ליגת חמ"ד סל מחזור 2: בצפון מאותתים להימלפרב

משחקים רבי סלים במחזור האחרון בליגת חמ"ד סל, האלופה הימלפרב וסגניתה גבעת שמואל מדלגות ושדה יעקב ושדה אליהו מהצפון מתפוצצות על המגרש - היכונו למרחץ הדמים בקרב ראש בראש של המובילות בצפון

ליגת חמ"ד סל מחזור 2: בצפון מאותתים להימלפרב
  ממשחקי ישיבת הדרום. באדיבות המצלם

חם על המגרש עם השלמת משחקי המחזור הראשון והשלמות המשחק השני בליגת חמ"ד סל, והבית הצפוני מתפוצץ על המגרשים בתוצאות לא רגילות בליגת חמ"ד סל.

מצפון תיפתח הרעה: הזאבים משדה יעקב שלפני שנתיים היו בגמר, ושנה שעברה שרדו עד לחצי הגמר למרות הקשיים – פתחו שוב בסערה עם שני ניצחונות קלילים. כמה קלילים? ממוצע התקפה 67 נק'(!) – הגבוה ביותר בליגה עד כה, כאשר הם משאירים את היריבים שלהם על 12 נק' בממוצע בלבד. מטורף.

אבל רגע, השנה תראו מי פרצה – שדה אליהו עם 66.5 נקודות התקפה בממוצע למשחק, עם ניצחון לא פשוט על פרחי אהרון קרית שמואל שיכולים ביום נתון להתפוצץ גם (ניצחו 67-35 את יבנה חיפה).

היכונו למרחץ הדמים: שדה אליהו מול שדה יעקב ראש בראש בקרב שאולי יכריע מי תמשיך עד הסוף.

עוד באותו נושא

התחלנו | ליגת חמ"ד סל המחזור הראשון

האלופה המכהנת הימלפרב מביסה בפתיחת המשחקים בקלילות עם 3 ניצחונות ומאותת שהגביע חמ"ד סל אולי יישאר זו השנה השלישית בירושלים.

בין לבין תמיד כדאי להיזהר מהסגנים האריות מהגבעה, וגם הקבוצות ממודיעין ורחובות מרמזות על שינויים שצמרת השלטון.

אזור ירושלים

בית א' | הימלפרב | נעם | מעלה אדומים | נחשון

השלמת הסיבוב הראשון בבית א' עם כניסתה של מעלה אדומים למגרשים שפתחה עם שלושה הפסדים רצופים.

הימלפרב, שניצחה בשני משחקיה הקודמים את ישיבת נחשון וישיבת נעם, הביסה גם את מעלה אדומים בתוצאה 36-7(!).

ישיבת נעם המשיכה להרשים עם ניצחון 50-22 על מעלה אדומים, כאשר גם ישיבת נחשון יצאה עם נקודות ניצחון בקרב.

דירוג הבית: הימלפרב (6), נועם (5), נחשון (4), מעלה אדומים (3).

כל משחקי בית א': הימלפרב – נעם 27-38 | נעם – נחשון 28-42 | מעלה אדומים – נחשון 41-38 | הימלפרב – נחשון 30-42 | נעם – מעלה אדומים 22-50 | הימלפרב – מעלה אדומים 7-36

הימלפרב – נחשון. צילום: גלעד תדהר/סרוגים

בית ב' | לפיד מודיעין | צביה לוד | חשמונאים | באר שבע | אמי"ת מודיעין

חשמונאים עולה למקום הראשון בבית לאחר ניצחון בודד על באר שבע על חודה של נקודה 48-49, לאחריה במקום ה-2 צביה לוד עם שני ניצחונות ושלושה משחקים חסרים.

כזכור, צביה לוד הפתיעה עם פתיחה חזקה עם שני ניצחונות צמודים במיוחד, בנקודה בלבד את לפיד מודיעין 45-44, וניצחון צמוד על נר תמיד 47-42.

בבית המחומש עדיין לרוב הקבוצות משחקים חסרים ולכן הכול עוד פתוח.

דירוג הבית: חשמונאים (5), צביה לוד (4), לפיד מודיעין (3), אמי"ת מודיעין (2), אמי"ת באר שבע (1).

כל משחקי הבית: לפיד-חשמונאים 32-59 | חשמונאים-לוד 47-42 | לפיד – לוד 44-45 | חשמונאים – אמי"ת מודיעין 53-46 | חשמונאים – באר שבע 48-49

אזור דרום

בית א' | אמי"ת אשדוד | קבוצת יבנה | נווה הרצוג | צביה קטיף יד בנימין | בני יששכר אשקלון

אמי"ת אשדוד עם שני ניצחונות מרשימים קופצת לראשית הבית, לאחר שהביסה את הבחורים מאשקלון 53-22, וניצחון על יד בנימין 37-14.

הבחורים ביד בנימין התנחמו בניצחון על היריבה מאשקלון עם 47-38.

בית פתוח לגמרי כאשר נווה הרצוג ויבנה עדיין לא עלו על המגרשים.

דירוג הבית: אמי"ת אשדוד (4), יד בנימין (3), אשקלון (2), נווה הרצוג (0), יבנה (0).

כל משחקי הבית: בני יששכר אשקלון – אמי"ת אשדוד 53-22 | אמי"ת אשדוד – יד בנימין 14-37 | בני יששכר אשקלון – יד בנימין 47-38

בית ב' | המר רחובות | ישיבת הדרום רחובות | עמיחי רחובות | אדרת בת ים | מדעית ראשל"צ

הבית כל-רחובותי שם את ישיבת הדרום במקום הראשון עם שלושה נצחונות והפסד 1, כאשר עמיחי רחובות לאחריה עם שני נחצחונות בלי הפסדים ועם משחקים חסרים.

עמיחי רחובות מביסה את יריבותיה העירוניות ומראה שהכל עוד פתוח במשולש הרחובותי שעוד יסבך אותנו רבות.

דירוג הבית: ישיבת הדרום (7), עמיחי (4), בת ים (3), מדעית (2), המר רחובות (2).

כל משחקי הבית: המר בנים – ישיבת הדרום 52-15 | הדרום – עמיחי רחובות 52-29 | המר – עמיחי 52-16 | הדרום – בת ים 24-32 | אדרת – ראשל"צ 32-48 | הדרום – ראשל"צ 23-58

ישיבת הדרום בפעולה

אזור מרכז

בית א' | בני ברק | צביה פתח תקווה | גבעת שמואל | כפר גנים פתח תקווה | נחלים

גבעת שמואל ובני ברק צלחו את המשוכה הראשונה עם שני ניצחונות, ואמי"ת כפר גנים תפסה את המקום הראשון למרות שני הפסדים לבחורים מבני ברק והגבעה.

נחלים עם ניצחון בודד ו-3 הפסדים, וצביה פתח תקווה עם שני הפסדים רצופים במקום האחרון.

דירוג הבית: כפר גנים (6), נחלים (5), גבעת שמואל (4), בני ברק (4), צביה פתח תקווה (2).

כל משחקי הבית: בני ברק – כפר גנים 27-39 | כפר גנים – נחלים 36-42 | בני ברק – נחלים 25-27 | גב"ש – כפר גנים 31-33 | צביה – נחלים 39-29 | גב"ש – מודיעין 16-49 | צביה – כפר גנים 38-21

בית ב' קרני שומרון | כפר סבא | כפר בתיה | רעננה

שלושה משחקים ראשונים בבית, כאשר ישיבת בנ"ע רעננה מובילה את הבית עם שני ניצחונות רצופים., כאשר היא מנצחת את היריבה העירונית 59-37.

דירוג הבית: רעננה (4), קרני שומרון (2), כפר סבא (2), כפר בתיה (1).

כל משחקי הבית: קרני שומרון – כפר סבא 23-46 | רעננה – כפר סבא 30-38 | רעננה – כפר בתיה 37-59.

קרני שומרון – כפר סבא. באדיבות המצלם

אזור צפון

בית א' | נתניה | אור עקיבא | כפר הרוא"ה | אד"ר פתח תקווה

תיכון אד"ר פתח תקווה קפץ לראשות הבית עם פתיחת משחקי הצפון עם שני ניצחונות רצופים, ועוד בקרב חסר רחמים מול אור עקיבא בתוצאה 59-42.

דירוג הבית: אדר פ"ת (4), כפר הרוא"ה (2), אור עקיבא (2), נתניה (19.

כל משחקי הבית: אור עקיבא – אדר 59-42 | אור עקיבא – כפר הרוא"ה 34-26 | נתניה – אדר פתח תקווה 29-41.

בית ב' | קרית שמואל | יבנה חיפה | שדה אליהו | מגדל העמק | שדה יעקב

הזאבים משדה יעקב פתחו כצפוי עם שני ניצחונות, אבל בראשות הבית מתייצבת יבנה חיפה עם ניצחון בודד ושלושה הפסדים.

זהירות: הבית הצפוני במשחקים התקפיים במיוחד, ושדה אליהו רק התחילה לחמם מנועים.

בבתים הצפוניים עוד משחקים חסרים והתמונה לא שלמה.

דירוג הבית: יבנה חיפה (5), שדה יעקב (4), שדה אליהו (4), קרית שמואל (3), מגדל העמק (2).

כל משחקי הבית: קרית שמואל – יבנה חיפה 35-67 | יבנה חיפה – שדה אליהו 12-69 | קרית שמואל – שדה אליהו 64-41 | יבנה חיפה – מגדל העמק 17-48 | מגדל העמק – שדה יעקב 68-6 | יבנה חיפה – שדה יעקב 66-18.

נקודות התקפה ממוצע למשחק:

שדה יעקב 67

שדה אליהו 66.5

קרית שמואל 54

אמי"ת מודיעין  53

עמיחי 52

לפיד  51.5

אדר פ"ת 50

רעננה 48.5

באר שבע  48

קרני שומרון 46

לוד  46

אמי"ת אשדוד 45

הדרום 42.75

גבעת שמואל 41

נעם: התקפה 39.66

הימלפרב 38.66

כפר בתיה 37

כפר גנים 34.5

אור עקיבא 34

כפר הרוא"ה 34

נחשון 33

בני ברק – 33

חשמונאים התקפה 32.25

יד בנימין 30.5

אשקלון 30

נחלים 29

נתניה 29

יבנה חיפה 28.25

כפר סבא 26.5

צביה פ"ת 25

אדרת בת ים 24

ראשל"צ 23

המר רחובות 15.5

מגדל העמק 11.5

נקודות הגנה ממוצע למשחק:

שדה יעקב 12

אמי"ת אשדוד 18

הימלפרב 21.33

עמיחי 22.5

קרני שומרון 23

גבעת שמואל 23.5

בני ברק 26

כפר הרוא"ה 26

שדה אליהו 26.5

הדרום 28.5

נעם  29.33

אדרת בת ים 32

כפר גנים 32.25

רעננה 33.5

אדר פ"ת 35.5

נחלים 36.75

יד בנימין 37.5

צביה פ"ת 38.5

נחשון 40.66

נתניה 41

לפיד  42

כפר סבא 42

לוד הגנה 43

אמי"ת מודיעין הגנה 46

אור עקיבא 46.5

חשמונאים  49

באר שבע  49

אשקלון 50

קרית שמואל 51

המר 52

ראשל"צ 53

מגדל העמק 58

כפר בתיה 59

יבנה חיפה 62.5

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו