הפמיניסטיות שכנעו אותי: כל הגברים מסוכנים - סרוגים

הפמיניסטיות שכנעו אותי: כל הגברים מסוכנים

פמיניסטיות יקרות, שכנעתן אותי. לאור כל הפרסומים שלכן וכל הדוגמאות שהבאתן, השתכנעתי לגמרי: כל הגברים הם רוצחים בפונטנציה, מטרידים בפוטנציה, מחפיצים בפוטנציה. לכן צריך לפתור את הבעיה אחת ולתמיד

author-image
הפמיניסטיות שכנעו אותי: כל הגברים מסוכנים
  (צילום: שאטרסטוק; תמונה קטנה: ללא קרדיט)

פמיניסטיות יקרות, שכנעתן אותי. לאור כל הפרסומים שלכן וכל הדוגמאות שהבאתן, השתכנעתי לגמרי: כל הגברים הם רוצחים בפונטנציה, מטרידים בפוטנציה, מחפיצים בפוטנציה. כולם כולל כולם מתייחסים לנשים כאילו הן היו אובייקט, וכולם מסוכנים. לכן צריך לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. לשנות את הטבע הגברי הנורא.

הפקתי את הלקח. אני מבין שאני יצור נורא שצריך לרסן אותו. אז ארסן אותו. אדאג לא לשמוע נשים שרות. אדאג לא להעסיק נשים, אדאג לא להסתכל על נשים (אפילו לא על תמונה של פנים, שמא זה יעורר את היצור האיום והנורא השוכן בקרבי), אדאג ואשמור על עצמי.

אבל זה לא מספיק. כי כידוע יש בארץ עוד כמה מיליוני גברים. וכולם מסוכנים נורא, וכולם עלולים לפגוע בכן. לכן אין ברירה. המשימה הראשונה במעלה היא לשנות את הטבע הגברי. ובינתים לפחות לא להוסיף שמן למדורה. אנחנו נשמח לכבות לגמרי את האש הנוראה הזאת, אבל בינתיים, כל עוד אנחנו לא מצליחים לכבות אותה, לפחות נשמור עליה קטנה ולא נתדלק אותה.

נדאג לגדל את הילדים בלי להראות להם סרטים וספרים רוויי מין. נדאג שהם לא יראו ברחובות נשים שלובשות בגדים שנועדו למשוך את העין. נדאג שהם לא יראו שנשים הן מקדם מכירות. זכרו: כל תינוק חמוד שאתן רואות ברחוב הוא הגבר האיום והנורא שעלול לפגוע בכן מחר אם לא תרסנו אותו.

התכנית אפוא היא לשנות את הטבע הגברי. ואני לגמרי איתכן במאבק הזה, כי תאמינו לי שאני שונא את היצור האיום והנורא השוכן בקרבי הרבה יותר משאתן שונאות אותו. וחוץ מזה, כואב לי על כל אשה שנפגעת. אבל בינתיים, עד שנצליח לשנות את הטבע הגברי, ועד שנצליח לשכנע את כל הגברים לרסן את עצמם, צריך להושיט עזרה ראשונה, כדי שאף אחת לא תפגע בינתיים. לכן, בינתיים, אל תעלו לשיר בפני גברים. אל תעמדו בפני גברים. אל תופיעו בפניהם בבגדים שעלולים למשוך את העין החומדת שלהם למקום לא רצוי. תדאגו שהגברים הנוראים האלה לא יפגעו בכן.

אז נכון. לא צריך להעניש את הנשים. כיון שרק הגברים אשמים כאן, ואילו הנשים לא אשמות בכלל, כי כידוע רק הגברים הם חיות פרא ולנשים אין בכלל יצר מין ואין להן שום תשוקה למשוך את תשומת ליבו של הגבר. הן גם לא רודפות כבוד, וכל מה שמעניין אותן זה לשמור על צניעותן ולתרום לחברה, לכן אסור להדיר את האישה. צריך להדיר רק את הגבר. כי רק הוא אשם.

לכן תדירו אתן את הגברים. כל פעם שאתן עולות לשיר תדאגו להעיף משם את כל יצורי הפרא הנוראים האלה. שהם פשוט לא יכנסו. גם אל תעבדו אצלם, הם לא ראויים לזה. ומי יודע מה הם עלולים לעשות לכן. שמרו על עצמכן. ואם אי אפשר? אם הם לא מוכנים ללכת? אם אי אפשר, אז תופיעו כרגיל. אסור להדיר את מי שלא אשם. צריך להדיר רק את מי שאשם. אז נכון שמי שישלמו את המחיר יהיו הנשים, יחד עם החברה כולה. אבל מה זה חשוב? העיקר שלא נדיר את מי שלא אשם.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
12 תגובות - 9 דיונים מיין לפי
1
אוי. יצא הפוך. בעצם מוכיח שההלכה סוברת שגברים
בדרכ אוהבת את כתיבתו | 10-11-2019 20:32
מסוכנים! בטוח זה לא מה שהוא התכוון. תמחקו מהר את הטור
2
שובניסטית גאה
אמא | 10-11-2019 20:35
כתבה מיותרת...גם אם היא מופנית לפמיניסטיות. מוגזם וקיצוני. יש מספיק על מה לכתוב. כן צריך לעודד שיוויון בין המינים כי כך הקבה רואה אותנו ואדרבא, נשים גבוהות יותר רוחנית ולכן הוולד יורד דרכינו לעולם אחרי שהייה ותזונה בתוכינו. אז אל תעוף על עצמך. מי אתה ש'לא תעסיק נשים'. הקבה זן ומפרנס. גברים מחפיצים נשים משחר ההיסטוריה. עלינו, הנשים מטלת האחריות להוציא תחת ידינו את בנינו כשירים להיות אנשי משפחה טובים. וזהו!!
חבל את מתאמצת סתם
אני | 10-11-2019 21:59
הגברים הם יצורים חסרי תקנה, העולם קיים כבר כמה אלפי שנים אם לא יותר, כל הקדמה הטכנולוגית כבר כאן ועדיין הגברים ממשיכים לאנוס ולרצוח ולהחפיץ נשים. למה את ממשיכה לנסות לקוות שהגברים יום אחד ישתפרו? זה כנראה לעולם לא יקרה. אני התייאשתי, חבל שתמשיכי לנסות. הפתרון - להתרחק מהם. המצחיק הוא שגם הגברים חושבים ככה. ודבקים באדיקות בהפרדה מנשים. כנראה שזה באמת אבוד! אין תקנה ליצר הגברי! רק להתרחק! רק הפרדה!!!
3
חזק
נתן | 10-11-2019 20:41
בול פגיעה
4
ברור שהטור הזה כולו דמגוגיה
בבב | 10-11-2019 20:50
תגיד מה שתגיד, זכרים-גברים אלה יצורים עם אינסטינקטים של ציידים, לוחמים. יש כאלה שהם אלימים ואימפולסיביים מטבעם, ויש כאלה שפחות... רואים את זה הכי טוב אצל ילדים - בנים מרביצים ובנות לא. כל שנה נרצחות נשים ע׳׳י בני זוג. היות ואף גבר לא בא ואמר שמי שמרים יד על אישה - יכרתו את ידו, ומי שירצח אישה - מות יומת... היות ואף גבר לא בא מיוזמתו וקידם נשים במקומות עבודה, השווה להן את השכר... ועוד ועוד דוגמאות למקומות בהן נשים מקופחות ולא בא אף גבר שיזם והוביל השוואת תנאים והזדמנויות... אז מהדבר הזה קמו ארגוני הפמיניסטיות.
"דמגוגיה" זו קלישאה
חחחח | 11-11-2019 3:23
כשאין לשמאלנים מה לענות הם אומרים דמגוגיה
5
כן. גברים מסוכנים.
אחת שיודעת | 10-11-2019 21:43
כן כותב נכבד. הגברים מסוכנים. עובדות:כמה אסירים יש בארץ מול אסירות? מקור ראשון 7/7/19 יש בישראל 9003 אסירים פליליים רק 136 נשים היחס ברור אדוני הנכבד. בחודש מרץ כתבה בדבר ראשון מתוך 13000 אסירים בישראל, כולל ביטחוניים, רק 115 נשים. היחס ברור? מתי שמעת על אנסת? כמה נשים יש שרצחו את בעליהן? וגם מי שיש כמו כרמלה בוחבוט למשל עשו זאת בגלל אלימות נגדן. גברים שרצחו את נשותיהם? מלא. מתי שמעת על אישה שהואשמה בהורדה מינית? מתי שמעת על כזו במוסד דתי? הייתה פעם אחת בישיבת הדרום. זהו. כמה ראשי ישיבות ורבנים הורשעו בעניין הזה? הגיע הזמן לסלק את הגברים מעל במת השלטון. עולם נשי בלי גברים היה מביא לתוצאות הרבה יותר טובות.
זה גם מה שהגברים רוצים.
אני | 10-11-2019 21:54
שהנשים תופרדנה מהן, כדי למנוע את כל מה שכתבת. אם לא תהיה הפרדה, המפלצת הגברית, שכידוע אין לה תקנה, תשתולל ותתפרע, תכה ותאנוס. הפמיניסטיות מאשימות, הגברים מסכימים ומציעים פתרון. אז הבה נשים, בואו נאחד כוחות וניישם את הפתרון. הפרדת הנשים מהגברים. לתמיד.
6
ממליץ לאליצור להיות ענייני.
איש מוזר | 10-11-2019 21:54
במקום לכתוב בהפוך על הפוך ולנסות להיות ציני ומתוחכם, טוב היה אם אליצור היה מדבר ישר ולעניין.
7
זה רב זה?
משה יצחקי | 10-11-2019 23:19
בור ועם הארץ. מיזוגן פשוט
8
יש לי בנים אבא בעל דודים ובני דודים
מתנגדת לאפליה מגדרית | 11-11-2019 2:40
לא רק אמא דודות ובנות דודות ושכנות - אני לא מוכנה לקבל את ההבלים הפמיניסטיים הגזעניים שהופכים אותי למי שמגדלת מפלצות ממין זכר בבית. אני אוהבת את בניי בדיוק כמו את שתי בנותיי ואני אוהבת את בעלי ובטח את אבא שלי כמו את אמא שלי. הפמיניסטיות המטורפות האלה לא יעשות מחצי אוכלוסייה במדינה - רוצחים. אנחנו הנשים ברובנו הגדול לא סובלות אתכן מהסיבה הפשוטה: יש לנו בנים בעלים אבות סבים ודודים ואנחנו רואים שאתם משקרות. כמה זמן חשבתן שתוכלו לשקר?
9
יש לנו פתרון אחר
נשות האנטי כותל | 11-11-2019 3:29
יש לנו פתרון אחר: לבוא כל חודש לכותל וללעוג למתפללות ולהכות מאבטחים ולהכות מתפללות. כי אותנו תקפו אנשים אחרים ולכן אנחנו נתקוף נשים אחרות ונפעל בכל הכוח להכות את הדוסיות ולבטל אירועי התרמה מצילי חיים וגם נמריד נגד מדינת ישראל ואף אחד לא יעז לעשות לנו כלום כי יש מליונרים אנטישמים שתורמים לנו וככה נרגיש חזקות ואמיצות כי בעבר התעללו בנו ולכן אנחנו נתעלל בנשים אחרות.