אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פייסבוק מודה: פגענו בחשיפה של עוצמה יהודית

חברת פייסבוק מודה כי היא מפחיתה את כמות החשיפה בדף של בן גביר, ותולה זאת בפרסומים שפרסם בן גביר בעבר בהם מוזכרים ומופיעים הרב כהנא ובנצי גופשטיין: "איזכורם מהווה הפרה של כללי השימוש ברשת החברתית"

פייסבוק מודה: פגענו בחשיפה של עוצמה יהודית
  (צילום: אוליבר פיטוסי/ פלאש90)

חברת פייסבוק הודתה אמש (חמישי) בתשובה שהגישה לשופט ניל הנדל, יו"ר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת, כי היא הפחיתה במכוון את כמות נתוני החשיפה בדף הפייסבוק של יו"ר עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר.

במהלך השבוע האחרון, הבחינו בעוצמה יהודית כי נתוני החשיפה בחשבון הפייסבוק של עו"ד איתמר בן גביר הולכים ופוחתים. מבדיקה שנערכה יחד עם איש מקצוע המומחה לרשתות חברתיות, עלה כי המידע אכן נכון.

בעקבות כך, עתרה עוצמה יהודית לועדת הבחירות בדרישה להורות לפייסבוק לחשוף אם היא אכן מפחיתה את כמות החשיפה של הדף בפועל לאנשים, כאשר ככל שבפייסבוק אכן פועלים כך, מבקשים בעוצמה יהודית בעתירתם מהשופט הנדל להורות לפייסבוק לחדול מהתערבות בבחירות ולא לפגוע בכמות החשיפה בדף של בן גביר.

בתשובה שהגישה פייסבוק לועדת הבחירות, מודה פייסבוק כי היא אכן מפחיתה את כמות החשיפה בדף של בן גביר, ותולה זאת בפרסומים שפרסם בן גביר בעבר בהם מוזכרים ומופיעים הרב כהנא ובנצי גופשטיין, כאשר איזכורם מהווה לטענת פייסבוק "הפרה של כללי השימוש" ברשת החברתית.

