אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

האיום האיראני: שר הביטחון נפגש בארה"ב עם מקבילו

שר הביטחון, נפתלי בנט, נפגש לראשונה בתפקידו עם מזכיר ההגנה האמריקאי ד״ר מארק אספר בפנטגון. השניים דנו בדחיקת איראן מסוריה

האיום האיראני: שר הביטחון נפגש בארה"ב עם מקבילו
  צילום: שמוליק עלמני

שר הביטחון, נפתלי בנט, נפגש עם מזכיר ההגנה האמריקאי, ד״ר מארק אספר, לפגישה ראשונה מאז נכנסו השניים לתפקידם.

עוד באותו נושא

דגן: "נסיעתו של בנט בעיתוי הזה, צעד אסטרטגי חשוב"


15

השר התקבל במשמר כבוד ברחבת הפנטגון ולאחר מכן קיים ישיבת עבודה עם מזכיר ההגנה וצוותו.

ממשרד הביטחון נמסר: "השרים דנו בהרחבה באיומים האזוריים, ובראשם התוקפנות האיראנית, בדגש על ניסיונותיה של איראן להתבסס צבאית על אדמת סוריה. השר בנט הדגיש כי מדינת ישראל תפעל בתקיפות נגד פעולותיה של איראן וכי מדובר באינטרס מובהק בביטחון הלאומי של ישראל.

שר הביטחון הודה למקבילו האמריקאי על הגיבוי והסיוע האמריקאי לביצור ביטחון ישראל. השניים עמדו על החשיבות שבשימור היתרון הצבאי של ישראל במזרח התיכון למול אתגריה הביטחוניים הרבים."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
בנט מנהיג
תותח | 05-02-2020 9:23
זכינו בך נפתלי. ברוך השם. שתזכה להמשיך ולחזק את בטחון מדינתנו עם כישוריך הברוכים
2
קודם תתמודד עם הטילים בעוטף.
משה | 05-02-2020 10:12
תגובות צהל:ירי על דיונות חול על חשבון משלם המיסים. בנט אתה ברברן בדיוק כמו ליברמן
3
ימינה = שמאלה
עידו | 05-02-2020 10:40
הדרום מופגז, בעוטף עזה בורחים מבלונים וביהודה ושומרון בתי יהודים נהרסים וחיילים נשרפים - ובנט בורח לארצות הברית כדי להוסיף כמה תמונות לקמפיין הבחירות. . . ימינה = שמאלה כי עדיף להסתכן בלזרוק קול לפח, מאשר לזרוק קול לזבל.
4
נושא אירן
עמי | 05-02-2020 14:28
מהלל נכון בנט. לא יתכן שאירן מוצבת מול החלון שלי בהית. וכל הפמליה של אירן.נמצאת בבית שלהם. ואנו חייבים לתת להם מכת תקיפה בתוח הבית של אירן. ולא בסוריה. למה את ההתקפה של אירן היא מוציאה מסוריה .יעני קבלן משנה ושאירן תבין שהיא מותקפת בתוך הבית שלה היא תבין מהר.שיש לה בעיה. וכל זה משחק מוחות.
5
המקום הטבעי של ערבי ישראל תמיד היה קרוב למרץ
אברהם יקותיאל | 05-02-2020 14:35
אינני מבין הגיו ית את הערבים החיים בארצנו נכון שהם לא ציונים אבל בליכוד וימין הם מנודים ואפילו שורפים להם עצי זיית הסמל לשלום ואהבת האדמה והיו לי חברים רבים מאז ותמיד הקיבוצים ומושבים נתנו להם עבודה בחקלאות בניה וכו וגם התנהגו אליהם כדמודרטי עם כבוד לזולת. ועד היום תושבי ישראל קונים אצלם מסחר והליכוד ברצונו משחד אותם בדמים כסף להצבעות בכנסת ומצד שני הם לא רלואנטים לבחור במפלגות מנגדוקוראים לשמאל ומרכז בוגדים תומכי ערבים ואנו לפני הבחירות השלישיותוהכח האלוקטוראלי שלהם במנדטים על מנת לנצלו להצלחתם בתשתיות חייבים לתת קולם לכחול לבן אם שכל בראשם ולפוליטיקאיים של המפלגה מאוחדת שימו בצד את האגו והציונות חשבו מי מה מפלגות רוצה דמוקרטי ה דמוקרטיה ושויון לכל האזרחים ללא צבע דת רק במרכז שמאל תרגישו שויון זכויות הכותב הוא סרגל לדמוקרטיה ושביון זכויות ומזרחי גאה בבלי אז תתעוררו ולכו לצד שיתן לכם זכויותושויון ולמהפך אמן