אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

לאחר הזכיה במדליה: רה"מ נפגש עם נבחרת הרובוטיקה

לאחר שזכו במדליית הכסף באולימפיאדת הרובוטיקה הבינלאומית, ראש הממשלה נפגש עם חברי נבחרת ישראל ובירך אותם על ההישג המכובד: "זה באמת כבוד גדול למדינת ישראל"

לאחר הזכיה במדליה: רה"מ נפגש עם נבחרת הרובוטיקה
  (צילום: קובי גדעון\לע"ם)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס נפגשו היום (רביעי) במשרד רה"מ בירושלים עם נבחרת ישראל ברובוטיקה, זאת לאחר שהשתתפו באולימפיאדת הרובוטיקה של "FIRST" שהתקיימה בדובאי. בתחרות הנבחרת הישראלית זכתה במדליית הכסף בתחרות, וכן קיבלה פרס מיוחד על עזרה יוצאת דופן לקבוצות אחרות.

במהלך הפגישה נתניהו שוחח עם חברי הנבחרת, תלמידי התיכון האזורי מגידו, ובירך אותם על הישגיהם בתחרות. חברי הנבחרת הציגו בפני ראש הממשלה את הרובוט שזיכה אותם במדליות באולימפיאדת הרובוטיקה בדובאי.

"זה באמת כבוד גדול למדינת ישראל. הייתם בדובאי, זה לא מקרי, זה מייצג את מה שעל פני המים. יש כמובן גם זרמים מתחת לפני המים שמתרחשים, ומתרחשים בין השאר בגלל הדבר הזה" אמר נתניהו. "אתם באים לשם עם רובוטיקה וטכנולוגיה, אבל הסיבה שמלכתחילה מדינת ישראל יצרה קשרים עם מדינות רבות היא משום שיש לנו טכנולוגיות ויכולות נגד אויב משותף גם בתחום הביטחוני וגם בתחום האזרחי".

"מה שאתם עשיתם כאן, חותם עוד תוספת למהלך הזה, וזה לא רע בכלל" הוסיף ושיבח את חברי הנבחרת. "אני מאחל לכם שתמשיכו לעלות מעלה-מעלה ושתניפו את דגל ישראל בגאווה. שתצליחו ותמשיכו".

שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס אמר כי "נבחרת הרובוטיקה של FIRST מתיכון אזורי מגידו הביאה לנו כבוד ענק בדובאי וסיבה אמיתית לגאווה לאומית. הדור הבא של אומת ההיי טק, המחקרים והמדענים הצעירים יעלה בהצלחותיו על הדור הנוכחי. זה מבטיח את קיומנו כאן – לא פחות. עשרות נבחרות רובוטיקה, מכל הארץ, כבר מומנו על ידי משרד המדע, מתוקף החלטת ממשלה שיזמתי סמוך לתחילת כהונתי כשר. אני גאה בנבחרות, גאה בהחלטה שיזמתי וגאה במדינה שלנו, שהולכת וצוברת הישגים ענקיים בתחומי המדע, החדשנות והטכנולוגיה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו