אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

השר הנגבי: "מקווה שהשפיות תחזור"

בפתח ישיבת הממשלה התייחס השר הנגבי לפגישת גנץ-נתניהו: "הפגישה הייתה צריכה להתנהל כשגנץ הוזמן לנתניהו". הרב רפי פרץ: " מכיר את שניהם, סומך על האחריות שלהם"

השר הנגבי: "מקווה שהשפיות תחזור"
  (צילום: עטרה גרמן, סרוגים)

ישיבת הממשלה השבועית מתקיימת גם היום, אולי כדי להראות ליו"ר כחול לבן בני גנץ, מי ראש הממשלה, לקראת הפגישה בינו ובין נתניהו בצהריים.

עוד באותו נושא

בדרך לפתרון? הלו"ז המלא למשא ומתן הקואליציוני


3

בפתח ישיבת הממשלה, אמר השר לפיתוח אזורי צחי הנגבי מהליכוד: "הפגישה הייתה צריכה להתנהל כשגנץ הוזמן לנתניהו. רה"מ מיד נענה לקיים את הפגישה. מקווה שהשפיות תחזור למחוזותינו."

(צילום: עטרה גרמן, סרוגים)

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך הרב רפי פרץ אמר: "זה יום מאוד חגיגי למדינת ישראל. 313 ‪ אלף סטודנטים פותחים את שנת הלימודים. אני מברך את הצמיחה בכמות הסטודנטים, יותר נשים נכנסות לתחומי ההנדסה. מברך את האוניברסיטה באריאל והפקולטה לרפואה באריאל. אריאל היא עיר ואם בישראל.

צילום: עטרה גרמן, סרוגים

על פגישת גנץ נתניהו: מכיר את שניהם, מה שחשוב לי שהאחריות של שניהם שיצאו עם בשורה ונוכל לבשר אותה. מודה לידידי חילי טרופר שאמר שלא תהיה ממשלת מיעוט בתמיכה של המפלגות הערביות ואני מעריך את זה.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
מעניין למה השפיות נעלמה ?.מי שולט פה 10 שנים?
לוי | 27-10-2019 11:49
.
אחדות כן/לא.אין להפלות מגזרים לטובה/רעה.
יש מופלה דומם/מדומה | 27-10-2019 15:45
פערי השכר/פנסיה הם עוול בצהרי היום. תולדה של מדיניות שכר קלוקלת ומפלה הרבה לפני קדנציה זו,קודמתה והרבה מקודמותיה. עצם פער-השכר/ ופער פנסיה=עוני. הסובלים בעיקר המיגזר הייצרני. וזה לא על סדר היום . לא של העבודה.לא של אגודה. לא של שס. לא של אף אחד. כחלון ואורלי לוי חדשים יחסית.
2
רצח לאומני של חפים נימשך.כי אין הרתעה.
כן יש קיבעון. | 27-10-2019 15:54
רק גירוש ופיזור משפחה ורק של רוצח/או ניסיון רצח וודאי ורק של וודאי לאומני ייגרום להרתעת הרוצח הלאומני הבא. כי זה בא מסביבה מעודדת. רצח פלילי ו/או גניבה לאומנית עונש מידתי כמקובל כיום בביהמש. מצער שאנשי המקצוע ממשיכים בחשיבה ישנה. ואין מנהיגות שתתאם עם כל גורמי האכיפה. לרבות ביהמש. חבל על כל טיפת דמ/ים וכאב הניפגעים ומשפחתם.
3
עוד אפס
שלמה | 28-10-2019 0:28
מישהן שאל אותו?