הולך עם הלב: כתב ערוץ 2 עופר חדד החזיר את הכיפה

בפוסט ארוך בסגנון 'יחסנו לאן' הודיע כתב חדשות ערוץ 2 כי הוא מחזיר את הכיפה "בעבורי היא כנראה האופציה הטובה ביותר, מכל הבחינות. לפעמים צריך ללכת עם הלב וזה מה שאני עושה."

הולך עם הלב: כתב ערוץ 2 עופר חדד החזיר את הכיפה
  מחזיר את הכיפה. חדד (מתוך הפייסבוק)

כתב חדשות ערוץ 2 עופר חדד מחזיר את הכיפה לראשו.

חדד (29) שבשבע השנים האחרונות עובד בחברת החדשות של ערוץ 2 ככתב בירושלים וערוך ומגיש מבזקי חדשות באתר האינטרנט של חברות החדשות פרסם היום (ב') בפייסבוק פוסט ארוך בסגנון 'יחסנו לאן' בו הוא כותב בין השאר:

"כבר שש שנים אנחנו לא ביחד. לפחות לא באופן רשמי. ממעטים להראות בפומבי, אלא אם כן ממש חייבים ואין ברירה. נמנעים מהגדרות וכותרות עד כמה שאפשר. ביחד אבל לחוד."

"אמרו עליה כל מיני דברים שמאוד הפריעו לי. שיש לה דעות ואמירות שלא תמיד מייצגות אותי ואת מה שאני מאמין בו. שיש לה חברים שלא תמיד היה בא לי ששמי ייקשר בהם. אז במשך שנים, פשוט העדפתי להשאיר את הקשר בינינו בווליום נמוך. עם מינימום נראוּת. בתא הכפפות, בתיק, או בכיס. העיקר בלי הגדרות. ורוב הזמן הסידור הזה היה נוח לשנינו."

בהמשך מעיד חדד כי "האמת היא שאף פעם לא ממש נפרדנו. תמיד שמרתי אותה לצידי, במרחק קריאה. ואיכשהו, לא משנה כמה זמן עבר מהפעם האחרונה שהיינו יחד, היא לא הפכה זרה לי."

את הפוסט מסיים חדד במילים "אם להיות כן עם עצמי אז האמת שהתבגרנו בשנים שעברו. היא עדיין לא מושלמת אבל כבר ללא ספק בוגרת יותר, וגם אני כבר פחות חושש ממחויבות. וגם לא ממש אכפת לי מה יגידו. שיגידו.

נכון, היחסים איתה תובעים לא מעט ויתורים, ולא קל להרפות מהצורך להגדיר בעצמך גבולות גזרה חדשים, אחרים, בתוך העדר. אבל בעבורי היא כנראה האופציה הטובה ביותר, מכל הבחינות. לפעמים צריך ללכת עם הלב והפעם זה מה שאני עושה."

הקולגה שלו מחברת החדשות, סיון רהב מאיר, כבר הספיקה לברך אותו על הצעד האמיץ והגיבה בחיוך: "עופר חדד בסקופ הכי היסטרי שלו בתחום הדוסים אי פעם…"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
בטח שם כיפה סרוגה,וסרוגה אינה בגדר כיפה כידוע במקומותנו
קורצ'אק | 23-05-2013 10:17
ועוד איך כיפה!!!
יאיר | 11-09-2016 11:26
כיפה סרוגה - הכי הכי כיפה!!!! חדד - אתה מקסים!!!!
2
החזרת הכיפה
חביבה | 19-06-2013 11:52
נשמה טובה, באמת לא משנה אם בתא אם בכיס חשוב שהיא בלב
3
אתה פשוט מקסים!
יעל | 26-09-2017 17:16
לך תמיד עם ה-❤️.