אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אייכלר לאדלשטיין: "הפיכת הכנסת לכיכר העיר"

חבר הכנסת ישראל אייכלר מיהדות התורה מבקש מיושב ראש הכנסת לסכל את כינוס המליאה בכדי לדון בהקמת ועדת הכנסת: "אסור להביא את מלחמות הרחוב בימי בחירות אל תוך בנין הכנסת"

אייכלר לאדלשטיין: "הפיכת הכנסת לכיכר העיר"
  Hadas Parush/Flash 90

חבר הכנסת ישראל אייכלר מיהדות התורה פנה היום (שלישי) ליושב ראש הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, בדרישה כי לא יאפשר את כינוס מליאת הכנסת לדיון על הקמת ועדת הכנסת שתחליט בעניין חסינותו של ראש הממשלה מפני העמדה לדין.

אייכלר כתב: "אין צורך להזכיר שהכנסת כמוסד המייצג את כל הניגודים הקיימים בחברה הישראלית, אסור לה לגעת באש תעמולת הבחירות לשום מפלגה".

"חלילה לך, להפוך את בנין הכנסת לכיכר העיר לתעמולה המונית. זה בדיוק מה שיקרה אם ועדת הכנסת תדון בחסינות חברי כנסת. אסור להביא את מלחמות הרחוב בימי בחירות אל תוך בנין הכנסת".

דברים אלו באים על רקע החלטת היועץ המשפטי לכנסת כי הוועדה המסדרת יכולה להתכנס ללא אישורו של יו"ר הכנסת ולדון בעניין הקמת ועדת הכנסת המוסמכת להחליט לגבי חסינות חברי כנסת, במקרה זה בחסינותו של ראש הממשלה.

כאמור, אייכלר מבקש מאדלשטיין למנוע ממליאת הכנסת להתכנס בכדי להצביע על הקמת הועדה.

לפני יומיים יושב ראש כחול לבן, בני גנץ, צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "הנחיתי את יו"ר סיעת כחול לבן, ח"כ אבי ניסנקורן, לכנס בהקדם האפשרי את הוועדה המסדרת ולהקים את ועדת הכנסת בכדי לדון בחסינות נתניהו. נתניהו ביקש-נתניהו יקבל".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
לדבר אל אידלשטיין זה לדבר לקיר מחכה למות רובי
מכיר את יולי | 14-01-2020 14:48
אידלשטיין כבר מכין את חליפות בית הנשיא. ופעם בשבוע הוא מסתובב ברחביה להכיר מקרוב את בית הנשיא ואת מוצאיו. אז לדבר אליו עכשיו לזוז ימינה זה טיפשות.
2
שכח שביבי ביקש חסינות מהכנסת ה 22 אז חייבים ו
הרצל | 14-01-2020 15:05
ק
3
דוס מסריח.חושב שהוא "מסביר" את החרדים
בולשביק | 14-01-2020 15:27
אפס
4
צודק 100%%% אי אפשר לדון בחסינות לפני בחירות...כי זה אמצעי להגות מהמסילה מתחרים... זה לא דמוקרטי!!!!
נועם | 14-01-2020 16:48
אסור לדון בחסינות כעת!!!
מה ????
התמים | 14-01-2020 18:39
ביבי ביקש חסינות. היכן ידונו בזה אם לא בכנסת ??? ואם ביבי לא רוצה שהלכלוך שלו יתחיל לצוף - שיסיר ויבטל את בקשת החסינות. אין בעיה. שילך לבית המשפט ויילחם על חפותו כאחד העם.לבית המשפט יגיעו כל העדים, כל ההקלטות, כל המסמכים - והאמת תצא לאור. אז קדימה גבר - לך לבית משפט.