אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו בנאום נגד ההפגנות: "מאורגנות במלונות פאר"

במהלך דיון שכינסו האופוזיציה אליו חוייב רה"מ להגיע, תקף ח"כ בנט: "ביקשתי ארבע פעמים להיפגש עימו וסורבתי". נתניהו בתגובה תקף את ההפגנות נגדו: "מאורגנות במלונות פאר

נתניהו בנאום נגד ההפגנות: "מאורגנות במלונות פאר"
  בנט וליברמן צועקים על נתניהו, יושב במליאה (צילום: עדינה ולמן/ דוברות הכנסת)

האופוזיציה השיגה 40 חתימות ומקיימת היום (רביעי) דיון נגד הממשלה על מדיניותה במלחמה בקורונה. ראש הממשלה נתניהו שמחוייב להשתתף שמע את צעקות מתנגדיו. בסוף דברי האופוזיציה נתניהו הגיב לנאמר – ותקף בחריפות את השמאל והמחאות נגדו.

שידור חי ממליאת הכנסת

שידור חי ממליאת הכנסת

פורסם על ידי ‏ערוץ כנסת‏ ב- יום שלישי, 4 באוגוסט 2020

 

הדיון מתקיים לבקשת סיעת מרצ שהשיגה 40 חתימות של חברי כנסת בדרישה לקיים אותו בנוכחות ראש הממשלה נתניהו, זאת לטענתם "נוכח המחדל הכלכלי, האבטלה העצומה, וכישלון הממשלה בטיפול בקורונה".

צילום: עדינה ולמן/ דוברות הכנסת

ח"כ נפתלי בנט סיפר כי "לפני 40 יום פניתי לראש לשכתך, אשר חיון בבקשה לשיחה אישית בנושא הקורונה. הוא שאל אם הנושא פוליטי אמרתי 'לא זה בענייני קורונה'. אז הוא אמר לי 'טוב נמתין'. לפני 40 יום ביקשתי שוב, ביקשתי שוב אחרי 20 יום. ושוב. הגשתי לך כבר ב-29 במרץ בעודי שר הביטחון תכנית התמודדות ראשונית ולאחר מכן התמודדות לקראת גל שני, אין לי עניין להיכנס לממשלה המנופחת והאטומה בתולדות המדינה. אני רק רוצה לעזור".  חברי הכנסת מהליכוד צעקו לו: "לא סומכים על התכניות שלך".

עוד באותו נושא

בנט בנאום חייו: "אנשים מתים, מה אתם עושים?!"


38

ח"כ תמר זנדברג (מרצ): "עד כדי כך אתם שונאים את אזרחי המדינה ומתנשאים עליהם? אתה לא תוכל לרחוץ בניקיון כפיך כאשר חלילה תהיה אלימות. ועכשיו קהל המעודדים הזה ואתה תתלוננו ואתה תתבכיין על הסתה נגדך ובמקרה הטוב תמלמל איזה משהו על אלימות ותגיד שגינית. מיליציות ופלאנגות אלימות מתקיפות מפגינים ואזרחים טובים שממלאים את חובתם האזרחית להפגין והם מקבלים ביב שופכין מסית ואלים שלא תוכלו להתנקות ממנו. התנער מההסתה שאתה מוביל ואז תוכל לדבר גם על אחרים".

ואילו יו"ר הקואליציה, ח"כ זוהר השיב: "כל מה שמעניין אתכם זה להפיל את ממשלת נתניהו, בזמן שאותו רה"מ קם בבוקר עם טיפול בקורונה וישן עם טיפול בקורונה".

נתניהו: "גם אם הייתי מביא חיסון – הייתם אומרים 'למה רק עכשיו?'"

ראש הממשלה נתניהו פתח את דברי תגובתו בהתייחסות לפיצוץ שנרשם אמש בנמל ביירות. "אני שולח בשם ממשלת ישראל, תנחומים לעם בלבנון. אתמול היה בלבנון אסון גדול מאוד" אמר. "אנחנו ערוכים להושיט סיוט הומניטרי, כבני אדם לבני אדם. זו הדרך שלנו – כפי שעשינו במשבר ההומניטרי בסוריה. כפי שהצענו לעם האיראני בעת רעידת אדמה. אנו מבדילים בין המשטרים לבין העמים".

על הביקורת שנשמעה מהאופוזיציה לגבי הטיפול במשבר הקורונה אמר כי "שמעתי את כל טענות הסרק שלכם. שמעתי את הטענות על קריסת הכלכלה מאנשים שהתנגדו מהתוכנית של שוק חופשי שהבאתי שהרימה את הכלכלה, שמעתי טענות על הזנחת הביטחון מאנשים שהתנגדו לי כשפעלתי נגד תוכנית הגרעין האיראנית, שמעתי טענות של אנשים שמתלוננים על פתיחת המשק, כשהם תמכו בה" טען. "גם אם הייתי מביא חיסון לקורונה ושלום עולמי – הייתם אומרים 'למה רק עכשיו?'".

עוד באותו נושא

הדרך לבחירות רצופה כוונות, לאו דווקא טובות

"כמו מדינות נוספות בעולם, גם אנחנו בישראל מתמודדים עם הגל השני של הקורונה, וגם אנחנו מנסים להוריד את רמת התחלואה לכמה מאות ותוך שבועות לקטוע את שרשרת ההדבקה ובהמשך לפתוח את הלימודים והכלכלה, ולחזור לשגרת הקורונה" הבהיר. "נכנס את קבינט הקורונה במהלך היום ונקבל החלטות חשובות שיביא פרופ' גמזו. אני עובד עם שר האוצר על תוכניות נוספות לסיוע לאזרחים ועסקים והמרצת הכלכלה".

"כשאנחנו נלחמים במחלה, השמאל נלחם בממשלה"

בהמשך דבריו התייחס להפגנות נגדו ותקף בחריפות את התנהלות המפגינים והתומכים בה. "אצלכם בשמאל – הכל פוליטי. הקורונה פוליטית, הכלכלה פוליטית, וגם ההפגנות פוליטיות" טען. "הן מאורגנות על ידי ארגוני השמאל, ממומנות על ידי קרנות השמאל ומקבלות תמיכה חסרת פרופורציה מתקשורת השמאל. לוקחים רבע מנדט של השמאל ומציגים את זה כהפגנות של המונים. פייק ניוז בשידור חי".

ההפגנה בבלפור (צילום: יונתן זינדל\פלאש 90)

"השדרנים משדרים משם בעיניים נוצצות. שדרנים של תוכניות בוקר משתתפים בערב בהפגנות. תקשורת מגוייסת ומגייסת. אומרים לנו שהפגנות השמאל "ספונטניות". אלה ההפגנות "הספונטניות" הכי מאורגנות אי פעם. הפגנות שמאורגנות ממלונות פאר ומגדלי צמרת" המשיך. "במדינות רבות בעולם האופוזיציה מתגייסת למאבק בקורונה לצד הממשלה. בישראל זה הפוך. כשאנחנו נלחמים במחלה, השמאל נלחם בממשלה".

לטענתו, "בהפגנות השמאל של האופוזיציה אין גבולות. יש שם ביזוי סמלי מדינה, יש קריאות לרצח של ראש הממשלה ובני משפחתו בכל יום, וכאילו זה לא מספיק – יש שם מיצגים מיניים, וולגריים, מבישים, נגדי רעייתי. שפל המדרגה. אף אחד מכם לא יצא נגד זה! אתם לא מתביישים? מישהו מכם היה מקבל זאת אם היו עושים זאת לרעיות שלכם, לבני המשפחה שלכם? אף אחד מכם לא גינה את הדברים הגסים והבזויים האלה, לא מנהיגי השמאל לפיד ועודה, לא ארגוני הנשים. כלום".

"בהתנתקות הפגינו מאות אלפים, עכשיו רבע מנדט"

"מתי בכלל נתתם לגיטימיות לראש ממשלה מהימין? אף פעם לא קיבלתם את בחירת העם. את הכרעת העם" תקף נתניהו את האופוזיציה. זה לא רק נגדי אישית, זה קודם כל נגד הציבור העצום שאני מייצג. ראינו את ההתגייסות של השמאל והתקשורת לפני 15 שנה בהתנתקות – הקטנתם מחאת ימין עצומה, והיום אתם מנפחים מחאת שמאל קטנה".

לטענתו, "בהתנתקות הפגינו מאות אלפים ועכשיו בקושי רבע מנדט. היום מתלוננים שהמשטרה מגבילה את ההפגנות. איזה שטויות. מביאים כמה אוטובוסים שרוצים, אבל אז בהתנתקות עצרו מאות אוטובוסים וחסמו אותם בדרך להפגנות. לא נתנו להם בכלל להגיע".

המחאה בבלפור (צילום: אוליבר פיטוסי\פלאש 90)

"אני לא מגביל שום הפגנה ליד מעון רה"מ. אבל יש מי שכן הגביל אותן. בית המשפט" טען. "בזמן הפגנות הימין נגד תוכנית אוסלו, ליד רחוב בלפור, קבע בית המשפט את הדברים הבאים: 'נתונה לעותרים הזכות החוקתית לקיים הפגנה ליד ביתו של רה"מ. זכות זו אינה מוחלטת. יש לאזן אותה עם הזכות לפרטיות של רה"מ, בני ביתו ושכניו. כן יש לאזנה משיקולים של שלום הציבור'. מי היה בראש ההרכב שקבע זאת? כבוד השופט אהרון ברק.

"בפסק הדין השופט ברק הגביל את ההפגנות ל-500 איש, הגביל את משך האסיפה מ19:30-21:00. שעה וחצי. מערכת ההגברה תוגבל לאסיפה של 500 איש" סיכם. "מה נשתנה מאז? זה אותו בג"צ, אותה משטרה, אותו מעון רה"מ, אותו רחוב בלפור, אותן רחובות ליד, אותה כיכר פריז. מה נשתנה? ראש הממשלה השתנה! מה שהיה אסור אז נגד ראש ממשלה מהשמאל, מותר היום נגד ראש ממשלה מהימין. חוק אחד לשמאל, חוק אחד לימין. צביעות!".

"לפיד, אל תבנה על הפגנות השמאל שלך"

בסוף דבריו פנה ליו"ר האופוזיציה יאיר לפיד. "אל תתנשאו על העם. אל תתיימרו לדבר בשם העם. חבר הכנסת לפיד, אל תבנה על הפגנות השמאל שלך, של איימן עודה ואהוד ברק. אל תתפור חליפות" טען.

"איימן עודה אמר פה במליאה היום שאני 'מחבל'. השותף שלך קורא לי מחבל. התומך בטרור קורא לראש הממשלה 'מחבל'. אותו שותף שהשתתף בוועידה עם חמאס בחודש שעבר" זעם. "את וירוס הקורונה ננצח. את וירוס השנאה שלכם רק אתם יכולים לרפא. תפסיקו לתת גיבוי לקיצוניות, להסתה, לקריאות לרצח. תגנו אותם כאן ועכשיו".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
35 תגובות - 19 דיונים מיין לפי
1
בתוך האופוזיציה יושבים...
Rk | 05-08-2020 16:26
בתוך האופוזיציה יושבים אנשים שאומרים שאין קורונה. איך אתם מעיזים להפיל את את האשמה על נתניהו.רפי שכל.
פוטין: אם ביבי היה נשיא רוסיה היינו מעצמה 1
ולדמיר אוסוטובסקי | 05-08-2020 18:46
חרושו סבייוטני נז'א חלופצ'א גבריד מוסקבה
...
עוד נאום זבל'ה עוד מילים וכלום עשיה | 05-08-2020 18:14
כרגיל קבלנו מילים , שקרים ועוד מאותו החרא .... נמאס מראש ממשלה אמפוטנטי , חסר יכולת ביצוע , וחסר יכולת החלטה ..
אם ביבי היה דתי הוא היה מנהיג הדתיים -חרדים
עידו 2 | 05-08-2020 17:36
ביבי נתן לפני כשעה נאום בכנסת. כמו יהושע בן נון בשעתו. כל מלה - יהלום. לבסוף הוא הפך את יהיר לפיד לעכבר קצוץ כנף. כל המליאה מחאה לו כף מספר דקות. ישמרהו ה'. ולפיד עשוי בקרוב לצחצח את נעליו של ביבי ואשתו שרה ובניהם
בתוך האופזיציה...
בנט צדק וביבי עסוק במשפט שלו , ואנחנו לא מענינים אותו ..... | 05-08-2020 17:26
בתוך האופזיציה יושב בנט שהציע כבר לפני 4 חודשים לביבי דרכים לטפל במשבר הקורונה , אם ביבי היה חושב על המדינה , היה מבין שכל מה שבנט מציע הוא תוכנית פעולה מצוינת ..... הבעיה שאנחנו לא מענינים את נתניהו הוא עסוק במשפט ...
2
ביבי
וי וי וי | 05-08-2020 16:54
ביבי המתבכיין המסכן
3
מהחלון של בלפור...
יחי המלך | 05-08-2020 16:56
מהחלון של בלפור רואים ומטפלים. קורונה זו לא הבעיה ההפגנות זו הבעיה. תפסיקו להפגין והמצב יסתדר.
4
איזה אפס
אמיר | 05-08-2020 17:13
מה הוא עשה בארבעה החודשים האחרונים? כלום! כל מדינה ממוצעת מתנהלת הרבה יותר טוב, כל כך ריכוזי שכל המערכות משותקות. לא הייתי נותן לו לנהל 3 עובדים
אתם תמשיכו...
חלי | 05-08-2020 18:13
אתם תמשיכו עם שטיפות המוח המטופשות שלכם וההתעלמות מהמציאות ואנחנו נשים את הפתק הנכון בקלפי.
שני מפגרים...
סוהר | 05-08-2020 18:00
שני מפגרים משוחחים, אתם לא חייבים לעשות זאת כאן, להראות את החוסר שכל שאתם סובלים ממנו, סתומים
לצערי...
מילה בסלע | 05-08-2020 17:19
לצערי , כל מילה אמת , ראש ממשלה שעיקר כוחו בהסתה שסוי ושקרים , האמת כמו כל הדקטטורים בהיסטוריה האנושית ....
5
יישר כוח אדוני...
קארין | 05-08-2020 17:25
יישר כוח אדוני ראש הממשלה , אתה עשית ועודה למען המדינה מה שאף אחד לא עשה לפניך . קשה לרסן את השינאה הגוברת , את חוסר יכולת הפירגון ואהדה לאדם חזק . נטיית השמאל לאהוב את החלש והמסכן אך בארצינו אנו זקוקים לך , ואיתך ננצח !!!
ומשהו...
נו ו ... מה הוא עשה ב 10 שנים ? | 05-08-2020 18:09
ומשהו עניני יש לך להגיד , אידיוט וטפש זו כנראה מחמאה במקרה שלך
כנראה או...
גדי | 05-08-2020 17:58
כנראה או שאתה עיוור, אילם חרש, מוגבל, כל העולם מתפעל ואתה שואל? אז תחפש מדינה אחרת סססמאל כמוך מיותר כאן, הימין הוא הרוב וזה לא הולך להשתנות הבנתה טמבל
איפה...
מה הוא בדיוק עשה ? הוא 10 שנים ראש ממשלה ..... | 05-08-2020 17:39
איפה את חיה ? חוץ משקרים מה הוא עשה ? פינה את חאן אל אחמאר ? סיפח את הבקעה ? החיל את החוק הישראלי ? חתם ברית הגנה עם ארהב ? מימש את עסקת המאה ? טיפל במשבר הקורונה ? טיפל במשבר הכלכלי ? ראש הממשלה החסר כל יכולת ביצוע , הכל רק הבטחות חסרות כסוי , ושקרים בלתי נגמרים , הדבר היחיד שהוא טוב בו זה הסתה שסוי ופילוג העם ....
6
ישר כח לראש הממשלה , לפיד לידו כמו ילד שקיבל
אברהם | 05-08-2020 17:34
מיקרופון
7
צודק
רוית | 05-08-2020 17:53
ראש הממשלה הטיב לתאר את התנהלות האופוזציה כשאמר בדייקנות רבה השמאל נלחם בממשלה במקום להילחם ביחד נגד מגיפת הקורונה. בושה שזה השמאל
, הממשלה...
הממשלה אימפוטנטית | 05-08-2020 19:23
, הממשלה נלחמה בקורונה ? מה עשתה במשך 4 חודשים - כשהפכנו ממדינה ירוקה לאדומה ? גיבשה תוכניות ? הוסיפה רופאים ומיטות לבתי החולים ? גיבשה תוכנית כלכלית ? מינתה פרויקטור ? מה ? ישבה על התחת ולא עשתה דבר עד שהכל התפוצץ. עכשיו מאות אלפי מובטלים, רופאים בקריסה וזה עוד לפני החורף, עלייה בכמות הנדבקים, אין מוכנות לשנת הלימודים, אין כלום. רק שיסוי והסתה. כל מי שנגד ביבי נהפך בפיו לשמאל גם אם הוא לחלוטין ימין.
8
המטורללת זונדה חוץ...
רוקי | 05-08-2020 17:56
המטורללת זונדה חוץ לייל כמו חתול אין לה כלום ,אתם לא מרגישים שיש חברי כנסת שמקומם לא בכנסת ,לא רואים, לא שומעים ,ניכנסים לוועדות כדי לשבש את הדיון, כדי שתישקלי ללכת לעזאזל ומיד, ביבי כאן ולתמיד ואים יש לך בעיה אז אמר ימח שמו זה שקבור בראמלה הלכת אליו ,אז תלכי לשתות מים מים המלח ותחנקי,
9
אין מגיפה בישראל...
עידן | 05-08-2020 18:05
אין מגיפה בישראל נתניהו משליט דיקטטורה. נתניהו משקר ושוב משקר לאזרחי ישראל בעיקר למצביעים שלו. הוכחות שאין מגיפה: 1. רוב הנשאים של הקורונה כלל לא חולים התשעים וחמישה אחוזים. 2. מי שכביכול מת מקורונה מת מזיקנה או ממחלות רקע. ככה מדריכים לשקר ולנפח בארגון הבריאות העולמי. 3. מסיכות לא יעילות ככה קבעו כל ארגוני הבריאות בעולם. את החובה לשים מסיכה קבעו כשלא היה אף גורם רפואי בדיון. 4. בתי החולים ריקים ויש תיעוד על כך מאנשים שצילמו בתוך בתי החולים וכן את עידית מטות רופאה בעצמה שאמרה שבתי החולים אינם עמוסים. 5. האנשים שקבעו את ההנחיות הם בעצמם הפרו את ההנחיות כמו הנשיא ראש הממשלה, השרים וגם שר הבריאות בעצמו. מי שרוצה להמשיך להאמין בשקר הקורונה מוזמן אבל בעתיד הלא רחוק יקום להגבלות עוד יותר חמורות ולדיקטטורה מתממשת
10
בנט צודק ביחס...
איתן | 05-08-2020 18:16
בנט צודק ביחס לטיפול שחשוב שהממשלה תעבוד יותר טוב על הקורונה. נתניהו צודק בעניין שההפגנות מנצלות את הקורונה ומגויסת נגדו ללא קשר למציאות
תגיד...
הגיע הזמן שילך לדרכו ... לא כריש ... לא פטיש ... ולא מנהיג | 05-08-2020 19:34
תגיד אתה חי בארץ או בחול ? הכל פה קורס ... מליוני מובטלים , אנשים רעבים , אנשים מתאבדים ... נראה לך שההפגנות פוליטיות ? ... השקרים , ההסתה , השסוי השקרים של ביבי זה פולטי .... ומהסוג הנמוך ביותר
, מה...
בעיניך - במציאות הכל גן עדן ? | 05-08-2020 19:18
, מה המציאות ? מה זה תקשורת מגויסת נגדו ללא קשר למציאות ? אתה, כן אתה, מרוצה מצורת הטיפול של נתניהו במשבר הקורונה ? מההחלטות - כשכבר יש החלטות - המתהפכות תוך שעות ? מכך שרק לאחרונה הושקה תוכנית כלכלית שגם היא משתנה חדשות לבקרים ? שאין תיאום בין שר האוצר לראש הממשלה ? שפרויקטור לקורנה מונה רק לפני מספר ימים ? אתה מסוגל להשלים עם זה שראש ממשלת ישראל מאשים את מערכות החקירה והתביעה במדינת ישראל בתפירת תיקים ? זה נורמלי בעיניך ? הגיוני שראש ממשלה מפר את ההסכם עליו חתם רק לפני חודשיים ומסרב לתקציב דו שנתי ? נורמלי שראש ממשלה יתייחס לאזרחיו כחייזרים ולהפגנות כבידור ?
11
ראש הממשלה לא...
יש לראש הממשלה הרבה מה ללמוד .... חבל שזה על הגב שלנו .... | 05-08-2020 18:23
ראש הממשלה לא עשה כלום , אבל ממש כלום , חוץ מלחלק דמי כיס לאנשים שחרב עליהם עולמם. מיליון מובטלים , מאות אלפי רעבים , מאות אלפי בעלי עסקים על סף פשיטת רגל , אנשים מתים , ואנשים מתאבדים , איפה ראש הממשלה ? מבלה בבלפור או קיסריה ... הוא לא מנהל את משבר הבריאותי , לא מנהל את המשבר הכלכלי , וחוץ מלהוציא מהפה המטונף שלו עוד שקרים , הסתה , ודברי בלע והתנשאות הוא פשוט לא עושה כלום .... שיסתכל איך גרמניה , טייוואן , סינגפור , דנמרק ..... ועוד מדינות מנהלות את המשבר וילמד מהם ....
12
ביבי כהרגלו משקר ומקשקש
בניה | 05-08-2020 18:37
ביבי כהרגלו משקר ומקשקש. חברי ואני השתתפנו במוצאי שבת האחרונה (זו הפעם ה-3) במחאה על הגשרים - אף אחד לא ארגן אותנו (ובטח לא מימן אותנו כמו ההפגנות שביבי מארגן) - המחאה זה עם ישראל שזועק מדם ליבו נגד הראש שליבו גס במצוקות העם וכל שהוא חפץ זה מנעמים ומתנות מחברים שמביא עימו השלטון לו, לצרתו ולבנו האוויל.
כל...
מוני יקים | 06-08-2020 13:31
כל מילה מילה נכונה ביבי עבריין ובוגד מדינה .
ביב, ספר לנו...
אזרחית | 05-08-2020 19:51
ביב, ספר לנו איפה חגגתם את יום ההולדת ה 29 של הג'וניור שלך, באיזה מלון תל אביבי זה היה ומי שילם עבור האירו..ע. תודה.
13
כל הכבוד דברי...
בני סולומון | 05-08-2020 20:11
כל הכבוד דברי טעם כרגיל
14
ביבי רועד מבנט...
ליכדניק שנמאס מביבי | 05-08-2020 22:34
ביבי רועד מבנט ילה בנט המלך תעבוד כול הכבוד איש עשיה למען העם ביבי איש עשית כסף ליאיר
15
ראש ממשלה שחי...
חי בלה לה לנד ..... או שיש לו שיטיון ודמנסיה .... | 06-08-2020 10:43
ראש ממשלה שחי בלה לה לנד ... מנותק , שקרן , וחסר יכולת ....
16
כמה אפשר לשקר...
נעמה | 06-08-2020 11:11
כמה אפשר לשקר ולהסית ? ה' ירחם ויציל !
- אפשר...
למה אי אפשר לשקר ? | 06-08-2020 11:29
- אפשר לשקר ולהסית בלי סוף. ביבי הרגיל אותנו שכל דבר הזוי הוא אפשרי, והינדס את תודעת חסידיו עד שאין להם כל חשיבה עצמאית וביקורתית. אם הם יכולים להאמין שבמדינת ישראל בכירי מערכות המשטרה והפרקליטות ( כולם גם אנשי ימין שביבי מינה כי סמך עליהם ), תופרים תיקים שקריים לראש ממשלה - הם יאמינו לכל דבר. במקום לקלוט שביבי הנערץ עליהם פשוט מושחת - קל יותר להסביר את הדיסוננס הזה באמירה שתפרו לו תיקים.
17
ביבי מטביע את...
מוני יקים | 06-08-2020 13:33
ביבי מטביע את כל המרחב בדם ואש רק כדי שיצליח להתחמק מחרב המשפט.
18
נכשל בכלכלה נכשל בבריאות נכשל...
פנתר שחור | 06-08-2020 13:39
נכשל בכלכלה נכשל בבריאות נכשל בבטחון נכשל במשפחתו נכשל במנהיגותו נכשל בבחירות 3פעמים ומאיים בבחירות פעם רביעית ביזבז אלפי מיליארדים במטוס פאר וארמון פאר ועוד ועוד יש לו חוצפה לטעון שהוא המנהיג חסר התחליף ובילעדיו המדינה תתפרק. שקרן נוכל וגם שרלטן נטל מיותר שעובר מאמריקה שחקן כמו שאמר אולמרט אבל במנהיגות הוא אפס.
19
פעם קראו לזה...
סתום פה ניצחי | 06-08-2020 13:41
פעם קראו לזה צנזורה היום קוראים לזה שיקולי מערכת