אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בנט מסביר: "אם נתניהו יפול זו מכה אנושה לימין כולו"

יו"ר הימין החדש העלה פוסט בפייסבוק בו הסביר מדוע אסור שנתניהו יפול: "אם מערכת המשפט תצליח להפיל את נתניהו בגלל סיגרים וכתבות בוואלה - זו מכה אנושה למחנה הלאומי כולו"

בנט מסביר: "אם נתניהו יפול זו מכה אנושה לימין כולו"
  "למרות שהוא יריב פוליטי", בנט בכתב הגנה על נתניהו (צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90)

בפוסט שהעלה יו"ר הימין החדש, נפתלי בנט הוא הסביר מדוע הוא מגן על ראש הממשלה בנימין נתניהו: "חבריי במחנה הימין,שיהיה לכם ברור: אם מערכת המשפט תצליח להפיל את נתניהו בגלל סיגרים וכתבות באתר וואלה,זו תהא מכה אנושה למחנה הלאומי כולו."

לדברי בנט, "מנהיג ימין שיבוא אחריו יהיה מסורס ומפוחד מהתקשורת וממערכת המשפט".

השר לשעבר סיפר כי נשאל פעמים רבות "למה אתה מגן על ביבי" ובנט עונה "חבריי, לא רק על נתניהו אני מגן, אלא על המחנה הלאומי כולו, ועל מדינת ישראל שלנו. מפני רדיפה משפטית ותקשורתית לא הוגנת כלפי נתניהו, ראש מחנה הימין וראש הממשלה של ישראל. וכן,דווקא בשעתו הקשה ביותר,ולמרות שהוא יריב פוליטי,החלטתי להיכנס תחת האלונקה."

עוד באותו נושא

בנט: "יש שיפור ביחסים עם נתניהו, לא סופר מה אקבל"


3

בנט ממשיך וכותב, "תראו, נתניהו לא מושלם. אבל הוא היה ראש ממשלה טוב מאד למדינת ישראל ולביטחונה. מרגע כניסתו לפוליטיקה סימנו אותו. גורמי שמאל בתקשורת, באקדמיה, בתרבות ובמשפט הפכו אותו לסמל הרוע המוחלט. הם האשימו אותו במתן רוח גבית לרצח רבין, למרות שבזמן-אמת הוא יצא נגד קריאות ״בוגד״ ותמיד התנגד לאלימות מכל סוג.

כשהלך בהפגנה ברעננה שם היה מיצג של ארון קבורה שעליו כתוב ״רבין קובר את הציונות״—שזו מחאה חריפה אך לגיטימית,הדביקו לו כאילו שזה היה ארון קבורה שנועד לרבין עצמו והסתה לרצח (!) וכך, 25 שנה.

לא נתנו לו רגע של מנוח. ייתכן שהגיע הזמן להחלפה שלו וייתכן שלא. אבל גם אם כן, היא צריכה להיות דרך פתק הבוחר ולא כתב אישום.

לכל הדעות, הוא לא נטל שקי מזומנים ולא העביר כסף לחשבונותיו האישיים.

הוא קיבל סיקור קצת פחות עוין באתר וואלה, והרבה יותר מדי סיגרים ושמפניה.

זה באמת לא בסדר. כבר אמרתי שקבלת סיגרים ושמפניה בהיקפים גדולים ממיליארדר זו דוגמא אישית לא ראויה של מנהיג בישראל, אבל בחייכם—על זה לא מפילים ראש ממשלה!"

נתניהו ובנט, מאי 2018 (שלומי כהן פלאש 90)

היו מאתרגים אותו

"ועוד משהו שיהיה ברור", כותב בנט, "לו נתניהו היה מודיע על הקמת מדינה פלסטינית או על מסירה מסיבית של שטחים לפלסטינים,כמו שאריק שרון עשה בערוב ימיו בלחץ החקירות, התקשורת ומערכת המשפט היו מחבקים אותו ו'מאתרגים' אותו.

