אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

למה הפרקליטות התערבה בעניין ליאת בן ארי?

בעקבות מכתבה של עו"ד בת-אור כהנוביץ' מהפרקליטות בעניין ליאת בן ארי, חבר מועצת ראש העין, חנוך עוז, פנה היום ליועץ המשפטי לממשלה ד"ר בדרישה כי יבדוק את נסיבות הוצאתו

למה הפרקליטות התערבה בעניין ליאת בן ארי?
  יונתן זינדל/פלאש 90

חבר מועצת ראש העין, חנוך עוז, פנה היום (ראשון) ליועץ המשפטי לממשלה ד"ר אביחי מנדלבליט, בדרישה כי יבדוק את נסיבות הוצאת מכתבה של עו"ד בת-אור כהנוביץ' בעניין עבירות הבנייה שבוצעו לכאורה על ידי המשנה לפרקליט המדינה, ליאת בן ארי.

עוז כתב ליועמ"ש: "כידוע לך היטב הגב' ליאת בן ארי ובעלה אביב שוויקי פיצלו באופן לא חוקי את דירתם, הפכו שטחי שירות לעיקרי, הגדילו את המרתף, ביטלו חניה בהיתר והשכירו אותה למרבה במחיר, וזאת לאחר שמלכתחילה דירה זו נועדה להיות רק עבור משפרי דיור שהתחייבו לגור במקום".

עוד באותו נושא

הפרקליטות: אסור להתערב בעניין ליאת בן ארי


27

"משום מה המחלקה המשפטית התמהמה בהגשת כתב האישום"

"דבר קיום עבירות הבניה החמורות והצגת מצג שווא בהיתר, נודע עוד בחודש פברואר 2020 עת סיים הפקח מטעם מחלקת הפיקוח את עבודתו במקום והעביר את ממצאיו למחלקה המשפטית. משום מה המחלקה המשפטית התמהמה בהגשת כתב האישום כנגד בני הזוג ארי ושוויקי וזאת בנסיבות לא ברורות".

משכך, אומר עוז כי פנה למחלקה המשפטית תוך דרישה "לדעת מדוע זו אינה מעמידה לדין כפי חובתה, אחריותה וכפי שהיא עושה חדשות לבקרים במקרים אחרים את עברייני הבניה הנ"ל".

עוד מוסיף עוז, כי בשבוע שעבר הבחין ב"ניסיון מחטף בו מנסים להכשיר בדיעבד את עבירות הבניה, וזאת תוך עקיפת החלטות קודמות וסדרי מנהל תקינים", ובשל כך דרש "כי ניסיון הזוג בן ארי ושוויקי להכשיר במחטף את עבירות הבניה שביצעו בדיעבד יוסר מסדר היום ויידון רק לאחר שתגובש המדיניות הכללית לגבי כלל עברייני הבניה ומפצלי הדירות במתחם".

"והנה הפלא ופלא באותו ערב משכשל ניסיון המחטף, נחת בראש העין מכתבה של הגברת בת-אור כהנוביץ' הממוען למחלקה המשפטית של מועצת ראש העין ולעניות דעתי מנסה להלך עליה אימים פשוטו כמשמעו לבל תעשה את המוטל עליה ותגיש את כתבי האישום כנגד מי שעברו על החוק בצורה ברורה".

עוד באותו נושא

האם אסור לנבחרי ציבור להילחם בשחיתות משפטית?


23

"עו"ד כהנוביץ' מצויה בניגוד עניינים מהותי"

עוז כותב כי: "במכתבה זה אמנם מנסה הגב' כהנוביץ' לטעון כי נציג ציבור אסור שיעשה את מלאכתו, אך הלכה למעשה מהווה מכתב זה הדרכה של ממש למחלקה המשפטית בראש העין לבל תאכוף את החוק במקרה דנן"

לדברי עוז, "בדו"ח ההמלצות למיגור השחיתות בשלטון המקומי עליו חתומה ליאת בן ארי בעצמה הוחלט על הקמת המחלקה שכותבת המכתב עומדת בראשה. יוצא אפוא כי עו"ד כהנוביץ' חייבת את קידומה לגבי בן ארי, פשוטו כמשמעו, והיא מצויה בניגוד עניינים מהותי אשר היה אמור למנוע ממנה לעסוק בכל פרט מפרטי הפרשה דנן".

"כיצד לא רעדו ידיה של עו"ד כהנוביץ' להיחלץ לטובת המשנה לפרקליט המדינה, שמינתה אותה (במישרין או בעקיפין) לתפקידה והיא גם כפופה לה היררכית ומוסדית – באופן כה בוטה וכה מנוגד לשלטון החוק? ממתי עובדת המחלקה הזאת אצל מאן דהו ומשמשת 'קבלן הוצאה מצרות משפטיות' עבור מי שהפר ברגל גסה את החוק כדי להשיא לעצמו רווחים כלכליים עצומים תוך צפצוף על החוק ואולי אף קבלת דבר במרמה?".

עוז טוען כי "ממצאי דו"ח מנהל התכנון ואגף הבקרה מוכיחים כי הגב' כהנוביץ' בעצמה איננה ממלאת תפקידה, הרי מידי שנה היא אמורה לקבל דוח לפרקליטות לעניין ביצוע אכיפה. היכן הגב' כהנוביץ' הזדעקה לטובת הגברת אפקטיביות האכיפה? הרי לשמה הוקמה מחלקתה והיא קודמה בתפקידה".

"בפעמים הקודמות – עו"ד כהנוביץ' לא התערבה"

בהמשך המכתב ליועמ"ש, כתב עוז בזעם: "עו"ד שעובדת עמה (ליאת בן ארי, א"ב), שכפופה לה מוסדית והיררכית, שולחת מכתב איום כמו זה שהתקבל ביום חמישי! לא יקום ולא יהיה. זו איננה רפובליקת בננות, וגם הגב' בן ארי והגב' כהנוביץ' כפופות לחוק".

עוז הדגיש: "זו איננה דרישתי הראשונה להוצאת כתבי אישום – ומדרישות קודמת נכנסו בזכותי לקופת העירייה למעלה ממיליון שקל. מעולם, במקרים קודמים, לא זכיתי למכתב כזה של 'אל תתערב'. מדוע עו"ד כהנוביץ' לא התערבה קודם לכן מעולם באופן בוטה שכזה? מה שונה במקרה הזה ממקרים אחרים? – או שמא זה רק מהסיבה שעבריינית הבניה בה עסקינן היא עמיתתה לעבודה, ומנהלת המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה".

עוד באותו נושא

חנוך עוז: ניגוד עניינים חמור מאוד בעניין ליאת בן ארי


54

"להורות לאנשי הפרקליטות לא להפעיל לחץ פסול על גורמי האכיפה"

עוז מציין: "התביעה מטעם הוועדות המקומיות היא במנותק מהתביעה של הפרקליטות ומהתביעה המשטרתית. לכן, ריח ביאושים עולה מעצם הפנייה המיותרת של עו"ד כהנוביץ'".

בסוף מכתבו דורש עוז מהיועמ"ש: "לבחון לעומק ואם צריך להסיק מסקנות כנגד כל הנוגעים בדבר. מי החליט להתערב לטובת עבריינית הבניה ליאת בן ארי מתוך אנשי הפרקליטות ומדוע, והאם הייתה זו הגב' בן ארי בעצמה שביקשה מעו"ד כהנוביץ' לכתוב את מכתבה חסר התקדים בעניינה – דבר שהינו אסור לפי כל דין".

לסיום, ביקש עוז מהיועמ"ש "להורות לאנשי הפרקליטות על כל גופיה שלא להפעיל כל לחץ פסול על גורמי האכיפה, ולתן להם לעשות את עבודתם נאמנה בלי התערבות של גורמים רבי עוצמה והשפעה מבחוץ כגון ניסיון ההתערבות הפסול כמופיע במכתבה הגב' כהנוביץ'".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
56 תגובות - 31 דיונים מיין לפי
1
כל הכבוד! הגיע...
חלי | 09-08-2020 21:52
כל הכבוד! הגיע הזמן שנפסיק להוריד את הראש מול המושחתים הללו
אנו עכברים בפני מערכת המשפט. רק לקלל אותם
אין ברירה-רק לקללם | 09-08-2020 23:21
הרב לסרי: כל יום יושבים 100 רבנים ומקללים את השמאל ואת כל השופטים במדינה ואת כל הפרקליטים. כמו שתיקנו חכמים את ''ולמלשינים אל תקוה'' ובתפילה זו יש להוסיף: ''ומלכות הרשעה השופטת'' מהרה יכרתו
2
שני דברים :...
אסור להמשיך בתפקיד ? | 09-08-2020 21:54
שני דברים : ראשית, אם עבריין בניה לכאורה ( שלא ברור אם הוא בכלל עבריין... ) לא יכול להמשיך בתפקידו גם טרם הרשעה - מה לגבי עבריין של שוחד מירמה והפרת אמונים ??? שנית, כל מה שהפרקליטות כתבה הוא שההליך צריך להיות נקי ולא נתון ללחץ של פוליטיקאים - ממש כמו שאסור לניסנקורן ללחוץ על הפרקליטות, למשל, להגיש אישום נגד ביבי בפרשת הצוללות . ואגב, זו כבר כתבה 3 או 4 בעניין שולי שכזה. די. הבנו את העניין. הפוליטיקאים רוצים להציל את ביבי בכל מחיר. יופי חי. הבנו ודי.
הכותרת שלך...
אורח לרגע | 11-08-2020 0:00
הכותרת שלך אומרת הכל. אתה צודק, אצל נתניהו יש כתב אישום וצריכים עוד לנהל דיונים לגבי הראיות. אצל ליאת בן ארי, לשיטתך מדובר בשמועות אינטרסנטיות, אני טוען שמי שמנסה לקבור את הסיפור ולא ממשיך לסקר אותו, מי שמונע את המשך ההליך המשפטי הוא האינטרסנט. למה אתה מרגיש צורך להגן עליה? האם היא מעל החוק? עצם זה שהיא הגישה בקשה לאשר את השינוי לשיפוץ בדיעבד (לאחר ביצוע) מוכיח כאלף עדים שעשתה את שיוחס לה. יש ועוד קשר לתפקידה כאחראית לאכיפה כלכלית. תגיד עברות טכניות לאלפי אנשים שבעבר נקנסו על עבירות דומות... לא ברור מי עשה מה? אתה רוצה לומר שבעלה קנה בית כשהיא חתומה על המשכנתא ויש אזהרה לטובתה בטאבו והיא לא יודעת? ועדיין מדובר בעבירה פלילית
עמלק -...
קיטון | 10-08-2020 23:35
עמלק - ערב רב, התחברו ליהודים והשתלטו עליהם. אוייב ישראל, הערב רב. תקרא נבואות
. אתה כנראה...
אחד הגיוני | 10-08-2020 8:56
. אתה כנראה לא מבין שאין צדיק בארץ שלא יחטא.... לכל אדם יש קופת שרצים קטנה גדולה... לכן גם האשמות נגד נתניהו הם עצומות מהאצבע.... השקיעו מיליונים על - מנת למצוא עבירה... העבירות שהוא ביצע אפשר להשליך על כל אזרח במדינה... קח את האשמות ותמצא שגם אליך יש את העבירות לכאורה שביבי מואשם בהם
, הבנתי...
אהבל הוא תמיד אהבל | 10-08-2020 8:21
, הבנתי שמי שנולד טיפש וגס רוח, גם ימות טיפש וגס רוח.
