אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שרה ב"ק באולפן: "ליברמן ולפיד משקרים, מסיתים ומדיחים נגד הציונות הדתית"

מועמדת ימינה שרה ב"ק באולפן סרוגים מתרעמת על העיסוק בקרב הפנימי: "לא מעניין אותי להתעסק במה מפלג אלא במה מאחד", מודה: "גם לי עשו תרגילים פוליטיים" ומספרת על הבית הפרטי

"ליברמן ולפיד משקרים ומסיתים נגד הציונות הדתית"
  (צילום ועריכה: אריאל ליבא)

בראיון ראשון למגזר, שרה ב"ק באולפן סרוגים מתרעמת על העיסוק בקרבות הפנימיים בטרם איחוד ימינה: "עכשיו זו לא השעה. מי שלא מתעסק בפוליטיקה הקטנה מבין שזו שעה היסטורית". מודה: "גם לי עשו תרגילים פוליטיים", ומנערת את הציונות הדתית: "בואו נגיע למצב שימינה משיגה 10 או 12 מנדטים, אם אנחנו מצליחים להגדיל את ימינה דרך אותם 35% של הציונות הדתית שלא הצביעו בבחירות האחרונות- זו תעודת עניות".

(צילום ועריכה: אריאל ליבא)

למה לי פוליטיקה עכשיו?ת, רוצה להביע את דעתו, להשפיע על המציאות ולקחת חלק בציבוריות הישראלית. זה מה שמניע אותי בתקשורת וגם עכשיו. הרבה הפעמים פנו אלי ולקב"ה יש את הדרכים משלו להוביל. הציגו לי שהבית היהודי עומד בפני קריס

"אדם שהולך לתקשורת מונע מתחושת שליחות פנימיה ועלול לא לעבור את אחוז החסימה ואמרתי 'הנני'".

ב"ק מבקשת לא להתעסק במריבות הפנימיות ובתככים שהיו בין המפלגות, שכללו הדחות ועריקות: "יש כעסים, את יכולה לקחת את כל עשרת המועמדים וחברי מרכז וכולם כועסים על כולם אבל עם זה לא נגיע לשום מקום. אני עם הפנים קדימה, יכולים להתעסק בפוליטיקה הקטנה אבל אנחנו בשעה היסטורית שבה ארה"ב מציאה לנו להחיל ריבונות".

"הדברים נמצאים, אנחנו לא מתעלמים, ומאד יהיה נכון אחרי הבחירות, שנהיה בית משמעותי וגודל לציונות הדתית מימין לנתניהו, לחשוב איך מארגנים את הבית היהודי והציונות הדתית מחדש. עכשיו זו לא השעה, אלא להרים את העיניים ולהבין שזו שעה היסטורית. הציבור מבין את זה, מי שלא מתעסק בפוליטיקה הקטנה כן מבין שמה שעומד עכשיו על הפרק ומה שאזרחי ישראל צריכים להכריע- האם תהיה ממשלת ימין של הליכוד ולצידה ימינה או הליכוד שתצטרך לשבת עם השמאל ויאיר לפיד שאומר שצריך לפנות יישובים".

עשו לי תרגילים פוליטיים

על החיבור בין החרד"לים ללייטים: "המפלגה הזאת היא מאד מאד מגוונת, יש שם חילוקי דעות וגם הרבה עבודה משותפת. יש אנשים שכועסים, יש אנשים שהפנימו את המצב החדש ונמצאים עם הפנים קדימה וזה הדבר החשוב". עם זאת ב"ק מודה שגם לה המהלכים לא היו פשוטים: "אני לא הגעתי בגלל שמעניין אותי להיות במקום כזה או אחר, גם לי עשו תרגילים פוליטיים. אני מטרה ורואה בעצמי שלחת ציבור. רוצה להיות רוח גבית לנתניהו לקראת החלת הריבונות – את לוקחת אותי לפוליטיקה. מה משעניין אותי זה לא להתעסק במה מפלג אלא במה מאחד, גם בתוך המפלגה וגם במפלגות אחרות. אז לתקשורת זה טוב, אבל נמאס מזה, יותר מעניין זה איך אפשר לעבוד יחד, להביא את ההתיישבות קדימה".

ב"ק גוערת בציונות הדתית על אחוזי ההצבעה הנמוכים: "בואו נגיע למצב שמפלגת ימינה משיגה 10 או 12 מנדטים, אם אנחנו מצליחים להגדיל את ימינה דרך אותם 35% של הציונות הדתית שלא הצביעו בבחירות האחרונות, זו תעודת עניות, ציון לא עובר שרק 65% הצביעו. אנחנו צריכים להגדיל את אחוזי הצבעה, להחזיר אנשים הביתה, יש להם בית מאד מגוון ומשפחה כמו כל משפחה שלך ושלי שיש בה הרבה מאד גוונים".

ליברמן ולפיד? משקרים, מסיתים ומדיחים נגד הציונות הדתית

על המאבק מול ישראל ביתנו וכחול לבן על קולות המגזר, ב"ק תוקפת: "אנשים שהולכים לכל מיני מפלגות אחרות כמו כחול לבן כמו ליברמן הם מצביעים למי שמסית ומדיח נגד הציונות הדתית. יאיר לפיד יודע שהוא משקר ומסית. אם הוא חושב שהוא משיג לעצמו כמה קולות – הוא טועה".

"הבית שלי הפרטי מורכב גם מחרד"לים וגם מכאלה שיותר ליברלים, גם מישיבת רמת גן, בה הבן שלי לומד וגם מישיבת הגוש – זה הבית של הציונות הדתית. אני יכולה לשים את עצממי כמקף המחבר בין הליבלרים במפלגה לדמויות הרבניות יותר, אני מרגישה בנוח גם בחוגים האלה וגם בחוגים האלה.

צריכה הסכמה רחבה לשינויים בסטטוס קוו

על מחלוקות דת ומדינה: "אני חשובת שכל הדברים האלו צריכים להיעשות בשיח, צריכה להיות הסכמה רחבה לשינויים בסטטוס קוו ועד אז לשמור על בסטטוס קוו. העיקרון הוא הסכמה בשיח ולמצוא מה כן ולא רק מה לא".

על גיוס נשים לצה"ל: "ברגע שיש נשים שיכולות לעשות תפקידים בתוך הצבא הן צריכות לעשות את זה, לא צריך להידחף לצבא בשם האג'נדה הפמיניסטית למקומות שבהן נשים לא מועילות. כלומר, אם יש אג'נדה פמיניסטית לפיה צריך להכניס נשים לכל מקום, גם אם זה בטנק והצבא אומר שזה פחות טוב להן, אז הצבא נועד כדי לנצח מלחמה לא כדי לקדם אג'נדות חברתיות. בשאר הדברים, שנשים ייקחו חלק איפה שהן יכולות".

אנין מה לתקוף את ראש הממשלה, זה הישג שלו יחד עם המתיישיבם שטח. אנחנו רוצים לתת לו רוח גבית אל מול האמריקאים שבקרבם יש חילוקי דעות האם אפשר להחיל ריבונות לפני משא ומתן? אנחנו צריכים להיות אלו שעוזרים ולעמוד מול האמריקאים כמו שעשינו מנהיגים בעבר. נתתם את הפתח- אני לוקח אותם בשתי ידיים וזו הזדמנות היסטורית שלא נחמיץ".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
48 תגובות - 22 דיונים מיין לפי
1
שרה בק באמת סבבה, אבל ראשי מפלגתה שקרנים
רק עוצמה יהודית! | 04-02-2020 18:23
לכן אסור להצביע לחבורת הנוכלים של בנט-שקד-סמוטריץ-פרץ (בנט ושקד כמעט בוודאות יחברו לגנץ מיד לאחר הבחירות), חייבים להכניס את בן גביר לכנסת. מצביעים 'נץ' כי רק עם עוצמה יהודית תהיה פה ממשלת ימין של 61!
חבל אחי
יהודי פשוט | 04-02-2020 20:46
אין סיכוי שעוצמה עוברים. הלוואי שהיה. אין. גם אני אוהב ומעריך אותם אבל אצביע ימינה כי רק ככה תהיה לפתק שלי משמעות.. אחרת הוא יילך לפח
עוד מועמדת במפלגה מודה שזו מפלגה של שקרנים
ימינה = שקרנים | 04-02-2020 19:38
עוד מועמדת במפלגה מודה שזו מפלגה של שקרנים
לא! אצלכם "מילה זו מילה" אתם ממש אמינים....
יגאל | 04-02-2020 19:19
לפני שאת מדברת על לפיד וליברמן תדברי על רמת השקרים אצלכם
שפיךךךך
עוצמה יהודית | 04-02-2020 18:40
שפיךךךךך בכל מקוםםם
2
שקרים והשמצות של שרה בק
יהודה דרורי | 04-02-2020 18:37
שרה בק הפכה בן לילה לפולטיקאית מכוערת וחסרת עכבות מוסריות ברגע שהתחילה ללכלך על כל מי שמתנגד לתפיסת העולם החרדלית שלה. כבר לא יפה כל כך...
שרה ב"ק לא חרדלית .אתה שקרן.
רפי מעצמה | 06-02-2020 1:10
הייתי רוצה שתהיה במפלגה שלי.
ומה עם סמוטריץ הנוכל שרימה את צה"ל?
קובי ברין | 04-02-2020 19:20
בצלאל סמוטריץ' אדם מושחת נוכל ורמאי שהיה רשום כתלמיד ישיבה והצהיר שתורתו אומנותו כדי לקבל מלגת אברכים ממשרד הדתות ולדחות גיוס כבן ישיבה ובמקום ללמוד בישיבה הלך ללמוד לתואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו ורק לאחר סיום התואר בגיל 28 התגייס לשרות צבאי מינימלי כפקיד בקריה בתל אביב . בושה שבצלאל סמוטריץ' מייצג את הציונות הדתית ועוד מתיימר לתקוף אחרים על תרומתם למדינת ישראל. עם כל הכבוד שיש לשקד בנט ומתן כהנא הפעם לא נבחר ימינה בשום אופן רק בגלל בצלאל סמוטריץ. חשוב לציין שעובדות אלו התפרסמו בתקשורת ובצלאל סמוטריץ' עם כל הפה הגדול שיש לו מעולם לא הכחיש את העובדות האלו.
3
קרם זרע
קוסמטיקאית | 04-02-2020 18:43
ממליצה לבן גביר להשתמש בקרם פנים המבוסס על נוזל זרע של זכרי אלפקות.
4
יועז הנדל כבר רמז אתמול ש''ימינה'' ילכו איתם
יוסף | 04-02-2020 18:44
לא רוצים את ''ברית האחים'' של בנט-לפיד מודל 2020. רק אצל בן גביר מילה זו מילה!
לא חסיד של ימינה אבל עוצמה היא בזבוז קול בטוח
אורי | 05-02-2020 16:42
רק עם היוודע תוצאות הבחירות תבין עד כמה
ימינה סגרה דיל עם כחול לבן
דוד רובינשטיין | 05-02-2020 6:23
יועז הנדל:מקוה שנצליח להקים ממשלה. אם הליכוד לא ירצה להצטרף, אז נקים בהתחלה ממשלת מיעוט עם ליברמן וימינה. בנט, שקד, מתן כהנא וסילמן המתנדנדת. גם אם סמוטריץ לא יצטרף, הם יבגדו בגוש הימין. הכל מתואם! מי שלא מבין את זה הוא עיוור!
מה פתאום
נועם | 04-02-2020 20:49
ואם טיבי ירמוז שימינה ילכו איתו אתה גם כן תאמין? יועז הנדל בסך הכל היה רוצה שהם ילכו איתו.. אף אחד לא אמר שהם מתכננים ללכת איתו
5
נוכלים!
לוי | 04-02-2020 18:44
בנט ושקד בגדו בבית היהודי והשאיר אותם עם חובות ענק. בנט ושקד החליטו לעשות ועדת קבלה לציונות הדתית. מחללת שבת אין בעיה, יהודים צדיקים כמו עוצמה יש בעיה. סמוטריץ חבר לבנט כשהוא יודע שהמשמעות היא זריקת עוצמה יהודית, עכשיו הוא כותב מגילות שקרים על מנת להצדיק את רשעתו. רפי בגד ביוגב וזרק אותו לכלבים. הפר את מילתו וחתימת כתב ידו, עכשיו הוא כותב מגילות שקרים על מנת להצדיק את מעשה הנבלה. סילמן בגדה ברפי על מנת ללחוץ אותו לפינה ולגרום לו להפר את ההסכם. יש מצב שכל החבורה הזאת תבגוד בכם, רגע אחרי שתשימו את הפתק המסריח שלהם.
6
סילמן מתנדנדת
דנה | 04-02-2020 18:45
שימו לב! לפי הצפי ימינה אמורה לקבל 7 מנדטים כמו בפעם הקודמת. ‌האם אתה יודע מי נמצא במקום ה7 ברשימת ימינה?! עידית סילמן שבגדה ברפי שבגד ביוגב שרצה לבגוד ברפי שבגד באיתמר.... האם אתה רוצה שהפתק שלך יכניס נוכלת לכנסת?! החבורה העלובה הזאת תבגוד בגוש הימין!!!!
"צדיקה"
גדי | 05-02-2020 6:13
חחחח סילמן עשתה מעשה מכוער ברמת סירחון 8 בסולם ריכטר.
בחירות
לדנה | 04-02-2020 21:30
תתביישי לך דנה . את לא שווה את העפר שעידית סילמן דורכת עליו . אחת מלו' צדיקים .כולה נדיבות והתנדבות, מסירות נפש ואמונה . שלי נעליך מעל רגליך ב....
7
האליטה המפדלניקית המתנשאת באה בטענות?
חחח | 04-02-2020 18:45
מתנשאים על מזרחיים, חילונים, חרדים, וגם על מסורתיים. קומבינטורים שמקבלים תקציבים עודפים וגומלים על כך בשירות מקוצר לבנים ופטור מוחלט לבנות.
8
לכל אלו שמתלבטים לגבי עוצמה יהודית:
נקודה למחשבה | 04-02-2020 18:54
יעבור/לא יעבור/יעבור/לא יעבור / יעבור ..חברים יקרים. הצביעו על פי השקפת עולמכם! על פי נטיות ליבכם. תעשו בדיקה קלה על האיש תשמעו אותו איך מדבר מדם ליבו בועדה האחרונה בכנסת בעינין פסילת מועמדת ערביה ששיבחה את גדולי המחבלים וקראה להם שהידים ..בזמן שבנט ושקד התקפלו כמו שפנים וברחו רגע לפני ההצבעה על פסילתה של עוכרת ישראל הזאת הוא נשאר ונלחם ! תראו מה עודה למען חיילי צהל . תראו איך מייצג בהתנדבות את הנער בעל הצרכים מיוחדים שהתעללו באכזריות בו עובדים ערבים בשופרסל. ועוד ועוד מעשי חסד של תרומה אישית שלו לעם למדינה לאזרחים חלשים ולכל הסקטורים המוחלשים . הרי זוהי למעשה זכות הבחירה ולזה נועדו הבחירות! כל אחד עפ השקפתו יבחר . יש לאיתמר תמיכה של מעל 170 אלף אנשים, אבל הקיבעון המחשבתי והדיבור המתיש שזורע פחד על איבוד קולות על אחוז החסימה. גורם לכולם לחשוש.. וזה מה שיגרום לאיבוד קולות אמיתיים של אנשים שמבינים שאין דרך אחרת וחייבים שינוי בחלם שנעשה פה. מי שמאמין לא מפחד ! לסיכום , מי שרוצה שינוי ב א מ ת !! שימו נץ בקלפי בלי לחשוש ! בלי לפחד ! תראו שהוא יגיע לפחות ל5 מנדטים! בכל העוצמה ובאהבת ישראל כמו שאיתמר מסיים תמיד.
תגובה לנעם
חיים | 05-02-2020 6:22
כידוע פוליטיקה זה דבר דינמי. מפלגת הזקנים קיבלה 7 מנדטים. ימינה התחילה את הקמפיין במועד בה עם 12 מנדטים וסיימה ב7. זאת אומרת שימינה איבדו 5 מנדטים שלמים. באותה מידה שימינה איבדה 5 מנדטים. עוצמה יכולה לעלות ל6 מנדטים. השוני הגדול בין בחירות מועד ב' לג' הוא ענק! במועד בה היה לימינה איזשהו תירוץ, הצענו מקום 8 והם לא רצו.. עכשיו אין תירוץ ולכן 90 אחוז מהחרדלים/הלייטים המוסריים לא יצביעו ימינה. חלק ברחו לצערי לחרדים. חלק ברחו לליכוד. וחלק גדול מגיעים לעוצמה יהודית. ברגע שעוצמה יהודית תעבור ינהרו אליה עשרות אלפי אנשים שאוהבים אותה. אומר זאת כך:האהדה בציבור הרחב לעוצמה היא גדולה והאהדה לימינה. עכשיו נשאר לתרגם את זה למנדטים...
סמוטריץ הרס את גוש הימין
אריה | 05-02-2020 6:15
סמוטריץ הרס את גוש הימין! ישב על הגדר במשך שלושה שבועות והכפיש כמו טיפש את הבית היהודי ואת עוצמה במקום לחבור אליהם בכיף ואהבה. על הדרך הוא גם החליש את בנט ובסוף חבר אליו והתחבר לבית היהודי בצורה מכוערת. על הדרך זרק את עוצמה יהודית וגרם לכיאוס וחוסר מוטיבציה בכל גוש הימין. הכל בגלל האגו! אין סיכוי בעולם להגיע ל61! האפשרויות של השמאל להקמת ממשלה הם רבות! ולימין אין שום אפשרות! אופציה א. כחול לבן 34 חרדים 16 עבודה9 ימינה7 סהכ:66 מנדטים אופציה ב' כחול לבן 34 עבודה9 ליברמן7 ימינה7 סהכ:57 בתמיכת רשימה ערבית מבחוץ אופציה ג' ממשלת אחדות רחבה ללא ביבי! כחול לבן34 ליכוד31 חרדים 16 סהכ:77 מנדטים. הציבור מודה לסמוטריץ שהרס את גוש הימין במועד ב'. ושוב במועד ג' לא יהיה מועד ד'... תושבי יהודה ושומרון תמשיכו לבחור ימינה כמו טמבלים! רק שיעלו לכם על הבתים עם שופלים תבינו איזה בחירה רעה עשיתם!, כל קול לפושעי ימינה,הוא קול לשמאל! מדובר בחבורה חסרת אחריות שהרסה בפעם השלישית את כל גוש הימין! רוב הציבור עדיין לא מפנים איזה נזק החבורה העלובה הזאת עשתה כאן.
תגובה
נועם | 04-02-2020 20:59
אני מזכיר שהלך הרוח בבחירות הקודמות היה דומה למה שתיארת, הייתה תחושה שרק צריך שאני אצביע להם והם יעברו את אחוז החסימה. ואנשים הצביעו להם בגלל זה. ויחד עם כל זה המפלגה לא עברה והתנפצה בכאב על אחוז החסימה. אז נכון, איתמר תותח והייתי רוצה לראות אותו בכנסת אבל עם 84000 איש אין איך לעבור את אחוז החסימה. גם אם ממש נרצה וגם אם ננסה שוב... אז בואו במקום זה נצביע ימינה, יש שם אחלה אנשים, גם אם הם טועים לפעמים. אותי לימדו שמותר לטעות ומי שלא מנסה לא טועה. ייתכן שגם איתמר היה טועה אם הוא היה במקומם והיינו סולחים לו על זה... רשימת ימינה היא חבורה שיש לה הרבה רצון טוב ומסירות נפש, ועם קצת עין טובה (וגוגל) אתם יכולים לשים לב לכל כך הרבה דברים טובים שהם הספיקו לעשות עד כה למען התורה וההתיישבות ומה שחשוב לנו
9
שרה בק היא קישוט חסר משמעות. כמו עציץ במשרד.
עמי | 04-02-2020 19:03
בבחירות באפריל בנט הביא עיתונאית אחרת שאף אחד כבר לא זוכר את שמה, באפריל החליף אותה באיזו בלונדינית ריקה שאף היא נעלמה בתהום הנשייה, ועכשיו שרה בק היא על תקן הפרצוף הנשי הרענן (מטעם הרב רפי) שממלמלת מיני הבלים שנועדו כנראה לקסום לשתיים שלוש בנות אולפנה. תוך חודשיים נשכח גם את שמה.
שרה ב"ק סבבה ואתה אפס
רפי | 06-02-2020 1:12
גם אם לא תיכנס היא תחזור לשדר בגלי ישראל או שתחזור לערוץ 2. לא קרה דבר.
למרות שאינה ברשימה שלנו-ב"ק עתונאית הגונה
רפי מעצמה | 06-02-2020 1:09
ואתה כנראה לא חי בעולמנו אם אתה ככה כותב על בק.
8 זה לא ריאלי
גדי | 05-02-2020 6:24
מי ממוקמת במקום ה7?!
אני מציע לך לפתוח גוגל
לא מצחיק | 05-02-2020 0:43
ולראות שם כמה שהיא אדם מוכשר. עשתה הרבה מאוד טוב ברדיו גלי ישראל ובפרוייקטים שהיא יזמה..
10
מי שמצביע לימינה הוא הזוי חסר ערכים.
יוסף | 04-02-2020 19:20
רק עוצמה יהודית!!!
להצביע לנוכחות זה חוסר ערכים
גדי | 05-02-2020 6:25
גם אם אתה לא רוצה עוצמה... בליכוד יש פריימריז מסודר לרשימה נהדרת. איך אפשר להשוות בין ברקת לסמוטריץ?! ברקת מקבל משכורת של שקל לחודש. סמוטריץ הולך רק בשביל הכיסא והציוצים בטוויטר
הפוך
לא כזה | 05-02-2020 0:39
לא ידעתי שלהציל את הקול שלי שלא יילך לפח זה נחשב להיות הזוי חסר ערכים.
11
שרה בק אלופה!! כל הכבוד לרב רפי שהביא אותה
ציפי טולדנו | 04-02-2020 19:56
מדהים
12
תשנו את שם המפלגה.
שמואל | 04-02-2020 20:01
מפלגת סכין בגב
13
ערוץ 7 השתלטו על הציונות הדתית! ממש מאפיה
משה | 04-02-2020 20:06
שלומית מלמד טוענת:עוצמה יהודית חתמה עם הבית היהודי הסכם מלוכלך , הם היו צריכים לחתום קודם עם האיחוד הלאומי ואז אח''כ לחתום עם עוצמה . תשובתי אליה: מדובר בהסכם לגטימי בין 2 מפלגות שמזמינות גורם שלישי. מדבריה משתמע שיש הבדלי מעמדות, עוצמה יהודית היא סוג של בן חורג שלוקחים בסוף/לא לוקחים בכלל. היא אומרת בפירוש:אם היו חותמים קודם עם האיחוד הלאומי ואחכ עם עוצמה יהודית ההסכם היה נקי.. שפשפתי את העיניים, ניקיתי את האוזניים ולא האמנתי למה שאני שומע! לצערי מדובר בחבורה אליטיסטית ופטרונית שחושבת שהציבור שייך לה. הגיע הזמן לשים לזה סוף! בבחירות הקרובות לא מצביעים ימינה! רק עוצמה/שס/ליכוד.
14
שכל ישר
חיים לבקוביץ | 04-02-2020 20:25
אז מה האפשרויות העומדות בפני מצביעי הימין?! בנט שר ביטחון וממשיך לירות ולבזבז תחמושת על דיונות ריקות בעזה. מידי חודש בחודשו בנט מעבר מליונים לחמאס בעזה. בנט לא דורש לפנות את חאן אל אחמר, אבל ממהר לפנות את הישוב קומי אורי. ביבי ממשיך למכור ספינים על סיפוח ובניה בהתיישבות אחרי הבחירות. בפועל ביבי מנהל מדיניות שמאל ומקפיא ולא מאפשר בניה והתרחבות של ההתיישבות ברחבי יהודה ושומרון. גפני מיהדות התורה מנהל כבר שיח עם כחול לבן, כי הוא איש שמאל. שס עלולה להיגרר אחרי יהדות התורה ולהצטרף גם היא לשמאל. המפלגה היחידה שאומרת בפה מלא, אנחנו לא נלך עם השמאל! אנחנו בעד ארץ ישראל השלמה בלי גמגומים ובלי תירוצים זה רק עוצמה יהודית. היא נשארה מפלגת הימין היחידה שאפשר לסמוך עליה. רק אצלם מילה זו מילה!
לא ענית
נועם | 05-02-2020 0:27
לא ענית מה גורם לך לחשוב שעוצמה תקבל פתאום 60 אלף קולות יותר ממה שהיא קיבלה פעם קודמת. תבין אחי אני לא נגדך או משהו אבל באמת שעוד לא שמעתי מאף אחד הסבר הגיוני איך מה שלא הצליח בפעם הקודמת יצליח עכשיו..
נבואה ניתנה לשוטים
חיים | 04-02-2020 21:32
כנראה שאתה כזה. לימינה יש סיכוי קלוש לעבור... הם קיבלו 7 מנדטים כולל החרדלים.. לאחר המעשים המכוערים שנתגלו 90 אחוז מהחרדלים לא שם... גם הלייטים הם מוסריים חבריו מהאורווה. היחידים שנשארו שם, הם חסידים של משפחת מלמד ושאר עיתונאי החצר של סמוטריץ...
זו גם המפלגה היחידה
נועם | 04-02-2020 20:50
שבוודאות לא עוברת את אחוז החסימה.. תצביע למישהו שיעבור
15
מתנחלת שמחרימה את ימינה!
רעות אשל | 04-02-2020 20:40
סמוטריץ הרס את גוש הימין! ישב על הגדר במשך שלושה שבועות והכפיש כמו טיפש את הבית היהודי ואת עוצמה במקום לחבור אליהם בכיף ואהבה. על הדרך הוא גם החליש את בנט ובסוף חבר אליו והתחבר לבית היהודי בצורה מכוערת. על הדרך זרק את עוצמה יהודית וגרם לכיאוס וחוסר מוטיבציה בכל גוש הימין. הכל בגלל האגו! אין סיכוי בעולם להגיע ל61! האפשרויות של השמאל להקמת ממשלה הם רבות! ולימין אין שום אפשרות! אופציה א. כחול לבן 34 חרדים 16 עבודה9 ימינה7 סהכ:66 מנדטים אופציה ב' כחול לבן 34 עבודה9 ליברמן7 ימינה7 סהכ:57 בתמיכת רשימה ערבית מבחוץ אופציה ג' ממשלת אחדות רחבה ללא ביבי! כחול לבן34 ליכוד31 חרדים 16 סהכ:77 מנדטים. הציבור מודה לסמוטריץ שהרס את גוש הימין במועד ב'. ושוב במועד ג' לא יהיה מועד ד'... תושבי יהודה ושומרון תמשיכו לבחור ימינה כמו טמבלים! רק שיעלו לכם על הבתים עם שופלים תבינו איזה בחירה רעה עשיתם!, כל קול לפושעי ימינה,הוא קול לשמאל! מדובר בחבורה חסרת אחריות שהרסה בפעם השלישית את כל גוש הימין! רוב הציבור עדיין לא מפנים איזה נזק החבורה העלובה הזאת עשתה כאן.
כמוך רבים
כן | 05-02-2020 12:24
יש רבים שלא יכולים להסתכל על הפרצופים של הפוליטיקאים האלה מרוב גועל. הסקרים לא מראים את זה, אבל בקלפי יראו. פשוט אנשי ריב ומדון שמוציאים שם רע לציבור שלנו וגם גורמים לנו נזק עצום. הגיע הזמן שילכו הביתה.
16
אם אינך מבינה את תומכי לפיד וליברמן
אני | 04-02-2020 20:57
אז את בת יענה. תוציאי את הראש מהאדמה ופיקחי עיניים. הרוב לא יקבל תכתיבים מהמיעוט. אתם תחיו לפי אמונתכם ואנחנו לפי אמונתנו. אתם לא תגדירו אותנו ולא תתערבו באורחות חיינו!
17
ימינה הצביעו חסינות לכץ.
שאול | 04-02-2020 21:03
אין לכם טיפת בושה. חבורה של אפסים מושחתים.
18
מ"ה
אזרייה | 04-02-2020 21:35
עטרה גר מן , - משפחה ? של גר מן מכחול לבן ? או שסתם התרחשה סימבייוזה ?
19
מ"ה
אזרייה | 04-02-2020 21:46
הלוואי וכבוד הגב' שרה בק תצליח לחזק (להזיז מליבי רע ליות שלהם לכיוון מהותנו - יעודנו עתידנו !) הן את כב' השר נפתלי בנט והן את כב' חהכ, גב' שקד . ו ב) בהמשך לשיפור בכיבוד גיל הזהב (אחת מעשרת הדיברות !) שהיא הזכירה ברעייון ; - אוליי לבנות שרות לאומי תנתן גם זכות / אפשרות לעזור לגיל הזהב גם בסביבת מגורייהם (ולא רק בבתיי אבות בתיי חולים, - כנהוג כיום)
20
את באה גם מבית של מחבלים עם דם על הידיים כמו
אפי | 04-02-2020 23:02
הדוד שלך
21
מילה זו מילה.
והרב פרץ ,לא משקר? | 04-02-2020 23:05
ב21:30 כותב הרב פרץ מילה זו מילה,והתכוון שהוא לא יפר את ההסכם שחתם עם בן גביר, ובשעה 22:00 הרב פרץ מפר את ההסכם,שגם גברת בק חלק ממנו,ופונה לחיבור עם בנט ושקד המחללת שבת בפרהסיא. לפיד מראה לכם את המראה של עצמכם. מושחתים נמאסתם. לא מצביעים ימינה,שחלילה סילמן העריקה והריקנית לא תכנס.
שרה במיקום לא ריאלי
חיים | 05-02-2020 6:12
רק סילמן המתנדנדת היא בספק ריאלי. אסור בשום אופן להכניס את סילמן לכנסת!!
לא נכון
תגובה | 05-02-2020 0:37
שרה בק לא קשורה להסכם. הוא נחתם לפני שהיא בכלל נכנסה לפוליטיקה. היא אשת תקשורת מוכשרת שהסכימה להיכנס למקום הלא נעים שנקרא פוליטיקה כדי לייצג שם את הערכים שלנו (התיישבות, תורה וכו'). ובאופן כללי אני חושב שגם אם אופן חתימת ההסכמים ברשימת ימינה היה שגוי, זה עדיין ממש ממש חסר פרופורציה לבוא וללכלך ככה על המפלגה רק בגלל זה. אפשר להרגיע, הם אנשים מוכשרים וראויים
22
אין, אין על הפלספנים הסרוגים
התמים | 05-02-2020 12:00
אני קורא את התגובות וממש יכול לדמיין את החבר'ה יושבים בבסמידרש בשטייטל בפולין, הבוהן זקורה, מלטפים ומגלגלים את הפיאות ומתדיינים פוליטיקה. אתם כאלה בחבשנים, דברנים עם תיאוריות מפה ועד בויבריק. כל אחד עם התיאוריות שלו. כולם מתפלפלים בפול גז בניוטרל. אלופים. מכאן האמירה על הדיון בדבר דינה של ביצה שלא נולדה בערב חג. שכוייח, חזק וברוך. תמשיכו כך - ובא לציון גואל.