אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

וידוי אישי: "עוד ניפגש" | פרק 8. צפו

חמישה ישראלים שהקשר עם אדם הקרוב ללבם נותק, בעקבות חזרתו בתשובה - יוצאים למסע אל לב ליבו של העולם החרדי במאה שערים בירושלים, כדי לנסות להציל את הקשר • צפו בפרק השמיני בסדרה "עוד ניפגש"

וידוי אישי: ''עוד ניפגש'' | פרק 8. צפו

הגיבורים מכינים צילום וידאו אישי לקרוב המנותק, והשליחים יוצאים עם המסר המרגש כדי להיפגש עם בן המשפחה ולנסות לקרב אותם אל עבר הפיוס. האם הם יצליחו במשימתם?

צפו בפרק השמיני: 

"עוד ניפגש" הוא פורמט חדש ומקורי, דוקו-ריאליטי אנושי ומרגש, המשלב עולמות מתנגשים, מתוך רצון לאיחוי, פיוס, תיקון ומפגש מחודש.

עוד באותו נושא

מגיעים להבנה? 'עוד ניפגש' | פרק 7. צפו

גיבורי הסדרה יוצאים למסע אל לב ליבו של העולם החרדי במאה שערים בירושלים, כדי לנסות להציל את הקשר עם האדם הקרוב לליבם. בעקבות הנתק, הם פגועים וכועסים על כל מה שקשור לדת ולדתיים, אבל כדי לתת הזדמנות אחרונה לאיחוי הקשר עם בן משפחתם הם מוכנים לעשות הכל, אפילו לעקוב בשתיקה אחרי חיי איש או אישה חרדים, במקום הכי טעון ומעורר התנגדות עבורם. במהלך המסע המטלטל חמשת החרדים איתם הם נפגשים, הופכים להיות השליחים והמתווכים לשיקום הקשר עם בן המשפחה האובד.

הסדרה משודרת בכאן 11 מדי ראשון ב-21:15 

עוד באותו נושא

צפו: כוכבי 'עוד ניפגש' בראיון ראשון לסרוגים


4

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
בוכה כל פרק !
אסנת | 29-06-2020 9:30
כבר קיבלתי אולכוס מהמתח סיימו כבר את הפרק האחרון
2
חילוני חרד | 29-06-2020 20:28
תוכנית מעייפת וחפרנית. אכלה כבר את הראש. סרט תדמית בכייני לחרדים ולחרדיות. החילונים הם אלה שנדרשים לשנות מדרכם ולהתקרב לעולם החרדי. ההיפך לא קיים. החרדים מוצגים ככלילי השלימות ולא מוצגות הבעיות בקהילה החרדית. לא מוצג כל נסיון של הכלה והתקרבות מצד בני המשפחה החרדים ומראש ההנחה היא שאת העבודה צריכים לעשות רק החילונים.
חילוני חרד | 30-06-2020 6:53
לאורי : מה היה בפרק ה 8 ? האח התאום הדתי צופה בסרטון בו מופיע האח החילוני בתפקיד המתקרב לדת ? קטע שבו אח חרדי אחר אומר, מבלי שרואים אותו, שאינו יודע אם מתאימה לו טלויזיה ( צריך לשאול את הרב.... ) ? איזה מאמץ ראינו מצד החרדים לשנות מדרכם, להיות גמישים ומכילים יותר ? גורנישט מיט גורנישט. רק החילונים צריכים להשתנות. החרדים מושלמים.
אורי | 29-06-2020 22:40
אז לא שמת לב לפרק 8 אם כך..