אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

חבר המועצה הסרוג ימונה לסגן ראש העיר ירושלים

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, יביא לאישור מועצת העיר בישיבתה הקרובה את מינויו של חבר מועצת העיר אריה קינג לתפקיד סגן ראש העיר. המינוי על חשבון סיעת התעוררות

חבר המועצה הסרוג ימונה לסגן ראש העיר ירושלים
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, יביא לאישור מועצת העיר בישיבתה הקרובה את מינויו של חבר מועצת העיר אריה קינג לתפקיד סגן ראש העיר.

אריה קינג ביקש להתמנות כסגן ראש עיר לא בשכר. המינוי הוא בהתאם להסכם הקואליציוני.

המינוי של קינג מגיע על חשבון סיעת 'התעוררות'. ליאון שמר לעופר ברקוביץ' את תפקיד סגן ראש העיר לכניסה לקואליציה. כל עוד זה לא התקדם, התפקיד הועבר לקינג שביקש להיכנס ללא קבלת שכר.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מאחל הצלחה לאריה קינג בפעילותו החיונית במיוחד בימים אלו בטיפול במנהלים הקהילתיים בכל רחבי העיר בכלל ההיבטים של ההקפדה על ההנחיות והשמירה על בריאות התושבים לצד פעילות עשירה למגוון הגילאים וסיוע לאוכלוסיות חלשות ובסיכון. וזאת לצד המשך העשייה בתחומי איכות הסביבה ומורשת ישראל".

"אריה הוא איש עשייה נמרץ ואין לי ספק שימשיך לתרום רבות בתפקידו כסגן ראש העיר לכלל תושבי ירושלים. אני מודה לו על הסכמתו לכהן בתפקיד ללא שכר בתקופה זו. יש בכך משום מתן דוגמא אישית הראויה לכל הערכה והוקרה", אמר ליאון.

קינג עצמו מסר: "אני מודה לידידי ורעי ראש העיר משה ליאון שהחליט למנותי לסגנו. החלטה זאת היא מבחינתי תעודת הערכה לפועלי למען העיר ותושבי העיר והבעת אמון בי ובסיעת "מאוחדים". בכוונתי להעצים את שיתוף הפעולה ביני לבין ראש העיר משה ליאון ולהגביר את מעורבותי בכל תחום ובכל נושא שראש העיר יורה לי, זאת בנוסף לתחומי הפעילות שכבר מסורים לי, כמנהלים קהילתיים, מורשת ישראל ואיכות הסביבה".

עוד באותו נושא

משה ליאון: "לא בעד סגר, הפתרון לבודד את החולים"


3

מטעמו של עופר ברקוביץ' נמסר בתגובה: "מה ליאון בוחר לעשות בהיבט הפוליטי? בהחלטתו למנות את אריה קינג לסגן עם לשכה והוצאות (קינג ימשיך לקבל משכורת מעבודה אחרת) הוא מייצר קואליציה חד גונית. חרדית וחרד"לית בלבד. אני אוהב את החרדים וגם את החרד"לים. הם חלק חשוב בירושלים. אבל ירושלים רחבה יותר וחשובה יותר ממגזר כזה או אחר. אי אפשר לתת מקום ותפקידי הובלה רק למגזר אחד. ליאון, בשל שיקולים פוליטיים צרים, פוגע בציבור הציוני, ומפנה עורף לרוב הציבור בירושלים".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
בהצלחה הוא ימני אמיתי ולא פושר
שין ברג | 26-04-2020 13:45
אריה קינג-תצליח
2
ההפגנות בירושלים
כהן רחל | 22-07-2020 16:44
שלום לך מר משה לאון ולסגניו. אינני גרה בירושלים , בימים האחרונים אנו רואים את ההמונים מלאי השינאה הרוע וההסתה נגד ראש ממשלתינו במסווה של הפגנה, כמו כן את הרעש ההטרדות היומיות והליליות לתושבי השכונות החורבן וההרס הליכלוך הזוהמה והטינופת שגורמים המפגינים האנרכיסטים בירושלים עיר הקודש ובירת ישראל. את האלימות כלפי שוטרי משטרת ישראל; זריקת חפצים לעבר השוטרים ואני אזרחית מדינת ישראל זועקת לשמים רבונו של עולם היכן ראש העיר מדוע קולו לא נשמע מדוע אינו מעיף לקיבינימט את הפורעים האלה איפה הפקחים איפה חוק עזר עירוני איפה חוק שמירת העיר הקדושה שלנו מאנשים שמחללים את סמלי ודגלי מדינת ישראל, היתכן שבירושלים יונף דגל אשף ואתם ממלאים פיכם מים, אוי לבושה אוי לפחדנות, עד מתי תשתוק אדון ליאון עד שהליברמן חברך יתן לך אות? או לא. כי כל רצונו להרוס את המדינה בסיועך ובסיוע כל חברי המועצה השמאלניים שלך. תמיד חשבתי שבעירית ירושלים יושב איש חזק חכם שומר על ירושלים ותושביה על נקיונה וטהרתה אך לצערי התבדתי התגלתה במערומך, הססן פחדן וחסר עמוד שדרה אם כך נוהג ראש עיר בירה. עד מתי תמשיך עם שתיקתך לפורעים האנרכיסטים? עד מתי תבלע את ההחרס והחורבן בעירך שכל יהודי בעולם משתוקק לבקר בה, עד מתי תלך שולל אחרי הליברמן לפיד והפדופיל אהוד - כולם מהרסייך ואף אחד לא מבונייך. אני מאד מקווה שתתעשת תפעיל שרוולים ושרירים ותעשה סוף לונדליזם של החוליגנים מתל אביב..