אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

השומרון פושט על אריאל וראש העין "מצביעים לגוש"

מאות מתושבי השומרון עוברים בשעות אלו מבית לבית ומביאים מצביעי ימין לקלפי. דגן: "אסור לימין להפסיד את הבחירות, עתיד ההתיישבות על השולחן, ממשלת ימין עשויה להביא לריבונות"

השומרון פושט על אריאל וראש העין "מצביעים לגוש"
  צילום: רועי חדי

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון יצא משעות הצהרים (שני) יחד עם מאות מתושבי השומרון לערים אריאל וראש העין במטרה להוציא כמה שיותר מצביעי ימין לקלפיות, זאת כחלק מפעילות משותפת של יו"רי ועדי הישובים בשומרון ומטה "הליכוד שלי – קבוצת ההתיישבות בליכוד" בראשו הוא עומד יחד עם יוני הישראלי ויעקב וינברגר.

מאות הפעילות והפעילים עוברים מבית לבית ושכנעו את התושבים לצאת להצביע. השכונות שנבחרו הן שכונות שעל פי בדיקות שנעשו קודם לכן, הן שכונות עם אחוז גבוה יחסית של מצביעי ימין מצד אחד ואחוזי הצבעה נמוכים מהצד השני"

עוד באותו נושא

"תושבי יו"ש תצאו מהבתים, מכניסים את שרה ב"ק"


9

"חייבים לנצח את הבחירות הללו" אומר ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן "עתיד ההתיישבות על השולחן. ממשלת ימין עשויה להביא לריבונות, ממשלת שמאל עלולה להביא לעקירת ישובים ולמדינת טרור בלב הארץ.ממשלת שמאל. תושבות ותושבי השומרון וויתרו על יום חופש, כדי לשמור על ארץ ישראל, זה מעשה של מחוייבות בלתי מתפשרת לארץ ישראל. אני קורא לכל מי שארץ ישראל חשובה לו להצביע, להביא 5 חברים לקלפי ולהצטרף אלינו באריאל ובראש העין, לדפוק בלדתות ולהביא את כולם להצביע למפלגות הימין. אפשר לנצח. זה תלוי בנו".

יוסי דגן הוביל גם בשתי מערכות הבחירות האחרונות מאות פעילים לערים בכל רחבי הארץ, בין השאר: אשדוד, פתח תקווה, דרום תל אביב ועוד והוציא מצביעים לקלפיות. בעקבות הפעילות אחוזי ההצבעה בחלק מהערים עלה באופן דרמטי יחסית למערכות בחירות קודמות באותם ערים.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו