אלדד: מנדלבליט ניסה לחבל בעבודתי מהיום הראשון - סרוגים

אלדד: מנדלבליט ניסה לחבל בעבודתי מהיום הראשון

ממלא מקום פרקליט המדינה הגיב הערב למכתבו של היועמ"ש, וטען כי הוא תוקף אותו כיוון שהתחיל לחקור דברים בעניינו של מנדלבליט בעקבות פנייה של עיתונאי

author-image
אלדד: מנדלבליט ניסה לחבל בעבודתי מהיום הראשון
  צילום: דוברות משרד המשפטים

ממלא מקום פרקליט המדינה, דן אלדד, הגיב הערב (חמישי) למכתבו של היועמ"ש נגדו, ורמז כי הדבר נובע מכך שהתחיל לחקור את הטיפול בענייניו של היועמ"ש על ידי הפרקליטות, מה שהעלה תמונה מדאיגה.

אלדד: "אמון הציבור במערכת המשפט חשוב מכבודי האישי. על כן, תגובתי, בשלב זה, מצומצמת. בהמשך אגיב לכל טענה, חסרת שחר ככל שתהיה, גם אם היא נכתבה לצערי על ידי היועץ המשפטי לממשלה".

עוד באותו נושא

אוחנה מגיב: "לא פגשתי פרקליטים ישרים כדן אלדד"


40

"לפני החג הגיעה ללשכתי פנייה מעיתונאי, העוסקת בעניינו של אביחי מנדלבליט. כדי שאוכל להשיב לפנייה ביקשתי לבחון את החומר הקיים מהעבר בנושא זה בלשכת פרקליט המדינה. מהחומר עלתה לכאורה תמונה מדאיגה בכל הנוגע לטיפול בעניינו של מנדלבליט. בימים האחרונים עדכנתי את הגורמים הרלוונטיים בדבר כוונתי להעמיק חקר בנושא בטרם אשיב לפנייה".

אלדד רמז לקשר בין האירועים: "אין לי ספק באשר למניעים לבחירה בניסוח האלים והמסולף כלפי. מהיום הראשון למילוי המקום עשה אביחי מנדלבליט כל דבר אפשרי על מנת לחבל בעבודתי, ולהפריע לתפקודי התקין. כעת הוא מלין על תוצאות התנהלותו שלו".

"העובדה שנודע לי על המכתב מהתקשורת, אומרת הכל. היא מלמדת מי פועל ביושרה, ענייניות ודרך ארץ, ומי לא. אף גורם לא הרתיע אותי מעולם מלבצע את שליחותי בפרקליטות ללא מורא וללא משוא פנים, וכך יהיה גם בהמשך".

מוקדם יותר היועמ"ש תקף את דן אלדד, וכתב כי בתקופת כהונתו: "התגלו כשלים ערכיים, מקצועיים וניהוליים בעבודתו, אשר לעמדתי, אינם מותירים ספק שהוא אינו מתאים לכהן בתפקיד ממלא מקום פרקליט המדינה, ושאין מקום כי ימשיך את כהונתו בתפקיד זה".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
22 תגובות - 12 דיונים מיין לפי
1
אביכאלב מנדלבליט
שלמה | 23-04-2020 20:16
המנוול שעושה מה שבא לו מתוך חילול ה' שהרי הוא חובש כיפה וזקן על לא עוול בכפו גם אם יפסיק/יתפטר- ייזכר לדראון עולם.
לתהילה
התמים | 24-04-2020 9:01
אותי מפחידים דווקא כל מיני מגיבים באתר זה שהשינאה לכל מי שחושב אחרת מעבירה אותם על דעתם. אנשים שחושבים שהם מייצגים נאמנה את היהדות אבל מקללים, מחרפים ומגדפים. מאחלים מוות לאחרים, מייחסים להם כל מיני תכונות שטניות, מקורות מימון של קרנות רשע , קונספירציות חובקות עולם וכוחות על של הסיטרא אחרא. אנשים בורים שתרומתם החיובית לחברה ולמדינה אפסית אבל נזקם גדול.
זוה'ק:'מאן דקרי על גופי תמים סימנא דרשיעא הוי
זוה''ק-צדקה תהלה | 23-04-2020 23:21
תרגום: המכנה את עצמו ''תמים'' סימן הוא כי רשע הוא. אבל יש לי הרושם כי ''תמים'' הוא סטודנט ערבי.
ה' ידבק בך אביחי בן עדה וברוך קורונה וקדחת
ידבק בך אביחי קורונה | 23-04-2020 22:59
המן-דבליט. כהמן הרשע בן המדתא ועדזרש
תגובה לתמים
תהלה | 23-04-2020 22:29
לפעמים התמימים הכי מפחידים אותי .
מה זה
התמים | 23-04-2020 20:40
חובש כיפה וזקן על לא עוול בכפו ??? נראה שהמחשבה מבולבלת כמו הניסוח...אני מציע לא לקבוע עמדה, לכאן או לכאן, מבלי לדעת את כל העובדות. בעמדה מוטה מראש, משיקולים פוליטיים, לא די.
2
הרועץ
אחד שמבין | 23-04-2020 20:36
אלדד היקר לא הפתעת אותי ואותנו בקשר לרועץ .... מנדלבלוף שונא כל דבר שלא חושב כמוהו... ולכן אני אומר אל לך להעלב מהעלוב הנל...
לליאת פרידמן
התמים | 24-04-2020 9:08
נו, לשם זה הובא אלדד לתפקיד. אין לפרקליט מדינה מה לעשות חוץ מלחפור בפרשה ישנה שדנו ודשו בה לפני עשור לכל צדדיה, פרטיה ודיקדוקיה ? זה תפקיד פרקליט המדינה ? לא צדקו כל המתנגדים כשטענו שהמינוי כל כולו נועד רק להחליש את היועץ לקראת הדיונים בתיקיו של ביבי ? יצא המרצע מן השק. בנסיבות מינויו היה צריך אלדד להרחיק עצמו מכל עיסוק בפרשה כה ישנה שנוגעת למנדלבליט, ולו מטעמי זהירות ומראית עיין. ומה הוא עושה ? מתעסק בפרשה שכבר העלתה עובש במטרה להכפיש את מנדלבליט בשירות שולחיו, אוחנה וביבי. איך אומרים בערבית : כולו בוליטיקה....
אלדד טוען כי לפני החג הגיעה ללשכתו "פנייה
ליאת פרידמן | 23-04-2020 23:37
אלדד הוסיף וטען כי לפני החג הגיעה ללשכתו פנייה מעיתונאי, העוסקת בעניינו של אביחי מנדלבליט. כדי שאוכל להשיב לפנייה ביקשתי לבחון את החומר הקיים מהעבר בנושא זה בלשכת פרקליט המדינה. מהחומר עלתה לכאורה תמונה מדאיגה בכל הנוגע לטיפול בעניינו של מנדלבליט. בימים האחרונים עדכנתי את הגורמים הרלוונטיים בדבר כוונתי להעמיק חקר בנושא בטרם אשיב לפניה. אין לי ספק באשר למניעים לבחירה בניסוח האלים
3
אוחנה בחר טיפוס בדמותו ובצלמו
חגי | 23-04-2020 20:42
מילא, עוד שבוע המיניסטר העלוב הזה ימצא לעצמו אכסניה חדשה.
4
רק אמת
יהודי | 23-04-2020 21:30
אדם שלא חושש לא מבקש חסיון
5
בית הפישפ/ף
ראובן | 23-04-2020 22:35
למדנו . משפטים בל ידעום אויבינו פליליים.
6
אני ממליץ למפלגת צאלח א'דין להתמודד בבחירוש
הזאב | 23-04-2020 23:23
אולי כך אביחי יבין לכמה אימון הוא זוכה
7
אלדד הוסיף וטען כי לפני החג הגיעה ללשכתו "פני
אברהם צוקרמן | 23-04-2020 23:36
אלדד הוסיף וטען כי לפני החג הגיעה ללשכתו פנייה מעיתונאי, העוסקת בעניינו של אביחי מנדלבליט. כדי שאוכל להשיב לפנייה ביקשתי לבחון את החומר הקיים מהעבר בנושא זה בלשכת פרקליט המדינה. מהחומר עלתה לכאורה תמונה מדאיגה בכל הנוגע לטיפול בעניינו של מנדלבליט. בימים האחרונים עדכנתי את הגורמים הרלוונטיים בדבר כוונתי להעמיק חקר בנושא בטרם אשיב לפניה. אין לי ספק באשר למניעים לבחירה בניסוח האלים.
באמת תמים
לתמים | 24-04-2020 9:50
י
לצוקרמן
התמים | 24-04-2020 9:12
תחליט אם אתה צוקרמן או ליאת פרידמן....כך או כך, אלדד צריך לעוף. אם שיא פעילותו בחודשים הספורים שבהם הוא בתפקיד , זה לחפור בפרשיה מלפני 10 שנים שכבר דשו בה ללא סוף, והכל במטרה להכפיש את היועץ מנדלבליט - נחשפה האמת במערומיה הממש לא יפים. שילך הבייתה.
8
יש לי בטן מלאה על בגץ אבל מנדלבליט צודק
צמיגים מכירה ותיקון | 24-04-2020 9:23
לביבי לא היה אמון כנסת והוא עשה מכרז מי הכי נאמן לו ובחר באוחנה, אוחנה עשה מכרז מי הכי נאמן לביבי ובחר באלדד, יש לי בטן מלאה על בגץ אבל מנדלבליט צודק, אוחנה זה פיגוע נגד הכנסת
9
התעוררו
נחמה רחמן | 24-04-2020 9:47
כל השותק על דמו השפוך של עורך הדין דן אלדר שמוחרם על ידי כל פרקליטיי המחוז ועל ידי היועץ המשפטי לממשלה בלי שיש שום דיון תוכני על טענותיו, הוא משתף פעולה עם זרוע הרשע במסווה מזויף של צדק. כלל יהודי בסיסי הוא חיקור דין, ולכן היה הצריך לברר את כל טענות היועץ המשפטי מול טענותיו של דן אלדר. ידוע ממזמן, שהחונטה המשפטית היא כת של אנשים בעלי דעה אחת התומכים אחד באחד. יהודים, תתעוררו! אגב, אינני מכירה את דן אלדר כלל.
לנחמה רחמן
התמים | 24-04-2020 13:44
מי ששפכו את דמו ללא הרף, ובכמויות אדירות, הוא מנדלבליט. מרגע שהוחלט על הגשת כתב אישום נגד הצדיק יסוד עולם שקרניהו - דמו של מנדלבליט הותר. החל מביבי , דרך שרי ממשלה וכלה באחרוני חברי הכנסת של הליכוד - כולם זימרו זמר אחד שביבי הכתיב. פתאום רוני אלשייך הוא שמאלן מרושע, מנדלבליט הוא שמאלן שמקבל כסף מקרנות של השטן, ושי ניצן הוא הסיטרא אחרא בכבודו ובעצמו. וכמו שאבא שלי נוהג לומר : עוילם גוילם. אנחנו רואים ושומעים ולא קולטים שהורסים לנו את המדינה. עורך הדין דן אלדד ידע מראש שמנדלבליט סבור שאין הוא מתאים לתפקיד. מנדלבליט הוא הבוס שלו ומנהל המערכת. על אף מנהל לא כופים סגן שאין הוא מאמין בו. במקרה הזה אוחנה כפה את אלדד על מנדלבליט, ואלדד ידע מראש שכל הפרקליטות סולדת ממנו. למה הלך לתפקיד ? הינה ראינו : כדי לחפש חומרים מלפני עשר שנים, שכבר דשו בהם עד דק. הכל כדי להחליש את מנדלבליט לקראת המשפט של ביבי. גועל נפש. ועכשיו אלדד מתבכיין. הקוזאק הנגזל.... !
10
אתם רעים ומרעילים
אריה | 24-04-2020 11:18
במקום לשמור על שלטון החוק,על מוסדות המדינה ,אתם מעלים כל מיני אינטרסנטים,תומכי מושחתים, שכל מטרתם לפגוע בשלטון החוק כדי להמשיך לשדוד את המדינה. אתם חבורת אדיוטים שההיסטוריה תוקיע אתכם.
11
יש בעיה בטענת היועמש כי פרקליט המדינה שיקר לו
אחת | 24-04-2020 14:19
במכתבו, טען היועמש כי פרקליט המדינה אמר לו דברים שאינם נכונים, ובמילים אחרות - שיקר. כלומר, היועמש - שיקר, אם דבריו אלו אינם נכונים, או פרקליט המדינה שיקר. כך או כך, לא יתכן שיכהנו שקרנים במשרות כה נכבדות. אגב, גם תפקידו הקודם של פרקליט המדינה, מנהל המחלקה הכלכלית בפרקליטות, היה תפקיד מכובד.
12
מנדלבליט
י-הושע קופפר | 17-05-2020 21:02
נשאלת שאלה אחת, כיצד אדם המצטייר כירא שמים לא מתביש אחרי כל הרפש המוטח בפניו? האם אין לו יראת שמים והכיפה הינה הצגה? נקווה כי תבוא תגובה לכאן או לכאן.