אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

היהודים אשמים: אנטישמיות מחליאה גרסת קורונה • צפו:

התפשטות נגיף הקורונה מייצרת לא מעט תיאוריות קונספירציות סבביב הנדוסו והפצתו וכמו תמיד, האנטישמיים לא יפספסו הזדמנות להאשים את היהודים ביצירתו, הפצתו או עונש משמיים- צפו:

היהודים אשמים: אנטישמיות מחליאה גרסת קורונה • צפו:
  צילומסך

בליגה נגד השמצה גינו אמש את תיאוריות הקשר האנטישמיות שצצות ברשת ולפיהן היהודים אשמים במשבר הקורונה והם לא לבד – ברחבי העולם צצות שלל תיאוריות קונספירציה שטוענות בין היתר שהנגיף הונדס על-ידי מעצמות במטרה לשרת את האינטרסים שלהן. כתבתו של יואב זהבי, מתוך חדשות הערב כאן 11.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
16 תגובות - 11 דיונים מיין לפי
1
האנטירחרדשמים -רק עושים 'העתק הדבק'
יהודי | 03-04-2020 11:57
האנטירחרדשמים -לא המציאו את הגלגל הם רק עושים 'העתק הדבק' מהאנטישמים - ככל שגוברת השנאה לחרדים - גוברת האנטשימיות והשנאה כלפי היהודים גם כלפיך - היהודי - שנראה כמו גוי ומתנהג כמו גוי
2
טעות! : החרדים אשמים אנטישמיות מחליאה
אגב אורחא | 03-04-2020 15:12
בהתחלה הייתי בטוח שמדובר בכרזה ברחבי תל אביב ובכניסות לבני ברק. מתברר שהעולם למד מהישראלים האנטישמים ימש ולא חשוב שמי שהביא את הנגיף ארצה הם דווקא חילונים שהיו בנופש באירופה בעיקר באיטליה ואוסטריה. לא שאני חושב שצריך לומר שאסור למתוח ביקורת על החרדים אבל הנימה באינטרנט אנטישמית באופן זוועתי כולל קריאות מפורשות לרצח חרדים. ולא חשוב שאלפי אזרחים ממגזרים אחרים כולל בציונות הדתית המתחסדת מפרים את ההוראות ברגל גסה גם היום בבוקר.
3
מה לנו כי נלין ע ל י ה ם - כשהולד - כלום
אוראור | 03-04-2020 15:14
האוטו אנטישמי שקורא לעצמו יהודי - אומר בדיוק אותו דבר? והמבין יבין!
ליהודה שהגיב לי: מה הקשר בין מה ש א נ י
אוראור | 07-04-2020 21:30
כתבתי - לבין מה ש א ת ה כתבת אבל?????????????? אתה בטוח שהגבת לתגובה הנכונה? כי נראה לי שהתבלבלת אולי בתגובה - והמבין יבין!.
נראה שלמגיב -בעיה בהבנת הנקרא
יהודי | 03-04-2020 16:55
א. אני מאד שמח לשמוע על אדם שנעלב כשאומרים לו שהוא נראה כמו גוי או/וגם מתנהג כמו גוי. ב.במה שכתבתי לא הובעה שום שנאה -הרגשות היחיד -הוא רחמנות על מי שזנח את מנהגי אבותיו
4
ומי האשים את הסינים?
טובל ושרץ בידו | 04-04-2020 13:09
מספר חברי כנסת יהודים כשרים, וגם נשיא אמרקאי טיפש במיוחד.
5
כומר מחורבן מפיץ את הליכלוך שלו
שלר | 04-04-2020 20:10
ישו ימח שמו וזכרו הבוגד הפיץ את השטויות שלו בקרב מפגרים נוצרים.
לומדים מאיתנו ובאים בטענות.
יצחק | 08-04-2020 0:54
לומדים מהספרים שלנו ,נהנים מהחוכמה שלנו ,כמה נתנו היהודים במאה החולפת ,במדע ,ברפואה ,בספרות ,בהכול,ובאים בטענות לעם הספר.
6
סיני
יונתן | 06-04-2020 11:06
הנה אנחנו ניצבים לפני הזכרון עולם יציאת מצרים עוד מעט נקבל את התורה על הר סיני נקרא הר סיני משום שירדה שנאה לעולם
7
גילה גמליאל
אביעד דרורי | 08-04-2020 10:13
הורג אותי מה עושה תמיד גילה שהיא צמודה לראש הממשלה תמיד הוא מצמיד אותה אליו ושום דבר טוב היא לא עשתה החלטה הזאת מלבד 6 שקלים שנתנה תוספת לקשישים .מעניין שעד עכשיו לא היה תקציב להעלות את קצבאות של קשישים עכשיו יש מיליארדים נשפכים תוספות שכר לחכ בחירות פיצוי למבוטלים .ורק לקשישים אין אפילו לקנות את כל התרופות .גילה גמליאל מאחלת לך חג שחור משחור מלאים במחלות שתסבלו כל המשפחה כמונו אמן טינופת !
תגובה ל-8
אחת | 10-04-2020 8:37
תתבייש לך , אתה עווד מציג את עצמך כיהודי ,אין לך כבוד אתה רדוד כמו צינור ביוב יבש, הקללות הם בומרנג קיללת תקבל אותם בחזרה , מה אשמה השרה גילה גמליאל , או ראש הממשלה ? ככה ה' רצה אילו היית אדם מאמין היית רואה את זה אחרת , פעם מאשימים ושורפים ומגדפים את החרדים, את ראש הממשלה ושרים אלו או אחרים, הבאתם 2 מליון גויים והם אוכלים לנו את הקצבאות שהמוסד לטיוח למי משלם 1709 שח בוא ותגיד לי איך מסתדרים עם סכום כזה כאשר אין לי פנסיה ממקום עבודה וברוב חוצפתם הם צימצמו לי מ-21032 גם עם סכום זה אי אפשר להתקיים אבל לקלל ולאחל חג שחור למה , אני מאחלת לשרה גמליאל בריאות ואריכות שנים וכל טוב , אישה נפלאה ומיוחדת. שוב תתבייש לך אביעד דרורי. משום מה השם שלך נשמע מוכר לי.
8
גמליאל
שושנה | 08-04-2020 10:18
חג שחור וכמובן מלא מחלות כל הקשישים שונאים אותך ומאחלים לך חולי לכל המשפחה .לא נשכח לך 6 שקלים .תראי כמה מיליארדים נשפכים ולכם העלתם 5.000 שקל פעמים חלאת אדם מכוערת ! לא נתקלתם בבעיה אתם לא רוצים לפרסם לבהמה שעשתה צחוק מהקשישים יש אנשים שאין להם לקנות מצות ואני רצינית !
שושנה מ-8
אני | 10-04-2020 8:43
כדאי לשמור את הצואה בבטן לא לשפוך על אנשים , את הזויה מי שמקלל כמוך יבוא יומו/ה הכל נרשם למעלה ראיתי אנשים כאלה הם קיבלו את המכה וגם את המצורעת תקבלי ביומך , החבל של הקבה ארוך ויש לו את הזמן . תתביישי לך בשביל כסף תמכרי את אמא ואבא שלך.
9
הבן שלו היה יהודי
עוז | 08-04-2020 12:02
ומת יהודי רק אחרי מותו. ימח שמו וזכרו.משיח השקר. לא הכיר בשילוש הקדוש. אצל יהודים בורא עולם לא בא באישה. בטח לא על נשואה. בכל זאת בורא עולם. אם כבר החליט לבעול. היה מתארגן על איזה בדואית רווקה. אבל הם עשו ברית חדשה עם אלוהים אחרי שזיין את אמא שלהם. יהודי לא היה עושה ברית אם אחד שזיין את אמא שלו. יש לנו ערכים.
10
אנחנו מלכי העולם פיצחנו את קוד השיחה עם בורא
איציק לביא | 09-04-2020 10:04
עכשיו ניראה את כל העולם גיבורים עלינו. עכשיו שפיצחנו את קוד השיחה עם בורא עולם נראה את כל השונאים שלנו גיבורים. מילה אחת לבורא עולם על מדינה כל שהיא והמדינה נעלמת. כי בורא עולם תמיד היה איתנו רק שקוד השיחה לא פוצח.
11
לא מאמין ל לשקרנים גזענים אנטישמים[משתי צדדי
לא מאמין ל לשקרנים | 09-04-2020 21:47
לא מאמין ל לשקרנים גזענים אנטישמים[משתי צדדי הקשת] נניח שקבוצה א מאמינה בא וקבוצה ב היא מאמינה בב וגם קבוצה ג מאמינה בב וקבוצה ד היא תוצאה של ב וג ומאמינים בב וכן על זה הדרך למה להאשים את קבוצה א שממלא מדובר לחלק מהאנטישמים במיעוט במיעוט של חלק א אז אם כברת תאשימו את חלק ב וג וד שאתם מפחדים לעשות כי הכל שקר וסתם מתנפלים לצד א[והכי חשוב שהאנטישמים יאשימו את עצמם]כש שיש מאות ואולי אלפי תאוריות אחרות ונגדיות ג יכול להיות שסוכנים של סדאם סודאן שהיום היא במגמת שינוי איראן חמאס חיזבאללה לוב אלקעיידה ומדובר ובקשר לבנין ה3 הי שמור וגם הבנין התפוצץ מגז שעף לבנין כנראה שניכוז גבוהה עבר לבנין [מהרוח וההדףו ריעדות של 2 בנינים שקרסו וחשמל גלוי בטעות סיגריה מההיסטריה אפילו ששחכו לכבות בה שארהב לא כולה הייתה באש נס בזכות הקבה נצח ישראל לא ישקר ארהב לא מפרטת במדויק ובצדק שמחבלים עבריינים וחולי נפש לא ידעו אני גם לא יודע וזה בסדר ולטובתינו ושיש מאות ואולי אלפי תאוריות אחרות ונגדיות ששוללות קוספרציה