אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בנט בבקעה: "מטרתנו לבנות ולהתחזק כמה שיותר"

שר הביטחון הגיע היום לסיור בבקעת הירדן, במהלכה התייחס לבניה הפלסטינית הלא חוקית בשטחי C: "מטרתנו למנוע את כל הבנייה הפלסטינית הבלתי חוקית. זו בנייה פוליטית במטרה לצבור כמה שיותר מאדמותינו"

בנט בבקעה: "מטרתנו לבנות ולהתחזק"
  מירי צחי

שר הביטחון נפתלי בנט ביקר לפני היום (שני) בבקעת הירדן בסיור משותף עם ראשי מועצת יש"ע.

במהלך הסיור, הגיע בנט לתצפית על היישוב פצאל מכביש 505 בה ניתנה לו סקירה מקיפה על הבנייה הערבית וההשתלטות המסיבית על אדמות מדינה ושטחי C במרחב.

השר נפתלי בנט אמר: "אני אתחיל מהסוף: אני לא באו"ם. אני בעד ההתיישבות בצורה מלאה, זאת המדיניות שלי. כשר הביטחון יש לי עמדה ברורה של הרחבת ההתיישבות ביו"ש בצורה המהירה, הטובה והחזקה ביותר".

"בנוגע לשטחי C, יש כאן מערכה ואנחנו עולים על הזירה. הגדרתי לצה"ל ולמערכת הביטחון שמטרתנו למנוע את כל הבנייה הפלסטינית הבלתי חוקית. זו בנייה פוליטית במטרה לצבור כמה שיותר מאדמותינו. מטרתנו היא לבנות ולהתחזק כמה שיותר בשטחי C. המדיניות ורוח המפקד היא מאוד ברורה".

יו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני אמר: "אני מודה לשר שהגיע לבקר יחד עם 17 ראשי הרשויות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן. תודה על ההקשבה, הנכונות והפתיחות לסייע לקידום ההתיישבות במגוון הנושאים שהועלו בפניך. אנו מקווים כי תביא לידי ביטוי את פיסת עולמו בנושא המנהל האזרחי ובנושאים נוספים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו