אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

יהיו בחינות באוניברסיטה? השר אלקין עושה סדר

מול הודעות סותרות לגבי המבחנים באקדמיה, מבהיר הערב השר להשכלה גבוהה זאב אלקין: "סוכם שהצו של משרד הבריאות יכנס לתוקף החל מסוף השבוע, וביום ראשון כל הבחינות יתקיימו באופן מקוון"

יהיו בחינות באוניברסיטה? השר אלקין עושה סדר

אחרי שקבינט הקורונה החליט על ביטול המבחנים באוניברסיטאות ובמכללות והעברתן למבחני בית ומול הודעות סותרות, מבהיר השר להשכלה גבוהה זאב אלקין את מה שהוחלט.

עוד באותו נושא

ההגבלות חוזרות: אלו ההחלטות של קבינט הקורונה


5

בצהריים פרסמנו בסרוגים, כי במסגרת החלטות קבינט הקורונה, הוחלט להגביל חתונות ואירועים נוספים בעלי זיקה דתית יוגבלו לעד 100 איש. כמו כן, התקהלויות יותרו עד 50 איש בלבד. ולגבי ההשכלה הגבוהה: הוחלט כי מבחנים באקדמיה יתקיימו מרחוק במתכונת של מבחני בית.

השבוע עוד יהיו מבחנים – משבוע הבא: רק בבית

הערב הבהיר אלקין, כי התקנה תיכנס לתוקף רק בשבוע הבא: "לאור בקשה של ראשי המוסדות וכדי לאפשר למוסדות להתארגן וכדי לא לפגוע בקיומן של הבחינות שנקבעו לשבוע הקרוב, המוסדות יוכלו לקיים בחינות פרונטליות השבוע כפי שתכננו במידה וירצו בכך. סוכם שהצו של משרד הבריאות יכנס לתוקף החל מסוף השבוע, וביום ראשון כל הבחינות יתקיימו באופן מקוון."

מוסדות שביקשו לקיים מבחנים בקמפוס: "לגבי מנגנון ההחרגה הוא יסוכם בימים הקרובים בשיח בין המשרד להשכלה גבוהה לבין משרד הבריאות ובהתייעצות עם ראשי המוסדות. לאור הפרסומים השונים אני מדגיש שלא נאשר למוסד כלשהו את תכנית המבחנים הפרונטלית הקיימת היום, ויהיו רק מספר מצומצם של מבחנים שיוחרגו."

"לגבי עדכון פרטני על קיום מבחן כזה או אחר כמובן שעל הסטודנטים לפנות למוסד בן הם לומדים. המוסדות ידרשו לפעול בהתאם לצו משרד הבריאות ולא יוכלו להפר אותו."

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
אלקין פופוליסט חסר הבנה. גורם נזקים. ביזיון!
יואב | 30-06-2020 8:10
קיבל תיק מונפץ, לא היה שבועיים בתפקיד, לא כתב בחינה מימיו ויוצא בהחלטות פופוליסטיות. ביזיון גדול.