הגשם ייפסק, אך יחזור בקרוב: תחזית מזג האוויר

ההפוגה בגשמים צפויה להימשך גם בימים הקרובים עם טפטופים קלים בעיקר בצפון הארץ. תחול התחממות קלה אך החורף צפוי לחזור לקראת סוף השבוע. תחזית מזג האוויר

הגשם ייפסק, אך יחזור בקרוב: תחזית מזג האוויר
  (צילום: יוסי זמיר/ פלאש90)

ההפוגה בגשמים צפויה להימשך גם בימים הקרובים עם טפטופים קלים בעיקר בצפון הארץ. תחול התחממות קלה אך החורף צפוי לחזור לקראת סוף השבוע.

הלילה, בין שני לשלישי, מזג האוויר יהיה מעונן חלקית, ייתכן טפטוף לאורך מישור החוף. לא יחול שינוי במידות החום.

מחר, יום שלישי, הגשמים ייפסקו לגמרי ומזג האוויר יהיה מעונן חלקית. תחול עליה קלה בטמפרטורות והן תהיינה גבוהות יחסית לעונה.

עוד באותו נושא

גם בלי גשם: מפלס הכנרת ממשיך לטפס

ביום רביעי מזג האוויר יהיה דומה. יהיה מעונן חלקית בעננות בגובה בינוני ורב. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה גבוהות מהרגיל לעונה. בצפון הארץ ובהרי המרכז ינשבו רוחות מזרחיות חזקות.

ביום חמישי החורף יחזור בעיקר לצפון הארץ ולמרכזה. יהיה מעונן חלקית בעננות בגובה בינוני ורב, ויתכנו גשמים קלים. ינשבו רוחות מזרחיות חזקות בצפון הארץ. לא יחול שינוי של ממש בטמפרטורות.

ביום שישי ימשיך לרדת גשם מקומי בצפון ומרכז הארץ. יתכנו סופות רעמים בודדות. תחול התקררות ניכרת.

ירדן הררי ליד מצד עטרת (צילום: עמית דולב/ רשות הטבע והגנים)

למרות ההפוגה מהגשמים העלייה במפלס הכנרת נמשכה גם ביממה האחרונה. מנתונים שפורסמו הבוקר (שני) על ידי רשות המים עולה, כי מפלס הכנרת עומד כעת על: 210.84-. מדובר בעליה של 2 ס"מ מאתמול.

מתחילת עונת הגשמים המפלס עלה ב- 1.06 מטר ולכנרת מלאה חסרים 2.04 מטר. בימים הקרובים תחול עלייה נוספת במפלס כתוצאה מזרימות נחלי הצפון.

הלילה ירדו גשמים בכמויות קטנות (עד 5 מ"מ) בעיקר בצפון הארץ אשר לא השפיעו על הזרימות. לפי התחזית צפויים במהלך היום כ- 15 מ"מ של גשם בפריסה ארצית. מרשות המים נמסר כי "השפעתם של כמויות אלו על הזרימות מוגבלת עד זניחה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
סערת חוזרים בתשובה מטריפולי ועדות המזרח
אינה | 14-01-2020 12:44
כל החוזרים בתשובה מעדות המזרח לא באמת דתים בכלל והם רכלנים רעים ואלימים כלפי נשים ונערות במרחב הציבורי ועושים הדרת נשים ונערות ברחובות ברחבי הארץ
2
אפלית עדות המזרח בשנות החמישים
מינה | 14-01-2020 12:46
הפלו את עדות המזרח בשנות החמישים ועכשיו ההילוכים מעדות המזרח משיבים מלחמה ופוגעים בנשים ונערות במרחב הציבורי בכל רחבי הארץ
3
כל משפחות מעדות המזרח רבים עם אנשים אחרים
צביה | 14-01-2020 12:47
כל משפחות מעדות המזרח רבים עם אנשים אחרים
4
חוסר טיפול המדינה בתשתיות תעלות הניקוז
ליהי | 14-01-2020 12:49
המדינה לא טיפלה בניקוז תעלות מיים ותשתיות והגיעה הזמן שתעשה זאת
5
ראינו מה קרה בנהריה!! פשוט ביזיון!!!
איה | 14-01-2020 14:05
חוסר אחריות נוראי!