אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

גנץ: "ערב עצוב מאד", לפיד: "נתניהו צריך להתפטר"

בעוד יו"ר כחול לבן אמר כי מדובר "בערב עצוב מאד", מספר 2 ח"כ יאיר לפיד קרא בחריפות: "להודעת היועץ המשפטי לממשלה יש רק משמעות אחת - בנימין נתניהו אינו יכול להמשיך לכהן כראש ממשלת ישראל".

גנץ: "ערב עצוב מאד", לפיד: "נתניהו צריך להתפטר"
  (צילום: הדס פרוש/ פלאש 90)

בעוד יו"ר כחול לבן בני גנץ אמר כי מדובר "בערב עצוב מאד", מספר 2 ח"כ יאיר לפיד קרא בחריפות: "להודעת היועץ המשפטי לממשלה יש רק משמעות אחת – בנימין נתניהו אינו יכול להמשיך לכהן כראש ממשלת ישראל".

בעקבות ההודעה על הגשת כתבי אישום נגד נתניהו, צייץ גנץ כי זהו "יום עצוב מאוד למדינת ישראל".

לפיד הוסיף בתחילה מילים דומות "זהו יום עצוב למדינת ישראל וגם לי באופן אישי", ציין והבהיר אבל כי "להודעת היועץ המשפטי לממשלה יש רק משמעות אחת: בנימין נתניהו אינו יכול להמשיך לכהן כראש ממשלת ישראל".

עוד באותו נושא

מנדלבליט הכריע: נתניהו יואשם בשוחד בתיק 4000


28

לפיד פירט כי "לא ייתכן שראש הממשלה יפציץ בלילה בסוריה ויילך בבוקר להתעמת עם ניר חפץ. לא ייתכן שמי שאחראי על מערכת החינוך של ילדינו יהיה נאשם בעבירות פליליות חמורות. לא ייתכן שמי שאמור להגן על המערכת המשפטית, משיקולים זרים, יאשים את המערכת המשפטית בשיקולים זרים. בעיקר לא ייתכן שהוא יגרור איתו מדינה שלמה לסחרור מסוכן שייגמר באלימות ובמשבר פנימי חסר תקדים.

עד לשנים האחרונות בנימין נתניהו הקדיש את רוב חייו לחיזוק מדינת ישראל. אם עדיין אכפת לו ממנה, הוא צריך לעשות למענה עוד דבר אחד: להתפטר".

מפלגת כחול לבן עשתה תרגיל בתגובתה על כתב האישום נגד נתניהו, ולוקחת ציטוט מדבריו של ראש הממשלה נתניהו עצמו על ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, בטרם התפטר מהכנסת לקראת משפטו.

"ראש ממשלה ששקוע עד צוואר בחקירות, אין לו מנדט מוסרי וציבורי לקבוע דברים כל כך גורליים למדינת ישראל", נכתב בהודעת כחול לבן.

כי קיים חשש, אני חייב להגיד, אמיתי ולא בלתי מבוסס, שהוא יכריע הכרעות על בסיס האינטרס האישי של ההישרדות הפוליטית שלו, ולא לפי האינטרס הלאומי".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
לפיד וגנצנאצי, לא תצליחו במזימה שלכם, רק ביבי
רק ביבי, רק ביבי | 21-11-2019 21:40
מנדלבליט הוא גבינת עובש
תתבגר
רון | 22-11-2019 0:25
עם תגובה כמו שלך כל מה שאני יכול לומר זה הכל עובר עליך עם קקה בידייך
אדם מופרע שכמותך
חחח | 21-11-2019 23:13
משוגע
2
יאיר לפיד
אדם | 21-11-2019 21:57
תגובה שלך כמו של ילד טיפש גם היום שלך יגיע יחד עם גנץ לא ניתן לכם להתחמק נעשה את המוות לשי ניצן המושחת הארור
3
ביבי מתבכיין כמו קצב
די לביביזם | 22-11-2019 12:06
ביבי מדבר בדיוק כמו קצב שהיה זכאי בעיני עצמו. הפרנויה של ביבי +מיקימאוס בעיצומה . על פי ביבי בגלל השחיתותשל הפרקליטות יש לפתוח את שערי בית הכלא במדינת ישראל ..... ביבי לך הביתה שלום ולא להתראות.
4
יהיר
ל | 22-11-2019 17:56
סע סע יאפס
5
לפיד המגה נוכל שליח ה deep state.
מגי | 23-11-2019 19:51
רבות מחשבות בלב איש ועצת ה' היא תקום. כמו אביו שהיה מזכירו של קסטנר כך לפיד הקטן ממשיך את הפשעים מאחורי הקלעים נגד העם היהודי. פגיעה בראש ממשלה היא רצח פוליטי בכל מובן. ומי קיבל חסינות על שקריו??????? לפיד הרמאי הנוכל....
6
לפיד
אלמונית | 23-11-2019 20:48
לפיד הבערת את המדינה אלוקים יבעיר אותך במהרה