אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אולפן סרוגים החדש | דרעי: "ש"ס מתמודדת עם שתיית קולות של נתניהו, לא רק ימינה"

אולפן סרוגים החדש | יו"ר ש"ס זועם על הייחוס של ש"ס להסכמי אוסלו, מאמין לבנט שלא יערוק לממשלה עם כחול לבן ומזהיר את מצביעיו: "גם "ש"ס מתמודדת עם שתיית קולות של נתניהו, לא רק ימינה"

דרעי: מתמודד עם שתיית קולות מנתניהו, לא רק ימינה

אולפן סרוגים החדש | השר אריה דרעי ויו"ר ש"ס זועם על הייחוס של ש"ס להסכמי אוסלו, מאמין לנפתלי בנט שלא יערוק לממשלה עם כחול לבן ומזהיר את מצביעיו: "גם "ש"ס מתמודדת עם שתיית קולות של נתניהו, לא רק ימינה".

(צילום ועריכה: אריאל ליבא)

"אני פונה לכל עם ישראל, המפגש שלי עם הציונות הדתית היה כשנתנו לי את יקיר ההתיישבות לא מתחרה עם אף אחד", מבהיר דרעי. "מאחל לימינה, לש"ס, לליכוד וליהדות התורה לגדול – אני רוצה גוש של 61".

שולל אפשרות כי חלקים מימינה יערקו לכחול לבן ויקימו עימם ממשלה: "אני מאמין לנפתלי בנט, הוא אומר אמירות ברורות שלא ילך עם גנץ. אני חודר כליות ולב?! הליכוד צריך להביא מצביעים שישבו בבית, ימינה צריכה להביא 100% הצבעה, ש"ס צריכה להביא 100% הצבעה ויהדות התורה גם. אנחנו לא רחוקים מלהביא 61 מנדטים, בסקרים שלנו אנחנו מגרדים את ה- 59".

על פרישת עוצמה יהודית: "פגעו בבן גביר שלא בצדק, הוא לא ישמע לי אבל שהמצביעים שלו לא יזרקו קולות לפח".

בשלב בו הוזכרו הסכמי אוסלו, זועם דרעי: "דור שלם גדל על עלילה שש"ס ודרעי תמכו ודחפו את הסכמי אוסלוש"ס מעולם לא תמכה בהסכם אוסלו, אנחנו בממשלת ימין ושומרים עליה".

לבוף טעם כי גם "ש"ס מתמודדת עם שתיית קולות של נתניהו, לא רק ימינה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו