בנט קורא למנהלי חברות להעסיק חרדים: "ערכיים ומצוינים"

נפתלי בנט, יו"ר הבית היהודי השתתף בועידת ההיי-טק החרדית וקרא למנהלי החברות להעסיק חרדים. גילה כי הוא מתכוון לפעול לאפליה מתקנת לחרדים בשוק העבודה.

בנט קורא למנהלי חברות להעסיק חרדים: "ערכיים ומצוינים"
  בנט בכנס ההייטק החרדי (יח"צ)

שבוע לפני הבחירות הגיע יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט לכנס ההייטק החרדי.

ועידת ההייטק הראשונה שמיועדת לחרדים וחרדיות התקיימה השבוע. מדובר ביוזמה של פורום ההיי-טק החרדי, אותו ייסד איציק קרומבי, יזם הייטק חרדי מנכ"ל חברת הסטארט-אפ iSale. הוועידה היא פרי יוזמה של קרן הון הסיכון הירושלמית JVP, שמטפחת חברות סטארט-אפ.

בכנס הודיע בנט, כי הוא מתכוון לפעול ליצירת אפליה מתקנת לחרדים בשוק העבודה, ובכך לסייע לחרדים שמבקשים להשתלב בשוק התעסוקה. הקהל מצדו גילה קשב רב לדברים לאור ההבנה כי בנט שצפוי להיות גורם משפיע ומשמעותי בכנסת הבאה הוא בעל חברת הייטק לשעבר.

בנט פנה למנכ"לים בחברות ההייטק וקרא להם להעסיק חרדים בחברות שבניהולם. "אם אתם רוצים את טובת החברה שאתם מנהלים, הייתי ממליץ לכם להעסיק חרדים. מדובר בעובדים ערכיים ומצוינים".

"החברה הישראלית יש לה הרבה מה ללמוד מאחינו החרדים. יהדות, חסד, דרך ארץ וערבות הדדית. אני תמיד נדהם לראות איך אנשים שאין להם עוזרים לאנשים שבמצב עוד יותר קשה מהם".

בנט פנה למנהלי החברות לבל יתייחסו לסטריאוטיפים על החרדים "ברגע שאתה פוגש בני אדם, שלא דרך הכותרות, אתה רואה שהם אנשים טובים וערכיים. קיצוניים ישנם תמיד בשוליים ובכל חברה, אל לנו להסתכל בשוליים".

ליזמי ההייטק החרדיים אמר בנט:  "אני מתרגש להיות פה איתכם היום, ומגיע לכם יחס של כבוד על היוזמה. ההייטק במגזר החרדי התפתח משמעותית במגזר החרדי בשנים האחרונות. אלפי חרדים כבר עובדים כיום בתחום ההייטק בריכוזים החרדיים. אנחנו נסייע לפתח יוזמות שכאלה, ונעניק סיוע לראשי רשויות שיבקשו לקדם את תעסוקת החרדים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
חרדים וכיפה סרוגה ? בנט התכרפנת ? ציונות תפנים !!!
צחי | 16-01-2013 17:56
2
לא נשכח את שעולל דרעי המורשע לאנשי המפד"ל ברשויות
עקיבא | 16-01-2013 20:10
בנט תלמד את הטינה התהומית בין הכיפה הסרוגה לשחורה . החרדים מריחים כח ומתחנפים תזהר מהם . מקומך ומקום הבית היהודי עם המפלגות הציוניות האחים לנשק .
3
ושאר החילונים לא הציעו כלום בנושא?
| 17-01-2013 0:17
4
מעסיקים רק מי ששירת בצהל או שירות לאומי די לחנופה לחרדי
שרגא מהקיבוץ | 17-01-2013 6:06
בנט אל תחיה באשליות ! ! ! חרדים רק מקבלים ולא נותנים והם את הכיפה שלך מתעבים . די לעיסוק בחרדים . צריך לסגור להם את הברזים . לא לתרום להם ולהפסיק את הוראות הקבע . שלא ילמדו לימודי ליבה . זה טוב למדינה להכשיר אותם שיחליפו את העובדים הזרים בחקלאות , בסיעוד ובשירותים . לא לדאוג להם הם בורחים מעבודה בתלוש כי הם כאילו לומדים ועובדים עלינו בכלכלה שחורה ושנור בכל הדרכים . חבל להתעסק איתם שיתבשלו במיץ של עצמם .
5
כן בנט,לפני גט מנסים שלום בית עם החרדים -אבוד גט הפתרון
צביה | 17-01-2013 10:02