אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תכניתו של הדוד סם 

תכנית המאה היא תכנית הונאה מסממת ובזויה, שזוממת לתת חלקי ארץ ישראל לידי נכרים, לחתוך חלילה את ארצנו הקדושה ארץ ד', לחתיכות ולגזרים. אנחנו נילחם בה בכל כוחנו, וד' הטוב בעזרנו

תכנית המאה היא תכנית הונאה מסממת ובזויה
  (צילום מסך מתוך יוטיוב; תמונה קטנה: עמנואל מימון)

הוויכוח הציבורי, אם בעקבות כוונתו של טראמפ להקים מדינה פלסטינית, ראוי הוא בכלל להיקרא ידיד אמיתי של ישראל – פשוט מצחיק. הרי האמת כולה יצאה לאור. תכנית המאה האמיתית, זו שהוסתרה תקופה ארוכה מעיני הציבור, נחשפה לעין כל, ואף התברר, שבעצם, היא התחילה להתבצע מזמן.

הרי לפניכם שלבי תכנית ההונאה לסימום ישראל מאת הדוד סם:

שלב א' – הכרה בירושלים – מנה ראשונה של סם הכרת הטוב.

שלב ב' – הכרה בגולן – מנה שנייה של סם הכרת הטוב.

שלב ג' – הכרה בבקעת הירדן – מנה שלישית של סם הכרת הטוב.

כל אלה, כפי שהוכרז לא אחת על ידי הממשל האמריקאי, לא סתרו את תכנית המאה של טראמפ. הם היו הכנה מסממת לשלב העיקרי, הוא השלב הבא.

שלב ד' – ישראל מסוממת – הקמת מדינה פלשתינית על 70% מיהודה ושומרון, ללא התנגדות ישראלית.

הטעות הגדולה של הדוד סם, אותה הוא לא לקח בחשבון, וכנראה שגם אף אחד מיועציו לא ידע להזהירו מפניה, היא שאנחנו הישראלים, מסוממים כבר אלפי שנים מהכרת הטוב לד' אלוקינו, אלוקי העולם אלוקי ישראל, שהוציאנו ממצרים, ונתן לנו את הארץ הטובה, ולאחר גלות ארוכה גם השיבנו לארץ ישראל וזיכנו לתקומת מדינת ישראל.

השאלה היא, האם מי שניסה לסמם אותנו כך, ראוי בכלל להיקרא ידיד אמיתי של ישראל? התשובה הפשוטה היא – לא. אם בכל זאת ננסה ללמד זכות על הנשיא טרמפ, יתכן שיועצים לא חכמים, פשוט בלבלו אותו. ייתכן.

אבל דבר אחד ברור – תכנית המאה היא תכנית הונאה מסממת ובזויה, שזוממת לתת חלקי ארץ ישראל לידי נכרים, לחתוך חלילה את ארצנו הקדושה ארץ ד', לחתיכות ולגזרים.

אנחנו נילחם בה בכל כוחנו, וד' הטוב בעזרנו.

=======

הרב יצחק זאגא הוא יו"ר ארגון 'רוח ירושלמית' – להפצת תורת הרב קוק

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
19 תגובות - 12 דיונים מיין לפי
1
חזק ואמץ
אמת | 05-06-2020 11:38
דברים כדרבנות שיהי רצון שיאמרו בקול רם על ידי כל רבני ישראל, וה' יראנו ישועות גדולות
לא הכל זה דת.
. | 05-06-2020 11:52
גם מבחינה הסטורית ובטחונית המקום הזה הוא שלנו. יש שלוש סיבות שהמקום הוא שלנו : 1. דת. 2. הסטוריה 3. בטחון המולדת הקטנה והמוקפת מיליארד אויבים.
2
תודה לביבי. אנחנו בעד מדינה אחת מהים לירדן
מוחמד | 05-06-2020 12:07
מדינה אחת ל 12 מליון תושביה. 6 מליון יהודים ו 5 מליון מוסלמים ומליון נוצרים וחסרי דת. נכין דגל חדש שחור, אדום לבן, ההמנון יהיה בילאדי ושר הביטחון בשארה.
3
תגובה למאמר
yosi | 05-06-2020 12:11
בן גוריון עצמו אבי האומה התבטא לא פעם ולא פעמיים : אנחנו מפאי שחררנו את יהודה ושומרון. נמסור אותה רק תמורת שלום אמת. וכל בר דעת יודע שהצדדים לא בשלים עדיין לשיחות ביניים אפילו. שיחות לשלום אמת זה מדע בדיוני ושלום אמת כרגע זה עשר פעמים מדע בדיוני. יאיר לפיד טוען ובצדק שאסור לבצע מהלכים חד צדדיים ללא תמורה מדינית. פיפי, דרעקי, גנף ובהמשך גם מרצ שתזחל לממשלה יביאו אותנו אל עברי פי פחת. את רובם מעניין רק הכסא. ערכים ? בוקרא פיל מישמיש. מפאי שיחררה . העבודה רצתה למסור. הליכוד מוסר. כך היה תמיד. מי שחושב שהעבודה היא הממשיכה של מפאי טועה טעות מרה. מבחינה מדינית העבודה היא שמאל שבשמאל. מפאי היתה ימנית גדולה. הויכוח איתם היה כלכלי בכלל. בקיצור, חייבים להילחם פוליטית בפיפי, דרעקי, גנף ושרצ. לא. לא. לא. לא ניתן. הבעיה היא שלא שואלים אותנו. טעות עשתה הימין החדש שלא הצטרפה לגוש המרכז - שמאל החלש יחסית. איתם אפשר היה להתמודד. לממשלה הזאת אין שום סיכוי להפסיד . היא כל כך חזקה ורעה. שלא לדבר על זה שהיא מסרה את כל הדת של המדינה לחרדים האנטי ציוניים ששמים על נס את הקיצוניות וההשתמטות משירות צבאי ותשלום מיסים והכל לצערנו באופן חוקי, מאורגן, מקומם ומפלה בצורה שזועקת לשמיים .
גב' נא לדייק בעובדות
ג'נרל לי | 05-06-2020 16:33
ב74 הייתה כאן ראש ממשלה גולדה מאיר..מהעבודה שמאל...בכל פעם שנשאלה לגבי הפלסטינים..ענתה אין עם פלסטיני אני לא מכירה בעם שלא היה קיים..ב77 חודש מאי..הליכוד זכה בבחירות מהפך...מנחם בגין ימין...האיש שהכריז בקולי קולות אני לא אמסור לערבים אף שעל.מסר להם אדמת סיני שטח שגדול פי 3 ממדינת ישראל כיום וגרש אלפי יהודים מביתם..ולנקודה החשובה...בגין היה ראש הממשלה הישראלי הראשון שהכיר בעם הפלסטיני כעם עם זכות להגדרה עצמית בשטחי יהודה ושומרון...לא השמאל הכיר בהם הליכוד הכיר בהם
4
הבעייה עם ד'
כמעט מדוייק | 05-06-2020 12:30
הבעייה עם ד' שמתישהו בתקופת השואה הוא יצא לפנסייה תקציבית והפסיק לתפקד. למעשה לא ברור אם הוא עדיין בין החיים, ואם כן האם הוא צלול. המ שכן ברור זה שאי אפשר לבנות עליו. מי שהתחבא בשואה, כבר לא יעזור לעולם.
מדוייק להפליא
חן | 07-06-2020 1:39
משה רבנו כתב בשם ה' על השואה בפסוקי התוכחה ובשירת האזינו.
מחאה על מחאה על מחאה
שמואל | 07-06-2020 0:05
פרעה כבר שאל מי ה' אשר אשמע בקולו וחטף.. ולא צריך להוכיח את זה לאנשים סתומים שסתם שואלים בלי רצון לקבל ואפילו לשמוע.. וכתוב צדיק באמונתו יחיה ולא איש כמו שכתבת (-ההבדל מאוד משמעותי תלמד..) אני לא מאיים, מי שיש לו את הכוחות כולם דיבר איתנו כמה פעמים וסך הכל מעביר את מה שאמר..וצדיקים ילכו בם ופושעים יכשלו בם, כל אחד אחראי על מעשיו ויש לו בחירה לכאן או לכאן -ובחרת בחיים! ודבר ה' ימשיך לנצח..
מחאה על המחאה
גריבז | 06-06-2020 15:29
תוכיח שד', האות הרביעית בעברית, הביאה לו חיים, גם ה' כנראה לא הביא לו חיים ובטח שלא י'. איש באמונתו יחייה, אל תאיים על אחרים בוודו שיש לך בראש, בדרך כלל זה בעיקר לא מועיל, לא חבל לאבד עוד 2 או 3 נערים אבודים מהמגזר עם סיסמאות שאי אפשר להוכיח? שבת שלום
מחאה
שמואל | 05-06-2020 17:33
מי אתה שתדבר נגד מי שנותן לך את החיים?! אתה יורה בעצמך! אם לא טוב לך תנסה למצוא את הטוב שיש הרבה בעולם.. והכל ה' עושה לטובה! גם אם מתמקדים בקושי מבינים שיש דברים גדולים ממה שאנחנו מסוגלים לתפוס.. בכל מקרה תיזהר בדבריך! כי גם אם אתה לא חוטף מיד לה' אין שום מיגבלה לא של זמן ולא של דברים אחרים.. וגם לגרמנים ה' יחזיר על מה שעשו.
5
אנחנו נלחמנו על יהודה ושומרון. המשתמטים ...
יוסי | 05-06-2020 13:50
החרדים האויב השחור מבפנים מוסרים אותה לערבים ללא שום תמורה.
6
מי זה "אנחנו הישראלים"?
מתנחל | 05-06-2020 16:19
אתה מיעוט זניח אפילו בציונות הדתית, ובטח בקרב יהודי ישראל. יש כאן מיליון וחצי ערבים שקוראים לעצמם פלסטינים ואין סיבה שלא יהיה להם ממשל עצמי. ממילא אנחנו לא שולטים עליהם ועל שטחיהם ותכל'ס אין לנו סיבה (גם לא מצוות ישיבת ארץ ישראל, שאנחנו מקיימים אותה בשאר חלקי הארץ). מספיק מסתובבים ביננו מיליון וחצי ערבים אזרחי ישראל, מה יהיה אחוז נישואי התערובת אם נוסיף עוד מיליון וחצי?
7
זה לא תוכנית טראמפ זה 'נאום בר אילן' של ביבי!
למה להאשים את טראמפ? | 05-06-2020 18:41
טראמפ אמר לאורך כל הדרך שישראל תעשה מה שטוב לה, זה ברור שהתוכנית מגיעה על פי הנחיית ראש הממשלה שחרת על דגלו הקמת מדינת פלסטין שבירתה ירושלים בתוספת שטחים בנגב (או בתל אביב וחיפה..) !!!
8
לך אתה והאלוהים שלך
צחי | 05-06-2020 23:37
........
מה אתה אומר
איציק | 06-06-2020 21:44
הוא לא יכול ללכת עם ה.... כי עם מי שאמרת יילך לא נהיה פה כולנו. תפתח את העיניים ותשמע דברי חכמה. במקום להיות סתום ונאור וימים ידברו ותראה שכולכם תאכלו את מה שבישלתם.
9
גם החתן 'היהודי' שלו בלבל אותו-שקרן
שמעיה | 06-06-2020 22:06
שקרן יהודי וחוצפן.חי לו בכיף בגלות ומנהל לנו את החיים.
10
העיברים היו ליסטים כשגזלו מהכנענים את ארצם
פייק | 07-06-2020 9:18
כל ספר בראשית נכתב כדי להצדיק סיפוח וכיבוש בהציגו את הכנענים כעבדים חסרי זכויות. זהו סיפור הפייק המוצלח בכל הזמנים. הרב קוק כתב שספר בראשית אינו כפשוטו אלא נועד ללמד איך להתנהג. ראוי שהלאומניים הקיצוניים החיים ביננו ידעו להבחין בין יהדות ובין לאומניות.
11
ניסיון העבר מלמד שמנהיג שמסר אדמת ארץ ישראל
דואג | 07-06-2020 16:23
לידי גויים סיים בכלא או השתגע או מת לא בשיבה טובה. חבל על ביבי.
12
צודק לגמרי
אביחי | 08-06-2020 10:12
התכנית מבית מדרשם של ביביטראמפ רוצים במדינה פלסטינית ובמדינה חילונית לידה שבירתה תל אביב או קיסריה. מי היה נציב העליון האחרון שגר בקיסריה ? אנשי הימין והדתיים התומכים בביבי-ליכוד-שמאל קיצוני סובלים ממחלות קשות שלא מאפשרות להם לראות ולהבין מה קורה או שחוץ מכסאות לא איכפת להם דבר