עו"ד איתמר בן גביר מוסר בתגובה לדברים: "בפייסבוק יכולים להמשיך לספר לנו סיפורים, כאשר ברור שהם חוששים מדבר אחד: כניסה של עוצמה יהודית לכנסת תביא להקמת ממשלת ימין חזקה שתיישם מדיניות ימין לא רק בדיבורים אלא גם במעשים. אני מקווה שהשופט הנדל יעשה צדק ויורה לפייסבוק לחדול מההתערבות הבוטה שלה בבחירות, וככל שזה לא יקרה נשקול ערעור לבית המשפט העליון".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
15 תגובות - 13 דיונים מיין לפי
1
איתמר בן גביר - אני לא נגדך אבל יש לי דבר מה
עופר | 28-02-2020 10:46
איתמר בן גביר - אני לא נגדך אבל יש לי דבר מה לומר לך ברשותך , נכון שאתה מועמד וגם עוד מוערך אבל כאשר אתה נכנס לדוגמא למקום כמו פייסבוק , כמו וואצפ וכו' או בכלליות : מדיה חברתית , צריך לקחת בחשבון שיש תנאי שימוש כמו לדוגמא למכונת כביסה להבדיל , אם האדם לא יעשה בה שימוש נכון היא לא תפעל , כך גם ברשת חברתית , אייני מצדיק את מעשיהם של עובדי פייסבוק אבל אולי יש דבר מה בטענותיהם ואין כאן שום הטיית בחירות , חברה ראשית להגביל את שירותיה למי שמתנהג לא בצורה הטובה למוצרים אותה מספקת (לדוגמא עובר על חוקי התקנון , כי הרי לא סתם נכתב התקנון ) לסיום , חשוב להדגיש עוד איתמר בן גביר היקר , לא משנה איזה מפלגה אני מצביע ואם אני בכלל מצביע אבל לדעתי ראוי לקחת בחשבון שיש לחברה / אתר כמו פייסבוק תקנון והוא לא סתם נכתב וזה קצת ירידה ברמתך לדעתי להראות כי זה נעשה נגדך בגלל מועד הבחירות או לעשות שימוש בעיתוי הבחירות להראות שאתה פגוע בעקבות מה שלטענתם אתה או מי שאחראי על הדף שלך עושים . שבת שלום
2
פייסבוק לוקחת צד פוליטי
פייסבוק שמאלנים | 28-02-2020 11:03
חוסמים דעות מצד ימין ומעלימים פוסטים ימניים
תמיד היו מוטים
לא להיכנס לפייסבוק | 01-03-2020 18:40
ועושים חרם על ישע!
3
בן גביר התותח
רוני | 28-02-2020 12:15
רק עוצמה יהודית!!!!
4
פייסבוק חושבים שהם אלוהים... הם יפלו בקרוב
מני | 28-02-2020 12:57
צדק צדק תרדוף... מה שהם עושים לאחרים ככה יעשו להם, יבוא מתחרה חדש, ופייסבוק הענקית תקרוס... מזל שלהם שיש להם את ווצאפ לפליטה... אדון צוקרברג לא לעולם חוסן יא חינזי
אמן!
אורין | 03-03-2020 19:02
הם מוטים שמאלה וחסרי יושרה. הלואי שייפלו
5
עוצמה יהודית-הסיכוי היחיד ל61.
יוסף | 28-02-2020 13:43
תבדקו בסקרים הסיכוי היחיד לממשלת ימין זה עוצמה יהודית!!!
6
פיסבוק מודה
DC | 28-02-2020 13:55
שם למעלה במגדל השן של פיסבוק יושב לו צוקרברג האנטי יהודי שעושה רבות נגד מדינת ישראל והעם היהודי שעובד עם המשתפי פעולה ושונאי ישראל שחיים פה במדינה
7
לא יעזור לפייסבוק- לא מקבלים את הבזיון שלהם
נאוה | 28-02-2020 14:41
כנראה שהם לא אוהבים ימניים - אנו נמשיך להצביע לעוצמה כמו בפעמים הקודמות ולא לשום מפלגה אחרת -רק ע ו צ מ ה !!!!!!!!!!!!!!
8
צוקי הרשע שהתחתן עםגויה קבל עם ועדה
שין ברג | 28-02-2020 14:42
הוא יכול לפסול מישהו? הפסול הזה?
9
פייסבוק חברה מסחרית. זכותה
בולשביקים | 29-02-2020 19:48
רוצים לקבוע לחברה מסחרית איך לנהוג?? בולשביקים עלובים. תפרסמו אצל המתחרים!! למשל בערוץ 20.
10
פייסבוק מודה, בשבע מודה הרבנים מודים
משה אמת ותורתו אמת | 29-02-2020 19:56
התקשורת מודה, שמאל קיצוני מחבלים לפי האנטי דתי אפשר להכיל אבל את עוצמה שזה בעצם גוש אמונים של פעם, זה התורה פוגעים בהם, לא מאפשרים חשיפה.מ פ ח ד י ם מהאמת, ארץ ישראל של עמי, אמת פשוטה, אבל לא אופנתית בסוף האמת תנצח.
11
עוצמה יהודית, תדעו לכם, פרץ גשר מרץ אתמול פיר
hani | 01-03-2020 9:56
עוצמה יהודית, תדעו לכם, פרץ גשר מרץ אתמול פירסם שהוא בוודאות עומד להקים מיד אחרי הבחירות ממשלת מיעוט עם גנץ ועם תמיכה מבחוץ של ליברמן והמשותפת, אתם קולטים? ממשלה שלא תחזיק מים, כי מבצע ראשון של ירי טיל אחד לישראל, הידיים של צהל יהיו קשורות, כי טיבי ועודה יאיימו להפיל את הממשלה. כלומר מאחר וחסרים 2-4 מנדטים, רק פרישה של עוצמה יהודית תאפשר הקמת ממשלת ימין, ברור שגם אם עוצמה יעברו את אחוז החסימה אז התוצאה תהיה זהה, אבל ברור לכולם שאם הם לא עברו פעמיים, אז הם לא יעברו גם הפעם! אני שומע מחברים רבים שבחרו בו שעכשיו הם רותחים עליו מזעם ואינם מתכוונים להצביע לו, אבל עדיין הוא בעקשנותו וטיפשותו יהרוס לנו את הקמת הממשלה. וגם לעצמו.
12
הפתרון לבחור במפלגות חדשות אם דם חדש ונקי שקמ
לבחור נגד עצמהו ?!!! | 01-03-2020 10:40
הבחירה בביבי או כחול לבןן היא בחירה נגד עצמנו , ויש תחליפים טובים יותר ואלו מפלגות חדשות אם דם נקי שקמו מתוך צורך חשוב לשנות את חיינו לטובה בארצנו !!! ורק צריך לזכור את דם בנינו שהקריבו את חייהם למעננו כדי שנחייה חיים טובים בארצנו ! ולא כמו מצבנו היום בו פושעים המועלי באמוננו נהנים להם מדמם השפוך של בנינו !
13
רשעות שאין כדוגמתא
מחרים פיסבוק לשבוע! | 01-03-2020 18:39
לא קיבלתי אף סקר עם עצמה בפנים- מתנת הליכוד!!