, עוד...
קשה הבנה | 10-08-2020 7:47
, עוד לא הבנת שבמקום מתוקן ונורמלי אסור למי שיש נגדו כתב אישום להעמיד עצמו לבחירה לתפקיד ציבורי ? עוד לא הבנת שבחירות אינן זיכוי מעבירה ? עוד לא הבנת שרק במדינה מטורללת כשלנו יעז ראש ממשלה שהוגש כנגדו כתב אישום כזה חמור לרוץ לבחירות ? עוד לא הבנת שמי שעומד בראש הממשלה צריך להיות נקי כפיים וללא עננת חשד ? עוד לא הבנת שביבי מתנהג כארדואן וכגרועים במנהיגי העולם ?
, מה אתה...
הכל בעיני המסתכל | 10-08-2020 7:43
, מה אתה אומר ? יש הבדל ? כן יש : אצל נתניהו כבר יש כתב אישום, מה שמעיד על קיום ראיות לכאורה. אצל בן ארי עוד אין כתב אישום וכלל לא ברור מי עשה מה, חוץ משמועות אינטרסנטיות. ויש הבדל נוסף : אצל נתניהו מדובר בעבירות חמורות שיש עימן קלון והן בוצעו תוך כדי תפקידו ומשמעותן על תפקידו ותיפקודו חמורה מאין כמותה. אצל בן ארי אלו עבירות טכניות, לא בוצעו תוך כדי תפקידה ואין להן קשר לתפקיד ולתיפקוד שלה. אז מה ברור יותר וחמור יותר ?
עוד לא הבנת...
יוסי | 10-08-2020 7:03
עוד לא הבנת שרוהמ מחליפים בקלפי ולא כל פקיד מושתן ידיח רוהמ נבחר עי העם?
מה הבנתה...
נטראלי | 10-08-2020 5:38
מה הבנתה יאהבל
בכל זאת...
אורח לרגע | 10-08-2020 0:11
בכל זאת יש הבדל, בעוד שאצל נתניהו בקושי התחילו את ההליך המשפטי והוא בחזקת זכאי עד שהוכח אשמתו (נטל ההוכחה על התביעה), אצל בן ארי הגיע פקח ותיעד את העבירה, לאחר מכן היא ניסתה להכשיר אותה בדיעבד (ומי שעושה דבר כזה מבין היטב שעבר על החוק...)
יש מצווה להשמיד את עמלק?
המורה להיסטוריה | 09-08-2020 23:27
ואם יש מצווה כזו וקוראים למישהו עמלקי, מה המסקנה? רק שאני אבין מה המשמעות כשמישהו קורא לאדם אחר עמלקי.
לא לתת במה לעמלקים
עידו | 09-08-2020 22:40
שמתי לב שהשמאלנים מושיבים בכל האתרים הדתיים כתבנים מטעמם, ובכל הזדמנות מכנסים תגובות מטעם עמלק שמטרתם לצנן כל מה שחם בעינינו. אסור לתת לרשעים הללו במה.
3
אלוף אתה תמשיך...
חיפאי | 09-08-2020 22:51
אלוף אתה תמשיך עד שיטוהרו כל הקומבינות של השמאל... כי להם פשוט מותר. חבל שהימין עשה חיקוי זול של מפאי במקום לטהר את השחיתות באקדמיה ובמשפט
4
מה שמותר לפרעקליטה,...
צ. | 09-08-2020 23:01
מה שמותר לפרעקליטה, אסור לאנשים פשוטים. החוק הוא כלי פוליטי, גמיש, ולא מחייב אנשי שמאל. תשאלו את ברק שקיבל 8 מליון שח...
5
לדרעי שהורשע מותר להיות שר פנים?
המורה להיסטוריה | 09-08-2020 23:28
אז מה הבעייה הגדולה פה?
המשך התגובה שלי נמחק ?
המורה להיסטוריה | 10-08-2020 9:07
ההמשך היה - ואם נאשם יכול להיות ראש ממשלה... אז מה הבעייה ?
יחי ההבדל הקטן.....
אני | 10-08-2020 7:12
דרעי נשפט ושילם את חובו לציבור. בן ארי וחבר מרעיה חשים שהם מעל החוק ומותר להם לעשות עבירות בלי לשלם דבר על כך, תרתי משמע......
6
