אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"להפסיק להתבולל": חשד לתג מחיר בכפר ג'ש

המשטרה חושדת באירוע תג מחיר בגוש חלב שבצפון לאחר שצמיגיהם של עשרות כלי רכב נוקבו וכתובות בעברית כגון "תג מחיר מנהלי" רוססו על מבנים סמוכים, חבר הכנסת עופר כסיף מאשים את ראש הממשלה

"להפסיק להתבולל": חשד לתג מחיר בכפר ג'ש
  דוברות משטרת ישראל

חשד לאירוע תג מחיר בצפון: גלגלים של עשרות כלי רכב בכפר ג'ש שבגוש חלב התגלו הבוקר (שלישי) כמנוקבים, לצד כתובות שרוססו על קירות באזור בהם נכתב "תג מחיר מנהלי", "יהודים להתעורר", וכן "להפסיק להתבולל".

חבר הכנסת עופר כסיף ציץ תמונה מהאירוע וכתב: "‏גם הבוקר התגלה עוד פשע שנאה של הימין הקיצוני נגד הציבור הערבי. כולנו יודעים שמקרה כזה ביישוב יהודי היה זוכה מיידית להתייחסות של ראש הממשלה ולמעצרים מהירים, ולכן המסקנה הברורה היא שבנימין נתניהו מעוניין בפשעי השנאה ונותן אור ירוק למבצעים".

עוד באותו נושא

בית המשפט שחרר קטין החשוד ב'תג מחיר'

יו"ר העבודה-גשר-מרצ, חבר הכנסת עמיר פרץ, התייחס לאירוע אף הוא ואמר: "בכל פעם שאיש חדור שנאה מנקב צמיגים ומרסס כתובות, הוא פורם את רקמת החיים שרקמנו כאן בישראל, יהודים וערבים, ועל כן הפשע הזה הוא לא רק נגד ערבים – הוא נגד החברה הישראלית כולה".

פרץ הוסיף כי "לאזרחי מדינת ישראל הערבים מגיע לחיות בביטחון ובבטחה. על המשטרה לפעול בכל אמצעי שברשותה כדי לתפוס את המבצעים, אך זאת צריכה להיות רק ההתחלה. האכיפה צריכה להיות מקיפה יותר, והענישה חייבת להיות מחמירה יותר, ועלינו – יהודים וערבים, לעשות כל דבר אפשרי, כדי שמקרים אלה לא יישנו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו