אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נחשפו ציטוטים מהתצהירים שהגישו עובדות מעון רה"מ

נחשפו ציטוטים מתצהירי עובדות מעון ראש הממשלה העומדים במרכז החקירה בחשד למתן עדות שקר. מהציטוטים עולה כי העובדות טוענות שהיחס של שרה נתניהו היה נעים ולא משפיל כפי שיוחס לה

נחשפו ציטוטים מהתצהירים שהגישו עובדות מעון רה"מ
  דוברות הכנסת

תאגיד השידור הציבורי חשף הערב ציטוטים מהתצהירים שעומדים במרכז החקירה נגד העובדות במעון ראש הממשלה בחשד כי נמסרו בשקר. מהציטוטים עולה כי העובדות האחרות מכחישות את היחס המחפיר לעובדות המעון אשר יוחס לשרה נתניהו, וטוענות כי נתניהו התנהגה אליהן בצורה יפה.

מוקדם יותר פרסמנו לראשוה בסרוגים כי עובדת מעון ראש הממשלה שנחקרת במשטרת ישראל מהשעה 12 בצהריים בחשד למתן עדות שקר לטובת שרה נתניהו בתיק שירה רבן עומדת מאחורי התצהיר שנתנה ומסרבת להישבר בחקירה.

בחדר החקירות הטיחה העובדת בחוקרים: "אתם רודפים את ראש הממשלה ולכן אתם מנסים לסגור חשבון איתי. אני עומדת מאחורי התצהיר שהגשתי, אתם מנסים להפיל את נתניהו ולכן אתם נגדי".

עו"ד איתמר בן גביר המייצג את העובדת מסר לסרוגים: "30 שנה אני בעולם המשפט ומעולם לא ראיתי את המשטרה חוקרת על עדות שקר. אין שום סיבה להחזיק אותה במשטרה, והודענו כי אם ימשיכו להחזיק בה נגיש ערעור לבית המשפט השלום".

עוד באותו נושא

עובדת מעון רה"מ לחוקרים: אתם רודפים את נתניהו


12

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
רמת אמינות: שלמה פילבר...
חחח | 01-06-2020 10:17
שרה הזמינה את העובדות הפרענקיות להתכבד
מסכנות העובדות , כשהן רואות מה עבר מני נפתלי
הן מסכימות להכל .... | 02-06-2020 10:29
אבל הן עדיין שקרניות קטנות , או בתצהיר שהוגש לבית המשפט או בהודעות ששלחו לשירה רבן בזמן האירועים .... תבחרו אתם לאיזה גירסה שלהן להאמין ......
2
ישר כח
דדי | 01-06-2020 11:45
איתמר אתה על הכיפק,פשוט יש שוטרים שמבצעים פקודות של האליטות, בניגוד לרצונם, ובניגוד לעבוגתם, במקום להתעסק במהות מתעסקים בטפל, משועממים אז קדימה מה יש לנו על נתניהו,אתם בושה למדינה, חרפה שיש זבלים כמוכם, נתנו לכם סמכויות ואתם מנצלים אותם לצרכים שלכם,בוזזזזזזזזזזזז.
3
יש פה עניין עם מנהל קרקס גדולללללל
רינת עינת | 01-06-2020 14:07
איזה אבסורד נאחזים בקרנות המזבח ממרומי הפנטהאוז מה שהיה הוא שיהיה אנחנו השליטים ! כך נמשיך להשליט מרותנו ! כי זה הוא מפלטם האחרון