פנינה רוזנבלום: "הזמינו אותי להפגין נגד חב"ד – לא הלכתי"

"להניח תפילין זה על הכיפאק", כך אומרת אשת העסקים פנינה רוזנבלום שהיא גם תושבת רמת אביב בראיון לרדיו גלי ישראל. רוזנבלום חתמה ביחד עם תושבים נוספים משכונת רמת אביב על מכתב תמיכה באנשי חב"ד. "טיפה דת ומסורת זה לא מזיק".

פנינה רוזנבלום: "הזמינו אותי להפגין נגד חב"ד - לא הלכתי"

[podcast]http://www.srugim.co.il/wp-content/uploads/2010/06/brod.mp3[/podcast]

אתמול פורסם מכתבם של תושבי רמת אביב החילונים התומכים בפעילות חב"ד.
כזכור, ברמת אביב מתקיים מאבק בין כמה תושבים חילונים שהתאגדו תחת השם "וועד הפעולה" אל מול חסידי חב"ד שבשכונה. לטענת התושבים החילונים, חסידי חב"ד מעוניינים לשנות את צביון השכונה ולהחזיר בתשובה את ילדי החילונים.

למרות טענות וועד הפעולה, קמו כנגדם קבוצה נוספת של תושבי השכונה התומכים בפעילות חב"ד. בין התומכים אפשר למצוא את מאמן מכבי ת"א אבי נמני, עו"ד ששי גז, פנינה רוזנבלום, נתי רביץ ואנשים נוספים תושבי רמת אביב.

אשת העסקים פנינה רוזנבלום התראיינה לרדיו גלי ישראל ואמרה כי היא תומכת בפעילות חב"ד כל עוד הם לא כופים את דעתם על אחרים ושומרים על הסטטוס קוו. "אני תומכת בפעילות של בית חב"ד כל עוד זה "חיה ותן לחיות וזה לא כפיה לדת. זה שמחלקים נרות שבת זה נחמד, ולהניח תפילין זה על הכיפאק אבל כל עוד שומרים על הסטטוס קוו", אמרה רוזנבלום לגלי ישראל.

רוזנבלום הוסיפה ואמרה כי הזמינו אותה להשתתף בהפגנה של אנשי וועד הםעולה החילונים אבל היא סירבה. "טיפה דת ומסורת זה לא מזיק".

הרב מנחם ברוד, דובר חסידות חב"ד, שהשתתף אף הוא בשיחה ביקר את אנשי וועד הפעולה וטען כי מדובר בגורמים אינטרסנטיים שמנסים לרכב על גל השנאה לחרדים כי להשיג רווחים פוליטיים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
מאיפה פנינה יודעת מה זה להניח תפילין??
הרגתם אותי | 09-06-2010 17:54
2
אשרייך אבל למה אתם יש בנות זה אתר דתי
חב"ד | 09-06-2010 18:26
זה אתר דתי אני לא מבין למה יש בנות
3
למה יש תמונה של אישה?!
אברהם | 10-06-2010 11:31
4
לרוזנבלום יש קשרים בעולם החרדי
אורן | 16-06-2010 9:12
בעלה לשעבר, משה חיים, הוא איש חרדי שמנהל גן חרדי לא-חוקי ברמת אביב, אחד מאותם אלה שפועלים ללא רישיון ופונים לקהל חילוני. כאשר רצינו לרשום את בננו לגן הם אמרו לי שזה גן חילוני. כשהגעתי לשם מצאתי את האיש בלשכתו וגיליתי באינטרנט שהמקום אינו חוקי.