אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אהוד אולמרט: "הימין – חבורת צעקנים אלימה"

ראש הממשלה לשעבר, השתלח מהרגע הראשון באולפן סרוגים נגד הימין: "נוקטים באלימות, להתקיף ולהסית זה נורמה". מתנגד לריבונות ומזהיר מ"שפך דם"; ומה עמדתו המפתיעה על נפתלי בנט?

אהוד אולמרט: "הימין - חבורת צעקנים אלימה"
  (צילום ועריכה: אריאל ליבא)

זה היה ראיון עוקצני, חריף וקשה: ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, תקף מהרגע הראשון את מחנה הימין: "להתקיף, להסית ולפעמים גם להשתלח זה נורמה". הטונים בהמשך הורמו כשאמר על אנשי הימין שהם "מטפחים אלימות ונוקטים בצעדים שיביאו לאלימות". בין לבין התנגד בחריפות לתכנית הריבונות וטען כי רוב הציבור לא רוצה בכך והזהיר מ"שפך דם". על משפט נתניהו: "מה שהוא עושה כדי לא להגיע לבית המשפט הוא יותר חמור ממה שהוא מואשם בו"; ומפתיע בעמדתו על ח"כ נפתלי בנט: "אדם ראוי לפי כל קנה מידה".

(צילום ועריכה: אריאל ליבא)

אתה יודע איך יתקפו אותי על הראיון הזה?

"באזור הפוליטי שבו את נמצאת ואותו את מייצגת להתקיף, להסית ולפעמים גם להשתלח זה נורמה, אז בסופו של דבר יעשו לך את מה שעשו לכל היריבים הפוליטיים שלו".

זה דברים חמורים שאתה אומר

"אני יודע".

יגידו לי את מראיינת אדם שהורשע בפלילים, והיום כל מה שהוא עושה זה להתנגח בראש הממשלה נתניהו

"אותי לא יתקיפו, אני מוזמן לראיונות בכל כלי התקשורת בכל אמצעי התקשורת של ישראל, ואני לא רוצה לענות למתקפות כאלו".

על הראיון בסעודיה, שם אמר כי "הסיפוח יגרום לאסון" ויביא לגל טרור שלישי: "אני מאד נגד הסיפוח החד צדדי. אני חושב שיש סכנה גדולה מאד שהוא יגרום לתגובות שעלולות להגיע עד כדי טרור ושפך דם, ואין צורך בזה. אני לא חושב שמרבית אזרחי ישראל רוצים בכך, לא חושב שזה חשוב או דרוש. אני חושב שזאת פרובוקציה שאין לה מקום, ושזו התגרות מיותרת בקהילה הבינלאומית. זה בעצם חיסול הסיכוי לניהול מו"מ עם הפלסטינים, ונסיון להתחכם להצעת השלום של הנשיא טראמפ – אפשר לקבל את הצעת השלום שלו או לחלוק עליה, אפשר לחשוב שזה עסקת המאה ואפשר להגיד שלא בדיוק. אבל אי אפשר להגיד שכתוצאה מזה שיש נשיא אוהד באמריקה, אנחנו יכולים לעשות דברים כשמה שאנחנו מנסים לעשות סותר לחלוטין את מה שהוא הציע. הוא הציע משא ומתן, אנחנו לא רוצים משא ומתן".

נתניהו שולט בליכוד כבר מעל עשור ונמצא בראשות הממשלה. הציבור הימני בוחר בו כל פעם מחדש ונותן בו את אמונו, והוא זה שרוצה להחיל את הריבונות.

"אין רוב לעמדה הזאת. זה גם לא בא לידי ביטוי בבחירות – כי בבחירות רוב המצביעים לא הצביעו בעד מפלגות שרוצות בסיפוח חד צדדי, אלא במקרה הטוב ביותר רוצות משא ומתן שבמהלכו יגיעו להסכמים כאלה ואחרים, שאולי יכללו סיפוח ואולי ויתורים, תלוי מה יהיה. אבל לא היה רוב לזה – לא בכל 3 מערכות הבחירות של השנה וחצי האחרונות, ולא לפני כן. בבחירות האחרונות התוצאות היו שלפחות 62 קולות לא היו בעד סיפוח ולא בעד הימין. יכול להיות שאנשים בליבם חשבו דברים אחרים, אבל המצע של המפלגות שקיבלו 62 קולות לא היה בעד העמדות האלה, ולכן את לא יכולה לדבר בשם רוב הציבור".

"ביבי נתניהו לא מתקרב לקרסוליו של מנחם בגין, לכן הוא היה האיש שנשא ברמה את דגל ארץ ישראל השלמה, והוא אמר שכשהוא יעלה לשלטון, כהרף עין יהודה ושומרון יהפכו להיות חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל, והחוק, השיפוט והמנהל של מדינת ישראל יוחלו גם על יהודה ושומרון. בגין לא עשה את זה, כי הוא הבין שזה יכול לגרום אסון למדינת ישראל. אז שביבי נתניהו, שוויתר על חברון ולחץ את היד של ערפאת ואמר לו 'מצאתי חבר' – לא יטיף לי מוסר, ואתם אל תטיפו מוסר בשמו. רוב הציבור לא רוצה בתהליך הזה, ואם הוא יעשה את התהליך הזה באופן חד צדדי – כולנו נצטער על כך".

"מייצגת חבורת צעקנים אלימה", גרמן ואולמרט באולפן

מה תאמר לטענות בימין שזה מה שיציל את ישראל וישמור על תל אביב? 

"אני אומר שזה מה שיערער את מדינת ישראל". וממשיך במתקפות הלא נגמרות נגד הציבור הימני ותוכני נתניהו: "אני לא זקוק לשב"ב הזה, שמסתובב סביב ראש הממשלה וסביב בלפור, שילמד אותי מה זה ארץ ישראל, אהבת הארץ ושמירה על הארץ. אני שמרתי על מדינת ישראל כשהיה צריך לשמור עליה, וקיבלתי החלטות ששום ראש ממשלה אחרי לא קיבל, ודאי לא ביבי נתניהו. כשהיה צריך להכות בחיזבאללה, הכיתי אותם עד כדי כך שאחרי 14 שנה הם עוד לא ירו פעם אחת יריה עלינו. כשהיה צריך להכות בעזה הכיתי בהם, כשהיה צריך לחסל כור גרעיני, אני חיסלתי. הוא דיבר, אני חיסלתי ולא דיברתי. גם כשהייתי צריך לשמור ולבנות בירושלים אני שמרתי".

"סיפוח חד צדדי זה הזמנה לטרור, לאווירה של התנקשות פנימית, שעלולה להביא לשפך דם, גם בתוך ישראל, גם בקרב החיילים, גם בקרב האזרחים וגם ברחובות בערים. אנחנו עברנו מציאות מאד קשה בנושא הזה, וביבי נתניהו כאילו חותר ליצור מציאות שעלולה לגרום לכך. שיגידו מה שהם רוצים, בסוף כולם זוכרים מי חיסל כור גרעיני, וזה  לא היה ביבי נתניהו. בסוף כל אחד יזכור מי השתיק את החיזבאללה כבר 14 שנים – וזה לא היה בנימין נתניהו, זה היה אני במלחמת לבנון השנייה, שהביאה שקט לצפון".

חבורת צעקנים אלימה

בשלב הזה מתפוצץ הראיון: "מה אכפת לי מה חבורת הצעקנים האלימה, שאת מייצגת אותם אומרים?" מתרעם אולמרט.

אני מייצגת את חבורת הצעקנים האלימה? אני צעקתי עליך? 

"תשמעי איך את מדברת"

מותר לי לשאול כמראיינת שאלות תקיפות

"מאה אחוז"

זו בושה לקרוא לי ולאנשים שלידי חבורת צעקנים אלימה, אנחנו לא אלימים ולא צועקים.

"האנשים שאת מדברת בשמם הם אנשים שמטפחים אלימות, ולצערי נוקטים בצעדים שיביאו לאלימות".

מה זה אומר "יביאו לאלימות"? אנשים שמבטאים את עמדות הימין שלהם, אולי כי זה לא תואם לעמדות השמאל שאתה מקדם? 

"אני יכולתי להשיב לך אותו דבר – כשמישהו לא חושב כמוך, אז הוא שמאל, בוגד, שרוצה בחורבן ישראל וגורם לחורבן ישראל. אני לא אכנס לסוג הוויכוח הזה. בעיני הסגנון והדרך שבה נוקטים חוגי ימין מסוימים במדינת ישראל זה סגנון של אלימות, של הסתה, של שיסוי – ומי שמנהיג את הסגנון הזה ונותן לו השראה זה ראש הממשלה".

שאלה אחרת, יש לך קשר עם נפתלי בנט? מה אתה אומר על ההישארות שלו באופוזיציה?

"אין לי קשר אליו. אני מכיר אותו ויכול להגיד שאני מכבד אותו וחושב שהוא בחור ראוי ביותר. על זה אין ויכוח בכלל, הוא אדם ראוי לפי כל קנה מידה ואיש שבהחלט עשה דברים – ואפשר לכבד אותו על זה. אני לא מסכים עם דרכו הפוליטית".

"מסית את הציבור", נתניהו ורעייתו שרה (צילום: אלכס קומולבסקי, פלאש 90)

ההסתה של נתניהו נגד בית המשפט חמורה יותר מהאישום נגדו

על משפט נתניהו והאמירה שלו על מערכת המשפט, לפיו "יש לי אמון במערכת המשפט אבל במקרה שלי היא טעתה”. לדבריו, "יש לי אמון במערכת המשפט, אני לא חושב שאיזשהו שופט בא עם החלטה להרשיע אותי או לזכות אותי. זה פירוש הדבר שיש אמון. אני לא נכנס בכלל לשאלה האם הוא אשם או לא – אני לא יודע, לא היה משפט ולא שמעתי את הטיעונים לכאן או את הטיעונים ההפוכים, אז אני לא יודע ולא נכנס לזה. אני טוען שראש הממשלה מנסה למנוע אפשרות של קיום משפט, תוך כדי כך שהוא מביע אי אמון במערכת המשפטית וטוען שהיא רוצה לעשות הפיכה שלטונית. זה דבר חמור ביותר".

"אני לא רוצה להיכנס לאישומים הספציפיים נגד ראש הממשלה, כי אני לא מצוי בעובדות ברמה שאני יכול להתווכח עליהם, וממילא זה עומד למשפט, ואני לא פוסק במקום מישהו אחר ולא מתיימר לפסוק במקום מישהו אחר. אני טוען שמה שהוא עושה כדי לא להגיע לבית המשפט הוא יותר חמור ממה שהוא מואשם בו. כשראש הממשלה אומר על היועץ המשפטי לממשלה – שהוא מינה אותו והיה עוזרו במשך כמה שנים – שהוא תפר לו תיק? ועוד עם המפכ"ל רוני אלשיך, שהיה אחד מגיבורי שירותי הביטחון של מדינת ישראל, מהלוחמים הגדולים בטרור והאמיצים שבהם. ששניהם יחד תפרו לו תיק? הוא בעצם אומר ששניהם פושעים פליליים. הוא גם לא אומר שהם חשודים – כשמדובר בו אז הוא אומר שרודפים אותו, אבל כשהוא מדבר עליהם הוא כבר גוזר את גזר דינם ומסית את הציבור נגדם, כולל הציבור שתומך בו – וזה עלול להיגמר רע מאד".

יש לך המלצה בשבילו למשפט? 

"אני לא נכנס לזה, אין לי שום המלצות אליו. אין לי שום קשר איתו, ואין לי שום אמון בו – לא ביושרו, לא בהגינותו, לא בערכיו, לא בנורמות שלו. אני לא חושב שתפקידי לתת לו עצות".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
112 תגובות - 85 דיונים מיין לפי
1
מסכן אהודק'ה סובל מבעיה נפשית ULMARTIZEM
אגודת שמוץ למען אהוד | 18-06-2020 20:40
מסכן הוא עדיין מדמיין לעצמו שהוא בכלא. בלילה הוא נובח ככלב. ביום מייבב כחתול.
מברק קצר בן דודי אהוד אולמרט
דני אולם-[אולמרט] | 19-06-2020 8:39
הלו אהוד. הגיע הזמן שתשב בשקט, בבית או במושב זקנים ''מנוחה נכונה'' ברעננה. שם תוכל להרהר חזק על הפשעים שבצעת, ולחזור בתשובה שלימה. או לכתוב איזה ספרון על מעלליך הרעים, ומהם ילמד הנוער מה אסור לעשות. במקום זה, כשעדיין ג'ורה נוזל מראשך, אתה לועג ומטיף ''מוסר'' לאחרים, עד שהובלת את הציבור לחשוד בך כי מחלת כלבת פגעה בך. המשפחה בוכה כל הזמן. כמה מבני המשפחה החליפו את שם משפחתם מ''אולמרט'' ל''אולם''. אהוד אהוד חזור בך !!
מחלה זו של נביחת כלב ידועה בעולם ממשפחת הכלבת
אהוד נסה DROKO | 19-06-2020 0:28
יש תרופה חדשה בשם DREKO לוקחים 2 ביום במשך 3 שנים ומבריאים. אבל לא 100 אחוז.
פרשן פוליטי | 18-06-2020 22:50
לירון שאול : תחליף דיסקט. כל הזמן הקרן להשמדת ישראל והקרן הזו והקרן האחרת. הבנו שהראש שלך עסוק רק בכסף. יש דברים חוץ מכסף. וכן : ביבי מינה את אלשייך משום שהוא ימני, הוא מינה את מנדלבליט משום שהוא ימני. את שניהם הכיר היטב מתפקידיהם הקודמים. ולא רק הם . כל מי שטיפל בתיקיו של ביבי הם בוגרי ישיבות ואנשי ימין. תבדוק את הרקע וההיסטוריה שלהם ותראה. שי ניצן, סגנו שלמה למברגר, המשנה ליועמש רז נזרי, המשנה לשעבר אבי ליכט. כולם, אבל כולם, בוגרי ישבות ואנשי ימין. את כולם מינה ביבי בעצמו. רק לצורך ההשתלחות במערכות החוק והמשפט הם נהפכו על ידי הנאשם ביבי לאנשי שמאל. כי לביבי אין אלהים והשקר והאמת אצלו מתערבבים לפי הצורך.
ירון שאול | 18-06-2020 22:12
תגובה לפרשן פוליטי. אתה מאוד מצחיק אתה יכול להחליף את אדיר מילר על הבנות.אלשייך וטמבלביט הם אנשי ימין?? מאפוא הבאת את הקלישאה הזאת? אלשייך וטמבלביט הם אנשים מושחתים גדולים מאוד מאוד שנתמכים ותומכים בקרן להשמדת ישראל וקרן וקסנר ויש כבר עשרות הוכחות מוצקות לכך שאין אפשרות לערער עליהן או להתווכח איתם.
להתמים הפשרן: אהוד גנה מבטן ומלידה ופסיכי
אגודת שמוץ למען אהוד | 18-06-2020 21:32
אחי שכן של אהוד, וכל לילה הוא שומע את נביחותיו מסכן. אללה ירחמו. שיסע לבקש רחמים על קברו של הצדיק שימאלע פרסצוביץ
פרשן פוליטי | 18-06-2020 20:57
אז כתבת שהוא נובח ומייבב, יופי - אבל מה בתכלס ? מה לגבי תוכן דבריו ? איני מסכים עם כל מה שאולמרט אומר. אבל חלק ניכר מדבריו אמת לאמיתה. הוא עשה מה שצריך לעשות ולא דיבר. ביבי מדבר הרבה ועושה מעט. ביבי רמאי ושרלטן. ביבי מסית ומדיח נגד מערכות החוק והמשפט - אף שבראשן עומדים אנשי ימין, שהוא עצמו מינה כמו אלשייך ומנדלבליט. אז הגיע הזמן להתייחס לתוכן הדברים ולא לכנות בדמות גנאי.
2
אולמרט הגנב
אהרון | 18-06-2020 20:53
אולמרט איך אתה לא מבייש להופיע בתקשוררת יה גנב מושחתאם היו קוראים לך אברגיל הייתה נשאר בכלא תתבייש לך ולאיזה חבורה אתה שייך ביישתה אותנו בכול העולם ראש ממשלה גנב
לגנב גדול רעיונות גניבתיים אשמדאים
אולמרט סמרטוט ישן | 21-06-2020 10:37
אין הבדל בין החתרן-גזלן אולמרט לבין אחמד טיבי ימח שמם
הגנב מעריך את הגנב בנט, שגנב מהבית היהודי 11
מיליון ש"ח יחד עם | 19-06-2020 7:56
המשופצת הנוכלת, מצא מין את מינו, לכן בנזט והמשופצת קיבלו רק רק רק רק 6 מנדטים, וראש הממשלה בנימין נתניהו בראשות הליכוד קיבל 36 מנדטים, אולמרט היה בנדיט פושע עם קבלות, עבריין, נתניהו לעומתו הוא קלאסה שבקלאסה, אולמרט הקנאה מוציאה אותו מדעתו, חתיכת אשפה מזוהמת זה אולמרט,
נכון,גנב גדול, אבל בראיון הוא צודק ב - 1000%
השפוי האחרון | 19-06-2020 7:55
לא יעזור לכם
3
לא מאמין
אני | 18-06-2020 20:55
שהבן אדם היה ראש ממשלה מטעם הימין האיש שמאלני אסלי
4
זבל
אדם | 18-06-2020 21:07
תתביש לך בזכות הימין היית ראש ממשלה חתיכת פושע גנב למה נותנים לו במה
5
Lock Him Up
מיכה | 18-06-2020 21:14
.
6
למה מראיינים אדם בזוי?
ישראלית | 18-06-2020 21:28
מי הוא בכלל?
7
צעקן אלים | 18-06-2020 21:33
כל הכבוד לעטרה - עמית סגל הבאה
8
ישרל | 18-06-2020 21:47
לך תעשה חמוצים אתה הייתה ראש ממשלה מושחת וגנב וישב בכלא ולקח מעטפות אז אתה בא ומטיף מוסר הייתי קובר את עצמי ולא יוצא מהבית אתה הבושה של המדינה ובא ומדבר על המלך ביבי תיתבייש לך גנב
9
יש לו בעיה נפשית, תוקפן
ידידיה | 18-06-2020 21:59
חבל
10
אבי | 18-06-2020 22:05
היא לא מתאימה לתפקיד.
11
ירון שאול | 18-06-2020 22:06
אהוד אולמרט עבריין מושחת שישב בכלא נתמך על ידי הקרן להשמדת ישראל וקרן וקסנר.אין לו זכות להטיף מוסר לאף אדם במדינה.עד מתי רשעים יעלוזו עד מתי.
12
משיב | 18-06-2020 22:16
כל הכבוד לסבלנותה של המראינת.
אבי | 18-06-2020 22:37
כנראה שלא ראינו את אותו הוידאו.
13
קוקוריקו | 18-06-2020 22:33
נוטל שוחד זוכה לעתבה כאילו הוא איזה מנהיג על. תתביישו
14
שלמה אברהם | 18-06-2020 22:41
שתיה שבטים וחצי אנחנו שחו לבן אפור , כמו ימין שמאל אמצע שכול אחד עים הטבעים ומנטלייות אחרת , עובדות , ההרס העצמי שלנו מהכלל לפרטי הם הדוגמה שקשה לבנות וקל להרוס , עד שמגיעם לפסגה נופלים ברגע , מעשנו סיבלנו ושימחתנו ,
15
עבריין
גדי | 18-06-2020 22:43
איך נותנים במה לעבריין?
16
איכפתניק | 18-06-2020 22:55
בושה . מושחת
17
רן | 18-06-2020 23:02
האיש עם המדים הכתומים
18
אני | 18-06-2020 23:08
הזוי ומנותק מהמציאות הוא לא מבין את המשמעות ריבונות הריי הוא תמיד היתרפס בפניי האוייב הוא שפן פחדן
19
גרינדטיין חיים | 18-06-2020 23:16
שקרן וגנב אכול קנאה...אפס רודף בצע שעמד למכור את הגולן לאסד דרך הסרסור ארדואן...אשפה אכולת קנאה
20
דרור | 18-06-2020 23:26
חתיכת גנב מורשע מי אתה בכלל שתדבר על נתניהו ? כשהיית בצד הימני לפני שנהיית לא שפוי לפחות היית בן אדם אבל כשראו מה עשית לשולה בן זקן גנב קטן כולם הבינו מי אתה. זו פעם ראשונה שערוצי ה0מאל לוקחים עבריין !!! ומראיינים אותו ואל תעוף על עצמך כי זה רק בגלל שאתה מלכלך על ביבי. היית 0 ותמות 0 חלאה.
21
נועם | 18-06-2020 23:35
למה סרוגים מראיינים אותו.. לא ראוי בכלל
22
אולמרט חולה נפש, איך קרה שמישהו בחר בו פעם?!
יהודי | 18-06-2020 23:37
אולמרט חולה נפש, איך קרה שמישהו בחר בו פעם?!
הוא לא נבחר מעולם לראשות ממשלה, הצליח לסדר את
שרון שמינה אותו | 19-06-2020 8:00
לסגן ראש הממשלה, ששרון קיבל את השבץ שלו אולמרט התמנה לראשות ממשלה, גנב רמאי נוכל, זוכרים את מלחמת לבנון השנייה בראשותו, הלך לשבת בבתי קפה עם עיתונאים מסוגו, אולמרט הוא זבל של אדם, היה ונשאר, הבושה היא לסרוגים שבכלל נותנים לאשפה שכמותו במה, כמעט החזיר לערפאת את כל ירושלים יהודה ושומרון, מנוול גדול היה ומנוול גדול נשאר. חזיר מארץ החזירים, גנב עבריין פושע גדול, זה אולמרט,
ריאל | 19-06-2020 0:08
אני לא מבין למה לתת לעבריין מורשע בפלילים במה?האיש הזה לא ראוי להיות בשום אולפן.
23
משה | 19-06-2020 0:05
חבל עליו היה ראש ממשלה יותר טוב מי ביבי.נפל נכשל נתפס שילם כמו גבר.לא בכה שתו לי תפרו לי.האמת הוא הפסד.גם כבוגר מעשיהו מקוה שיחזור בוגר אחד יש לנו שחזר לאותו תפקיד שממנו נשלח לשליחות ללמוד מיותר קרוב אייך פועלים בלי להיתפס.וחזר מאוהב בצפפה בצפון.חחחחחח
ריאל | 19-06-2020 0:29
משה אני מזכיר לך האיש הזה העבריין היה עם 4% תמיכה בקושי עובר את % החסימה זה יותר טוב מביבי לך לישון משה.
24
נחום זינאטי | 19-06-2020 0:38
ביבי בכלל איש שמאל ומוזר שהציבור חי בחושך ולא רואה זאת הכל הפוך כאן בעולם הזה
Nova | 20-06-2020 1:15
נחום זינאטי אתה חכם באדם! אבל אתה רק כמעט צודק... ביבי לא ימין במובן החיובי של המילה ולא שמאל במובן החיובי של המילה, הוא נוטה יותר לאופורטוניזם...יעשה מה שנוח לו באותו רגע. והגורם האישי והפרטי, הוא הדבר חשוב ביותר!
25
פרנססיקו | 19-06-2020 0:51
עדיף לצעוק ולא לגנוב!!!
הפסיכולוג | 19-06-2020 6:37
ספר את זה לביבי ולשרה
26
אביתר | 19-06-2020 1:03
ניסה לחנך את עטרה. איזה פטרונות. כמה הוא עף על עצמו. עטרה היית צריכה לפוצץ את הראיון.
27
הממזר אולמרט
דני | 19-06-2020 1:27
הממזר אולמרט מתי תמות
28
יוסי ברגמן | 19-06-2020 2:37
שאפו עטרה, הכנסת לו בשיניים
ציון משלים | 19-06-2020 11:44
ציון אולמרט אדם בזוי וגנב אתה תאכל את עצמך עד יום מותך שאתה לא יכול להיות אפילו חבר כנסת כי אתה מורשע ובזוי שפל רק יש מה מהשמאלנים הקיצונים שיתנו לך בעיטה אתה מיסכן ואומלל רק כסף אתה יודע ליגנוב לך לעזאזל
29
סרוגים | 19-06-2020 2:48
אחלה ראיון עטרה
30
פופר כאנה חי | 19-06-2020 7:36
בושה לתיקשורת כול מי שרוצאה ללכלך אל ביבי יאחול לאבו לטלביזיה כולל עברין אמורשה אולמרט לאזה ראמה יורדת אתיקשורת חאיבים ליסגור את כול אארוצים ולא לאתת להם שום תקציב שר אתיקשורת חאיב לאסות לאזה סוף אעם בעד לבקר את אמהמשלה לא יאזור לאחם תיקשורת בוגדת אתם אסמול לא תאיו בשלטון לעולם
31
ימני לגיטימי | 19-06-2020 8:26
זה שאתה מוזמן לאולפנים פה מתחילה הבעיה עבריין שקיבל כסף מזומן משוחד מנסה לעטיף לנו הציבור האיש הזה לא היה צריך לקבל ראיון בעיתון דיסני לילדים אפילו אדם נוכל שקרן שנסה לרמות את בית המשפט את העוזרת האישית שלו נסה לדפוק אותה הכי חזק ולעשות לה כיפה אדומה האיש פח זבל עברין והוא האחרון שציבור רוצה לשמוע אותו
32
אבי | 19-06-2020 8:39
אדם בזוי ומגעיל, עבריין מורשע. רצה למסור את כל השומרון לערבים. מי הוא בכלל שיטיף למישהו מוסר? לא צריך לראיין אותו בכלל
ציון | 19-06-2020 11:40
אדם בזוי וגנב מי אתה שתטיף לנו אתה ירדתה לשפל המדרגה תוכל את עצמך עד תיאבד יגנב
33
ש | 19-06-2020 9:10
שמאלני אכול שינאה , כמה שהוא שונא את הבריות...מזכיר את הגברת גלאון - תואמתו האידאולוגית מזה שנים... ואיך אפשר לשכוח איך השתמש והקריב את האשה שזרק לכלא יחד איתו על כי היתה נאמנה לו...שיגיד תודה שמישהו בכלל מזמין אותו.. מי רוצה לשמוע אוצו בכלל. אחד המושחתים בתולדות המדינה. מזמינים אותו לאולפני שמאל פה ושם רק כדי שיטנף על נתניהו והימין...
34
אחד | 19-06-2020 9:22
נגעלתי מהמרואיין כמעט כמו שנגעלתי מהראיון הביזיוני בכיפה (גם מדיבורי וליקוקי המראיינת מירב כהן, וגם מדברי המרואיינת מרב מיכאלי). לא מת על עמדותיה הליברליות של עטרה גרמן, אבל שאפו על הסבלנות וההתמודדות עם האיש הנורא בסרטון
35
למה להזמין אותו
ישי | 19-06-2020 9:28
איזה חשיבות יש לאיש הזה לוקחים אותו ברצינות כאילו אכל את כל החוכמה שבעולם
36
אולמרט
ש | 19-06-2020 9:35
אולמרט העבריין שכחת איך תקפת את המערכת המשפטית כאשר נכתב נגדך כתב אישום-צבוע עוד עבריין מדבר.
37
המצליף | 19-06-2020 9:38
זקנתו ושנאתו העצמית שיבשה את דעתו לא שהייה אייזה להיט בצעירותו מסית ומחרר במדינה נאורה אדם כמוך מתבייש להוציא את ראשו מעל פני האדמה ביפן אדם כמוך עושה חרקירי (צורת התאבדות) בושה לכלי התקשרות להזמין איש כזה לאולפנים רק בכדי להשמיץ ולטנף איש בזוי רודף שלמונים שוחד ודמים עוף מחיינו איש נאלח
38
אני שאלה | 19-06-2020 10:35
טרולמרט בא מהימין כי פעם היה ימין בעצמו (לפני שנעשה שמאל קיצוני), אז הוא גם אלים וצעקן?
39
איזו בדיחה אולמרט | 19-06-2020 10:37
שזה שתפר את שולה זקן כדי להקל על עונשו ועוד אמר לה להגיד לבעלה שהיא מנהלת רומן, ישתוק ולא יטיף על יחס נאות לעובדים.
40
עף על עצמו שמראיינים אותו כדי שיטנף על ביבי
אחרת לא היה מוזמן | 19-06-2020 10:53
אחרת לא היה מעניין איש בתשקורת
41
מצליח | 19-06-2020 11:00
אולמרט. כל הכבוד. דברי אמת .
42
צלילה | 19-06-2020 11:04
רוב המגיבים כאן, מדברים על ההרשעה של אולמרט. בו בזמן תומכים באחד עם שלשה כתבי אישום שמוכן להרוס את המדינה כדי לחמוק ממשפט. מה הוא כל כך מפחד אם לא עשה כלום.
43
כובשי החרמון | 19-06-2020 11:12
בטח מישפחה הזויה אישתו שמאל קיצוני עלק ציירת מוכרת קישקושים שתוק גנב אל תיתן לשולה זקן לדבר תשב עוד 10 שנים
44
ג'ו | 19-06-2020 11:54
רק לקרוא את המגיבים כאן מהמגזר עושה לי בחילה..
45
השתגעתם!!???
אני | 19-06-2020 11:56
לתת במה לנוכל הזה? איש מחליא בכל קנה מידה. גם המן הרשע היה שר ואחשוורוש היה מלך. אז מה? טלנסקי למעלה מתפוצץ מכעס עליכם! רייטינג? אתם מזהמים את האתר שלכם!!!
46
יורי | 19-06-2020 12:12
לך תכסה את מבושיך..אהוד אותה( עולב)
רונית לוי | 19-06-2020 14:16
יורי חבר של יאיר?? עוד כלומניק שמסתתר מאחורי המקלדת.
47
אלי | 19-06-2020 12:43
חבל לא נשארת בכלא כל החיים
מוטי | 20-06-2020 8:41
גם ככה הוא ניראה מת מהלך
רונית לוי | 19-06-2020 14:15
אלי חבל שאתה לא בכלא.
48
ליאו | 19-06-2020 13:18
איש בזוי ונאלח, עבריין שפוט ועוד מדבר, איכס יא מגעיל, הבאת לי חשק להקיא, במיוחד עליך, אתה אפס ותמיד היית, לעולם לא תגיע לסוליית נעליו של נתניהו יא קנאי מסיט טפי עליך...????
49
שולץ | 19-06-2020 13:32
האיש צריך אשפוז דחוף .
50
טל אגוזי | 19-06-2020 13:54
עברין משוחרר אכול קנאה תסכול ןמרירות רץ כמסומם מערוץ לערוץ כדי לשפוך מררתו.אגב מה קורה עם הציורים של האמנית עליזה אולמרט?
קרן | 20-06-2020 8:35
רונית, במה אולמרט שילם לחברה , על המיליונים שגנב. הוא וילדים שלו קנו בתים בסכומים כסף שכמעט אף אחד לא יכול לקנות. אחד כזה צריך לשבות בכלא כל חיו. לעומת תפירת התיקים על ביבי סקר אוהד. הפרקליטות ובגץ צריכים להתבייש מנסים בכל דרך להפיל אותו. פעם אחר פעם הוא עבר ברוב עי העם. זאת אומרת שהעם לא מאמין להאשמות יודעים שזה תפירת תיקים.
רונית לוי | 19-06-2020 14:18
טל תמשיכי לתמוך בעבריינים ולשכנע עצמך שמהם תבוא הגאולה. קצת כבוד כשאת כותבת על ראש הממשלה לשעבר. הוא לפחות שלם את חובו לחברה בניגוד לאצולה ששודדת אותנו בבלפור. תתעוררי!
51
דניאל כהן | 19-06-2020 14:14
צודק בכל מילה. רק לקרוא את התגובות הנאלחות שלכם ולהבין כמה הוא צודק. מעניין שלדרעי הם לא קוראים עבריין אבל אהודשהיה אחד מראשי הממשלה הטובים ביותר ושלם את עונשו הם לא סולחים. ביבי שהורס אותנו כל יום שהוא בשלטון דרעי וליצמן הם הגיבורים שלהם.דוחים!!!
52
רונית לוי | 19-06-2020 14:19
אהוד אולמרט. הרבה חושבים כמוך. הצעקנים למיניהם לא יכולים להסתיר את האמת המרה.
אבי | 19-06-2020 14:53
את בטח הבת שלו השמאלנאצים הכי קיצונים זו המשפחה שלו. ואת או אתה תתפגרו
53
אילן | 19-06-2020 14:22
שחצן
54
אבי | 19-06-2020 14:52
איזה טינופת מנש מזרע בלעם עכשיו זה ברור שהוא רכב על גב הימין כדי להשיג הישגים פוליטים וכמובן הרבה כסף. נשוי לאשת השטן אב להומו ולבת כלבה מהשמאל הכי קיצוני
55
7890 | 19-06-2020 15:23
גנב בן גנב בן למשפחת פושעים הגיע הזמן שחלאה כמוך ירד מהבמה. אסיר וגנב מעטפות כסף שכמוך שרקובי השמאל בבגץ הטיבו טמך ומסמסו את העונש שלו היית ראוי
56
7890 | 19-06-2020 15:25
הגנב והפושע המטיף אולמרט. לאיזה ביב ירדה כאן התקשורת שה6א ה9ך לאלילה?
57
מאיר רחובות | 19-06-2020 15:27
מעניין כל אזרח שהיה משבש הליכי משפט היה זוכה ל 5 שנות מאסר בלי המעטפות ואת זה התקשורת מחבקת על זה נאמר רוממות אל בגרונם וחרב פפיות בידם
58
משה | 19-06-2020 15:57
ריאל אם הייתה מבין לא הייתה מגיב גם לא באחוזים.אולמרט עמד למשפט לא איים לא הפחיד לא עשה מהפכה לא במדינה לא בבית משפט.ביבי עדין חשוד רק אלה שהוא עצמו בחר בהם החליטו להרגיע אותו או להפוך לעדי מדינה.איש לא מהשמאל כולם מהימין אז מספיק לא לישון ותתעורר עם האחוזים שלך אחרי המשפט.
59
ע.כ. | 19-06-2020 16:15
שכח , העבריין המורשע ,שהיה כל השנים בימין. איש רשע וקנאי
60
מדוע אתם נותנים במה לעבריין המורשע הזה? בושה
יגאל הירושלמי | 19-06-2020 17:21
מדוע אתם נותנים במה לעבריין המורשע הזה? ראיינו את מזכירתו שולה זקן על כל הכספים שקבלה עבורו במשך עשרות שנותיה איתו. זה יותר חשוב, גם אם יש עליהם התישנות.
61
אזרח מודאג | 19-06-2020 17:30
אמר הגנב
62
מה לכם להחיות כלב מת?
גלגל | 19-06-2020 18:14
אין לתת במה לרשעים.
63
משה פייגלין | 19-06-2020 18:49
אולמרט ב 2009 אמרת שהעם לא מסמסמפט אותך. נכון.אתה מושחת מסואב העם זרק אותך ורוצה לשכוח שאתה היית ראמ. עשה טובה לעצמך. לך לאופל ואל תחזור משם.
מנצור | 20-06-2020 18:55
אתה פשוט אידיוט
64
דנה אולמרט | 20-06-2020 0:27
תקדים עולמי. גנב ורמאי מטיף מוסר
65
רפולי | 20-06-2020 0:31
ישרמוטה ונוכל יגנב חחחחח הסמרטוט מגיב
66
Nova | 20-06-2020 1:07
אולמרט אומר אמת צרופה... התאכזבתי מאולמרט, היה לי חבל, הוא היה ראש ממשלה מצויין...אך על אף האשמות, אולמרט הוא דג רקק לעומת נתניהו העבריין הבינלאומי.. ראש ארגון פשע! מאמינה בביהמ ולא באיש השקרן הגדול במדינה!
67
נצה גאן | 20-06-2020 6:36
את מראיינת את העבריין המורשע ובכךנותנת לו לגיטימציה ובמה
עופר | 20-06-2020 12:13
גם דרעי עבריין מורשע ועכשיו הוא שר פנים...
68
ניר אייל | 20-06-2020 7:17
ניר אייל ולחשוב שפעם הערכתי והערצתי אותו. ואף הייתי פעיל במחנהו. אבוי לי. אנא ממך, אהוד, צא מחיינו. העלם מהנוף כדי שנשכח לאן התדרדרת.
69
קרן | 20-06-2020 8:29
אולמרט שנים היה חכ מטעם הליכוד ימין ועכשיו לועג להם. איך התקשורת נותנת לו במה. גנב מיליונים הוא והילדין שלו קנו בתים במחירים שכמעט אף אחד לא יכול לקנות . הוא צריך להתייבש איזה דוגמא אישית הוא נותן, שצריך לגנוב ולהיות נגד הימין וכך תיהיה אהוד על התקשורת.
70
אחד מראשי הממשלה הכי
תותח על!!! | 20-06-2020 9:09
אחד מראשי הממשלה הכי טובים שהיו אי פעם במדינה - אז נפל על עסקת נדלן - ממש לא מתקרב לשחיתות של ביבי..
71
סוף סוף דברי אמת
ביבי ראש ארגון פשיע | 20-06-2020 9:52
סס
72
עידן | 20-06-2020 12:12
אולמרט רהוט, אינטלגנט, חכם, אמיץ וצודק. חבל שלא יכול להיות היום ראש ממשלה!
73
רמי | 20-06-2020 12:54
האיש צודק אולמרט . אם ביבי יכול להיות ראש ממשלה ו3. כתבי אישום גם אולמרט יכול להיות ראש ממשלה
74
יעקב נקר | 20-06-2020 13:11
אולמרט הצעה בשבילך לפני השינה לעשות פיפי ולישון
75
יעקב נקר | 20-06-2020 13:19
הרוב בדרך כלל צודק ולעתים רחוקות טועה ואת רונית במיעוט שטועה אולמרט אם ילך היום לבחירות אין סכוי שייקבל מנדט
76
איה | 20-06-2020 14:43
הזוי ולא מעכשיו!!
שולי | 20-06-2020 16:42
הגיע הזמן שתקפוץ ראש מקומה גבוהה כי אתה בלתי נסבל בישראל
77
שולמאן | 20-06-2020 17:01
אולמרט גנב שקרן רמאי וזנאי
78
בר כוכבא היה ימין שבימין והביא 2000 שנות גל
הימין צועק לא חושב | 21-06-2020 12:54
בר כוכבא היה ימין שבימין והביא 2000 שנות גל
79
מירים | 21-06-2020 16:10
אולמרט נתפס עם מעטפות של דולרים לידיעה ולביבי לתיקון כתב אישום1 עם 3 סעיפים השמאל שובר את הראש מה עוד אפשר להמציא בכדי להוריד את ביבי קשה להם לנשום שבינימין נתניהו העמיד את המדינה בין 10 המדינות המצליחות בעולם השמאל לא ישקוט בכל אמתלה להוריד את הימין כי הם לא מצליחים להשליט את ההגמוניה שלהם וביבי עומד בשער ואנחנו עם המנהיג לבל יבקיעו שער
80
מאיר | 21-06-2020 18:08
אולמרט נראה כמו גופת מת שהוצאה מהקבר.
81
מירי | 21-06-2020 18:10
נראה כמו זומבי
82
מושחת בדימוס, צא לנו מהחיים!
קאמי | 22-06-2020 0:43
למה נותנים במה לאיש המושחת, יוצא כלא נושא מספר אסיר בדימוס, מקומו לא יכירנו ...?!
83
שומר חוק | 22-06-2020 11:29
עדיף להיות צעקן ולשמור על ארץ ישראל מפני אויבינו מבית ומבחוץ מאשר לקחת כספים במעטפות שוחד
ברם | 22-06-2020 16:19
במלחמת לבנון הוא היה ראש ממשלה לידו שר בטחון עמיר פרץ רמטכל מחיל האויר חלוץ חסר ניסיון שלושה ליצנים שהביאו כמעט אסון על מדינת ישרא
84
יואיל יואילי | 24-06-2020 11:58
מר אולמרט אתה גיבור אין כמוך..אתה אומר את האמת
85
שאול | 24-06-2020 21:43
סיפוח חד צדדי לא והתנתקות חד צדדית כן. בסך הכול אלו שני צדדים של אותו מטבע.