אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תוך דקות- שני פיגועים: אוטובוס יהודי נרגם באבנים

תוך פחות מחצי שעה, שני פיגועי אבנים בוצעו על ידי מחבלים ערבים. למרבה הנס לא היו נפגעים בנפש אך נזק נגרם לאוטובוס שנרגם באבנים

תוך דקות- שני פיגועים: אוטובוס יהודי נרגם באבנים
  (צילום: Nasser Ishtayeh/Flash90)

תוך פחות מחצי שעה, שני פיגועי אבנים בוצעו על ידי מחבלים ערבים. למרבה הנס לא היו נפגעים בנפש אך נזק נגרם לאוטובוס שנרגם באבנים.

על פי הדיווח של ארגון 'הצלה ללא גבולות יו"ש', מחבלים ערבים יידו אבנים לעבר אוטובוס בכביש גוש עציון חברון באזור עיקול 'המעיין' דרומית לצומת כרמי צור. למרבה הנס לא היו נפגעים.

לאחר כ- 20 דקות, בוצע פיגוע אבנים נוסף כאשר מחבלים ערבים השליכו אבנים לעבר רכבים ואוטובוס באזור האנדרטה של יוסי שוק הי"ד סמוך ליישוב 'בית חגי' בהר חברון. גם באירוע הזה לא היו נפגעים בנפש  אך נזק משמעותי נגרם לשמשת האוטובוס כתוצאה מפגיעה של אבן גדולה שפגעה בו.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אבנים
מכלוף | 04-11-2019 18:42
זה לא חשוב רק יהודים יכתבו אזה גרפיתי זה טרור שינאה כל השמול שולט
2
פלוגות לילה
ס.תחמן | 05-11-2019 0:59
בזמן המרד הערבי נגד המנדט הבריטי ב 1939 היה קצין בריטי אוהב ציון שהקים פלוגות לילה למארבים כנגד המחבלים הערביים. הוא לימד את היהודים איך נלחמים בלילה. קראו לו וינגייט. אורד וינגייט. תקימו את הפלוגות שילחו אותן למקומות המועדים לפורענות עם כדור בקנה. תוך זמן קצר אין פורעים. אין אבנים ואין השחתת ציוד וגניבות תוצרת חקלאית. כדור בקנה. זה הכל
אחרי כל כדור בקנה יש
המיואש | 05-11-2019 5:41
מחלקה היהודית, פרקליטות, שמחכים כמו חיות רעבות שזה יקרה ואז יתעמרו במי שעשה את זה