חנוך עוז נושא עמו עוז רוח! לך בכוחך זה והושעת
יוסף, ירושלים | 09-08-2020 23:55
לך בכוחך זה והושעת את ישראל! המשך, חנוך עוז, לדרוש צדק ויושר, בלא איפה ואיפה, ועם ישראל ישא אותך על כפים!
7
מדוע לא פונים...
שלמה | 10-08-2020 0:02
מדוע לא פונים לבית המשפט ותובעים את העבריינים עם בעלה כמו שעושים לכל אזרח
8
בושה וחרפה ...
אלון | 10-08-2020 0:10
בושה וחרפה
9
קודם כל שהתפטר...
אלון ח | 10-08-2020 0:12
קודם כל שהתפטר
10
ישר כח !
חזק ! | 10-08-2020 1:08
לחנוך עוז. הלואיי ! ותצליחו ! יועמש לא ? שפוט ! הן של הפרקליטות והן של בית חייות
11
שמאלנים =עמלקים ...
חניו | 10-08-2020 3:55
שמאלנים =עמלקים
12
ככה מתנהגים המאפיה...
רפפורט | 10-08-2020 4:04
ככה מתנהגים המאפיה בפרו דרום אמריקה!! נו מה נשאר ? ואיפה הפושע הגדול מכולם למה לא מעמיד אותם לדין כמו כול אזרח במדינה? אוי לנו לאן הגענו!!
13
מושחתים אין ...
יוסי | 10-08-2020 5:40
מושחתים אין להם פחד כהנוב מנדלפליץ בין ארי לא הביתה לכלא
הגינגי עם הזקן...
יוביובי | 11-08-2020 2:43
הגינגי עם הזקן ועם הכיפה חייב ללכת ויפה שעה אחת קודם. ולא לשכוח לקחת איתו את הזמרת הכושלת ואת עברינית הנדלן.
בישביל ...
לורן | 10-08-2020 12:17
בישביל מה יש לו כיפה על הראש הוא לא מתבייש לא מפחד בושה לדת צביעות
14
כל הכבוד הלאה...
עורך דין | 10-08-2020 7:05
כל הכבוד הלאה מושחתים, כלבי הפרקליטות שמקבלים גיבוי ממושחת מידות מנדלבלית,חוצזפה של משפטנים ושל היועמש ושל הכושל והכישלון ניסנקורן,ביזיון של מערכת מושחתת מידות יש לחרוש מהייסוד את כל הבית ברחוב סאלח אדין ולבנות מחדש ולפנות את כל הדיירים ולהביא מיקצוענים ולא יסמנים,
15
ידוע כבר מזמן...
ירון שאול | 10-08-2020 7:19
ידוע כבר מזמן שמנדלביט הוא שמאלני ונתמך ותומך בקרן להשמדת ישראל וקרן וקסנר המושחתים ויש כבר עשרות הוכחות מוצקות לכך שאין אפשרות לערער עליהן או להתווכח איתם.בפרקליטות הרוב שמאלנים וגם הם נשלטים על ידי הקרנות.
שמאלנים קיצוניים...
ירון שאול | 10-08-2020 13:47
שמאלנים קיצוניים כל הצוות באבו אבוהה שמאלנים!!! תמשיך להפיץ את השקרים שלך גם ככה אף אחד לא מאמין לשטויות במיץ עגבניות שאתה כותב כאן.
מי שרוצה...
ירון שאול | 10-08-2020 13:45
מי שרוצה לחיות כל ימי חייו בשקר ובדמיונות ולא רוצה לדעת או לחקור או לשמוע ולהאמין באמת זו זכותו לחיות כל ימי חייו בשקר ובדמיונות ובסרטים.
, התגעגענו לשקרים...
אל תתן לעובדות לבלבל אותך | 10-08-2020 7:51
, התגעגענו לשקרים שלך על תמיכת הקרנות....יאללה, תחליף דיסקט. כן, כל הצוות שטיפל בתיקי נתניהו מורכב משמאלנים. מנדלבליט שמאלן, רוני אלשייך שמאלן, רז נזרי שמאלן, אבי ליכט שמאלן, שי ניצן שמאלן. לא חשוב שכל אלה הם אנשי ימין מובהקים שביבי עצמו מינה בהיותם אנשי ימין. מרגע שאינם מוכנים להעלים עיין משקרניהו המושחת - הם שמאלנים.
