אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

דגן על רשימת האו"ם: אם היה ריבונות זה לא היה קורה

בתגובה לפרסום הרשימה השחורה של האו"ם, ראש מועצת שומרון יוסי דגן קרא לממשלה להחיל ריבונות ביו"ש: "אם מדינת ישראל הייתה מדברת בקול ברור, מחילה ריבונות, ואומרת שכל האיזורים הללו שייכים לה - זה לא היה קורה"

דגן על רשימת האו"ם: אם היה ריבונות זה לא היה קורה
  (צילום: גור דותן)

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הגיב הערב (רביעי) לפרסום "הרשימה השחורה" של האו"ם המציגה חברות הפועלות ביהודה ושומרון, וקרא לממשלה להחיל ריבונות על היישובים היהודים בתגובה למהלך.

(צילום: דוברות מועצת שומרון)

"התשובה של מדינת ישראל להחלטה האנטישמית הזו צריכה להיות החלת ריבונות" הבהיר. "אם מדינת ישראל הייתה מדברת בקול ברור ואומרת שכל האיזורים הללו שייכים לה, אם ממשלת ישראל הייתה מחילה ריבונות השבוע כפי שהובטח בוושינגטון – זה לא היה קורה. מדינות העולם לא היו מעזות לקרוא תיגר על ריבונותה של מדינת ישראל".

עוד באותו נושא

רשימה שחורה של האו"ם: 112 עסקים הפועלים ביו"ש


7

"למען הסר ספק, אנחנו לא חוששים, עברנו אינסוף איומים וחרמות במסגרת הפעולות האנטשימיות שמקדמים האיחוד האירופי והאו"ם בשנים האחרונות עם ארגוני שמאל קיצוני מהארץ ומחוץ לארץ, רשימות ההמתנה לאיזורי התעשייה שלנו ארוכות – מעל 60 מפעלים ממתינים להכנס לאיזור תעשייה ברקן – והתעשייה כאן פורחת" הוסיף. "הבעיה היא של מדינת ישראל, יש כאן נסיון לפגוע במדינת ישראל, ולהפוך אותה למצורעת בדעת הקהל, לפגוע בכבודה בחוזקה ובריבונותה ולכן מדינת ישראל צריכה להתייחס לזה כמו למלחמה".

בסיכום דבריו אמר כי "מדינת ישראל צריכה לעמוד על שלה, ולהלחם בהחלטה הזו מהפן המדיני. בשל הנסיון לפגוע בתושביה ובתעשייה שלה".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
מה אתה אומר...
התמים | 12-02-2020 18:52
אם רק היינו מחילים ריבונות היה העולם כולו מכיר בכך וסותם את הפה ??? כמה ניתן לאחז עיניים ולשטות בציבור. אתה יכול לטעון שצריך להחיל ריבונות - אבל לטעון שהרשימה לא הייתה מתפרסמת אילו החלנו ריבונות , זו שרלטנות והטעיית הציבור. מי שחושב שישראל לא צריכה להחזיק בשטחים וליישב בה את אזרחיה , ממש לא היה משנה את דעתו ברגע שישראל הייתה מחילה ריבונות ההיפך הוא הנכון. הסנקציות היו גוברות.
2
חולה מצלמה
יוסי נרקומן כבוד | 12-02-2020 19:56
מתי יוסי דגן עובד? כל היום ספינים,ארוחות שחיתות,צילומים,מסכנים תושבי השומרון,הדגן מסריח מהראש.
3
להיתחדש לאחד את העם
עיברייה נוסעת בזמן | 12-02-2020 20:05
אני בעד המיתנחלים אבל היגיע הזמן להישתחרר מהגטאות. למה שינו את עדות המיזרח הפכו אותם לגטאות כמו העולם האשכנזי ,כשהם באו כולם הלכו לעבודה ולצבא מיינסטרים הכי יפה בעולם למה הצורה פה בארץ כולה גטאות. יוחזר המיינסטרים האמיתי יתבטלו הגטאות ונאחד את העם. ניתחבר למאה 21 ברוח המאה 21 הנבואית הניפלאה ברוח אבא שלנו של אדמה עיברייה נוסעת זמן זו- ברוח משה הנביאה ודבורה הנביאה.
4
הוא מכור לספינים ולמצלמות
יוסי זקוק לפסיכיאטר | 12-02-2020 21:16
תעזרו לו,זה יעזור גם לנו.
5
הטיפש חושב שהוא מבין משהו, בור ועם הארץ
אליהו וקנין- פוליטיק | 13-02-2020 1:48
רק ביבי
6
דגן בטלן לך לטיפול, יאלה תגמל מהמצלמה,
האיש וחבר מרעו | 13-02-2020 6:47
זה האיש שיביא את האסון להתנחליות, אם לא נתניהו מי היה מסתכל על הפרצוף המחליא הזה, בלי הליכוד בראשות ראש הממשלה אתה אפס אחד גדול, אתה ודומך כפויי טובה, חושבים שרק הם הקיימים, כדאי מאד שישב בשקט ארח את אביגדור לברמן בגבעת אסף, חתיכת חלאה, כפויי טובה שאין דומה להם, אם יפנו אותכם, תדעו מהיכן זה בא, דגן בטלן לא ממש לא מעניין את אף אחד,
7
ההתמכרות למצלמות,ספינים,פרסום
יוסי זקוק לפסיכולוג | 13-02-2020 8:43
מתי יוסי דגן עובד במועצה שלו???
8
הפסיד גם במועצת ישע ללחיאני
יוסי תמך בסער והפסיד | 13-02-2020 8:46
ומאז מחרחר מלחמה,ומבזבז כספי ציבור,על אוהלי מחאה,סרטונים,טיסות לחול,מלונות,קוקטיילים,ארוחות שחיתות,מי הגזבר של מועצה איזורית שומרון ,שמאשר לו מאות אלפי שח? איפה משרד הפנים והמשטרה???