אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

התשובה לאו"ם: חנוכיות הענק מאירות את השומרון

בשומרון מציגים תשובה להצבעה באו"ם בנושא המדינה הפלסטינית. חנוכיות ענק הורכבו בכבישים ובצמתים בשומרון. ראש המועצה, גרשון מסיקה: " האור היהודי וההתיישבותי דוחה את החושך ".

התשובה לאו"ם: חנוכיות הענק מאירות את השומרון
  מאירים את השומרון (מועצה אזורית שומרון)

חנוכיות ענק הורכבו בכבישים ובצמתים בשומרון. ראש המועצה, גרשון מסיקה: "האור היהודי  וההתיישבותי דוחה את החושך ".

שבוע לאחר ההצבעה באו"ם, תלו אנשי הרשות הפלשתינית דגלי אש"ף רבים בכפרים בצירי תנועה רבים.

כעת, הגיעה "התגובה הציונית ההולמת", כשאורות חנוכה מילאו את השומרון, בדמות חנוכיות חשמליות שעובדי הצוות הטכני של אגף השפ"ע במועצה האזורית שומרון הרכיבו בצמתים ובכבישים הראשיים בשומרון, עם נורות הנדלקות בערבי החנוכה לפי מספר הנרות של אותו יום.

במועצה האזורית שומרון הסבירו כי מדובר במעין "פרסומי ניסא" הנהוג מזה כשלוש שנים בשומרון, כמו ברשויות אחרות, אולם לא התעלמו מההקשר המיוחד של השנה.

ראש המועצה האזורית שומרון גרשון מסיקה הסביר את הרעיון שעומד מאחורי הרכבת החנוכיות:

"מתוך 360,000 אזרחים יהודיים החיים ביהודה ושומרון, למעלה מ-90,000 איש מתגוררים בשומרון, מתוכם כ-32,000 במועצה האזורית שומרון, 55% מהם חילוניים ו-45% דתיים. כולם נוסעים בכבישים אלו, יחד עם רבבות אזרחים שאינם מתגוררים ביו"ש אך נוסעים באזור, לצורך, עבודה, לימודים או קיצור דרך בנסיעתם: המנעות מהפקקים בכביש 6, בוואדי ערה או בכבישי מרכז הארץ בדרכם צפונה או דרומה ע"י נסיעה ללא תוספת זמן בכבישי השומרון המקבל למרכז הארץ- מדרום לצפון.

דווקא עכשיו, כשבכלי התקשורת מנסים לייצר אווירת חושך ונכאים לאחר ההצבעה באו"ם, החנוכיות זוהרות למרחקים ומראות למאות אלפי הנוסעים באזור השומרון שהאור בהחלט דוחה את החושך".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו