אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
מבזק

המשטרה הוציאה צו סגירה לדוכן פלאפל

המשטרה הוציאה צו סגירה למזנון פלאפל אשר פעל בניגוד לצו בריאות העם והתקנות לשעת חירום תוך סיכון האוכלוסייה ברהט. ההתקהלות האסורה פוזרה, על בעל העסק הושת קנס של 5000 ש''ח והוא צו סגירה

המשטרה הוציאה צו סגירה לדוכן פלאפל
  (צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90)

תחנת רהט קיימה שימוע בליווי מקצועי של תובעת רישוי מחוז דרום והוציאה צו סגירה מכח סעיף 78 לפקודת המשטרה וזאת למשך 30 ימים, נגד מזנון למכירת פלאפל.

במסגרת פעילות האכיפה של משטרת ישראל בסיוע למשרד הבריאות בבלימת התפשטות נגיף קורונה ובהמשך לכך שמבוצעות מידיי יום עשרות בקרות ברחבי העיר רהט, במהלך בקרה נמצא כי בית עסק מסוג מזנון למכירת פלאפל, פעיל כבשגרה ובתחומי בית העסק נצפו לקוחות. השוטרים הסבירו את הוראות הצו והתקנות לבעל העסק ובהמשך הוחתם על אזהרה לבל יפתח עסקו בשנית לקהל הרחב.

ביום 08.4, במהלך בקרה חוזרת במקום ובניגוד לאזהרה, הפעיל בעל העסק את עסקו ולקוחות נצפו בתחומי בית העסק. ההתקהלות האסורה פוזרה על בעל העסק הושת קנס בסך 5000 ש"ח בשל הפעלת עסק או מקום שהפעלתו נאסרה בניגוד לתקש"ח.

אמש ה- 8.4 התקיים שימוע בפני מפקד תחנת המשטרה ברהט אשר הורה בסיומו על צו סגירה מנהלי וזאת למשך 30 ימים.

מהמשטרה נמסר: "קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו