אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

והרי החדשות: הלימודים ברצועת עזה התנהלו כסדרם

רק אצלנו צבע אדום ומקלטים, ביטול לימודים וסגירת גני ילדים, בתי ספר ומכללות, וחכמולוגים למיניהם המסבירים לנו בידענות שאסור לגרום ל'הסלמה'.

והרי החדשות: הלימודים ברצועת עזה התנהלו כסדרם
  Photo by Abed Rahim Khatib/Flash90

ברצועת עזה גם המסחר, החנויות, השווקים, הקניונים (כן, יש שם קניונים!), האמהות שמטיילות עם ילדיהן, הנערים שנוסעים להנאתם באופניים, אצלם עסקים כרגיל. יודעים שם שאין ממה לחשוש. אפשר להפגיז את היהודים בלי הרף והם לא יחזירו.

רק אצלנו צבע אדום ומקלטים, וביטול לימודים וסגירת גני ילדים ובתי ספר ומכללות, וחכמולוגים למיניהם המסבירים לנו בידענות שאסור לגרום ל'הסלמה'. בינתים הקדוש ברוך הוא עושה לנו נסים ואין לנו הרוגים, אבל מה יהיה אם חלילה …

האם הם יותר חזקים מאיתנו? לא. כל העוצמה בידינו, היבשה והאוויר והים. הם ניזונים משלנו. אנחנו באיוולתנו בנינו להם במו ידינו את המסגרת הרצחנית שמתוכה הם משטים בנו. אז למה העולם ההפוך הזה? למה לערבים מותר לרצוח יהודים וליהודים אסור להשיב להם כגמולם?

האם לחכות עד שפצצה אחת שלהם תצליח להרוג לנו חמישים ילדים, ואז להכניס לשם את טובי בחורינו שייזהרו כמובן לא לפגוע ב'אוכלוסיה' וב'חפים מפשע', וכמה וכמה מהם ישלמו על כך בחייהם? וכל זה כמובן על מנת לצאת אחר כך שוב משם שהרי איסור ה'כיבוש' דוחה פיקוח נפש. איזה מין מוסר אנטי-מוסרי הוא זה?

הכל כל כך פשוט: הפגיזו הם אותנו – נפגיז אנחנו אותם שבעתיים ומיד הכל ייפסק.

דוד המלך אומר: "ה' אלוקי אם עשיתי זאת אם יש עול בכפי: אם גמלתי שולמי רע ואחלצה צוררי ריקם: ירדף אויב נפשי וישג וירמס לארץ חיי וכבודי לעפר ישכן סלה" (תהלים ז). פשט הפסוקים הוא שכשם שפשע הוא לגמול רעה תחת טובה, כך פשע הוא להניח לצוררים ורוצחים להימלט מהעונש המגיע להם.

אוכלוסיה שבחרה בבחירות דמוקרטיות באנשי חמאס היא חברה שאין לה זכות קיום, ומקום שמטיפים בו לרצח יהודים וגם מנסים בכל רגע לעשות זאת הוא גרוע מסדום ועמורה.

הגיע הזמן להשתחרר מן המוסר העקום שהמציאו הנוצרים עבור היהודים.

 

ד"ר יואל אליצור הוא חוקר תנ"ך וגאוגרפיה, תושב עפרה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
האמת בפרצוף
שרה | 25-02-2020 20:56
וזה לא עניין של ימין או שמאל