אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פשרה בין עמית סגל למפלגת בל"ד

לאחר שמפלגת בל"ד תבעה את העיתונאי עמית סגל על שכינה אותה "ארגון טרור עם מימון מפלגות", הגיעו הצדדים לפשרה לפיה סגל יתנצל בטוויטר והתביעה תימחק ולא יוטלו עליו הוצאות משפט

פשרה בין עמית סגל למפלגת בל"ד
  Photo by Olivier Fitoussi/Flash90

על פי הפרסום באתר אייס, העיתונאי עמית סגל הגיע אתמול (שני) לפשרה עם מפלגת בל"ד. על פי אותה פשרה סגל  יבהיר כי בל"ד אינה ארגון טרור מבחינה משפטית.

לפני הבחירות הראשונות לכנסת 2019 א', סגל כינה את בל"ד בתכנית 'פגוש את העיתונות': "ארגון טרור עם מימון מפלגות". בעקבות זאת במפלגת בל"ד הגישו תביעה כנגד סגל, שכאמור אתמול הגיעו הצדדים לפשרה לפיה סגל יבהיר בחשבון הטוויטר את הדברים והתביעה תידחה והוא לא יחויב בהוצאות משפט.

בעקבות הדברים צייץ עמית סגל בחשבונו את הציוץ הבא:

אתמול נאלץ ח"כ עופר כסיף (חד"ש- הרשימה המשותפת) לפצות את איש התקשורת שמעון ריקלין על כך שכינה אותי נאצי, ואף להבהיר את דבריו בטוויטר. "ביום 09.08.18, לצערי, בטוויטר פרסמתי מילים קשות כנגד מר שמעון ריקלין. למרות הפערים העמוקים בתפיסת עולמנו, אני מתנצל שכיניתי את מר ריקלין בכינוי – "נאצי", המלים נכתבו בעדנא דרתחא. גם בחוסר הסכמה לא היה מקום לכינוי", כתב כסיף.

 

 

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
עמית בן של טרוריסט וכלבלב החצר של ביבי
"מבחינה משפטית" | 14-01-2020 13:50
ארצה
עמית לא בן של טרוריסט הוא נלחמים על הארץ הקודש של אלוהים ותורתו
ת | 14-01-2020 20:59
הוא יהודים אמיתים שאלוהים יהיה איתם אמן
שמאלן מריח- מתאים לגולשים האתר הזה
יואב | 14-01-2020 14:33
אתר חילוני לשמאלנים
2
היא לא ארגון תומך ועושה טרור מבחינת בג"ץ???
המרמרה, הברחת הטלפונ | 14-01-2020 14:32
המרמרה , הברחת הטלפונים, הזמנות ועידוד השהידים , שלילת הציונות ועוד
לא. גם לא מבחינת העובדות
א | 14-01-2020 17:17
אני יודע שיש מקומות שבהם די בהפרחת חצאי מילים לאוויר כדי להכשיר כל דיבה - אבל לא כאן. משט המרמרה היה, מבחינת רוב משתתפיו, פעולה הומניטרית שלא נועדה להיות אלימה. חכ חנין זועבי עלתה על המשט כדי להביע תמיכה בתושבי רצועת עזה המצויים תחת סגר ימי ולהביא ציוד הומניטרי, יחד עם עוד פעילים הומניטריים רבים שעלו לסיפון לאחר בידוק בטחוני. בדיעבד התברר שאחד ממארגני המשט, ארגון ה-IHH, העלה לסיפון לוחמי גרילה שלא עברו בידוק בטחוני ושביצעו תקיפה בנשק קר נגד לוחמי צהל שהשתלטו על ספינתם. לבלד ולזועבי לא היה שום קשר לכך, וזועבי הייתה יחד עם האזרחים והפעילים ההומניטריים - לא עם לוחמי הגרילה שהשתמשו באלימות. הברחת הטלפונים שביצע חכ גטאס, שהיא אמנם חמורה ואכן הייתה לטובת מורשעים בטרור, הייתה פעולה שנתפסה כהומניטרית, ולא למטרות טרור. הזמנת ועידוד השהידים - הנוסח אינו ברור. שלילת הציונות - בהחלט. בלד אינה ציונית והיא מתנגדת לעקרונות הציונות, וטוענת (ולא בלי הצדקה) שמאחורי המילים היפות של הציונות על מולדת לעם היהודי, מסתתרת מציאות של נישול גזעני כלפי העם הפלסטיני. זה לא הופך אותה לארגון טרור. ארגון טרור הוא ארגון שמבצע פעולות טרור. חמאס הוא ארגון טרור. הג'יהאד האיסלאמי הוא ארגון טרור. חיזבאללה הוא ארגון טרור (לפחות בחלקו). אף מפלגה פוליטית עכשווית אינה ארגון טרור.
3
מ"ה
אזרייה | 14-01-2020 14:59
נפכח עיניים ! נתעורר ! נתאמץ לחפש ונמצא ! את החצי כוס המלאה בכל יהודי ערכי איכפתי טובת המדינה - נתאחד ! מחנה הימין זוכה בגדול ! - עם לפחות 65 מנדטים ולא 61 הבעייתיים הפרווה , - כמובן שבין הפעולות המתבקשות הראשונייות ; הפיכתם של הפרקליטות ושל בגצ למצדיקיי תוארם ולמצדיקיי שכרם .
אם תמשיכו בשיח השנאה והאלימות - לא תרוויחו
א | 14-01-2020 17:19
ההסתה הבוטה נגד מערכת המשפט אינה מצליחה לרמות את הציבור. הציבור יודע היטב שכל מטרת ההסתה הזו היא, ראשית כל, לחלץ את בנימין נתניהו ממשפטו, ושנית, להשתלט באלימות ובעבריינות על כל מוקדי הכוח במדינת ישראל, כדי ליצור שלטון טוטאלי ולדכא את כל המתנגדים לימין. זה מה שמפלגות הימין רוצות היום. אזרחי ישראל ייאבקו בכל דרך נגד ניסיונות הדיכוי וההשתקה מצידן, ועד כה הניסיונות האלה לא הצליחו מעולם.