אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פניה לנתניהו: מנה שרים נאמנים לארץ ישראל

חברי נוער ריבונות פנו אל רה"מ בקריאה למנות שרים הנאמנים לארץ ישראל: "אשר מחזקים ומקדמים את התפיסה הימנית בממשלה למען החלת הריבונות על ארץ ישראל ללא מדינה פלשתינית בליבה"

פניה לנתניהו: מנה שרים נאמנים לארץ ישראל
  צילום: אולביה פיטוסי/ פלאש 90

בעוד המו"מ הקואלציוני נמשך, ובמקביל מנהל מרתון חקיקה לעיגון חוקי הרוטציה בין כחול לבן לליכוד. חברי "נוער ריבונות", פנו אתמול (חמישי), לראש הממשלה בקריאה למנות שרים נאמני ארץ ישראל.

עוד באותו נושא

כל הדרך להסכם ומה ימינה יכולה לעשות | סיכום פוליטי


4

במכתב אותו הם שלחו לראש הממשלה נתניהו, הם כותבים: "אנו מברכים אותך לרגל הקמת ממשלת אחדות לאומית בראשותך ועל אופן מנהיגותך בזמן משבר הקורונה ובכלל. אנו מפצירים בך לשמור על ארץ ישראל ולא לתת יד לפגיעה בה במסגרת הממשלה הקמה.

אנו, חברי נוער ריבונות קוראים לך למנות שרים נאמני ארץ ישראל, אשר מחזקים ומקדמים את התפיסה הימנית בממשלה למען החלת הריבונות על כל מרחבי ארץ ישראל ללא מדינה פלשתינית בליבה, חלילה ובניית הקומה הבאה בחזון הציוני – קומת הריבונות".

במכתבים כותבים חברי נוער ריבונות כי ראש הממשלה אשר יחוקק את חוק הריבונות, יחקק בדפי ההיסטוריה כראש הממשלה שהביא לתפנית ברוכה במדינת ישראל ויזכר במשך דורות רבים לטובה.

"החלת הריבונות היא הגשמה של חזון הציונות שהחל עוד לפני קום המדינה ונמשך עד ימינו אנו. אנו מקווים כי תענה לבקשתנו ומודים לך על הנהגת המדינה ועל השירות המסור שאתה מעניק למדינת ישראל".

 

.

 

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
נערי נוער הריבונות! עליכם להבין שבשיטה
מרדכי | 24-04-2020 14:45
הקואליציונית אי אפשר למנות שרים על בסיס של נאמנות לערכים כאלה או אחרים אלא על פי האילוצים הקואליציונים והכדאיות האישית.
2
השר סמוטריץ נאמן רק לעצמו ! תדרשו שיפטרו אותו
ראו הוזהרתם | 24-04-2020 15:21
השר סמוטריץ נאמן אך ורק לעצמו שיקוליו היחידים זה כבודו העצמי הוא רק רוכב על האידיאולגיה הימנית למלאת את תאוותו המולדת לכבוד ושררה ברגע האמת הוא ידרוך על כולכם כדי לנכס לעצמו עוד קורטוב של כבוד ויוקרה זה האיש ראו הוזהרתם
3
מה עם שר ערבי?
בהחלט | 24-04-2020 15:42
חושם.
4
אשרינו שיש לנו.....**************************
אשרינו | 24-04-2020 16:22
אשרינו שיש לנו [ליהודים הכשרים החרדים לדבר השם] לנו יש הלכות בשולחן ערוך ולא צריכים חוקי סדום של הציונים הארורים של ממשלת ש מ ד. ודל... כי ד' אלוקיך מתהלך בקרב מחניך להצילך ולתת אויבך בידך - (והתנאי:) והיה מחניך קדוש, קדוש ממש. *איך יתכן חו מהפך כזה של 180 מעלות במחשבתו של בורא עולם, להפקיד כביכול את ההצלה והגאולה של עם ישראל, בידי חבר אנשים רשעים, שלא פסחו על אחת ממצוות התורה לרומסם בראש חוצות, ובמזיד, באותם ימים ראשונים לא היו אלו תינוקות שנשבו, אלא אנשים שגדלו רובם ככולם בחממות החינוך היהודי המסורתי ופרקו עול שמים. *איך יתכן חו שהם הם פתאום הפכו לשליחי ההצלה של עם ישראל, וזאת כמה שנים בודדות אחרי, שעצרו הם עצמם כל יוזמת הצלה אפשרית של אותם יהודים אשר ניסו להמלט מלהבות הכשנים של אירופה ? איך יתכן שתוצאות הגאולה הפלאית הזו, והתקיימות דברי נביאנו (ועוד ציטטות מוזרות מעין אלו) תוביל במישרין ליצירת מפלצת חטאת שכזו המכשירה כל צרוע וזב, אשר שליחיה מחללים קברות אבותינו בכל מקום שהם - קברות אותם נביאים עליהם מסתמכים חוגגי הגאולה הציונית המדומה ? *איך יתכן ששליחי אותה גאולה מתפרצים כחיות טרף לבתי כנסיות על דברים של מה בכך, ונאלמים דום לבפתחי מסגדים ומנזרים בהם מתנהלים פעולות לתכנון מוות וטרור לבני העם היושב בציון ? *איך יתכן שאותם שליחי גאולה, מייבאים לארץ מאות אלפי גויים, וגורמים להתבוללות עצומה בעם ישראל, במטרה מוצהרת להקטין את ההשפעה האלקטוראלית של יהודית דתיים וחרדים בארץ הזו ? והרשימה עוד ארוכה ועצובה - עצובה מאוד, והכי עצובה לראות את האנשים היקרים הללו - אחינו אנשי המזרחי לשבטיהם, לא מבינים ולא מפנימים אף על פי ולמרות הכל, נאחזים בשארית כוחם בקרן השור עליה חרוט בדם: *אין *לנו *חלק *ונחלה *באלוקי *ישראל חו.
5
לספח מייד את 4.5 מליוני הפלסטינאים לישראל.
נוער ריבונות | 24-04-2020 16:38
יחד עם השטחים, יש לתת מיד ל 4.5 מליוני הפלסטינאים החיים בעזה, יהודה ושומרון אזרחות ישראלית וזכות בחירה לכנסת. בזכות המהלך הזה הם יצביעו כולם ימינה. כך נוכל להקים ממשלה כמעט לבד.
6
אֶרֶץ אֲשֶׁר ד' אֱלֹקיךָ דֹּרֵשׁ אֹתָהּ תָּמד
"אֶרֶץ אֲשֶׁר ד' אֱל | 24-04-2020 17:43
אֶרֶץ אֲשֶׁר ד' אֱלֹקיךָ דֹּרֵשׁ אֹתָהּ תָּמִיד עֵינֵי ד' אֱלֹקיךָ בָּהּ מֵרֵשִׁית הַשָּׁנָה וְעַד אַחֲרִית שָׁנָה *מי שלא רואה את עיני השגחת ד' ית' שמו, פעם אחר פעם, על עם ישראל, ובפרט בארץ ישראל, (קורונה, טילים מעזה, מצב כלכלי מצויין, פיגועי טרור שנמנעו בדרך נס, רדיפת הדעת, רדיפת שומרי תורה ומצות, רדיפת השבת, רדיפת החינוך, ויהודים עוד שומרים תורה ומצות מתוך הדחק, ועוד, ועוד, ועוד..) חייב אשפוז דחוף. אֶרֶץ אֲשֶׁר ד' אֱלֹקיךָ דֹּרֵשׁ אֹתָהּ תָּמִיד וגו'...