16
אתם, שם בפרקליטות,...
אוונגארד | 10-08-2020 7:33
אתם, שם בפרקליטות, חבורת מנוולים, שעושים את החוק פלסטר . אקרובטים משפטיים שכמותכם. בני בליעל .
17
הצחקתם אותי מי...
מנשה | 10-08-2020 7:36
הצחקתם אותי מי אמר לך שאי הגשה תביעה נגד בן ארי לא באה ממנדבליט
18
נורא לאן הגענו...
עודד | 10-08-2020 8:29
נורא לאן הגענו !לולא תפירות התיק לנתניהו לא היינו יודעים את עומק השחיתות של הפרקליטות שבתוך הפרקליטות ואת שופטי העליון שסרחו כאשר בשתיקתם הם בעצם מגבים ומלבינים את עברותיה של איילת המטיילת ! חברי הכנסת כנציגי ציבור חייבים לדרוש הקמת ועדת חקירה ממלכתית לנעשה במערכת המשפט המושחתת שמצפצפת על הציבור ומבזבזת את כספיו לצרכים פוליטיים כך מתנהלות מדינות עולם שלישי שלשם השמאל הוביל אותנו ! ביזיון אחד גדול! נורא נורא נורא !
אינפנטיל עיוור...
יעקב | 11-08-2020 5:53
אינפנטיל עיוור
, אני מבין...
קונספירצית זקני ציון | 10-08-2020 20:25
, אני מבין שיש לך הוכחות ברורות וחותכות להוכת תיאורית הקונספירציה שלך. אני מבין גם שיש לך הסבר מוחץ מדוע רוני אלשייך חושב אחרת ממך, מדוע רז נזרי ואבי ליכט, שני המשנים של מנדלבליט ואנשי ימין מובהקים חושבים אחרת ממך, מדוע מומי למברג יד ומינו של מנדלבליט ואיש ימין חושב אחרת ממך. אולי, ככה על הדרך, נמצאו ראיות לכאורה נגד שקרניהו ?
שכחת מי באמת...
מיכאל | 10-08-2020 20:14
שכחת מי באמת (!) אחראי לכתבים האישום, ככה באקראי התעלמת מאסון שי ניצן שהחזיק המנדלבליט בשקדים שלו
, לא...
סיקור חיובי ???? | 10-08-2020 11:40
, לא מדובר בסיקור חיובי. מדובר במתן הטבות במיליונים רבים, מכספי המדינה, לאיל תקשורת כדי לקבל שליטה בכלי תקשורת מרכזי ( כולל הכפשת יריבים כמו בנט ואשתו ). אגדת הסיקור החיובי היא אגדה בלבד. כתב האישום מדבר על קניית שליטה בכלי תקשורת באמצעות מתן הטבות ענקיות לבעלים. הכל על חשבון המדינה, כידוע נתניהו לא מכניס את היד לכיסו שלו.
צבוע או טפש?שניהם.בכל...
שמעון י | 10-08-2020 10:20
צבוע או טפש?שניהם.בכל העולם לא הוגשו כתבי אישום על סיקור חיובי.רק על ראש ממשלת ישראל.כלומר הפרקליטים בכל המדינות לא מגישים.רק בישראל 20 פרקליטים מתוך 24 שהשתתפו בשיחת הסיכום תמכו בגישת שי ניצן.אלה פרקליטים?זו פרקליטות?היד לא רעדה להם.ראש החונטה ובן ארי אלה מנהלים המדינה.את כל אלה שהצביעו בעד החדשות ושי ניצן להחליפם משפטים הם לא למדו.הם עברו במוסדות הלימוד
, קצת התבלבלת....
הזיות אינפנטיליות | 10-08-2020 9:44
, קצת התבלבלת. במדינת עולם שלישי הפוליטיקאים אומרים לפרקליטות נגד מי להגיש כתב אישום ונגד מי לא. במדינה נורמלית, הפוליטיקאים לא מעלים בדעתם לנסות ולהתערב בעבודת הפרקליטות. נכון שנתניהו הצליח להנדס את תודעתם של רבים שמאמינים לשטות ההזויה שאנשי הימין שאותם מינה נתניהו - כולם התהפכו, נהפכו לאנשי שמאל ותפרו לו תיקים. מי הצוות : רוני אלשייך, מנדלבליט, המשנה רז נזרי, המשנה לשעבר אבי ליכט. כולם בוגרי ישיבות ואנשי ימין. כולם פתאום שמאלנים. מטורף.
19
שחיתות ידוע לאנשים...
אלי | 10-08-2020 8:32
שחיתות ידוע לאנשים מסויימים שהפרקליטות מאז ומתמיד גוף הכי מסוכן במדינה שהם בעצמם פוחדים אחד מהשני ולא משנה אים אזרח אשם לא אשם לסגור עליו תיק הרבה מהם לא ישרים שקרנים ויש דוגמאות רבות כמו עמוס ברנס כמו זדורב והרבה כאלו אבל השם יעשה איתם חשבון גם עים חוקרים במישטרה שלא מעניין אותם כלום רק ליסגור תיקים על אזרחים זו המדינה שלנו אני כבר מבוגר ומכיר אותם יותר טוב מהם עצמם ואני מכיר הרבה שעשו רע והשם גרם להם למות בתאונות ממחלות והמישפחות שלהם סובלות בלי סוף חבל הם יכולים לרמות את כולם לא את השם יתברך הוא מחכה לכל רשע
20
עוז אל תפחד...
אלי | 10-08-2020 8:33
עוז אל תפחד מהם אני גאה בך אתה נסיך אמיתי
21
יש להם...
יעקב | 10-08-2020 8:34
יש להם עור של פיל ואין להם פחד ובושה דיבורים לא יעזרו רק יציאה לרחובות בהמונים תעיף אותם הביתה
22
כל הכבוד אך...
שאול | 10-08-2020 10:22
כל הכבוד אך גב בן ארי אמרה כולם שווים בפני החוק
23
יעקב תפעל מול...
זוזו | 10-08-2020 10:37
יעקב תפעל מול השלטון המקומי שידרוש מהיועץ לקבל הסברים ומה עשה בנדון ואם לא זה יטופל על ידי כל הראשויות בארץ
24
אהבתי. יד לוחצת...
יושר | 10-08-2020 10:58
אהבתי. יד לוחצת יד! זאת קידמה את זאת, אז זאת חייבת להגן עליה. ככה זה עובד שם בפרקליטות. שם שחיטות יחד עם ראש שלהם מנדלבלוף
25
דיקטטורה שיפוטית. של רשע ואפלייה.
יהודה לוין | 10-08-2020 11:01
אי צדק מתמשך. אימתי נצליח להפיל את הדיקטטורה השיפוטית שמתעללת בנו?
26
הפרקליטות התערבה כי...
אזרח | 10-08-2020 12:17
הפרקליטות התערבה כי אירגון פשע מנסה להשתיק תיבת פנדורה הפשעים של הפרקליטות זועקים מהאדמה שלא מכילה עוד את סירחונם
27
עוז אל תירא...
גיל | 10-08-2020 16:12
עוז אל תירא ואל תפחד. תוכיח בעוז שיש צדק והוא צריך להיראות אחרת יהיה בלאגן בראש העין ולא תצליחו לאכוף עברייני בניה. בן ארי צריכה לשמש דוגמא ומופת ולא להיתנהג כמו כעבריינית. כל הכבוד לעיריית ראש העין
28
כי הפרקליטות זה...
דני | 10-08-2020 18:07
כי הפרקליטות זה ארגון פשע
29
ליאת בן ארי...
שושנה | 10-08-2020 21:53
ליאת בן ארי עופי ומהר מתפקידך שקרנית תופרת תיקים את בעצמך עבריינית קרימינלית. תתביישי לך.
30
כהנוביץ בת אור...
עוכר דין | 11-08-2020 4:36
כהנוביץ בת אור עוד שמאלנית קטנטנה ומזוהמת שטובלת בחרא של שחיתות שמאלנית פוליטית
31
יאיר לפיד אתה...
כרמי זכריה | 21-08-2020 13:15
יאיר לפיד אתה מושרש בשנאה ומלא קנאה לבנימין נתניהו ראש הממשלה שלך ,אין לך כבוד מי אתה בכלל ילד מגודל אתה אנרכיסט ,ורשע,,,,