אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

יאיר נתניהו ישלם פיצוי בגובה כרבע מיליון שקלים לעורך אתר וואלה לשעבר

בית משפט השלום בתל אביב החליט כי בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, יפצה את עורך וואלה לשעבר, אבי אלקלעי, בסכום של רבע מיליון שקלים מכיוון שלא הגיש כתב הגנה בתביעה נגדו. עורך דינו: "מדובר לדעתי בתעלול בחירות"

יאיר נתניהו ישלם כרבע מיליון שקלים לעורך וואלה
  Flash90

בית משפט השלום בתל אביב החליט כי בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, יפצה את עורך אתר וואלה לשעבר, אבי אלקלעי בסכום של כ-250,000 שקלים, וזאת לאחר שלא הגיש כתב הגנה למול תביעתו של אלקלעי למרות שעבר זמן הגשת התגובה לתביעה.

בהודעת בית המשפט נכתב: "לאחר שבחנתי את כתב התביעה ואת הנספחים שצורפו לו כפי שהוגשו על ידי התובע, ומאחר והמועד בו היה על הנתבע להגיש כתב הגנה מטעמו חלף, אולם לא הוגש כתב הגנה מטעמו גם לאחר המועד, הנני מזמן את הנתבע לדין ומורה הנתבע יאיר נתניהו, לשלם לתובע סך של 250,000 ש"ח בגין תביעת התובע".

עוד באותו נושא

יאיר נתניהו לבן גביר: "בוא נתערב על מליון שקל"


29

בכתב התביעה שהגיש אלקלעי בנובמבר 2019 נגד נתניהו נכתב: "קשה לכמת את הנזק שנעשה לשמו הטוב של התובע, לשמו המקצועי והאישי, תוך שהנתבעים "צבעו" אותו באור פוליטי, ייחסו לו השתתפות בקונספירציה לסילוקו של ראש ממשלה מכהן מתפקידו, טענו כי הוא "שתול" של קרן בשם קרן וקסנר, איחדו אותו עם גורמים אחרים מהפרקליטות, והכל בתוך "סלט" שלם של האשמות סרק, הבל הבלים, לא בדוק, לא מגובה בדבר, לא נכון ומזיק לשמו הטוב".

נתניהו הצעיר הגיב להחלטת בית המשפט: "‏לא זה פשוט לא יאמן! איזה עיתונאי שמאלני בוואלה החליט לעשות עלי סיבוב. הגיש נגדי תביעה (על שייר של פוסט של מישהו אחר) בלי שידעתי בכלל, ולכן מן הסתם לא הגשתי כתב הגנה! הנוהל האוטומטי הוא שאם הנתבע לא מגיש כתב הגנה תוך זמן מסויים, התובע זוכה אוטומטית, בלי להוכיח כלום".

בתגובתו, צרף נתניהו מכתב של עורך דינו, יוסי כהן, שכתב: "מדובר לדעתי בתעלול בחירות. אני לא קיבלתי מעולם את כתב התביעה אלא רק את מכתב ההתראה ומכיוון שגם אתה או מי מטעמך לא קיבלתם את כתב התביעה, פסק הדין יבוטל".

עוד הוסיף: "על פי החוק, משלא קיבלת את התביעה, מ"חובת הצדק" לבטל את פסק הדין. שיטת המשפט שלנו אינה מכירה בחיוב אדם ללא שניתן לו יומו בבית המשפט ואפשרות להתגונן. מחר בבוקר תוגש כמובן בקשה מתאימה לביטול פסק הדין ואני משוכנע שהוא יבוטל".

העיתונאי יובל אראל ערך חיפוש בעקבות הטענה שנתניהו לא ידע מכתב התביעה, והעלה צילום מסך בו נראה כי נתניהו כותב על כתב התביעה נגדו יום לאחר הגשתו לבית המשפט, וכתב: "אז ידע או לא ידע על התביעה?"

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
כל כך מתאים למשפחה
שלמה | 01-03-2020 6:00
הם תמיד קורבנות וכולם רק רוצים לדפוק אותם. מעשי אבות סימן לבנים ועוד זמן לא רב תגיע לבקר את אבא עם חמגשית ובקבוק קולה וכמה סיגרים.
2
הגיע הזמן
חיים סאלח | 01-03-2020 6:40
הגיע הזמן שיאיר יעשה משהוא עם החיים שלו וישתוק הוא רק הורס
3
התפוח נופל מהעץ..
בגיניסט | 01-03-2020 9:34
מה יהיה עכשיו? עכשיו לא יהיה לו כסף ללכת למועדוני זימה וזנות ואביו יצטרך להתחנן לקבל עוד כסף ממושחתים כמוהו....
4
מי שמאמין בערכי היהדות לא מצביע ביבי
עורו אחים | 01-03-2020 9:46
ביבי ובני ביתו מסמלים כל מה שפשע במדינה הזו. את הרהב, החמדנות, שנאת חינם, שקר ורוע. ערכי היהדות הם חוסנה של המדינה - תחת ביבי המדינה היהודית מאבדת את זכות הקיום שלה ואת חוסנה.
5
הפתרון לבחור במפלגות אם דם חדש ונקי שקמו
לבחור נגד עצמנו ?!!! | 01-03-2020 10:42
הבחירה בביבי או כחול לבןן היא בחירה נגד עצמנו , ויש תחליפים טובים יותר ואלו מפלגות חדשות אם דם נקי שקמו מתוך צורך חשוב לשנות את חיינו לטובה בארצנו !!! ורק צריך לזכור את דם בנינו שהקריבו את חייהם למעננו כדי שנחייה חיים טובים בארצנו ! ולא כמו מצבנו היום בו פושעים המועלי באמוננו נהנים להם מדמם השפוך של בנינו !
6
כמה צעקות הוא בטח קיבל מאמא
לאון | 01-03-2020 11:14
התחלה של שבוע ״נהדר״ לנתניהוס