אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שלג כבד בחרמון; כוננות שלג בירושלים

שלג כבד החל לרדת לפני זמן קצר בחרמון, ומנהלי האתר הודיעו על סגירת האתר למבקרים עד להודעה חדשה. ראש עיריית ירושלים משה ליאון הנחה את אגפי העיריה והתושבים להיערך לשלג

שלג כבד בחרמון; כוננות שלג בירושלים
  (צילום: אתר החרמון)

מזג האוויר הסוער.

שלג כבד החל לרדת לפני זמן קצר (שני) בחרמון. מנהלי האתר הודיעו על סגירת האתר למבקרים עד להודעה חדשה ומבקשים להתעדכן על שעות הפתיחה בהתאם למזג האוויר הסוער.

(צילום: אתר החרמון)

במקביל, ראש העיר ירושלים, משה ליאון הנחה את אגפי העירייה להיערך לקראת השלג שעשוי להגיע לבירה בימים הקרובים.

ליאון פנה לתושבים ואמר: "אני  קורא לתושבים להיות קשובים לתחזית מזג האויר, להיערך בהתאם, להישמע להנחיות גורמי החרום והביטחון.  במידה וירד שלג בעיר, לצד החגיגה הלבנה, חשוב להפעיל את כל כללי הבטיחות למען בני ביתכם ושכניכם".

על-פי התחזית המעודכנת שבידי עיריית ירושלים, בימים הקרובים צפוי שבוע חורפי וקר וטמפרטורות נמוכות ומעט משקעים. קיים אף סיכוי מסוים לשלג קל בירושלים.

עוד באותו נושא

הסערה תתחזק; סיכוי לשלג בירושלים: תחזית מזג האוויר


5

גורמים באגף הבטיחות בעיר מסרו: "מטה החירום העירוני משלים את היערכותו למזג האוויר הסוער וממליץ לתושבים לשמור על בטיחות, להיערך למזג האוויר הסוער ולהישמע להנחיות שיופצו בתקשורת. לתושבי הבירה מומלץ לבדוק תקינות מערכת החימום, בעיקר אלה המחייבות אוורור, לוודא איטום גגות ופתחים (חלונות ותריסים), לנקות ולפתוח תאי ניקוז מים בחצרות ומרזבים על הגגות".

(צילום: אתר החרמון)

עוד ביקשו בעיריה "לגזום עצים וענפים בגינות פרטיות בסמיכות לכבלים, לבדוק בטיחות מערכות חשמל, להצטייד בתאורת חירום, לחזק אנטנות, דודי שמש וחפצים אחרים על הגגות. כמו כן, קיים חשש ממפגעים בדרכים, בנתיבי הולכי הרגל, בסמוך לאתרי העבודה ובאזורים הנמוכים המועדים להצפות".

עוד באותו נושא

ירד או לא ירד שלג בירושלים? צפו וגלו

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
בנט הוא שליח של הקרן החדשה לישמעאל
משה סופר | 20-01-2020 16:27
מסלול חייו הפוליטים של נפתלי בנט. -מתחיל בבית היהודי ומשיג 12 מנדטים. -ממשיך בבית היהודי ומשיג 8 מנדטים. -עוזב את הבית היהודי עם חובות כבדים ולא עובר את אחוז החסימה. -חוזר לבית היהודי ובזכותם עובר את אחוז החסימה. -מפרק את הבית היהודי מבפנים ומנסה לעבור את אחוז החסימה. לסיכום:נפתלי בנט הצליח לפרק את הציונות הדתית כמעשה אומנות של ממש, יש מצב שהוא שליח שהקרן החדש לישראל.
בנט מקומבן עם דרעי.
דרעי=בנט. | 21-01-2020 2:13
.