אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב יגאל: ההפיכה התחילה עוד במינוי של אהרון ברק

ראש מכינת 'בני דוד' בעלי', הרב יגאל לוינשטיין, נאם הערב בעצרת נגד פרקליטות המדינה ברחבת המוזיאון בתל אביב. "ההפיכה לא התחילה אתמול, אלא לפני 20 שנה כשאהרון ברק התמנה לנשיא בית המשפט העליון"

הרב יגאל: ההפיכה התחילה עוד במינוי של אהרון ברק
  צילום מסך, גרובייז הפקות

ראש מכינת 'בני דוד' בעלי', הרב יגאל לוינשטיין, נאם הערב בעצרת נגד פרקליטות המדינה ברחבת המוזיאון בתל אביב.

עוד באותו נושא

"לשמור על המדינה": אלפים בהפגנת התמיכה בנתניהו


39

"ראש הממשלה, אמרת לנו שאתמול הייתה הפיכה, שמישהו אחר לוקח את השלטון ההפיכה לא התחילה אתמול, אלא לפני 20 שנה כשאהרון ברק התמנה לנשיא בית המשפט העליון. מה זה ערכים נאורים? יש פה וויכוח עמוק איזו מדינה תהיה, האם מדינה יהודית-ציונית או מדינת כל אזרחיה, שמתביישת בציונות, בלאומיות, במשפחה ביהדות. כל מי שמתבייש רוצה לקחת את המדינה לא בדרך הדמוקרטית."

מה זה נאורות? יהדות אומרים לנו זה הדתה, אבל זה הקוד המוסרי של כל העולם כולו. אומרים לנו שצניעות זה הדרת נשים? ואנחנו אומרים צניעות זה כבודן של הנשים. אומרים לנו שלאומיות זה גזענות, אבל הקב"ה אומר שהלאומיות היא ברכה. משפחה זה הדבר הכי חשוב בחיים שכל ההיסטוריה עוברת דרכו".

אנחנו רוצים צדק

בהמשך דיבר בשבחו של נתניהו: "אומרים שאנחנו נגד מערכת המשפט, אנחנו רוצים משפט אבל משפט צדק. זה שביו"ש יהודי לא יכול לקנות קרקע – זה צדק? זה שבעמונה רכשו קרקעות לפני שנתיים ולא מקבלים אישור זה צדק?! זה שביו"ש מותר לפטר אישה בהריון זה משפט צדק? זה שחוק ההסדרה שמאפשר חיים ליהודים תקוע בבג"ץ מעל שנה וחצי – זה צדק?

ושאלה אחרונה: מדינת ישראל הדמוקרטית חוקקה חוק חשוב חוק הלאום של מדינה ישראל יהודית ובג"ץ הולך לקיים דיון האם החוק הזה חוקי – זה צדק? אז אנחנו קוראים למערכת משפט חזקה אבל צודקת כי אנחנו רוצים משפט צדק".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
11 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
אין על הרב יגאל
גיא | 26-11-2019 23:15
איש אמת וצדק, ומסור לעם ישראל.
אכן, סוף סוף הציבור הסרוג מגלה ניצני התפכחות
מישהו | 27-11-2019 7:49
מערכת המשפט היא מערכת הפשיעה, כנראה, הגדולה בישראל.
כיפה סרוגה מטמאים את עם ישראל בשחיתות ושפלות
מתנחל אבל ישר. | 27-11-2019 1:31
מטמאים בשפלות ובסחי של שוחד מרמה והפרת אמונים בחסות מתנחלים על בני ישראל עם קרובו.
2
דיווח טעות
מי שהיה שם | 27-11-2019 10:55
יש לציין שישנם בכתבה שתי טעויות חמורות. הראשונה, דברי הרב יגאל קוצרו, צונזרו ונוסחו מחדש. שנית, את דברי הבא אחריו - ישראל גנץ - הביאו בשמו של הרב יגאל כאילו הוא אמרם. הייתי מצפה מסרוגים ליותר
3
ההפיכה התחילה שנתנו לנשים זכות בחירה!!
הפמיניסטיות אשמות | 27-11-2019 11:29
אז התחילו כל הצרות.
4
למה באמת צריך בחירות
אליהו | 27-11-2019 11:58
למה באמת בחירות ? העידתי בכם היום את השמים ואת הארץ החיים והמות נתתי לפניך הברכה והקללה ובחרת בחיים למען תחיה אתה וזרעך ( דברים ל' יט') שאין קדושת החיים , אנחנו מבולבלים ולא ניתן להתאחד. חסר הערך הבסיסי שבלעדיו ,אין אחדות. אנחנו יכולים להיות באשליות , שהבעייה זה ביבי , ליברמן או גנץ. לא הבעייה , זה אנחנו , זה כולנו. מנשיא המדינה שמרשה לעצמו לשתוק , משופטי העליון שמרשים לעצמם לאשר לנו לסייע למדינות רצחניות לבצע רצח עם , מהיועץ המשפטי והפרקליטות שמעלימים עין מההשלכות המחרידות של עמדתם - לאפשר לנו להעניק סיוע צבאי לרבי מרצחים. וזה ממשיך לכתבים, לעיתונאים לרבנים לפרופסורים ולסופרים ששתיקתם - פשוט חילול ה'. שמאל וימין ,דתיים לחילונים - כולנו שותקים. כולנו אחראיים. ואנשים באמת חושבים שאם 382,000 נשים ילדים וגברים נרצחו בדרום סודן עם נשק שלנו - זה שם רחוק. רחוק מהעין רחוק מהלב. לא , ולא . זה התרחש גם בלב שסייע - כאן בישראל - הלב שלנו הושחת.קהות חושים - לב של אבן . אותה לב אדיש - הופך להיות אדיש ששוטר הורג אדם מהקהילה האתיופית. שתופרים תיקים לפעילי ימין ולפעילי שמאל , לבכירים ולעמך. אין משפט בישראל. ואין צדק בירושלים. ועל זה נלך לבחירות. לשאול את עצמנו - מי אנחנו ? עם חומל או עם אכזר ? אם אין חמלה אין חכמה . כולנו טיפשים. ולמה טיפשים ? Because we think we can get away with this - כי אנחנו באמת חושבים שאנחנו יכולים להחליק את זה We beleive we can get away with aiding and abetting mass murder. אנחנו באמת מאמינים כי אנחנו יכולים להעלים את הכל ונוכל להתחמק מיום הדין בעניין סיוע לרצח עם . נלך לבחירות פעם אחר פעם עד שנגלה את האומץ לשאול את עצמנו , השאלה המהותית הנוקבת. מי אנחנו ? - עם חומל או עם אכזר. מתי נבין שכולנו משפחה נבראנו בצלם אלוקים . מתי נבין שכולנו משפחה חרפה לנו לחמש רבי מרצחים מתי נבין שכולנו משפחה ואין יותר זרים (אכזר - אך זר ,רק זר ) למען ילדנו ולמען נכדינו - עלינו לבחור בדרך החמלה דרך החיים. . ללא רחם אין חיים . וללא רחמים אין חיים . וללא חמלה אין חיים. ובחרת בחיים.
5
עוד מטורלל ימני זולל מתקציב המדינה
חיים | 27-11-2019 11:59
שוב היגאל הזה מהישיבה הימנית המטורללת? שידבר עד מחר- איפה הוא עם הפרובלמטיקה שבאישיותו ואיפה אהרן ברק? דתן ואבירם מול משה ואהרן!!!! שינאם עד מחר ושלא ישכח להביא את אלי סדן. לא נמאס לכם משניהם? בכלל, מי שעומד עם שפטל על במה אחת- מה כבר הוא שווה?
6
ההפיכה החלה כשנתנו לכולם זכות הצבעה
רק לרבנים ולתלמידי ר | 27-11-2019 12:53
רבנים
7
יישר כוח לכבוד הרבנים על ההשתתפות בהפגנה
בצלאל | 28-11-2019 12:38
זה נתן לה עומק מיוחד
נכון. עומק מיוחד. ממש תהום.
התמים | 04-12-2019 12:35
גועל נפש. רבנים נותנים לגיטימציה לשחיתות, כביכול בשמה של ארץ ישראל ולמען ארץ ישראל. יאיר גולן צדק ?
8
ההפיכה במינוי הארון ברק
יעקב | 04-12-2019 13:22
צודק בהחלט הרב בגין זל טעה ואחריו נסכי הליכוד שעכשיו מוכרים כל ערך יהודי השתלטות של אליטות שמאל על המדינה עים שייכות עדתית חברתית על כל מוסדות השלטון ימי הציונות הדתית גם יבואו עד מלחמת אזרחים