אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

החל מהיום: אלו השינויים שחברת יוטיוב הכניסה

החל מהיום המדיניות של חברת יוטיוב בנוגע לתוכן המיועד לילדים משתנה. כל גולש שמעלה תוכן לאתר יצטרך לסווג אותו כמיועד לילדים או שלא "השינויים האלה עשויים להשפיע בצורה משמעותית על יוצרים שמפרסמים תוכן לילדים"

החל מהיום: אלו השינויים שחברת יוטיוב הכניסה
  צילום: שאטרסטוק

בהודעה לגולשים שפרסמה חברת יוטיוב לגולשים, היא מתארת את השינויים שייכנסו לתוקפן היום (שלישי) לפיהם כל היוצרים יידרשו לסווג את התוכן כתוכן שנוצר במיוחד לילדים או כתוכן שלא נוצר במיוחד לילדים.

על פי ההודעה שהפיצה יוטיוב: "מידע אישי של כל מי שיצפה בסרטון שהוגדר 'במיוחד לילדים' יטופל כמידע שהגיע מילד, ללא קשר לגילו של המשתמש".

עוד באותו נושא

מנחשים?זה הקליפ הישראלי הנצפה ביותר ביוטיוב השנה

השינוי מתבצע לאחר דרישה של נציבות הסחר הפדרלית של ארה"ב (FTC) שהובא לידיעת חברת יוטיוב. בנוסף הם מודיעים, כי החל מהיום, הם לא יציגו יותר מודעות מותאמות ולא יתמכו בתכונות כגון תגובות, סטוריז, צ'אט בשידור חי, פעמון התראות ותכונות נוספות בסרטונים שמסווגים 'במיוחד לילדים'.

בהודעה שהפיצה יוטיוב מוסיפים: "ברור לנו שהשינויים האלה עשויים להשפיע בצורה משמעותית על יוצרים שמפרסמים תוכן לילדים, לכן אנחנו מחויבים לעזור להם להתמודד עם הדרישות החדשות. אנחנו ממשיכים להיות מעורבים בנושא זה, בין היתר על ידי שליחת תגובות במסגרת הזמן שנקבעה על ידם. אנחנו יודעים שגם יוצרים רבים סיפקו משוב חשוב.

אם עדיין לא עשית זאת, עליך להגדיר אם הערוץ שלך, או סרטונים ספציפיים, הם במיוחד לילדים, או שאינם כאלה. הגדרה זו תקבע איך התוכן שלך יטופל ב-יוטיוב. היוצרים מכירים הכי טוב את התוכן שלהם, ועליהם להגדיר את הסיווג בעצמם. אנחנו נעזרים גם בלמידה חישובית כדי לזהות תוכן כזה, ויוצרים יכולים לעדכן סיווג שנקבע על ידי המערכות שלנו, אם הם סבורים שהסיווג שנקבע שגוי. אנחנו נבטל שינוי כזה רק אם נזהה ניצול לרעה או שגיאה".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו