אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"זוועה": גופת אדם אותרה בחדר חשמל בישיבת פוניבז'

גופת גבר כבן 70 אותרה הלילה בחדר החשמל בפנימייה של ישיבת פוניבז' בבני ברק. כוחות בטחון והצלה הוזעקו לזירה ומותו נקבע במקום: "בחור שפתח את הדלת באקראי גילה את הזוועה"

(צילום: דוברות זק"א תל אביב)

גופת גבר כבן 70 אותרה הלילה (בין מוצ"ש לראשון) בחדר החשמל בפנימייה של ישיבת פוניבז' בבני ברק. כוחות בטחון והצלה הוזעקו למקום ומותו נקבע במקום.

על פי ההערכות, מדובר באדם שנפטר לפני מספר ימים מסיבה שטרם ברורה, אך רק הלילה הוא אותר כאשר תלמיד פתח את חדר החשמל והתוודע לזוועה.

מתנדבי זק"א ת"א מטפלים בגופה (צילום: דוברות זק"א)

מפרטים ראשונים עולה כי מדובר בהומלס שנהג להסתובב בישיבה, ומסיבה כלשהי הגיע לחדר החשמל שם, כאמור, מצא את מותו, מסיבה שטרם ברורה.

בעקבות המקרה, המשטרה פתחה בחקירה ומתנדבי זק"א תל אביב טיפלו בגופה תוך שהם דואגים לכבוד המת ומסייעים לצוות המז"פ המשטרתי בחקירת האירוע ואיסוף הממצאים.

אברומי כץ, מתנדב זק"א ת"א, סיפר: "מדובר באדם מבוגר שאותר ללא רוח חיים בחדר חשמל סמוך לפנימייה, בחור שפתח את הדלת באקראי גילה את הזוועה והזעיק את צוות זק"א ת"א לזירה".

מתנדבי זק"א ת"א מטפלים בגופה (צילום: דוברות זק"א ת"א)

מתנדבי זק"א ת"א מטפלים בגופה (צילום: דוברות זק"א ת"א)

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
הומלס מצא מותו'' תעודת עניות לממשלת זדון
יהודי פריפריה | 03-11-2019 8:58
בושהה
2
מדינה זבל
דוד | 03-11-2019 10:15
מדינה זבל אנשים אין להם איפה לישון ומה לאכול ולאף אחד לא אכפת בזמן שהחמס מקבל מליונים חברי כנסת זבלים
3
אלימות במגזר
רוני | 03-11-2019 14:55
אחמד טיבי תמשיך להאשים את כל העולם אתה כמו בת ייענה מכניס תראש לתוך החול לא יעזור כל השטויות שאת מדבר תבין הבעייה במנטליות שלך בתפיסת העולם שהכול בכוח
פפ
יוסף | 04-11-2019 11:21
מה הקשר אידיוט
4
ממש חשוב הדיווח של אברומי כץ מזקא
משה | 03-11-2019 16:50
כי בלי הדיווח שלו לא היינו מבינים ש: מדובר באדם מבוגר שאותר ללא רוח חיים בחדר חשמל סמוך לפנימייה, בחור שפתח את הדלת באקראי גילה את הזוועה והזעיק את צוות זקא תא לזירה.
5
לשון נקיה
בני | 04-11-2019 16:30
למה לא להשתמש במילה מכובדת ,גילה את הנפטר. מה זוועה ,מה זוועה קשור ,מה זה חתול מבותר? גווית אדם שנפל את נשמתו . מה זה האתר הזה?