אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

האביב כבר פה • חום, טפטוף ואובך: תחזית מזג האוויר

ראש חודש ניסן יחול בסוף השבוע הקרוב ומזג האוויר האביבי כבר פה. אחרי סוף שבוע גשום וסוער, הטמפרטורות יעלו בהדרגה וייעשה חם מהרגיל לעונה. תחזית מזג האוויר

האביב כבר פה • חום, טפטוף ואובך: תחזית מזג האוויר
  (צילום: שאטרסטוק)

ראש חודש ניסן יחול בסוף השבוע הקרוב ומזג האוויר האביבי כבר פה. אחרי סוף שבוע גשום וסוער, הטמפרטורות יעלו בהדרגה וייעשה חם מהרגיל לעונה.

(צילום( איציק לוי/ רשות הכינרת)

היום, יום שני: מעונן חלקית בעננות בגובה רב ובינוני. תחול עליה ניכרת בטמפרטורות והן יחזרו להיות רגילות לעונה. ייתכנו טפטופים.

יום שלישי: בהיר עד מעונן חלקית עם עליה קלה בטמפרטורות בהרים ובפנים הארץ. במישור החוף ובשפלה תחול ירידה קלה בטמפרטורות. הרוחות יתחזקו מעט וייתכן אובך.

עוד באותו נושא

מספר החולים בקורונה מזנק: ככה תוכלו לעזור

יום רביעי: מעונן חלקית עד בהיר. תחול ירידה קלה בטמפרטורות.

יום חמישי: מעונן בעננות בגובה רב ובינוני ויתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. הטמפרטורות יעלו במידה ניכרת. הרוחות יתחזקו

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
יונה
יונה | 23-03-2020 0:42
כלנו כצאן טעינו איש לדרכו פנינו כה אמר ה' אלוקים צבאות יען אשר זאת עשיתם וכל איש פנה לדרכו שלו וצדיק באמונותו יחיה במקום לחזור באמת לאחדותו של הבורא. הנני מביא אליכם מכות מופלאות אולי יתעוררו בניי האהובים יבכו באמת ויבקשו את אלוהים למען הסירותי את הרע פרעה ואת לב האבן מקרבכם. אל תקשיחו את לבכם ואל תהיו קשיי עורף כאבותיכם הפעם המכות מופנות אליכם למען תכירו שאתם גם חלק מאחדותו של הבורא ותחדשו ימיכם מקדם בגן העדן אם באמת השם ירצה. תורת אמת ניתנה לכם מעבדי משה אני חוקים ומשפטים למען תתקנו את עולמי מחנה טהור תקימו והסרתם את הרע מקרבכם אך ימין ושמאל פניתם ולדבריי לא שעיתם. את ישו אני שלחתי שבערב חג הפסח אמר זהו דמי שאתם שותים ובשרי שאתם אוכלים אך לא השכלתם זאת להבין. את מוחמד נביאי ואחרים שלחתי להעיר את עינכם אך אתם בחרתם ליצור דתות חדשות ולהילחם אמת באמת במקום בשקר. גן עדן לעובדה ולשומרה נתתי לכם אך אתם ממשיכים להרוס את עולמי, ה' אלוהים הכל הוא אחד וגם אתם, זאת אמורים אתם כבר להבין. לוחות הברית ניתנו לכם עם הכרובים לחזור בחסד לא הקשבתם לכן הנני מתחיל עם דין להט החרב המתהפכת. כה אמר ה' אלוהים לאליהו הנביא הנני מחריב את עולמי כי בני האדם לא ראויים, אליכם אומר עוד 30 כל עיר בנינוה מתהפכת אלא אם כן באמת ובתמים תבקשו את אחדותו או אז אשלח לכם את משיחו ולא את כל דין להט החרב המתהפכת. אינכם ראויים לדעת את סוד אחדותי מכיוון שליבכם רע ואתם מחפשים לשלוט ולהשתמש בי לנגדי לו רק תסכילו להבין זאת והפעם באמת תקשיבו לי. והנה אני פונה לראשים ובמיוחד לראש ממשלת העם היהודי כל מה שקיים בעולם שייך לאלוהים לא לממשלות הצללים שמשתמשות בי ללא רשותי, חלקו אוכל ורכוש בחינם לכל האנשים תתחילו באלמנות יתומים גרים והחלשים אל תמשיכו לנסות להשתלט על משאבים למען לשלוט על אנשים אחרים. אהבת חינם למען תכירו אחדותי וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבוץ או שבדין להט החרב המתהפכת אחריב שוב עולמות, ואהבת את ה' אלוהיך בכל נפשך ובכל מאודך ואהבת לרעך ולכל עולמך כמוך כי כמוך הוא אתה ושב אלוהים אלייך אל קרבך כי לא במות הרשע כי אם בשוב רשע מדרכו וחיה שובו שובו מדרכיכם ולמה תמותו אומות עולם ובית ישראל שמ ע ישראל אדוני אלהינו יי אח ד שמע שם בן נח ישר-אל אתה הנה בא משיח לפקוח את עיניך להכיר באחדותך למען תתעורר לתפקידך מימים ימימה.