיות כאן שבר טקטוני איבוד אמון מוחלט של המחנה הלאומי בבנימין נתניהו. הציבור לא יקנה הסכמים שלא נותנים שום תועלת למדינה. זה חשוב אבל לא נותן תועלת אסטרטגית. בעבור איבוד הזדמנות היסטורית של פעם בחיים".

עוד באותו נושא

הישג או פספוס? עמית סגל מנתח את הערב של נתניהו


32

דגן התייחס לתחושות הקשות בימין ואמר: "תחושת הבגידה זה הדבר הקשה. אני חושב שהדבר הכי קשה לציבור וגם לאדם זה להרגיש נבגד. אנחנו נראה בזמן הקרוב כל מיני ספינים מאנשי ראש הממשלה שיחפשו את מי להאשים. הם יאשימו אותנו שהתנגדנו למדינה פלסטינית, הם יאשימו אותנו שהתנגדנו להפקיר את אלון מורה. מה שעושה ראש הממשלה זה דבר שלא עושה ראש ממשלה מהימין. אנחנו בחרנו בנימין נתניהו אנחנו לא בחרנו שמעון פרס דגן האשים את ראש הממשלה בכך שהוא מבקש אתרוגים ואמר: ראש הממשלה רוצה לקבל אתרוגים. שמענו את אמנון אברמוביץ אלה דברים חמורים מאוד

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
דגן, אכלת אותה בגדול !! הזהרתי אותך כמה פעמים
נאוה | 14-08-2020 14:36
נכון שהזהרתיך דרך התגובות באתר הזה ובערוץ 7 -תיזהר ביבי תחמן והבטחות הוא לא יודע ולא רוצה לקיים - אז איך האמנת לו ?????????????????????? הריבונות = בחלום שלך, וחבל לעם ישראל שהאמין לו !!!!
2
ככה זה כשהשתן עלה לדגן לראש
רון | 14-08-2020 17:49
מרגישים כח
3
איך אמר הרבי לנתניהו כולם יהיו נגדך
טלי | 14-08-2020 17:50
חלק
4
לצערך ביבי מבחינה...
אואיסט | 14-08-2020 20:01
לצערך ביבי מבחינה מדינית כבר 30 שנה לא סוטה סנטימטר אחד מדרכו של השמאל הציוני. לא מפתיע אבל לא יהיה ריבונות כנראה. השמאל שונא את ביבי לא בגלל דרכו המדינית כי אין הבדל בינו לבין מפאי.
5
ביבי הוא ראש...
אין לך על מי להלין .... אלא על עצמך .... ככה זה כשנאשם במירמה ושוחד מנהל מדינה .... | 15-08-2020 9:32
ביבי הוא ראש ממשלה מושחת שכל מעיינו הוא בבריחה מאימת הדין .... מגוחך לבכות על הסיפוח שלא יהיה ... הרי הנאשם מפזר הבטחות כל בחירות והטפשים קונים ..... את חאן אל אחמאר לא פינו , ואת הבקעה לא סיפחו , והחוק לא הוחל , אין ברית צבאית , ואין עסקת המאה ואין סיפוח .... רק אידיוט חוזר על אותה פעולה [הצבעה עבור מושחת] וחושב שהפעם יצא משהו אחר [מהשקר , והסחת דעת ] שתמיד הוא מקבל ....
6
ביבי הוא ראש הממשלה הגרוע בתולדות המדינה
בניה | 16-08-2020 9:01
ביבי הוא ראש הממשלה הגרוע בתולדות המדינה. הוא מדבר על שלום עם אבו-דאבי אבל עושה מלחמות בין היהודים - משסע יהודים אלו ואלו ומפלג את העם - וזו היא מורשתו.
מסכימה עם כל מילה ואות בתגובתך
לבניה | 16-08-2020 11:32
נקווה שדגן למד ולומד את הלקח ולא יתפתה להאמין לביבי בעל 3 התיקים מלבד תיק הצוללות שטרם דנים בו . הוא חי על פילוג בעם זה מדרבן אותו-עובדה איך התנהג ומתנהג כיום לבנט/הקנאה !
7
ביבי עשה לסרוגים מה שעשה לכלל עם ישראל
סיפוח-כבר-ביום-ראשון | 16-08-2020 10:39
ביבי עשה לסרוגים מה שעה לכלל עם ישראל- פילג, שיסע וזרע שנאת חינם.
8
התעוררתם ?? כשפגע...
אילה חן | 17-08-2020 10:37
התעוררתם ?? כשפגע במוחלשים שתקתם עכשיו נחשף פרצופו האמיתי של הנוכל מבלפור