אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תיעוד: הרקטה פוגעת ישירות בבית, וגורמת לפיצוץ

מהתיעוד ממצלמות האבטחה בשני מקומות ברחוב בעיר שדרות, נראית הרקטה, כשהיא פוגעת בבית ובעקבות כך גורמת לנזק והרס רב כתוצאה מהפיצוץ. כמה פצועים קל ונפגעי חרדה פונו לבית החולים ברזילי

תיעוד: הרקטה פוגעת ישירות בבית, וגורמת לפיצוץ

אחת מעשר הרקטות שנורו בליל שבת, פגעה בבית בשדרות, האנשים המתגוררים בבית שהו באותה עת בממ"ד ובכך ניצלו בנס. הרקטה פגעה בחומה שבחזית הבית ובעיריית שדרות שיגרו את צוותי העירייה למקום, מהמשטרה נמסר כי שוטרים וחבלנים הוזעקו אל הבית שנפגע.

מהתיעוד ממצלמות האבטחה נראית הרקטה, כשהיא פוגעת בבית ובעקבות כך גורמת לנזק והרס רב כתוצאה מהפיצוץ.

רקטה פוגעת פגיעה ישירה בבית בשדרות (קרדיט: אלברט אבוחצרה)

מדובר צה"ל נמסר כי זוהו עשרה שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל, ששמונה מהם יורטו על ידי לוחמי כיפת ברזל. בעקבות המטחים, התרעות צבע אדום נשמעו בשדרות, שער הנגב, ניר עם ויישובים נוספים. כמה פצועים קל ונפגעי חרדה פונו לבית החולים ברזילי באשקלון.

עוד באותו נושא

שבת חמה: מטח רקטות, פגיעה ישירה בבית בשדרות

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
אין הרתעה לטרור עזה.ולא לטרור שונה ביוש
בעיית כולנו.ימין&שמ' | 02-11-2019 19:00
ברור שההתייחסות לטרור הארטלרי מעזה צל שונה מפתרון הטרור הדקירות/דריסות++ ביוש. אבל. לא נראה פתרון באופק. על חלק מהבעיות רואים רק קיבעון חשיבתי. יוש. איך ממשיכים בענישת הריסת בית לרצח לאומני. וזה לא מרתיע וגם לא מצמצם את הרצח.?!?!?! ברור ( לנסות ) שרק גירוש משפחה של רק רוצח לאומני ייתריע לכדי 0.01% טרור רצחני לאומני. עזה. לאיים על מקורבי מניהיגי הטרור העזתיים. מה שלכאורה אכזרי ולא צודק. זה הכי רחמני והכי צודק. שבוע טוב.