אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שקד: "ניקח את ההחלטה הכי נכונה לימין"

ח"כ איילת שקד בכנס ראשי הרשויות של המועצה הציונית וההסתדרות הציונית העולמית: "בימים הקרובים ניקח את ההחלטה שאנחנו חושבים שהיא הכי נכונה עבור המדינה ועבור שלטון הימין"

שקד: "ניקח את ההחלטה הכי נכונה לימין"

יו"ר הימין החדש ושרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד נאמה היום (ו') בכנס ראשי הרשויות של המועצה הציונית בישראל וההסתדרות הציונית העולמית מול עשרות ראשי רשויות ברחבי הארץ במתחם ישיבת "אש התורה" שברחבת הכותל בירושלים.

"בימים הקרובים ניקח את ההחלטה שאנחנו חושבים שהיא הכי נכונה עבור שלטון הימין", שקד (ללא קרדיט)

בנאומה התייחסה ח"כ שקד לתקופת ממשלת המעבר: "מעולם לא קרה במדינת ישראל שתקופת ממשלת מעבר נמשכת כל כך הרבה זמן. אתם, ראשי הרשויות, נושאים בעול ובנטל מול התושבים, והתפקיד שלנו בשלטון המרכזי זה לשרת אתכם, לעזור לכם לשרת את התושבים, ובתקופה כזו של ממשלת מעבר אני יודעת שאתם נתקלים בהרבה מאוד בעיות וצרות. כל ההמצאה הזו של ממשלת מעבר ושאי אפשר להעביר בה תקציבים ומינויים זה הכל המצאה של בית משפט לפני עשרים שנה בערך ושל יועצים משפטיים שהלכו ושמו כבלים על הידיים של שרים במשרדי ממשלה. על פי החוק הממשלה צריכה לתפקד כרגיל. אני חושבת שבגלל שהגענו לכזו סיטואציה קיצונית, צריך לחשוב איך מבהירים שהמחוקק התכוון למה שהוא אמר, ושגם ממשלת מעבר תוכל לתפקד כרגיל".

ח"כ שקד התייחסה לנושא החלת הריבונות: "לדעתי הנשיא האמריקאי טראמפ יכול לפרסם את תכנית המאה בזמן הקרוב, בשנה הקרובה. אני חושבת שיש לנו הזדמנות בלתי רגילה עם ממשל אוהד להחיל ריבונות בבקעת הירדן ובגוש עציון. כשבנט ואני נכנסנו לפוליטיקה בתחילת 2013, בנט פירסם תכנית להחלת ריבונות על שטחי C. כל דיפלומט ואישיות זרה הסתכלו עלינו כמו על זוג מטורללים. האמנו בזה מאוד, והנה אחרי שבע שנים גם הליכוד וגם ראש הממשלה עצמו מדבר על זה, שכשנכנסנו לממשלה הוא דיבר על שתי מדינות בנאום בר אילן. כשיש דרך ויש חזון אפשר באמת לשנות מציאות, ואנחנו נמצאים בזמן היסטורי עם ממשל אמריקאי מאוד אוהד. לפחות בארה"ב יש ממשלה ימנית מתפקדת, זה הממשל הכי אוהד שהיה לישראל אי פעם ושם הם מתפקדים, לא מפריעים להם. זו הזדמנות היסטורית גדולה לעשות שינוי ולהחיל ריבונות".

בנוסף, התייחסה ח"כ שקד למצב הפוליטי בימין: "אנחנו נמצאים בתקופה פוליטית מאוד משמעותית, כמה ימים לפני סגירת הרשימות. אני בימים האחרונים עושה אינסוף שיחות עם בנט ועם שאר ראשי המפלגות בגוש כדי לחשוב מה הדבר הנכון עבור מדינת ישראל ועבור מחנה הימין. זו החלטה לא פשוטה, תמיד יש דעות לכאן ולכאן, ויש היסטוריה ויש סקרים. אני מאמינה שבימים הקרובים ניקח את ההחלטה שאנחנו חושבים שהיא הכי נכונה עבור המדינה ועבור המשך שלטון הימין. אני מאוד מקווה שבבחירות האלה נצליח להקים סופסוף ממשלת ימין יציבה ומתפקדת"

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
12 תגובות - 11 דיונים מיין לפי
1
לשקד עדיף להתמקד באפי נווה
בהצלחה | 10-01-2020 17:56
מעשי הנוכלות המושחתים של איוולת וחברה הטוב אפי הזיין, עתידים להחשף. זה יהיה סוף הקריירה הפוליטית של איוולת.
את שקד הבזויה אוכלת נבלות וטרפות והורסת אותנו
חזירי הבג''צ | 11-01-2020 20:18
את באת להרוס את הציונית הדתית עם זה שהולך עם מכנסיים צמודות וכיפה בגודל גרוש עם חור. ישלם לכם ה' כגמולכם הרע. שחיק טמיא
2
סנט פטרסבורג
נועם | 11-01-2020 11:32
סנט פטרסבורג ארצות הברית סנט פטרסבורג רוסיה
3
| 11-01-2020 18:19
בנט רץ לבד כשאין לצידו אף מפלגה שתגנוב לו את הקולות. אין את זהות, אין את כחלון.... והמצביעים לא באים אליו!, כל המצביעים שחונים עכשיו בימין החדש הם ליברלים דתיים. הרב מלמד וערוץ 7 פסקו שסמוטריץ שקיבל 1 אחוז, בנט ושקד הם מנהיגי העתיד של עם ישראל. יכול להיות שהרב מלמד צודק לגבי העתיד, אבל בהווה הנראה לעין הם רחוקים מלהיות מנהיגים!, הציבור לא קונה את הלוקשים שהם מוכרים טבורי מהם כמו באש. הצעתי לרב רפי, אל תיקח אותם!, תן להם להתבוסס בעצמם. קח אנשים חדשים וראויים הציונות הדתית, הציבור משווע למנהיגים חדשים ואמינים יותר. קח את שמעון ריקלין, הוא מדבר בשפה של העם, הציבור ילך אחריו ואחריך.
4
איוולת שקד
דנה | 11-01-2020 18:25
מקווה שהרב רפי לא יקח את הגברת הלא אמינה הזאת! תיכנסו לפייסבוק שלה, אין אף שיתוף. לא מביאה שום חילונים ומתעלקת על הציונות הדתית.
5
מה עם ססובר התלבשה כבר?!
שלום | 11-01-2020 18:39
בנט ושקד זה בלוף שמנופח על ידי ערוץ 7. הם לא מצליחים להביא שום חילונים!. ומבריחים את כל החרדלים. הכי טוב שילכו לליכוד/הביתה
6
מי מאמין לך?!
חחחח | 11-01-2020 19:03
אתם ליברלים או חרדלים?! נבדוק לפי הסקרים מה העמדות שלנו.... פוליטיקאים בלוף!
7
הציונות התורנית מאסה בך
בארי | 11-01-2020 19:20
כולה רוח וצלצולים, לא שווה אלקטורלית כלום. תורניים לא מכילה אותה
8
מקווה שהרב פרץ לא יקח אותך ואת הרפורמי השני
קשקשנית | 11-01-2020 19:59
כל החרדלים יברחו מהמפלגה. לכו הביתה צמד לוזרים.
9
תפרסמו את התכתובות בין שקד לאפי נוה,ותקיאו
אפי נווה | 11-01-2020 20:16
יש שם חומרים עסיסיים,שימו לב ששקד תמיד מפחדת שההתכתבויות שלה עם אפי נווה יפורסמו,והיא כל הזמן מסיתה את הנושא,לכך שזו פגיעה בפרטיות,בעלה יזרוק אותה וכך גם בנט,היא נזק אלקטוראלי, היא וסמוטי מסוכנים ומבריחים מצביעים , החברות בניהם ,לא מסתדרת ,כשמדובר בשני אנשים נשואים.
10
סמוטי רודף אחריה
דוד | 12-01-2020 8:20
חרדל רודף אחרי ליברלית.... ימות המשיח
11
לבטל את מצעדי הגאווה!הם פוגעים בילדינו הרכים
כוכבה | 12-01-2020 13:20
......