אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ראשי סניפים בליכוד: ביבי תהיה בגין

ראשי סניפי ליכוד תומכים במיזם 'ביבי תהיה בגין' הקורא להחלת הריבונות הישראלית על שטחי יהודה ושומרון לפני הבחירות, למרות ההתנגדות האמריקאית, כפי שעשה מנחם בגין ז"ל עם רמת הגולן

ראשי סניפים בליכוד: ביבי תהיה בגין
  קרדיט: מועצה אזורית שומרון

ראשי הסניפים בליכוד, מצטרפים היום (ראשון) לקריאתו של ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, וראשי הרשויות ביו"ש להחלת ריבונות על הישובים והמרחבים היהודים ביהודה ושומרון עוד לפני הבחירות.

בתחילת השבוע הופץ לחברי המרכז בליכוד הסרטון אותו הפיקה מועצה אזורית שומרון, הקורא לנתניהו: "ביבי – תהיה בגין" הקורא לנתניהו להחיל ריבונות גם נגד עמדת ארה"ב כפי שעשה מנחם בגין ז"ל בשעתו כשהחיל ריבונות על רמת הגולן ב 3 קריאות בכנסת באותו יום נגד עמדת ארה"ב. הסרטון זכה לאלפי צפיות של חברי המרכז ומספר הצפיות ממשיך לעלות.

עוד באותו נושא

סרטון חדש ברשת קורא: "ביבי – תהיה בגין"


23

"הקריאה להחלת ריבונות היא קריאה מוסרית, וזו הייתה דרכו של הליכוד מימים ימימה" אומר יצחק מתי יו"ר סניף הליכוד ראש העין "כל ארץ ישראל היא שלנו. אני פונה לראש הממשלה בבקשה לעשות את הדבר החשוב הזה, להחיל ריבונות על כל חלקי ארץ ישראל, זה היה מצע הליכוד מאז ומתמיד. ומבקש לחזק את ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, וכל ראשי הרשויות ביו"ש שמקדמים את הנושא"

יו"ר סניף רעננה רחלי סקעת: "אני רוצה לברך את ראש הממשלה על ההישגים הגדולים שלו, לראשונה ארה"ב זורקת את מפת אוסלו לפח האשפה של ההיסטוריה, הישג הושג בין רה"מ לנשיא ארה"ב, והממשל האמריקאי, מתוך מערכת יחסים הטובה בתולדות המדינה ואנחנו נכנסים לעידן חדש. אין ספק שכולנו היינו שמחים לו החלת הריבונות הייתה מתרחשת עוד היום מייד עכשיו, אני סומכת על שיקול הדעת של ראש הממשלה, ובטוחה שראש הממשלה מסוגל עם היכולות שלו להביא להחלת ריבונות גם לפני הבחירות".

אילן בדני יו"ר סניף הליכוד בהוד השרון: "אני היום איש של ביבי ואני אומר לו שהוא צריך להחיל ריבונות לפני הבחירות. אנחנו לא יודעים מה יהיה אחרי. אם צריך נביא עוד ראשי סניפים שיעמדו לצדו. עם כל הקושי. הוא מספיק גדול וחזק כדי לעשות את זה".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "הליכוד מלוכד בדרישה להחיל ריבונות, כולנו מעוניינים בניצחון המחנה הלאומי בראשות בנימין נתניהו, מצפים לעשות את המעשה הנכון עכשיו עוד לפני הבחירות".

"הפנייה לראש הממשלה היא פנייה מוסרית וערכית מאין כמותה. זו השעה להחלת ריבונות, לא תהיה שעה טובה מזו. נדרש כאן אומץ ונדרשת מנהיגות, אנחנו סומכים על ראש הממשלה שיעשה את הדבר הנכון, יקשיב לקול העם, ויעביר עוד לפני הבחירות את החלת הריבונות על כל המרחבים והישובים היהודים ביהודה ושומרון".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
בגין גם פינה את כל סיני
בטוח? | 16-02-2020 21:59
וגם קלט פליטים מוויאטנם
2
שוחד מרמה והפרת אמונים
שמעון לוי | 16-02-2020 22:56
שוחד מרמה והפרת אמונים שוחד מרמה והפרת אמונים שוחד מרמה והפרת אמונים
3
חולה מצלמה
יוסי דגן נרקומן כבוד | 16-02-2020 23:10
מבזבז כספי ציבור,על טיסות,מלונות פאר,קוקטיילים,ארוחות שחיתות, סרטונים,צלמים אישיים, יחצנים, עצרות,תשלום לגופי תקשורת,איפה מבקר משרד הפנים? איך הגזבר שלו חותם ומשלם על הכל? איפה המשטרה? ומתי יוסי דגן עובד,כל היום עסוק בלפרסם את עצמו,מושחתים נמאסתם.
4
הדרך לריבונות היא לא להצביע מחל
נועם | 16-02-2020 23:52
צריך להצביע לבנט. אצלו אין צורך לנסות לשכנע אותו.. הוא מעצמו פועל לריבונות.. לא כמו אצל נתניהו
5
כמו בגין ? בטוח ?
אברהם | 18-02-2020 8:31
בתקופת בגין האינפלציה הגיעה ליותר מ 400%. הכלכלה הישראלית קרסה וזה נגמר בממשלת אחדות שנוצרה כדי לחלץ את ישראל מהבוץ. בתקופת בגין, הצבא יצא למלחמה ללא מטרות ובגין אפילו לא ידע איפה הצבא שלו. (40 קילומטר, זוכרים?). זה נגמר ב 651 הרוגים ויותר מ 2000 פצועים (רק בין 82 ל 85) ועוד עשרות חיילי צהל הרוגים עד שיצאנו משם, ללא כל הישג. בתקופת בגין, יצא מכתב הקצינים בו קציני צהל, בפעם הראשונה בהיסטוריה, התפטרו מהצבא, בגלל אותה מלחמה חסרת הנהגה. בתקופת בגין, אנשים קפצו מהגג בגלל האינפלציה, קריסת הבורסה ומשפט הבנקאים. זה נגמר בזה שבגין בעצמו העיד על עצמו: איני יכול עוד, הניחו לי לנפשי. למרות שהוא בעצמו טוען שאין לו הכוחות הנפשעים להיות ראש ממשלה, ולמרות התוצאות הכושלות שלו, יש כאלו שעוד מתגעגעים.