הם היו מסבירים: 'לא בולמים התנתקות מיהודה ושומרון בגלל כמה סיגרים'. גם לי יש ביקורת כלפי נתניהו" כותב בנט ומונה את העובדה שנתניהו לא שינה את הגמוניית השמלא, העניק גב מלא למערכת המשפט שכעת רודפת אותו, לא החיל ריבונות, מסר שטחים ונאם את נאום שתי המדינות בבר אילן, אך בצד זאת מציין בנט את העובדה שהוא "העלה את קרנה ואת מעמדה של ישראל בעולם למדרגה שמעולם לא היינו בה. פשוט גאווה לראות כאן את מודי, פוטין, טראמפ ומרקל".

התמודד עם ממשל עוין של אובמה,בלם התבססות איראנית "בגדול, ליבו במקום הנכון. הוא בפוליטיקה לא בשביל הכבוד או הכסף (שאין),אלא בשביל לדאוג לקיום עם ישראל בארצו. בתמונה הגדולה,הוא יכול היה להרוויח מיליונים באזרחות והוא בוחר כבר שנים לאכול חצץ יומם ולילה למען כולנו".

לסיכום אומר, "חבריי, אם הם יצליחו להפיל את נתניהו,יש חשש שהיורש שלו בימין יהיה ״מבוית״ על ידי התקשורת ומערכת המשפט,כל הזמן ינסה למצוא חן בעיניהם,ובוודאי לא יעז לבצע את השינויים הנדרשים בישראל.

אך חייבים לשנות (לא לשבור) את השיטה בישראל. מנהיג מפוחד לא יוכל לעשות זאת. לא את נתניהו הם רודפים אלא את מחנה הימין כולו ואת תפיסותינו. לכן, אל מול העוולה והמתקפה, אמשיך לפעול בכל כוחי להגן על המחנה הלאומי ועליו."

 גנץ, לפיד וליברמן מסרבים להתחייב שלא יקימו ממשלת מיעוט

ביום שישי, כשעתיים לפני כניסת השבת פירסם ראש הממשלה נתניהו פוסט לסירוב של "כחול לבן" למתווה האחדות שהציע, כשהוא תוקף את ליברמן. "גנץ מסרב לאחדות", הזהיר נתניהו. "גנץ, לפיד וליברמן מסרבים להתחייב שלא יקימו ממשלת מיעוט שתוקם בתמיכת חברי הרשימה המשותפת. מנהיגיה וחבריה הבולטים של הרשימה המשותפת הביעו שוב ושוב תמיכה בטרור, הערצה למחבלים, וסירבו לגנות פגיעה בחיילים ובאזרחים ישראלים".

נתניהו  סיים את דבריו ושיגר עקיצה ליו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן: "מצער שגנץ הולך שבי אחרי לפיד וליברמן. לפיד – שרק רוצה במפלתו. ליברמן – שהדבר האחרון שמעניין אותו זה דת ומדינה, אחרי שפעל ב-20 השנים האחרונות בשותפות הדוקה עם החרדים ושמונחה על ידי שיקולים משונים".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
66 תגובות - 46 דיונים מיין לפי
1
ליל הושענא רבא
ליל הושענא רבא | 19-10-2019 21:54
ליל הושענא רבא, עליו מובא בספרים כי מדובר ביום גדול שבו נערכת חתימת הדין - לאחר שעברנו את ראש השנה ויום הכיפורים. רבים נוהגים ללמוד כל הלילה ולהתפלל בנץ החמה. בספר 'אמרי פנחס' מובא בשם אחד מגדולי ישראל שנהג לצלות תפוח על הושענא ואכל ואמר שהוא רפואה לשיניים, ואני שמעתי שהיא סגולה לקדחת. ובנוסח אחר שם. שמעתי מפיו של זקני מוהר“ר רפאל ז“ל שאמר, שיש לצלות תפוח על הושענא בהושענא רבה ולאכול אותו אליבא ריקנא ’ניכטערן הייט‘, וכן היה זקיני נוהג. ושמעתי, מי שעושה כן לא יכאבו לו השיניים באותה שנה. היה מנהג מקובל מהרהק רבי פנחס מקאריץ זצ“ל, לתחוב בדי ההושענות בתוך תפוחים ולאפותם כך על האש, והיו מביאים אותם כך אל הסוכה, וטבלו תפוחים אלו בדבש ואכלו אותם בסוף הסעודה של הושענא רבה ואמרו עליהם, יהי רצון שתחדש עלינו שנה טובה ומתוקה. מדליקין נר של שעוה משיורי נרות יום הכיפורים הואיל ואיתעביד ביה מצוה חדא מוסיפין על המצוות וגם כי נקרא כיפור קטן. סגולה נוספת מובאת בספרים היא אמירת עלינו לשבח ישר והפוך להציל כל הקהילה מכל סיבות רעות ובהיות כי יום הושענא רבה הוא יום גמר חתימת כל ישראל לטובה, ובו יחזיק האדם להתפלל מכל גזרות רעות, על כן מאד טוב לומר ביום הושענא רבה ’עלינו לשבח‘ עד ’על כן נקוה לך‘ ז‘ פעמים, ד‘ פעמים ישר וג‘ פעמים הפוך כזה, עד ’עוד אין מתחת‘, כי המבין יראה שההפך וישר ענין אחד הוא, ועל כן יאמר ששה פעמים ישר והפוך, ופעם השביעי ישר, והוא סגולה נפלאה. ואם עשרה אומרים ז‘ פעמים ישר והפוך הנזכר מצילים בעזרת השם יתברך ברוך הוא את הקהילה מכל סיבות רעות, וזו בקבלה מקדמונים. סגולה להינצל מליסטים הוא מערבה של הושענא רב יעשה תיבו‘ כל“י זיי“ן והיינו כשמסבבין עם הס“ת סביב הבימה ואומרים הושענא פעם ראשון כשמגיע לאות ך‘ יתלוש עלה אחד מהושענא שלו ופעם ב' כשיגיע לאות ל' ופעם ג‘ לאות יו“ד ופעם ד‘ לאות ז‘ וכן לכל הז‘ הקפות ינהוג כן, ואח“כ תצרפם יחד ונעשה כל“י זי“ן וישים העלין כמין שד“י וידבק העלין מנר שעוה דיוה“כ ויתפור בבגדו עם שם צמרכ“ד וישא אצלו ע“א יקח אצלו הושענא שלו בדרך או שידע בבירור באיזה מקום מוטמן בביתו וכשיזכור בשעת סכנה יועיל. ביום הקדוש של הושענא רבה נעשה ונתקן כלי המ‘ שבה בכל תיקונו כו‘ ולכן מה טוב ומה נעים הדבר הזה להפריש ביום הקדוש הזה צ“א פרוטות של כסף כנגד בחינת המים חיים של בית השואבה וגם מים עולים צ“א כחושבן מן ומאכל, ועל ידי זה מתחברים ב‘ שמות הקדושים הויה אדנות כחושבן סוכה.
ערב רב
המיואש | 20-10-2019 7:09
שם רשעים ירקב
כיפה סרוגה מטמאים את עם ישראל בשחיתות ושפלות
מתנחל אבל ישר. | 20-10-2019 1:08
שוחד מרמה והפרת אמונים בחסות מתנחלים על בני ישראל עם קרובו...
2
בנט מזכיר את ההוא שרצח את הוריו וצעק:יתום אני
עידו 2 | 19-10-2019 21:59
בנט ושקד המושחתים, רצחו את הימין וצועקים עתה .................. מנוולים
רדו לגרמניה
המיואש | 20-10-2019 11:23
רדו לגרמניה
אם זה היה נכון ביבי
המיואש | 20-10-2019 11:22
היה מזמן בכלא רד לגרמניה
אמת ויציב שני פושעים עם קבלות מדוע התקשורת לא
מטפלת בבנזיטו וזוגתו | 20-10-2019 6:11
שקד שתי נבלות עם קבלות, טמאים שצריך לסלק אותם מעל המסך ומכל מקום אחר, איך זה שקנו קולות בכסף בעזרת הנוכל רונצקי וכך גברו על אורלב, לא ניצחון גנבה רמאות של ממש, רמאותם החלה עם גנבת המסמכים מלשכתו של נתניהו שהיה באופוזיציה, העבירו את המסמכים לרביב דרוקער, פרשת ביבי טורס שהתברר שלא הייתה ולא נבראה, הגב' נתניהו תפסה את שני הזנאים הללו על חם והורנצקי הנוכל הזה המליך אותם על רקע המחאה החברתית וקבלנו מחראה חברתית, כך גנב ברמאות את כל הבחירות בציונות הדתית כשהתמודד שם, גנב 11 מיליון ש'ח מהבית היהודי זל, הקים את הימין הזנותי שלו הפסיד ושני הנואפים עם קבלות זחלו לליכוד משלא הלך להם חזרו וזחלו לבית המטומטם מאין כמותו, שתי הנבלות סרוחות עד השמיים ידעו ששוב יוכלו לעשות סיבוב על הבית המטומטם, הזהירו אותם אבל הם חשבו שכסף ועוד מנדט שווה הכל אז עכשו התפצלו, קצת מזכיר את תקופת הקריעה ממלכת יהודה, ככה הם שני הנבלות הללו טמאים עד השמיים, זנותיים עם קבלות, עשב הזנאים הגדולים העושים מעשה זמרי ומזילים דמעות תנין משום שהם יודעים שהם לא שבים כלום, תראו את הזנאי המחייך, עוד נזכה לראות אותו ואת זוגתו הזנאית נופלים ונמחקים כמו חרקים. אמן כן יהי רצון כי לנבלות ורמאים זנאים ארורים אין תקוה.
3
מעט צניעות לא תזיק
אריק | 19-10-2019 22:03
4
פוליטיקה
אלי | 19-10-2019 22:06
זה רק מוכיח שהטקשורת זבל ושי ניצן וליאת בן ארי שניהם עבריינים שמחפשים את ראשו של ביבי ולא איכפת להם שייאמן עודה ואחמד טיבי שיהיו בשלטון ושיכרבנו את המדינה
רד לגרמניה
המיואש | 22-10-2019 16:52
רד לגרמניה
5
צניקן אתה. אתה מודע שהוא צריך לעוף
א.ס | 19-10-2019 22:18
חכ בנט. המעשה הגדול בהיסטוריה של עם ישראל שראש הממשלה יעוף מתפקידו.
רד לגרמניה
המיואש | 20-10-2019 11:23
רד לגרמניה
6
כל הכבוד זה בדיוק מה
shulamit cohen | 19-10-2019 22:21
שאני חושבת. שטפו לאנשים את המוח עם הצוללות ובסוף לא נתניהו ולא איש ממקורביו קשורים. ובינתיים פגעו בנתניהו ובימין כולו. מי יחזיר את המנדטים? בנט הבין מה שאחרים לא מבינים או לא רוצים להבין . הציונות הדתית יהודה ושומרון ישלמו מחיר כבד. קומו הצטרפו להפגנות זה לא רק חיזוק לנתניהו זה בעד בדיוק מה שבנט כתב
אם אין לנו מה לחפש היכן
המיואש | 20-10-2019 7:12
שאברהם אבינו הסתובב בסנדלים גם אין לנו מה לחפש באיזור הבית שלך 00מולנית יותר ממוזמנת לרדת לגרמניה
הילדים והנכדים שלי לא רוצה שיהרגו ויהרגו
א.ס | 19-10-2019 22:46
הנכדים שלי לא צריכים ללכת בעקבות אנשים הזויים משיחיים שרצים בגבעות אחרי כל מקום שאברהם אבינו הלך בסנדלים
7
צודק בנט!
חולניק | 19-10-2019 22:22
צודק בנט, בניגוד לפוליטיקה שבה אי אפשר לעשות כסף ,אם נתניהו היה באזרחות, היו לו מליונים! אה, רגע... בנט, כיוון המחשבה שלך צוללת לעומק.
8
הימין הקיצוני ההזוי יתמוטט מדינת ישראל תינצל
א.ס | 19-10-2019 22:24
שכחתי לציין כי כאשר הימין הקיצוני ההזוי שאתה חכ בנט וכול הבית היהודי יתמוטטו מדינת ישראל תחזור להיות נורמלית. בעה
רד לגרמניה
המיואש | 20-10-2019 11:24
רד לגרמניה
9
צודק במאה אחוז נתניהו הכי קרוב לשלמות
פיני | 19-10-2019 22:25
זו רדיפה הכי מגיע לה מקום המדינה
רד לגרמניה
המיואש | 22-10-2019 16:53
רד לגרמניה
10
צריך לתת לשמאל להקים ממשלת מיעוט דמיעוט
רון | 19-10-2019 22:26
זה יפול בקסם הראשון שיפול מעזה
רד לגרמניה
המיואש | 22-10-2019 16:54
רד לגרמניה
11
ח"כ בנט. במחוזנו "מהפה שלך לאוזן של האלוהים
א.ל | 19-10-2019 22:30
בסד , איה בעה. העיקר שזה יקרה אפילו יהיו אנשים שיגידו קדיש לימין הקיצוני שעומד לגרום להרס המדינה היהודית הדמוקרטית וכולם הולכים כעדר כבשים אחרי ראש הכת
12
העם רוצה שינוי מר בנט
משה | 19-10-2019 22:31
דיייייי
13
אמר דברים חדים ונכונים מכל כיוון
חיים | 19-10-2019 22:44
גם איש שמאל שיקרא יבין שהם חולי שנאה לדת תחשוב שהם חולי שנאה ממש חולי שחדר למח
רד לגרמניה
המיואש | 22-10-2019 16:50
רד לגרמניה
14
הסכנה העיקרית בגילו
אם נתניהו ייפול | 19-10-2019 22:45
היא שבר או פגיעה במפרק הירך הימני ואף על פי שזו אינה פגיעה נעימה (ואף מסוכנת בגילו המתקדם יחסית) במידה ולא מקבלים טיפול בזמן, סביר יותר להניח כי יקבל טיפול יעיל ומיידי ובמידה ויקפיד וימלא אחר הוראות הרופאים והפיסיותרפיסטים יחזור לאיתנו במהרה. ככל הידוע לי, אין הבדל בין מפרק ירך ימין ומפרק ירך שמאל והטיפול זהה בשני הצדדים וכנל גם הסיכונים. בואו ונקווה כולנו שראש ממשלתינו ימשיך למוד איתן על שתי רגליו ושני מפרקי ירכיו ויזכה לבריאות, אושר ולאריכות ימים!
15
שאפו לבנט נתניהו ימשיך עוד הרבה זמן אין להם ב
גלית | 19-10-2019 22:47
כולם מבינים שלהגיש כתב אישום מצחיק על לחץ על וואלה בכזה תקדים זה רדיפה הכי זולה והעם לא יקנה את זה במיוחד כאשר פרקליטי נתניהו יפרסמו את הצד השני
16
בנט
נתנאל טאוב | 19-10-2019 22:58
לבנט כואב כי עוד בחירות עכשיו זאת סוף דרכו הפוליטית עם אי'לת שקד .
17
בנט, קח אוויר ותרגיע
אזרח | 19-10-2019 23:03
חדל ברברת, תכנס מתחת לאלונקה, על האלונקה נמצא כל המחנה הלאומי היהודי, ותתרכז בללכד את הפוליטיקאים של כל המחנה הלאומי היהודי (ליכוד, ימינה, עוצמה יהודית, שס, אגודה) ולהקים גוש טכני אחד גדול בשם המחנה היהודי הלאומי.
18
המנדט יעבור לגנץ אם נתניהו לא יתעשת
י | 19-10-2019 23:26
כאשר המנדט יעבור לגנץ ניווכח ששום דבר לא מעניין את כחול לבן מלבד תפיסת השלטון. הסבירות שכחול לבן תשב עם הרשימה המשותפת נמוכה. עקרונות הדת והמדינה יכולים להידחק הצידה וייתכן משא ומתן עם המפלגות הדתיות. ממתי הליכוד חייב ללכת בגוש צמוד עם הדתיים? כבר הייתה קואליציה של הליכוד עם יש עתיד בשנת 2013. שנים רבות הליכוד מדשדש עם נתניהו כאשר כל פעם יש חקירה משטרתית או פרשה אחרת שמחלישה את הימין. מועמד אחר של הליכוד למרות הסקרים שדווקא מחמיאים מאיזו שהיא סיבה לנתניהו יכול היה להצליח יותר. אם נתניהו יעזוב יהיה מי שיחליף אותו. ככל שיקדים כן ייטב.
19
אמירה רדודה ושטוחה
משה אהרון עו"ד | 19-10-2019 23:27
משל אין ערך לאמת, למוסר ולפניה של תורת ישראל. שאלה מתיימרים להיות שליחיה ונושאי דגלה. מה אומרים כולם עתה אלה שמאמינים באל אמת ותורת אמת בוחלים באמת בעבור בצע של שררה בוז לכם כולכם סוררים אוהבי שוחד ושלמונים .....
רד לגרמניה ותזין את חבריך
המיואש | 20-10-2019 13:53
בכייני המילקי בתובנות הדדיות על שחיתותו של ביבי
אתה תדרדר לאלף תהומות ולא תזכה לראות אותי יור
משה אהרון עו"ד | 20-10-2019 13:11
יור - ודאי לא לגרמניה
רד לגרמניה
המיואש | 20-10-2019 11:25
רד לגרמניה
20
נתניהו הוא לא גוש הימין ואחרי שילך השמאל יהיה
רק אומר | 19-10-2019 23:29
במצוקה קשה יותר כי לא יהיה לו למי להתנגד
21
בנט בהיסטריה
יחיאל | 19-10-2019 23:32
גם מפלגת רסיס זעיר, גם קואליציה בין הליכוד הלגנץ שמשאירה את בנט בחוץ.
22
סוף לדתיים
בוב | 19-10-2019 23:53
נתניהו הוא נוכל בין לאומי, לעומת זה בנט הוא אגואיסט שהרס את הבית הלאומי וכעת גם את המדינה, כולם תפנו לו עורף הוא מתביע את המדינה.
23
ליברמן יינזק קשות ממשלת מיעוט
נאור | 20-10-2019 0:04
אז הרוסים יבינו של זה נקמה בנתניהו
24
בנט מנהיג רציני ולא מעורך מספיק
פרי | 20-10-2019 0:05
אמר דברים אמיתיים
25
כמה צביעות! "אידאולוגי" עלק.
בושה | 20-10-2019 0:42
היכן עמוד השדרה המוסרי?
מה זה עמוד שידרה מוסרי?
המיואש | 20-10-2019 14:54
אכיפה בררנית? תקדימים משפטיים כדי לזרוק ראש ממשלה? שיבוש חקירות והליכי משפט? הדלפות עברייניות? זה עמוד שידרה מוסרי?
26
בנט, הפכת להזוי כמו ביבי?
שמיל | 20-10-2019 0:52
על מה אתה מדבר? באמת אתה חושב שעל סיגרים ביבי נפל? כל השוחד לאלוביץ, הצוללות וכו, לא נחשבים? בנט, אתה פשוט הבנת וחרד מכך, שבלי ביבי, הליכוד בפרט ומחנה הימין בכלל לא שווים הרבה וחפסידו את השלטון, אז פתאום ביבי בסדר? ולגבי איראן, דעתי שונה, ביבי הביא עלינו את איראן ולא שמר עלינו מפניה, על ידי מדיניותו והצגותיו, שעל הדרך, העביר מסר לתומכיו שהוא מגן העם והכל כדח לזכות בעוד מנדטים ולא לעבור מבלפור.
27
בנט
יוסף | 20-10-2019 1:03
כל הכבוד נפתלי בנט גאה בך. יישר כוח
28
בנט אתה שוב בבחירות?
אני | 20-10-2019 1:36
הרי בבחירות שלפני האחרונות רצית להפיל את ביבי עכשיו אתה מדבר אחרת? אני מוכנה לחתום עכשיו בעיניים עצומות שבבחירות הקרובות וביבי יעשה בחירות בקרוב מאוד. הוא לא יחזיר את המנדט לנשיא הוא יעשה תרגיל נוסף וילך שוב לבחירות, אתה בנט, בכלל לא תיכנס לכנסת אחרי התרגיל המסריח שלך ושל השקדיה הפשיסטית. עם מפלגת ימינה. אתה יודע בטח שכדוק הארץ עגול. אז אם תמשיכו כל הזמן ללכת ימינה תגיעו בסוף שמאלה... אז רצוי שתעצרו קצת עם הטיפשות שלכם. ואם אתה אוהב שחיתות אז תמשיך לירצות את ביבי.
29
בנט 6נתונתניהו ניהו
אביבה | 20-10-2019 1:47
אהבה פורחת בין שניהם. ממש .....
30
עצוב לי לשמוע את בנט מצדיק מירמה בשביל שלטון
סרוג | 20-10-2019 3:00
לעובדי מדינה אסור לקבל אפילו זר פרחים מקבלן בלי אישור. וכאן ביבי קיבל ארגזי שמפניה, חליפות, סיגרים במאות אלפי שקלים. שלא לדבר על מיליארד שקל מכספי הציבור שוויתר עליהם בתמורה לסיקור ו 16 מליון ששם בכיס ממניות. איך מנהיג בציבור הדתי יכול להיות כל כך לא ערכי.
31
כמה צביעות יש בבנט
הדתה שמדתה | 20-10-2019 3:03
מוטב שהאיש ללא שמץ ערכים הזה יקח חופשה מהכנסת ויילך ללמוד את עשרת הדברות ונבואות התוכחה של הנביאים כנגד השחיתות. הוא כנראה היה עסוק בדברים אחרים שלמדו את זה
שקרנים. כל מילה בתשקורת ובתגובות נכתבים אך ורק על ידי המפיה וזרש, כל אלו כולל ביבי ובנט מושחתים, המילים שכתבה בתגובות זה המשך של 20 שנים שמתעללת בו גם בהסתה בשקריה ברשתות, משתנת חזירים שיום יום מתעללת בו בהסתה ושקרים. אולי תבינו שהכל משחק מילים. וצריך להבין שהרעה עומדת מאחריהם בגיבוי משפחת ניסן האכזרית. רה״י ובנו שמעון מדריכים אותה.
טלו קורה | 20-10-2019 9:17
המפיה חושבת שהיא בעלת הבית על העולם. וכולנו מחכים להוראות האכזריות ולהאשמות ושפיכת הדמים של הרב של המפה והפרחים שבנה תוכנית זדונית, בלי קשר לכתבה, ההתעללות בקורבן אחד עשרה שנים ברצף שהם מבזים ופוגעים ועושים את חייו לסיוט מתמשך, אז הוא האמת והמפיה הם לא דוברי אמת, הם שקר שרק דואגים להרוס את חייו מפני שלא הצליחו להורגו, הם אלו שפוצעים אותו כמו שרוצחת הילדים פצעה את הילדים.
32
ראש הממשלה יציב וקיים
תמר | 20-10-2019 4:58
אל תשכח בנט אתה הוא שמאוד רוצה להחליף את נתניהו אתה הייתה הראשון שעשית שגרמת לחוסר איזון ולבלאגן אין מה לך לנסות לעשות פרסה צעדים חפוזים כמו שעשית גרמו להרמת קרנם של השמאל וזה אומר הערבים ומרץ
33
כמה
התמים | 20-10-2019 5:27
חבל שמטעמים פוליטיים בנט נסחף אחר הריטוריקה השקרית של ביבי. מציע שבנט ישאל את חברתו ושותפתו איילת שקד, שכיהנה כשרת המשפטים והכירה את המערכת מקרוב, אם היא חושבת שנתניהו נרדף רק משום שהוא איש ימין ועל לא עוול בכפו. שקד במפורש אמרה שסומכת לחלוטין על היועמש ועל הפרקליטות, ששיקוליהם ענייניים לחלוטין. חבל שפוליטיקאים כמו בנט מערערים את יסודותיה של ישראל כמדינה דמוקרטית.
34
בנט צודק
רונית | 20-10-2019 7:48
נתניהו הוא רק תירוץ להפלת הימין ולהחלשת הימין. מדובר בתפירת תיק שני מיליון נגד שני מליון מצביעי ימין
35
זמן לגלות מנהיגות
מספיק | 20-10-2019 8:27
בנט מנהיגות בונים לטווח ארוך.. צריך להיפרד מהאיש ולמצוא מנהיג או מנהיגה אחרת. האיש לא הגון מספיק,לא ישר מספיק כדי להיות מנהיג שלנו
36
נמאס מהאתר הזה , כל המגיבים שמאלנים חולניים ובכלל לא ברוח הימין והדת
משו | 20-10-2019 9:03
נמאס מהאתר הזה , כל המגיבים שמאלנים חולניים ובכלל לא ברוח הימין והדת
נמאס
התמים | 20-10-2019 16:58
לראות מראה מול העיניים....תסתכל היטב, אל תתעלם מהמציאות, תתייחס לתגובות בצורה עניינית ומהותית ותפנים.
37
כן גם בנט אמר:
המיואש | 20-10-2019 10:02
'למי אתם מאמינים לבן גביר או איילת שקד' והסתבר שהאמת לא היתה אצל איילת שקד במקרה היא היתה המייצגת שלא בטובתה של מושחתי ורקובי הפרקליטות ומשרד המשפטים, כך שאנחנו לא מאמינים למערכת המחליאה וכך עוד מעל ל2 מיליון אזרחים שבחרו על אף כל התיקים בנתניהו, נגד הפרקליטות לכן אנחנו למרות שאנשי ימין היו בראש משרד המשפטים לא מתרשמים מאמירות כפויות כמו 'אנחנו סומכים ובטוחים ב....' וכד'
38
בנט פשוט צודק
א | 20-10-2019 13:11
אכן, צודק בנט. לצערנו שיטת האתרוג פועלת שעות נוספות. מי שצריך להישמר מהחוק אלו רק אנשי הימין. השמאל מאותרג. השופטים צדיקים גמורים, אך הסביבה בה הם פועלים, במיוחד הפרקליטות, פועלת כדי להפיל אנשי ימין, מפשעי השמאלנים היא מתעלמת!!!! לרדוף ראש ממשלה זה פשע!!! חייבים לפעול על מנת שהכל ישמרו על שלטון החוק ושהפרקליטות תהיה נקיה מאינטרסנטים.
39
נתניהו המושחת
ראובן | 20-10-2019 16:59
נתניהו מושחת , 3 תיקים כבדים בגין קבלת שוחד והפרת אמונים ממתינים לו. ממך בנט לא ציפיתי שתצא להגן עליו. חשבתי לתומי שאדם ישר ונקי כפיים אתה. בשבילי הציונות הדתית מסמלת את התום ואת מלח הארץ. מדינת ישראל לא קמה ולא תיפול בגלל נתניהו. לך יש מספיק אלטרנטיבות על מנת לשמור על שלמות הארץ, על פי אמונתך, עם כל ראש ממשלה אחר שידע לשמור על טוהר המידות. מי כמוך יודע שתוכנית טרמפ לא בדיוק מתאימה לתפישת עולמך אבל נתניהו קיבל אותה רק ביקש שפורסם לאחר הבחירות והבחירות שלא מסתיימות, רק אחר שיצליח להרכיב ממשלה. אז אנא תן למערכת המשפט לפעול בקצב שלה מבלי שתפחיד את ציבור הבוחרים שלך.
40
הימין זה ימין. ונתניהו כרגע הכי ימני שיש.
ברזילאי | 20-10-2019 17:24
מכה אנושה תהיה רק לשמאל. ולך בנט יש כבר ניסיון בבחירות הראשונות.
41
תגן על המדינה מאיבוד המוסר
טלי | 20-10-2019 20:22
ואני לתומי חשבתי שבנט רוצה להגן על המדינה. שיגן קודם על הבסיס של כל ארגון ו/ או מדינה מתוקנת וזה אתיקה ומוסר מה שביבי איבד מזמן וגרם לחצי מדינה לאבד...סיגריה או נשק.. מה זה משנה. למי שיש ערכים של מוסר..גניבה זה גניבה
42
בנט הצבוע
האמת על בנט | 21-10-2019 8:53
אין היום ממשלת ימין כי סרן בנט החליט שמגיע לו להיות שר ביטחון והקים את הימין החדש בתקוה שכח הסחיטה שלו יעלה. מזלו ששמע לשקד ולא רץ שוב לבד. רק שלנו אין מזל ונשארנו עם המתנשא הזה שמנסה לשכתב את ההסטוריה. כדאי לך להחריש סרן בטיטו.
43
ממממ
Aki | 21-10-2019 16:25
ממש לא לך תמכור את הלוקש הזה למישהו אחר שאתה יכול לעבוד עליו, הימין יציב וחזק מאז ומעולם הכוח הלאום העם שמחזיק את המדינה הזאת מאז ומעולם תמיד היה הרוב וכול המיעוטים זה כול הקבוצות הקטנות שמחפשות שיטות לערער ומשתפים פעולה עם גורמים עוינים למדינה בשביל תמיכה בערעור המדיני !!
44
טוב לשמוע קול שפוי
אבי | 21-10-2019 22:22
בימים האלה כשאתה שומע כל הזמן את השמאל המטורלל
45
בנט
אזרח מודאג | 22-10-2019 4:22
בנט תזחל חזרה למקום ממנו הגעת
46
במילה אחת
יוסי | 22-10-2019 16:46
סמרטוט