אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו שיגר מכתב לנעמה יששכר: "מאמץ בלתי פוסק"

ראש הממשלה בנימין נתניהו שיגר מכתב לנעמה יששכר, הישראלית העצורה בכלא הרוסי והבטיח לה לעשות ככל יכולתו כדי להביא לשחרורה: "איננו מפקירים אף אדם לגורלו"

נתניהו שיגר מכתב לנעמה יששכר: "מאמץ בלתי פוסק"
  נעמה יששכר (צילום: באדיבות המשפחה)

ראש הממשלה בנימין נתניהו שיגר מכתב לנעמה יששכר, הישראלית העצורה בכלא הרוסי והבטיח לה לעשות ככל יכולתו כדי להביא לשחרורה.

במכתב כתב נתניהו, בין היתר: "אזרחי המדינה חושבים עלייך. איננו מפקירים אף אדם לגורלו, וכך גם במקרה שלך. מדינת ישראל ואני משקיעים מאמצים בלתי-פוסקים להביא לשחרורך. אנו עומדים בקשר עם בני משפחתך, ובכל שיחה איתם אנו מדגישים את מחויבותנו להחזיר אותך הביתה בהקדם".

עוד באותו נושא

בתנאים ירודים: נעמה יששכר הועברה כלא


6

אמה של נעמה, יפה יששכר, שוחחה הערב עם ראש הממשלה נתניהו והודתה לו על המכתב המרגש. יפה יששכר אמרה כי נעמה קיבלה את המכתב לפני כשעה והביעה התרגשות והערכה גדולה לדבריו של ראש הממשלה. נעמה יששכר אמרה כי המכתב מחזק אותה מאוד ומעורר תקווה גדולה.

ראש הממשלה נתניהו אמר ליפה יששכר: "אמשיך לעשות הכל כדי להשיב את נעמה הביתה בהקדם האפשרי".

עוד באותו נושא

אלו התנאים בהם מוחזקת נעמה יששכר בכלא הרוסי


17

מכתבו המלא של נתניהו לנעמה יששכר:

נעמה היקרה, רעייתי שרה ואני כותבים לך מילים אלו מעומק לבנו, בשם העם כולו. אנו כאן בישראל, ואת ברוסיה, אבל על המרחק בינינו מגשרת קרבת הלבבות.

אזרחי המדינה חושבים עלייך, והם מגלים עניין עצום בכל בדל מידע על שלומך. מאז ומתמיד עמנו מתאפיין במורשת של ערבות הדדית – איננו מפקירים אף אדם לגורלו, וכך הדבר גם במקרה שלך. מדינת ישראל ואני משקיעים מאמצים בלתי-פוסקים להביא לשחרורך. אנו עומדים בקשר עם בני משפחתך, ובכל שיחה איתם אנו מדגישים את מחויבותנו להחזיר אותך הביתה בהקדם.

כולנו מחזקים אותך בהתמודדות עם האתגר הקשה שנכפה עלייך, כולנו מוסרים לך את אהבתנו הגדולה, וכולנו מאוחדים בציפייה לראותך בקרוב בישראל.

חזקי ואמצי, מלב אל לב.עמך תמיד – עד לשחרורך, וגם לאחר מכן".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
בלפור
המעניש | 15-01-2020 3:42
נתניהו. דיבורים גדולים מעשים קטנים.